Maminčina lekce

Gill měla ten pocit už dlouho. Lehký pocit, že její nevlastní matka Anna na ni má zálusk. Že ji chce vidět nahou, nebo něco v tom stylu. Znělo to zároveň šíleně a pravděpodobně by tomu ani nikdo neuvěřil, ale taky to nějakým podivným způsobem dávalo smysl.

Když se vrátily z odpoledního nákupu, trvala na tom, aby se jí Gill předvedla v několika kouscích šatů i prádla, které nakoupily. No co, na tom nebylo nakonec nic tak hrozného. Problém byl, že jediné, co koupily, bylo spodní prádlo.

„No tak…čekám na přehlídku…“ zahalekala Anna od postele a v hlase byla znát netrpělivost.

Gill jen pokrčila rameny a vydala se zpět do svého pokoje. Prošla se po pokoji v krásném černém prádle a na maminčin příkaz se několikrát otočila.

„Hezký. To je moc hezký.“ pak beze slova přiskočila a vztáhla ruce na její prsa. „Jen ty prsa chtěj trochu upravit, aby to bylo dokonalý.“

Gill vyrazila vlastníma rukama, aby nevlastní matce zabránila v dalších dotecích, což vyústilo v lehký souboj rukou před hrudníkem.

„Copak, přijde ti divný, když se tě dotýká jiná žena?“

„No…ano, protože to je divný.“ opáčila Gill

Anna obrátila oči v sloup a utrousila něco o tom, jak jsou dnešní holky hrozně upjaté, pokud jde o jejich intimitu a sexualitu, a šílí už pod prvním dotykem někoho stejného pohlaví a kolikrát i pod dotekem doteku pohlaví opačného.

„Ale za to všechno stejně můžou feministky. Tohle zatracený hnutí posunulo vnímání všeho osobního desítky let dozadu, takže ženská už se bojí být s jinou ženskou i sama v jedný místnosti.“

„Tak abys věděla, ženskejch se nebojim. Mám dokonce i připínák, děkuju mockrát.“

Anna se na ni překvapeně podívala. „Cože?“

„Co jako?“

„Připínák? To je v podstatě akorát penis. Nepotřebuješ umělýho ptáka, aby sis to dobře udělala. Co prsty? Co Jazyk? Strč tam klidně obličej, proboha.“

Gill se na ni dívala naprosto zmateně a šokovaně.

„Věř mi, žena rozhodně nepotřebuje penis, ať už umělý nebo pravý, aby dosáhla orgasmu.“

„Jo, to určitě.“ odvětila Gill sebejistě.

„Chceš se vsadit?“

„Ne…budu ti věřit.“

„Ne, myslim to vážně, kde máš ten připínák?“

  "Zasuneš ho do mně, prosím?"

Gill se zarazila. Tohle začínalo být vážné a ona nechtěla ztratit tvář. “Děláš si srandu?“

„Vytáhni ho.“

Gill beze slova došla k nočnímu stolku a vytáhla černý postroj s hnědým penisem s bohatě vyvedenou žilnatinou.

Suverénně ho předala do rukou své nevlastní matce.

Ta si nástroj znalecky prohlédla a pak prohlásila „Tak. Teď si lehni na postel a sundej si kalhotky.“

„To myslíš vážně?“

„Copak? Jen si klidně lehni.“

Opět ten výraz vzdorovitosti spojený s tichou hrdosti a arogancí. Tohle bude zajímavé.

Gill se pomalu natahovala na postel a po očku pozorovala Annu, jako kdyby čekala, že žena každou chvíli vybuchne, nebo se v něco promění.

„„Proboha, jsem tvoje matka, klídek.“

Zvedla si šaty, až se pod nimi zjevily červené kalhotky a navlékla si postroj s penisem

Gill si mezitím zbavila těch vlastních v očekávání věcí příštích. Anna mezitím překontrolovala postroj, aby držel, ale zároveň byl pružný a pohodlný.

„Teď si lehni na záda. Uvolni se a jen mi řekni, co je lepší. Neposuzuj, jen si to užívej a nech svoje tělo, aby ti to sdělilo samo.“

 

Anna dosedla ke klínu své dcery, a když našla pohodlnou pozici, začala jí hladit špičkou penisu klitoris. Ozvalo se první vzdychání, ale to ještě nebylo cílené. Anna se teprve usazovala.

Když začala dospělá žena regulérně přirážet, její dcera si lehla na záda a pomalu zavřela oči. Uplynulo jen pár vteřin a začala si hladit prsa, stále skrytá pod černým prádlem.

Anna se dostávala do rytmu a stále svou dceru po očku pozorovala a řídila se podle jejích reakcí a vzdychání. Nedalo jí moc práce, aby se pod ní Gill kroutila jako had a vzdychala v jediném dlouhém záběru.

Když Anna přestala, jen překvapeně otevřela oči a dívala se jako štěňátko, kterému někdo sebral hračku.

„A teďka postaru.“ prohlásila Anna a sklonila se k jejímu klínu obličejem.

Nejdříve si jen olízla prst a kroužila jím lehounce po povrchu pohlaví. Pak přidala několik tahů jazykem, jako když malíř zkouší, jestli má správně namočený štětec s barvou.

„Proboha…“ ozvala se Gill. Propnula se lehounce v zádech a opět si stiskla prsa. Anna se pohybovala jazykem jen na jediných pár centimetrech s klitorisem, ale podle všeho to stačilo.

  Rodič má mít pochopení…

 

Pak jí Anna zasunula dva prsty dovnitř, aniž by ovšem přestala s olizováním klitorisu. Gill rozhodila ruce po lůžku a zachytila se prsty za polštáře.

„Uuuuaaaahhhhhh…“ uniklo jí ze rtů táhlé a hluboké zasténání.

„Je tohle lepší?“ zeptala se Anna, aniž by přerušila svoje konání.

Gill nic neřekla, jen trhaně přikyvovala.

„Proboha, to je tak úžasný….“ pokračovala v komentáři.

Anna se odtáhla ústy od klitorisu a nechala na něm jen jeden velmi rychle a krátce vibrující prst. Gill reagovala sérii krátkých vzdechů, které střílela s kadencí lehkého kulometu.

Anna ještě několikrát prostřídala prsty, jazyk i polibky a její dcera se kroutila jako při doteku elektrickým proudem.

„Bože to bylo úžasný.“

„Vidíš, měla jsem pravdu. „ prohlásila Anna a lehce se zvedla.

Gill překvapeně vzhlédla. „To jako přestaneš?“

Anna se na ni zamyšleně podívala „Nechceš?“

„No jestli se mi snažíš ukázat, že sex je lepší s jazykem a prsty, tak mi nemůžeš upřít kompletní zkušenost. Co pak čekáš, že řeknu?“

„Myslela jsem, že se bojíš žen?“

„Ahhhh…“ odfrkla si Gill. „Nebojím se žen. Jen jsem si myslela, že na orgasmus je potřeba penis.“

Anna přešla výrazem od zamyšlení k úsměvu, na což reagovala Gill tím, že vstala a začala ji vášnivě líbat.

 

Dcera se zbavila podprsenky a Anna se opět hladově vrhla na její pohlaví. Matka už byla také nahá, takže když se opět líbaly v polosedu, Gill jí začala důkladně hladit prsa a jezdit rukama po celém těle.

„Teď chci, abys to zkusila ty na mě, ale nejdříve si sundám kalhotky.“

Anna chvíli líbala dceři prsa a pak si lehla na záda tak, jako ona sama předtím. Gill její prsa také nevynechala a důkladným líbáním a lízáním se přesouvala od hrudníku a krku až k matčinu klínu. Šikovnost se jí rozhodně upřít nedala, nota bene když měla čerstvou zkušenost s prací zkušené ženy ve vlastním klíně.

Gill pokračovala ve stejném způsobu dráždění a její matka ji odměnila stejným vzdycháním a sténáním, jako ona ji předtím. Některé věci holt poznáte instinktivně.

  Rozpálené setkání

Nezasouvala jí prsty dovnitř, pracovala hlavně jazykem, ale nehty a špičkami prstů odhrnovala a lehce masírovala stydké pysky.

 

Mlaskavý zvuk lízání pochvy se mísil s křičením a sténáním, které bylo stále silnější a výraznější. Anna vyrážela proti dceřinu jazyku a občas jí položila ruku na hlavu, aby si ji ještě více přitiskla do klína.

Když se Gill po nějaké době odtáhla, Anna bez váhání vyskočila a opět svou dceru zulíbala.

Gill na ni vystrčila zadeček, a očekávala, že se její matka opět pustí do dráždění. Měla samozřejmě pravdu, a záhy ucítila prsty i jazyk. Anna se v ní opět začala důkladně vrtat a nezapomněla na nic. Ani na jazyk. . ani na polibky…ani na šikovné prsty, kterými ji hladila uvnitř i venku.

Jak se tak pomalu přesouvaly z polohy do polohy, došlo i na šedesát devítku vleže i na tření kundiček o sebe. Ani jedna nepřestávala druhou dráždit, a pokud neměla  zrovna v dosahu její pohlaví, zaplavila doteky a polibky cokoli z jejího těla, co bylo zrovna nablízku.

 

Seděly proti sobě, nohy lehce roztažené a zaklesnuté klínem jedna do druhé.

„Vidíš? Kdo tady potřebuje ptáka?“ řekla Anna s úsměvem a vyrazila jemně proti kundičce své dcery.

Ta se prudce nadechla, zaklonila slastí hlavu a začal se o ni třít.

„Chceš, abych tě vojela tvrději?“

„Ano prosím.“ prohlásila dcera.

Anna ji povalila na záda a nasedla klínem na klín. Pak se začala svižně houpat jako při skutečné souloži.

Zvedla Gill jednu nohu a opřela se o ni celým tělem. Několik minut se takhle vlnily, a pak to chtěla Gill zkusit taky. Anna si ochotně lehla a nechala se ukájet svou holčičkou. Ta ještě přidala velmi svižné pohupování v bocích a dovedla matku k sténajícímu šílenství.

Aby se nakonec vrátily ke klasice, sklonila se Anna opět k vagině své dcery a zaútočila zkušeným jazykem. Netrvalo to moc dlouho, protože ty krásné věci musí také jednou skončit.

Ležely v náručí jedna druh a věděly, že je to začátek krásných společných momentů.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.