Dva jazyky, dvoje prsa

Ležela v tmavě zelených krátkých šatech na modré pohovce a koukala se z okna. Nic ji zrovna netrápilo, jen tak pozorovala nebe a přemýšlela o životě. Dneska ji ještě čeká hodně práce, ale to přijde až večer a zrovna teď měla takový ten čas, kdy s do ničeho nemusela nutit.

Svou světlovlasou přítelkyni zaregistrovala až ve chvíli, kdy si k ní sedla je v kalhotkách a třpytivém stříbrném topu a položila jí ruku na břicho.

Otočila se a s úsměvem pohlédla do těch rozpustilých světle zelených očí, které měly něco v plánu. I ten šibalský úsměv to dával jasně najevo.

Blondýnka jí pohladila po tváři, sjela hřbetem ruky mezi její prsa a zase nechala dlaň ležet na jejím břichu. Pak ale pokračovala dál a hladila ji i po stehnech, než druhou rukou zachytla její prsty a hrála si s nimi jako se strunami hudebního nástroje.

Tohle decentní dotýkání přišlo vždycky jako předehra polibků a intimnějších doteků, lízání a mazlení.

Rty obou dívek se ale setkaly už vzápětí. Zatím bez jazyka, ale i tak byly vláčné a hřejivé. Během nich jezdily ruce a prsty stále po obou tělech a užívaly si hladkou kůži, její záhyby a hmatem testovaly, co se skrývá pod oblečením.

 

Stáhla ramínka zelených šatů a odhalila vystupující dvojky. Světlovlasá přítelkyně jí ihned prohmatala bradavky a pohladila i celá prsa, jako když zkouší měkkost a vláčnost nadýchaného těsta. Jak se nad její hrudník opakovaně skláněla, rozhodně nezapomínala na líbání se svou partnerkou.

Kráska s kratšími tmavými vlasy zvedla ruce za hlavu, aby odstranila své milé jakékoli překážky a jen si užívala její doteky, které nebraly konce. Blondýna se jí pak ještě přisála na bradavky a cucala je jako lízátko.

  „Hezky do zadečku, tati...“

Brunetka se lehce zvedla v bocích, aby j blondýnka mohla stáhnout zelené šaty. Zůstala tak jen v tenkých bílých kalhotkách a byla zvědavá, jaké laskání přijde teď.

Blondýnka se sklonila k jejímu břichu a líbala ji kůži, přičemž se pohybovala v obloucích až ke klínu. Zatím k němu ale nedorazila. Minula vzorované kalhotky a přesunula se rovnou na kraj stehen. Teprve pak projela prsty klínem své milé.

Opřela se dlaní o její nohy a dvěma prsty vyrazila přímo proti Venušinu pahorku. Ještě chvíli jen tak bubnovala na rozkrok, než se uvolila stáhnout kalhotky docela.

Přivítala ji nádherně hladká kůže, která k laskání a smyslnému dráždění přímo vybízela.

Světlovláska ale svou přítelkyni ráda trápila, takže opět nějakou dobu setrvala jen u hlazení břicha, nohou a klín zasáhla jen okrajově.

Pak už ale sama neodolala tomu krásnému místu a začala ji hladit nejdřív jedním, pak dvěma prsty. Jako kdyby kontrolovala pevnost jejího těla, hladila vytrvale kůži jejího klína, aniž by se dostala výrazněji hluboko. Ale jasné zrychlené dýchání laskané osoby bylo dobrým znamením.

Když se tmavovláska začala vlnit jako liána ve větru, nahradila její milenka prsty jazykem. Nepronikal opět nijak hluboko, ale přinášel ono potřebné vlhké laskání, bez kterého se žádné pořádně erotické hrátky neobejdou.

Zrychlený dech už se změnil v jasné vzdychání. Vášnivé a lačné, které chtělo víc, než jen špičku jazyka v klíně.

Ten jazyk mezitím zaplavil klín ideální vlhkostí a stále se pohyboval stejně pružně a jistě, jako na začátku.

  Tři horké prvky

Když se jí jazykem v kundičce začala vrtět trochu víc, položila jí brunetka ruce na hlavu a decentně ji přimáčkla ke svému klínu. Původní oddělené vzdechy se slily do jednolitého zvuku nepřerušené rozkoše a tělo se vlnilo jako pouštní duny, pod kterými prochází něco hodně, hodně mohutného. Ruka, která zrovna nedržela blondýně hlavu, nevěděla, kam dřív, a tak kmitala mezi klínem a poprsím a na obou místech hladila, co měla zrovna v dosahu.

 

Blondýna přestala s drážděním, odtáhla se a pomalu si dlaněmi přejela od klína přes třpytivé šatičky až po ramena.

Když to provedla podruhé, nechala světlou kůži a drobná prsa už odhalená. Brunetka se zvedla do sedu a posunula se své milence mezi nohy.

Začaly se opět líbat, hladit po stehnech i prsou a vůbec se zase jemně laskat, jak to dívky umí.

Pak brunetka sjela své milence po zádech a vzala s sebou i její červené kalhotky.

Světlovlasá a lehce bledá kráska se svezla na lože, decentně roztáhla nohy a nechala druhé dívce volné ruce ke všem druhům laskání, které ji napadnou.

Ta se okamžitě přesunula k jejímu klínu a jazykem přistála z boku na stydkých pyscích.

Jen jí do výhledu stále padaly vlasy, ale když si je už potřetí dávala stranou, položila jí světlovláska ruce na krk a neposedné pramínky zachytila.

Neúnavně jí prolizovala závojíčky a neustále zvlhčovala klitoris a jen občas zvedla oči, aby se ujistila, že její milenka stále vzdychá rozkoší. Zavřené oči, pootevřená ústa a zasněný výraz byly ovšem znamení více než výmluvná.

  Dvě ženy a jedna postel

Soustavné vylizování podpořené ještě piercingem v jazyku neustávalo, ani vlnění těla laskané dívky.

 

Pak si obě milenky daly závěrečné společné sólo. Lehly si vedle sebe, obě sjely jednou rukou do vlastního klína a začaly dráždit vlastní tělo. Kdoví, jestli je víc rajcovala samotná masturbace, nebo vědomí toho, že vedle je mladá žena ve stejné situaci a prožívající stejné pocity.

Teď už se nevlnily. Teď už sebou házely jak lehce postřelená lesní zvěř a místo rychlého dechu naplnilo místnost zřetelné sténání.

Volné ruce zarazily do polštářů kolem, protože ve svém slastném opojení potřebovaly nějaký záchytný bod. Taky už to nebylo jen povrchní dráždění, ale pořádné a důkladné zarážení jednoho i více prstů do hlubin pochviček.

Po intenzivním vrcholu se k sobě přitiskly, propletly nohama a užívaly si jak pomalu vyprchávající vzrušení tak příjemnou únavu, která je tak hřejivá a příjemná jako rozpálené tělo, ke kterému se můžete přitulit.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.