Dvě pod kontrolou 01

Terapeutka Diana Featherstone přivítala ve své kanceláři další klienty, Davida a Christine Hardyovy. Byli noví, a tak je vyzvala, aby si sedli a řekli jí, jaké hlavní problémy je trápí.

„Zdá se, že moje žena ztratila zájem o sex”.

Manžel – David – byl velmi zdatný muž kolem čtyřicítky. Christine bylo kolem třicítky a Dianna nechápala, proč by s ním manželka nechtěla mít sex – rozhodně měl vzhled a charisma, které jako by přicházely s věkem.

„Tak to není…” vyhrkla Christina. „Jen se potřebuju hodně rozehřát a nemám ráda, když to trvá dlouho, protože jsem většinou moc unavená.”

Byla to příliš častá stížnost, která k manželskému poradci patří, pomyslela si Dianna. Poslouchala, jak se pár baví o vzájemných problémech, ale nakonec se zdálo, že Christina souhlasí s tím, že rozhodně ztratila část svého sexuálního apetitu.

„Často se to dá většinou napravit kombinací hormonů,“ usmála se Diana.

„A zkusili jste to v ložnici nějak okořenit?”

„Christina je velmi stydlivá, takže se do nových věcí nehrne,“ podotkl David.

„Christino? Máš pocit, že je to pravda?” zeptala se Diana.

„No, nelíbí se mi představa orálu a už vůbec ne análu, dávám přednost jen v posteli a máme jen pár poloh, které preferuji. Takže ano, nejspíš je sex něco, nad čím příliš přemýšlím,” řekla a sklopila oči.

„To je u nás velmi častý problém. Vlastně s klienty provádíme řízenou meditaci, která jim může pomoci zbavit se úzkostí kolem sexu.”

Christina se nervózně usmála. „Ano, to by mě zajímalo, pokud si myslíte, že by to mohlo pomoci.”

„Skvělé. Můžeme začít hned, pokud David opustí místnost?” usmála se terapeutka.

„Vůbec žádný problém, Diano.” David se usmál a podíval se jí přímo do očí, až Dianě přeběhl mráz po těle. Christina byla šťastná manželka.

Když osaměly, Diana zahájila sekvenci hypnotického transu, aby Christinu uvedla do klidného a uvolněného stavu meditace. Po pěti minutách byla Christina někde jinde.

Najednou uslyšela, jak se tiše otevřely dveře její kanceláře. Šokovaná, že ji někdo vyrušil, uviděla ve dveřích usmívajícího se Davida. Rukou mu řekla, aby šel pryč. On ji ignoroval, tiše za sebou zavřel dveře a po špičkách přistoupil k Dianě. Postavil se za ni a zašeptal jí do ucha:

„Myslel jsem, že by mohlo pomoct, kdybych se zmínil o několika věcech, na kterých jí záleží, abych jí usnadnil proces.”

Diana byla rozzuřená, ale nemohla se slovně rozčilovat, když měla klienta v hypnóze.

„Myslela jsem, že bys mohla jen opakovat věci, které Christine říkám,” řekl David.

Diana si povzdechla, rozčilená, že s tím musí souhlasit, jinak riskuje, že se její klientka probudí uprostřed transu. David její povzdech považoval za znamení rezignace a začal vydávat příkazy;

„Máš pocit, že se dostáváš stále hlouběji a hlouběji do uvolnění. Uprostřed břicha cítíš teplou světelnou kouli, a jak se začíná rozšiřovat, cítíš, jak se celé tvé tělo začíná zahřívat a uvolňovat. Světelná koule tě neuvěřitelně vzrušuje, a čím víc se zvětšuje, tím jsi nadrženější.”

Když Diana opakovala Davidova šeptaná slova, zdálo se, že ta slova působí i na ni. Pokračoval ve vydávání dalších a dalších příkazů do jejího ucha a i Diana se díky tomu cítila uvolněně. Opakování slov jen pomáhalo posilovat účinek, který to na Dianu mělo. Zatímco Diana pokračovala v opakování slov, David jí zezadu položil ruce na ramena a zastrčil jí vlasy za ucho, aby k ní měl lepší přístup. Bezděčně se zachvěla. David pokračoval v mantře, ale skoro měl pocit, že je určena jí.

„Miluješ zvuk mého hlasu, který tě vzrušuje. miluješ, jak jsi z toho vlhká, když jen posloucháš má slova. Dovedeš si představit, jak ti Davidovy ruce začínají laskat prsa.”

Diana najednou ucítila, jak Davidovy ruce sklouzly k jejím ňadrům a začaly je přes sako od obleku prohmatávat. Pokusila se protestovat, ale nějak nemohla zvednout ruce. Navíc si to ospravedlňovala, že by tím jen riskovala, že Christine omylem vytrhne z transu.

„Jeho ruce se natahují nahoru a rozepínají ti sako, aby jeho prsty našly tvé bradavky,” opakovala Diana. Věděla, co přijde. Davidovy prsty jí rozepnuly sako a sjely přes ramena. Věděla, že by s tím měla přestat, ale její mysl fungovala na autopilota. Slyšela jen Davidovy další pokyny. Sako bylo pryč, David se znovu posunul těsně za její stoličku, přiložil jí ústa k uchu a jeho ruce se přesunuly zpět k jejím prsům, aby je masírovaly.

Zjisti víc

„Světelná koule se dál zvětšuje, zasahuje tvá ňadra a kundičku a činí je neuvěřitelně citlivými. Doteky tvého těla tě vzrušují dvojnásob, protože cítíš, jak ti Davidovy ruce hladí bradavky. Cítíš, jak ti jeho ruce rozepínají košili, aby ti mohly sklouznout přes podprsenku. Miluješ pocit jeho rukou po celém tvém těle. Každý dotek jeho prstů vyvolává ve tvém těle touhu ochutnat jeho sperma.”

Počkat – cože? To by Diana nikdy neřekla! Ale ona už to řekla.

„Čím víc roste žhavá kulička, tím jsi nadrženější a tím hlouběji se noříš do mých slov.” Diana to zopakovala.

  Horké setkání

„Jakmile se žhnoucí kulička dostane do tvé kundičky, ucítíš její potřebu být naplněna. Je vlhká a ty si zoufale chceš hrát se svým klitorisem.” Diana to zopakovala. Začínala být neuvěřitelně vzrušená. Její mysl se zúžila a soustředila se jen na jeho ruce a hlas.

„Cítíš, jak jeho prsty hledají tvé bradavky, sahají do tvé košile a začínají jimi kroužit.

„A co ty?” zeptal se. Diana to zopakovala. Počkat, to opakovala ona? Byla zmatená.

„Popisuj dál, co se děje, jak se ti to děje,” zašeptal David.

„Jeho, ehm, jeho prsty… objímají tvá prsa. Jeho ukazováček a palec ti šimrají bradavky, takže sténáš rozkoší.” Diana zalapala po dechu.

“Jeho druhá ruka ti rozepíná další knoflíky na košili. Cítíš, jak ti zezadu rozepíná podprsenku, aby měl přístup k tvým prsům. Jeho lehké prsty krouží po plném prsu, což tě ještě víc vzrušuje,” řekla Diana na autopilota. Bylo to, jako by popisovala erotickou scénu ve filmu, ale ona byla hvězdou.

„Jeho prsty obkreslující linie na tvých prsou jsou lehké a smyslné, až se svíjíš nadržeností,“ řekla Diana a sledovala, jak se Christine na pohovce svíjí nadržeností z příběhu, který si představuje.

„On je… teď ti rozepíná kalhoty.” Diana to popsala s malou panikou v hlase. Tohle už zašlo příliš daleko.

„Když máš rozepnuté kalhoty, vklouzl ti rukou do kalhotek a… našel… ehm… tvůj klitoris.” Diana se nadechla.

David byl znova v jejím uchu a Diana to zopakovala.

„Teď si tady na gauči rozepni kalhoty a chci, abys vklouzla rukou do kalhotek a představovala si, že to jsou Davidovy prsty.” Diana to zopakovala.

Sledovala, jak si Christina, stále v hluboké hypnóze, začala rozepínat těsné kalhoty a zasunula ruku hluboko do vlastních kalhotek.

„Kdykoli uslyšíš Davida říkat slova „Ponderosa Blue”, vzpomeneš si, jak jsi teď nadržená.” Opakovala Diana. Neměla v úmyslu nastavit spouštěcí slovo. Tohle muselo přestat. Zdála se být přilepená ke stoličce bez opěradla, napůl vyděšená, napůl zoufalá, co se bude dít dál. Věděla, že jakákoli hlasitá slova by mohla Christinu vytrhnout z transu, a už by viděla, co s ní její manžel dělá.

David jí zašeptal do ucha: „Při slovech Ponderossa Blue” si uvědomíš, jak moc se ti líbí být courou. Miluješ kouření Davidova ptáka a miluješ chuť spermatu.”

Diana to zopakovala Christine, oči upřené na svou klientku, která začala roztahovat nohy a uspokojovat se. Diana cítila, jak se jí také roztahují nohy, a pak ucítila, jak do ní vklouzly dva Davidovy prsty.

„Opakuj to po mně dvacetkrát, až uslyšíš Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která ráda kouří péro, a já miluju chuť spermatu.” Diana to zopakovala. Lekla se, když uslyšela Christinin hlas, musela si vzpomenout, co ji David donutil říct, a byla šokovaná, že to vyslovila její klientka:

“Když slyším Ponderossa Blue, stane se z tebe děvka, která ráda kouří péro a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření ptáků a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Zjisti víc

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Když slyším Ponderossa Blue, staneš se děvkou, která miluje kouření péra a miluje chuť spermatu.

Ta slova a Davidovy prsty v ní Dianu opravdu vzrušovaly víc než kdy předtím. Chystala se vyvrcholit. Cítila to.

„Ale ještě se nemůžeš udělat,” opakovala Diana. Najednou se jí otevřely oči.

„Zoufale toužíš cítit jeho tvrdý penis v sobě.” Diana to zopakovala. Cítila, jak Davidovy prsty opouštějí její vlhkou kundičku. Cítila, jak jí jeho ruce kolem pasu zvedají zadek ještě víc dozadu na stoličku.

„Představuješ si, jak se tě chystá zezadu ošukat.” Diana to zopakovala. „Představuješ si, jak dobře ti bude s tím tvrdým ptákem v kundě.” Diana to znovu zopakovala, šokovaná, protože věděla, co se bude dít dál.

Diana stále opakovala Davidova slova: „Teď, zatímco sedíš na gauči a stále máš jednu ruku v kalhotkách, chci, aby ses otočila na břicho a položila si kolena na koberec.” Diana opakovala slova a šokovaně sledovala, jak Christine dělá, co jí nařídila. Její zadek v těsných džínách teď směřoval k ní.

„Chceš Davidovi umožnit lepší přístup ke svým dírkám,“ zopakovala Diana. „Stáhni si džíny a kalhotky až ke kolenům, pak si dál hraj s klitorisem a volnou rukou roztáhni půlku zadku, aby David viděl, jak jsi mokrá.” Diana to zopakovala. Sledovala, jak si Christine stahuje džíny a spodní prádlo.

  "Zasuneš ho do mně, prosím?"

Ani si neuvědomila, že její ruce dělají totéž. Zvedla zadek ze stoličky, a aniž by si to uvědomila, posunula si kalhoty od obleku dolů pod zadek až ke kolenům.

„Nezapomeň si dál hrát s klitorisem a přitom roztahovat ty půlky,” opakovala Diana. Ucítila, jak se její vlastní ruka přesunula k jejímu klitorisu. Snadno viděla klientčinu vlhkou kundičku a zadeček, když z pohovky poslouchala její sténání. Christine roztáhla půlky víc. Dianina druhá ruka roztáhla vlastní půlky, aniž by si to uvědomila.

Slyšela, jak se za jejími zády ozvalo zapínání.

„Až ucítíš jeho péro, vzpomeneš si na Davidovo speciální slovo Ponderosa Blue a připomene ti, jaká jsi coura,” opakovala Diana.

David jí zašeptal do ucha: „Teď popiš, co se s tebou děje, jako se to děje s Christine.“

Diana zrudla rozpaky. K tomuhle se nepodepsala. Mohla by přijít o licenci.

„NE… Já… panebože. Můžeš… cítit, jak Davidův tvrdý penis klouže nahoru a dolů po škvíře mé… tvé… kundy.” Diana to slovo nenáviděla, ale připadala si jako taková děvka, že to bylo jediné slovo, které se hodilo.

„Jeho penis do tebe zasunul svou hlavu. Je to tak příjemné, ale ty chceš víc. Tlačí se hlouběji. Oh. Bože. Roztahuje ti kundičku. Bože. Je tak velký.”

David jí znovu zašeptal do ucha a ona to zopakovala: „Sundej si druhou ruku z klitorisu, abys pomohla roztáhnout druhou půlku zadku, aby ses mohla přizpůsobit tomu, jak je velký.” Diana sledovala, jak Christine na kolenou na pohovce před ní dělá totéž, co ona, tedy roztahuje obě půlky zadku od sebe. Diane se opřela o stoličku tak, že roztáhla nohy, jak jen jí to její zmačkané kalhoty od obleku dovolily.

„A teď mi dál popisuj, co se s tebou děje,“ zašeptal David.

„Jeho penis je úžasný a je v tobě teprve napůl.” Diana se zadýchala. „Cítíš, jak vyklouzává ven, a pak se zasune hlouběji zpátky do tebe. Oh… s každým tahem je stále hlouběji… ach bože… je tak hluboko. Cítíš se jako ta největší coura a kurvička. Šuká tě zezadu a tobě se to líbí…” Diana nesrozumitelně blábolila, přemožená nadržeností – žhavá koule v ní rostla a vzrušovala ji čím dál víc. Netušila, kde se v ní vzala ta coura, ale vzrušovalo jí to.

„Jeho tvrdé péro je teď celé uvnitř. Bože… cítíš, jak tě jeho koule plácají po klitorisu, když tě zezadu šoustá jako děvku. Líbí se ti, jak se díky němu cítíš jako děvka. Vzrušuje tě to. Bože… jeho péro je ve mně tak dobré… myslím tebe.”

Diana i Christine zasténaly. David sledoval, jak jeho žena doširoka roztahuje půlky zadku, a představoval si, že jev ní jeho penis. To mu vnuklo nápad.

Miluješ, když se cítíš jako děvka, protože tě to vzrušuje.” Zopakovala Diana. Opravdu ji to vzrušovalo.

„A děvky milují, když se jim plní díry,” zopakovala Diana. Kam tím David mířil?

„Kdybys byla opravdu Davidova děvka, pak bys ráda cítila jeho péro ve svém… zadku.” Diane zaváhala, než větu zopakovala. Christine se zmínila, že anální sex nedělá. Diane to zkusila, ale byla příliš upjatá na to, aby si to opravdu užila.

„Uvědomuješ si, že něco v zadku jen zvýší požitek ze sexu s Davidem. Chceš mu udělat radost. Chceš být děvkou pokaždé, když uslyšíš výraz Ponderossa Blue. A děvky milují, když jim někdo plní jejich otvory, včetně úst a zadku.” Diane to zopakovala. Věděla, že překročila hranici, ale jeho penis, který jí zezadu vklouzl do kundy, byl příliš příjemný na to, aby přestala. Kdyby se to pokusila zastavit, rozruch by Christine probudil a ona by viděla manželův penis hluboko ve své terapeutce.

„Christine, potřebuji, abys si do zadečku zasunula prst, velmi pomalu, a začala jím pohybovat. Chci, abys tam uvnitř hledala bod G, a až ho najdeš, chci, abys ho třela a představovala si, že je to v tobě Davidův tvrdý penis.”

Diane byla tak blízko dalšímu vyvrcholení, když ucítila, jak Davidův penis vyklouzl až ven z její mokré kundičky. Poprvé se na něj ohlédla a uviděla na jeho tváři drzý úsměv, když si před rty držel prst „ššš”, a pak ucítila tlak na zadku.

Hlavička jeho penisu se zasunula dovnitř a Diana vydala přiškrcený tichý bolestný sten.

David zašeptal: „Ukaž mi, jakou chceš mít děvku.”

Dianě se líbila představa, že to není ona, ale jen avatar pro Christine. A protože to nebyla ona, mohla být taková děvka, jakou chtěla. Bylo to osvobozující.

Zopakovala Davidova slova: „Víš, že až budeš mít jeho péro až v zadku, bude to signál, že jsi opravdová děvka, která miluje péro v zadku stejně jako v kundě.” Diane věděla, že to zašlo příliš daleko. Byla na autopilota.

„Popiš Christine ještě jednou, co se s tebou děje,“ zašeptal.

“Christine, cítíš, jak ti Davidův penis tlačí do zadku,“ řekla Diana. ůZatlačíš zpátky, aby ses přizpůsobila jeho obvodu, a jeho tvrdý penis je dobře namazaný od tvé mokré kundičky, takže do ní vklouzne snadněji, než sis myslela. Pomalu si razí cestu do tvého zadku. S každým přiražením je stále hlouběji. Bože, tlačí se ti dovnitř a ven ze zadku. Už je skoro celý uvnitř. Teď cítíš jeho prsty na svém klitorisu. Jsi blízko vyvrcholení. Už je úplně uvnitř. Jsi jeho děvka. Teď tě šuká do zadku, jeho tvrdý penis ti tře anální bod G. Při každém přírazu pumpuje svůj penis až na dno, ty děvko. Jeho péro je tak hluboko. Každým přírazem se dostává hlouběji a hlouběji do tvého zadku. Bože – je tak hluboko. Mrdá ti prdelku, a tobě se to líbí. Bože. Miluješ jeho péro ve svém zadku. Jsi děvka milující péro, která miluje, když jí někdo šuká zadek. Jsi tak blízko vyvrcholení. Ach bože… už se děláš… Už se děláš!!!”

  Nakresli je přesně...

Diana vykřikla, když cítila, jak ji znovu a znovu zaplavuje orgasmus. Nemohla uvěřit, že dala průchod své vnitřní děvce. Když jí Davidův penis pumpoval do zadku, zatímco sledovala, jak Christine na kolenou, zadkem k ní, křičí v orgasmu s prstem v zadku a druhou rukou jí stále roztahuje půlku zadku. cítila se neuvěřitelně, Davidův penis stále přirážel, zatímco ji zaplavoval orgasmus. Nemohla uvěřit, jak je tenhle nový pocit příjemný.

Nakonec ho David pomalu vytáhl. „Slečno Feathertoneová? Ponderossa Blue,“ zašeptal jí do ucha

Featherstoneová se teprve podruhé ohlédla po Davidovi. Tentokrát v šoku. On snad nepřemýšlí? Ale cítila, jak se na autopilota otáčí a padá na kolena. Davidův tvrdý penis měla přímo před sebou. I když se v minulosti orálnímu sexu vyhýbala, jako by věděla, že miluje kouření ptáka a miluje chuť spermatu.

Když se přiblížil,  otevřela pusu. Vsunula si dovnitř péro, které měla ještě před chvílí v zadku. Byla taková děvka – milovala to. Strkal jí ho do pusy a z pusy a ona byla v sedmém nebi. Zavřela oči a vychutnávala si ten okamžik. Uslyšela slabé ťukání, otevřela oči a podívala se na Davida, který ji natáčel svým telefonem. Vyslovila na Davida slova NE!, ale on jí opáčil: „Pozdě!”. Měl pravdu – už měl dost videí na to, aby jí zničil kariéru, a tak se soustředila na kouření ptáka. Líbilo se jí to. Také věděla – i když ho pokaždé ochutnala jen jednou -, že tentokrát bude milovat chuť jeho spermatu. Davidův dech se zkracoval a on zrychlil tempo a tlačil jí ptáka do úst, zatímco ona mu hluboce nastavovala hrdlo. Cítila, jak se mu napínají koule a chytil ji za hlavu. Začala si jeho penis pumpovat do rtů ještě silněji, když jí náhle do úst vytrysklo jeho sperma. Milovala tu chuť. Byla v sedmém nebi. Vzhlédla a podívala se přímo do kamery, když ho vytáhl z její pusya znovu a znovu jí vystříkl své semeno na obličej. Bylo to tak lascivní – milovala to.

David se ujistil, že má na videu svou ženu, jak si stále v pozadí prstí zadek. To by ho zabavilo během mnoha osamělých nocí na cestách za prací.

Když se Diana dostala ze svého sexuálního opojení, uvědomila si, co udělala. Podívala se na svou klientku Christine, protože její zadek směřoval k ní a prst stále strkala dovnitř a ven.

Zjisti víc

„Christine, musím přestat dělat to, co děláš, vyhrň si kalhoty a sedni si rovně na pohovku. Až se probudíš, nebudeš si z toho nic pamatovat.“

Dianu přemohly výčitky svědomí. Nesoustředila se, protože si opakovala Davidova slova. Vytáhla z kapsy kapesník a utírala si Davidovo sperma z obličeje, zatímco říkala: „Dobře, Christine, až budeš odpočítávat od deseti do jedné, budeš vzhůru. 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, a vzhůru.” opakovala Diana. Podívala se ke dveřím své kanceláře, když David zmizel právě ve chvíli, kdy se Christine probrala z transu.

„Páni,” vzdychla Christine poté, co otevřela oči. „To bylo úžasné. Už teď se cítím při sexu mnohem uvolněnější.” Usmála se.

Diana úsměv opětovala a při pomyšlení na to, co se právě stalo, se začervenala. Věděla, že by se cítila příliš provinile, kdyby si je nechala jako klienty. Takže i když se cítila úžasně, bude je muset nechat jít.

Odvedla Christine do čekárny, kde čekal její manžel. Poděkovala jim, že se zastavili. Diana jim sdělila, že má velmi nabitý rozvrh a že jim bude muset napsat e-mail ohledně termínu dalšího sezení. David po ní střelil rychlým pohledem, než se usmál a rozloučil se.

Když spolu odcházeli, David se otočil ke Christine. „Zlato, vezmi si klíče a počkej v autě, myslím, že jsem si tam nechal peněženku.” Usmála se a vzala si klíče, zatímco David zamířil zpátky do Dianiny kanceláře.

„Slečno Featherstoneová, doufal jsem, že už teď se dozvím skutečný čas našeho dalšího sezení.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.