Líné letní odpoledne

Upíjel pivko a koukal se z balkonu na předměstí. Bylo teplo, ale spíš takové to, které ve vás budilo chuť něco vyvádět, zatím ne to plíživé dusno, ve kterém nešlo ani spát ani bdít.

Něco ho pošimralo na koulích a on bezmyšlenkovitě klesl rukou ze zábradlí a podrbal se přes šortky mezi nohama.

Když si rukou už potřetí zavadil o ptáka, proběhlo jeho tělem drobné zašimrání. Ještě několikrát takhle a bude mít chuť na sex, jako ostatně vždycky v tomhle počasí.

A na druhou stranu, proč, ne, když je Frank doma. Sice odpočívá, ale pořádné ojetí zadečku je vždycky dobré probuzení, řekl si Nick a vydal se pomalu směrem k ložnici. Cestou z něj oblečení odpadlo a on si ve dveřích užíval svou plnou nahotu v zrcadle a pozoroval svůj penis v poloviční erekci. Líbilo se mu to.

 

Frank ho ale zaskočil, protože spánek jen předstíral. Nick mu vždycky rád přejížděl žaludem po rtech, než se do něj jakkoli pustil, ale on po něm jen chňapl pusou a pustil se do kouření. Polykal ho po celé délce, zabrousil i na koule a jeho pusa byla nezastavitelná. Nick to dobře znal, položil mu ruku do vlasů a lehce mu přitlačil hlavu k vlastním koulím. Ani to nebylo potřeba, ale líbilo se to oběma.

Pak Frank zase přešel na špičku žaludu a olizoval celou tu bambulku, jako kdyby testoval kopečky nové zmrzliny. Střídavě koncem, střídavě celou plochou jazyka obaloval žalud slinami a nenechal suchý ani milimetr.

  Když má mamka bodystocking...

 

Pak už ho chtěl mít Frank v sobě, když si ho tak krásně navlhčil a připravil. Jemu samotnému už se taky postavil, a když si lehal na postel, neopomněl se o ni důkladně otřít. Pak už se rozvalil a pokrčil jednu nohu, aby se Nick svým ptákem snadno dostal k jeho prdelce.

Ten ještě přidal několik kapek lubrikantu, aby šlo všechno hladce a už se k otvoru blížil svým penisem. Nešlo to úplně napoprvé, takže přidal ještě trochu gelu a zabrousil do zadku jedním prstem, pak dvěma, pak třemi a minutku je do něj zasouval, vysouval a vrtěl s nimi v jeho prdelce, dokud nebyla naprosto poddajná a otevřená všemu, co ještě přijde.

Frank vzdychl už u tohohle a začal se i trochu svíjet a vycházet Nickovým prstům vstříc. To nebyl špatný začátek. Nick se nad něj konečně naklonil a tentokrát zajel do svého milence jako pájka do másla. Ani necítil svěrač, jen se kolem jeho ocasu plynule sevřelo vlhké teplo.

Když se dostal do rytmu a začal pořádně kroutit zadnicí, dolehlo k jeho uším Frankovo oddechování. Oba chlapi se slili do jednoho celku, který připomínal dobře seřízený parní stroj.

Nickovi se to líbilo a začal pořádně zrychlovat, jako když se dávají do svižnějších otáček kola lokomotivy. Jeho stehna narážela na Frankovu zadnici a pleskala o jeho kůži. Nárazy přecházely na celé tělo přilepené na postel a na postel samozřejmě taky. Nebylo to prvně, co ji takto rozhýbali.

Nick se zvedl, protože ho už brněly ruce od opírání se a pokračoval v šoustání tvrďáka pod sebou, aniž by výrazně změnil úhel. Frank se tak nemusel ani hnout a do jeho zadku stále dorážel pevný klacek.

  Od koulí po koule

Pak se ale zachytl za Frankovy boky a vysokou rychlost přirážení nahradil údery, které nebyly tak časté, ale o to důkladnější a snažily se dostat jeho penis do zadnice až po koule. Vzhledem k úhlu průniku to nebyl zase takový problém. Měnil akorát umístění rukou, chvíli se Frankovi opíral o záda, chvíli o ramena a pár vteřin i o hlavu, ale zdušené vzdychání do polštáře dalo jasně najevo, že tudy cesta nepovede.

Pak zase brutálně zrychlil svoje tempo, až se postel klepala jak pes, který vylezl ze studené vody, a celým bytem proniklo kovové chrastění její konstrukce.

Frank sténal v jednom kuse, ale tohle zběsilé tempo nemohlo vydržet dlouho. Nick mu vyškubl ptáka ze zadku a stačil udělat jen několik tahů, než se bílé kapky spermatu ocitly jako letecký výsadek na Frankových zádech. Nickovi to ale nebránilo se po orgasmu opět vrátit k přirážení, i když to bylo jen několik pomalých zásunů, než padl vedle svého milence.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.