Jedna noc, jedna aféra

Je nervózní, ale já taky. Paže má zkřížené na prsou a prsty si lehce hladí paže, pak je pomalu rozkládá a ruce jí krátce sklouznou přes rozkrok a pak směrem ke mně dlaněmi nahoru a mírně nakloněnými. Žádá mě, abych k ní přistoupil. V jejích očích vidím zjevnou touhu, ale také váhání, které přesně kopíruje to moje. Oba to chceme a potřebujeme, ale zároveň víme, jaké následky by mělo, kdyby se to někdo dozvěděl.

To, že jsme tady, sami v tomhle hotelovém pokoji, je zázrak a nechceme tuhle pravděpodobně jedinečnou příležitost promarnit. Přistoupím k ní a položím jí ruce kolem pasu. Cítím, jak mi ty její sklouzávají kolem krku, krátce se zadívám do jejích krásných očí a pak jemně položím čelo na její, zavřu oči, pomalu vdechnu vůni a jemně vydechnu. Nemluvíme spolu, ale cítím, jak mě pevně svírá a pak se pomalu přesune nahoru po zátylku a položí mi na rty ten nejdokonalejší polibek. Je lehký a smyslný a její rty jsou tak dokonalé, její jazyk se lehce mihne proti mému, není to hluboký polibek plný chtíče, je to polibek, který mi říká, že je jí teď dobře a že se to stane. Přitáhnu si ji k sobě co nejblíž, abych jí ukázal, jak moc pro mě znamená, maso v mých džínách se k ní tiskne a říká jí, jak moc ji chci.

Nepatrně upraví náš polibek a kousne mě do spodního rtu. Tahle nepatrná změna vyvolá elektrické vzrušení v celém mém těle, její drobné polibky tvoří stopu přes mou vousatou bradu a dolů na krk a ten pocit je neuvěřitelný. Pevněji ji uchopím v pase a vtisknu se do ní, čímž jí dávám najevo, že její počínání je více než vítané, což taky znamená, že můj utlačovaný penis se tlačí na její nejintimnější místa.

Vydávám ze sebe drobné sténání rozkoše. Její polibky jsou intenzivnější a svými nádhernými rty se pohybuje po straně mého krku a pak až k ušnímu lalůčku. Cítím, jak mi jazykem laská ucho, chvění a sténání, které mi uniká, se stupňuje, když mi ho jemně opracovává. Moje pravá ruka se dostane zezadu dopředu a pak sklouzne dolů, aby přes džíny jemně uchopila její kundičku. Z jejích zaměstnaných rtů unikne malé zakňučení. To mě povzbudí, abych přitlačil trochu silněji. Vítá to hlasitějším sténáním přímo do mého ucha, které mě rozdivočí ještě víc, když se silněji přitiskne na mou ruku. Teplo, které z ní vychází, je intenzivní a já cítím na mých dychtivých prstech nepatrný náznak vlhkosti.

Pokračujeme v budování našeho vzájemného hladu, její rty se vrátily k mým, ale teď s mnohem větší vášní. Vyvíjím na její stále vlhčí kundičku ještě větší tlak, zatímco její ruka si našla cestu k mému nyní velmi omezenému penisu. Je jasné, že oba potřebujeme velmi brzy shodit oblečení nebo alespoň většinu. Neochotně přeruším náš polibek a přesunu ruce, abych jí rozepnul košili. Třesou se mi a jde to špatně, a zatímco šmátrám po malých knoflíčcích, které přede mnou skrývají její krásné tělo, její ruka stále hladí můj penis.

Trochu se chichotá a zasazuje mi drobné lehké polibky na tvář, dokud to konečně nedokončím. Kurva, ona má tak úžasné tělo, její odstín pleti je v kontrastu s mým tak hladký a rozkošně hnědý, pro její křivky by jeden zemřel (ani jeden z nás nebude v časopise pro sportovní modelky a nevadí nám to).

Má na sobě červenou podprsenku, která drží její skvostně vypadající ňadra. Jsou příliš lákavá, než abych jim odolal, přesunu ruce k ramínkům a sjedu jí po nich dolů. Pak se skloním, abych políbil ty krásné uvězněné kopečky na její hrudi. Hlasitě vzdychne, když jí rozepnu košili, zatímco můj jazyk laská její snědé tělo. Zapínání pro mě není žádnou výzvou a podprsenka z ní bez námahy sklouzne. Pak se konečně mohu kochat jejími tmavými bradavkami, jsou tak tvrdé a vyzývavé, že vezmu jedno jemné ňadro do ruky a palcem laskám bradavku, zatímco ústa a jazyk najdou druhou.

  Přepadení na rybách

Přestala mi třít penis a jen mě nechává, abych si ji užíval, a sténání mi napovídá, že se jí moje pozornost líbí. Jsem si velmi vědom toho, že vynechávám její levou bradavku, a tak ji prohodím, aby to bylo fér. Netrvá dlouho, než mi strčí hlavu nahoru a políbí mě, pak se nakloní a začne mi rozepínat pásek a pak knoflík. Zahákne palce do boku a lehce mi stáhne džíny a boxerky. Pak polibek přeruší a soustředí se na to, aby mi přes erekci dostala spodní prádlo. K mému překvapení se hned poté zastaví a krátce se nadechne nad mou velikostí, pak okamžitě klesne na kolena. Políbí špičku mých osmnácti centimetrů a přitom stále stahuje oblečení dolů a opatrně mi pomůže vystoupit z džín, boxerek i ponožek.

Její krásné hnědé oči se na mě upřeně dívají a já při pohledu na ni opravdu vnímám její krásu, její polonahé tělo s džíny stále na sobě a úžasnými visícími prsy. Je prostě hrozně vzrušující a její oči teď vypadají hladově a odhodlaně. Rukou ruka obepne kořen penisu, což je výrazný barevný kontrast její hladké hnědé kůže proti čistě bílé, a úplně mi stáhne předkožku a pak začne jazykem olizovat a laskat špičku. Je úžasná a opravdu si dává na čas s olizováním hlavičky a těla, zasazuje mi drobné polibky až dolů ke koulím a zase zpátky nahoru. Začínám mít bolesti, opravdu chci, aby si mě její ústa vzala, jsem v pokušení prostě natáhnout ruku a vtáhnout jí hlavu dovnitř. Ale… neznáme se dost dobře a já se držím, nechám ji diktovat tempo, ale jako by mi četla myšlenky. Přestane s polibky a podívá se mi přímo do očí, otevře ústa a vede do nich můj penis, přičemž nikdy nepřeruší náš kontakt. Sakra…

Emoce, které mnou probíhají, jsou neuvěřitelně intenzivní. To, co právě udělala, je neuvěřitelně erotické a její ústa jsou fantastická, její jazyk stále víří kolem mé délky, když se pohupuje nahoru a dolů na mém pevném údu. Už jsem se naučil pár věcí, náš výrazný barevný kontrast je hrozně vzrušující, její poloviční nahota s těsnými džínami mě hrozně rajcuje a všechno je teď prostě čiré blaho. Pustí můj penis a chytne mě za boky a část zadku a přitáhne si mě k sobě. Snaží se mě do pusy dostat co nejvíc a pak se na krátký nádech stáhne a zase se vrátí, je kurva neuvěřitelná! Rukama jí přejíždím po krásných černých vlasech posetých stříbrnými pramínky a netrvá dlouho, než cítím, jak se dělám. Po manželství bez sexu to není nic nečekaného, už je to víc než pět let, co jsem neměl žádný sex, a tohle už je na mě moc. Říkám jí, že se udělám, a čekám, že se odtáhne, ale ona místo toho zrychlí své neúnavné sání, dokud se neudělám v křeči a neudělám se jí přímo do pusy, spolkne to, co mi připadá jako největší dávka, jakou jsem kdy vystříkl.

  Ranní rozloučení

Sedne si na paty a jemně hladí můj teď už polotvrdý úd, hraje si s kapkami zbytků semene, které ze mě ještě vytékají, jakmile se nasytí, zvedne zrak a já se opět ztratím v jejích očích. Říkám jí, jak úžasná byla ona a ten výstřik, jak je sexy a její krása je prostě nesmírná. Natáhnu k ní ruce a ona se vytáhne, pak se k ní přiblížím a jemně jí zašeptám do ucha, jak moc bych jí to rád oplatil. Její odpovědí je tiché zasténání s dechberoucím: „Ano, prosím.“

Zjisti víc

Chytnu ji za ruku, otočím ji k posteli a přitlačím ji dolů, aby seděla na okraji. Moje ruce okamžitě sjedou k jejímu pasu a rozepnou jí džíny. Sama mi je pomůže sundat tím, že se rozvalí a pohne boky, zatímco já jemně tahám. Jakmile sklouznou přes její červené kalhotky, nemůžu se ubránit tomu, abych se k ní přiblížil a vdechl její vůni. A stejně jako zbytek jejího těla je fantastická a žadoní o ochutnání. Já jí zasazuji jemné polibky kolem mons pubis a dolů k jejím zakrytým pyskům, když vidím, že už prosakuje vlhkost.

Její dlouhé pomalé nádechy a drobné sténání mi říkají, že si užívá každou vteřinu tohoto dráždění. Mezitím jí trochu nešikovně úplně sundávám džíny, ale nakonec se mi to podaří a roztáhnu jí nohy co nejvíc. Pak ji chvíli jen ochutnávám přes teď už promočené kalhotky, její vůně a chuť je omamná a já začnu zasouvat jazyk těsně po obou stranách látky zakrývající její posvátnou dírku. Pokaždé, když se dotknu jejího měkkého těla, vydá delší sténání, chvíli v tom pokračuju a jen ji dráždím a vdechuju, dokud si nevyžádá, abych ji vylízal.

„Kde přesně?“ dotážu se.

S tím si stáhla kalhotky co nejvíc dolů a řekla mi, kam přesně ji mám strčit jazyk!

Jedním pohybem jí stáhnu kalhotky a na pár vteřin se zastavím, abych si prohlédl její krásně tmavou kundičku, má krátké tmavé chloupky, pečlivě zastřižené, a vidím, jak se jí celá leskne. Její vnitřní pysky jsou mírně rozestoupené a jen prosí o to, abych je prozkoumal ústy. Dávám se do práce, lízání kundičky je moje oblíbená činnost a nedělal jsem to už roky. Chci, aby se cítila zatraceně dobře, moje ústa okamžitě pohlcují její šťávy a můj jazyk šplhá nahoru a dolů po jejích závojíčkách, beru do pusy naběhlý klitoris, chvíli si s ním hraju a saju ho. Pak sjíždím k její dychtivé dírce, zasouvám jazyk co nejdál a ochutnávám všechny její šťávy a vychutnávám každou kapku, kterou mi dá.

Několikrát tyto pohyby zopakuji a poslušně ji hltám, dokud necítím, jak se ke mně začíná častěji tisknout. Její ruce mi vzadu na hlavě přejíždějí po mém krátkém strništi a tlačí mě do ní. Je čas soustředit se na její klitoris, věnuji mu veškerou pozornost, kterou si zaslouží. Sáním, lízáním, mlaskáním, silnými lehkým tlakem. Prosí mě, abych jí vyprstil její chtivou kundičku, samozřejmě jí vyhovím. Když do ní zasunu dva prsty, její sténání a vzdechy zesílí, uvnitř její kundičky je stejně dokonalá jako všude jinde a já jemně kroutím prsty, abych se ujistil, že jsem zasáhl její nejcitlivější vnitřní místo.

Teď dělá všechnu práci ona, vzpíná se a kroutí, zatímco já se trochu snažím udržet její drahocenný poupě pevně v puse. Její sténání se mění ve výkřiky, které mě prosí, abych nikdy nepřestával. Když konečně přichází její orgasmus, divoce to s ní trhá a já držím ústa přivřená na jejím klitorisu, zatímco ona poskakuje a divoce se vzpíná a vylučuje své milostné šťávy na mé prsty. Povolím, začnu slízávat každou poslední kapku jejího drahocenného nektaru, dokud mám možnost, než její orgasmus odezní a ona bude příliš citlivá.

  Smlouva s bonusem

Nakonec mě od své pulzující kundičky zdvořile odstrčí a já jí připomenu, jak neuvěřitelné to bylo, s čímž ona souhlasí, její chuť a vůně mě snadno znovu postavily. Řeknu jí, že je to všechno její zásluha. Sundám si teď už trochu mokré tričko a pokračuji v plazení se po posteli vedle téhle krásné ženy, abychom se podělili o hluboký dlouhý polibek, její nahé tělo na mém je to největší pohodlí, jaké jsem za poslední roky měl.

Přeruší polibek a přetočí se na bok, pak se na mě podívá dychtivýma očima a já to pochopím. Opře se o mou erekci, cítím její měkké půlky na mém tvrdém údu, pomalu a jemně se vrtí, zatímco já vedu svůj penis k jejímu lákavému vchodu. Musím se trochu přizpůsobit, ale brzy cítím, jak se mě zmocňují její pysky a pak jsem uvnitř…. teplo a něha je jako z jiného světa. Když do ní pomalu vklouznu, její sténání mi říká, že tohle je opravdová chvíle blaha, její kundička mě ochotně přijímá a tlačí se co nejvíc dozadu, aby mě do sebe vzala co nejvíc.

Jemně se pohupujeme sem a tam a užíváme si tuhle smyslnou chvíli, objímám ji rukou a hladím ji po prsou, prsty přejíždím po bradavkách, její ruka se proplétá s mou, jak se oba věnujeme jejím potřebám. A když se naše prsty spojí, rytmus se mění, začíná se projevovat naléhavost, a já se přizpůsobuji jejím pohybům. Kroužím a laskám každý pohyb, který se shoduje, jako bychom byli opravdu jedno. Náš rytmus se zintenzivňuje, cítím, jak se svírá na mém penisu, když do ní vstupuje, chce ho mít celého, a to také dostává.

Odstrčí mě a otočí se zpátky ke mně, pak se vmanévruje nahoru, její zející kundička jen hladí špičku mého péra. Zastaví se, několik okamžiků nás oba dráždí a pak se na mě nabodne, oba vydáváme hlasité sténání čiré rozkoše. Za chvíli už mě mele a pomalu se mrdá, zatímco já jsem v klidu, pokaždé zvyšuje tempo, až se dostane do plného plynulého rytmu. Obdivuji její tělo, jak se pohybuje, když na mně jezdí, natáhnu se a nechám se rukama otřít o její bradavky, chci se jich dotýkat při každé příležitosti, chci ji celou cítit.

To ji přivádí do varu, naklání se přes hlavu vedle mé, pravou ruku má ovinutou kolem mé hlavy, jak neustále bere můj penis do své kundičky. Kousnutí do krku, hlasitý výkřik do mé citlivé kůže a ona se blíží ke crescendu, jaké jsem nikdy předtím neslyšel. Její kunda se mi sevře na péro a stále se kroutí a mele se na mě, jsem přímo u jejího děložního čípku a ona chce a prosí mě, abych se do ní udělal. Netrvá dlouho a vypustím svou druhou dávku semene přímo do jejích hlubin.

Když se zhroutí, cítím, jak na mně spočívá její uklidňující váha. A pro tuto chvíli, pro tento jediný okamžik mám pocit, že je všechno na svém místě. Nemyslíme na zítřek ani na to, co přinese, jen existujeme v tomto momentu čirého štěstí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.