Nezapomenutelný výlet na pláž

Když se přívoz blížil Ke stanovišti na druhé straně, rozhlédla jsem se po svých kamarádkách. Všechny se chichotaly a povídaly se. Nebylo nic lepšího než den na pláži, zvlášť s touhle skvělou partou holek. Už je to dlouho, co jsme si všechny společně vyrazily, ne od Hayleyiných jednadvacátých narozenin. A teď jsme se chystaly na celý den, kdy se budeme opalovat na slunci.

„Tak jo, děvčata, jdeme na to,” zacvrlikala Shaz, která byla jako vždycky ozdobou večírku. Byla namačkaná v příliš malých šatech, ze kterých se jí vyvaloval tlustý zadek a prsa hrozila, že jí nahoře prasknou. V ruce svírala nafukovacího plameňáka a tašku z Tesca plnou chlastu a dodala: „Už jsme skoro ve STUD-Landu, nemůžu se dočkat, až si prohlédnu všechny ty fit hřebce.”

„Shaz, už jsem ti to říkala,” povzdechla jsem si a obrátila oči v sloup. „Jmenuje se to Studland, protože je to země hřebců, ne proto, že je plná sexy chlapů.”

„Ach, pšt, Marley,” zasmála se a mávla na mě rukou. „Nekaž mi fantazii.”

Vypotácely jsme se z kovové rampy na skluzavku, z alkoholu z cesty vlakem dolů se mi už točila hlava. Pláž se rozprostírala hned vedle trajektu. Několik dívek si sundalo sandály a vrhlo se na písek s úsměvem od ucha k uchu.

„Neměly bychom se tady utábořit?” navrhla Hayley.

„Ne,” ozvala se Kirsty, “půjdeme támhle kolem mysu.” Kirsty byla mozkem téhle malé plážové eskapády a já měla podezření, že má v plánu víc, než dává najevo.

A tak jsme se plahočily po písku a táhly s sebou všechno vybavení. Shaz zaostávala a snažila se držet krok. „Můžeme už zastavit?” zaúpěla. „Co je tady špatně? Chce se mi pít. A na záchod.”

„Už to není daleko,” uklidňovala nás Kirsty a hnala se vpřed.

Konečně jsme dorazily na místo, které schválila. Vyhodily jsme vybavení na písek a rozložily ručníky. Shodily jsme svrchní vrstvy, odhalily bikiny a začaly se natírat opalovacím krémem. Bylo úžasné se po týdnech deště opalovat, obzvlášť o prázdninách.

„Zatraceně, já už prasknu,” vykřikla najednou Shaz. „Jdu se vyčůrat.” Prohlížela jsem si pláž, ale v dohledu nebylo žádné zázemí. Bylo to docela odlehlé místo, jen široký pás písku s dunami v pozadí.

„Měla ses vrátit trajektem,” připomněla jsem jí.

„Dobře, kapitáne Hindsighte,” opáčila s chichotáním. Popošla pár kroků dál k písečným dunám, dřepla si, stáhla si kalhotky od bikin a vyčůrala se přímo tam, všem na očích. Zahlédla jsem její husté a neupravené křoví, z něhož se řinul proud moči, než jsem spěšně odvrátila pohled.

„Shaz!” vynadala jsem jí.

„Cože?” opáčila nevinně.

Uvolnily jsme se na písku a vytáhly lahve bílého vína. „Kdo má sklenice?” zeptala se Hayley.

„Ale houby, pořád mi leží na kuchyňském stole,” přiznala Shaz.

„Do hajzlu, Shaz,” ozvala se Paige, jako obvykle mrcha.

„Aha, kašlu na to, prostě si budem pít z flašky,” prohlásila Shaz, pořádně si lokla z jedné z lahví a podala mi ji.

„Do prdele,” vykřikla zničehonic Paige.

„Co je? Na lokání z lahve není nic špatného,” opáčila Shaz.

„Ne, tohle ne,” upřesnila Paige a ukázala dolů na pláž. Tam se po břehu procházel starší tlustý chlap, úplně nahý. Pod jeho velkým pivním břichem bylo možné rozeznat drobné, scvrklé péro.

Zůstaly jsme tam stát a ohromeně ho pozorovaly, dokud nezmizel z dohledu. „Co to kurva je?” zamumlala jsem nevěřícně.

„No, je to nudistická pláž,” přiznala Kirsty a její tváře se zbarvily do tmavě karmínového odstínu.

Zjisti víc

„Cože?!” otočila se k ní Paige se zjevným podrážděním.

„Myslela jsem, že bude sranda přijít na nudistickou pláž,” přiznala Kirsty a rozpačitě se usmála.

„Aniž bys nám to sakra řekla?”

„Ale miláčku! Myslím, že je to skvělý nápad,” přidala se Shaz a už se dostala do nálady. Rychlým pohybem si strhla horní díl bikin a uvolnila svá mohutná povislá prsa. Nikdy nepotřebovala moc přemlouvat, aby je při každé příležitosti vytáhla. Zdálo se, že se nestydí ani za své velké břicho, tlustý zadek a strie. Musela jsem přiznat, že jsem z ní měla trochu respekt.

Z trajektu teď přijížděli další lidé a rozmisťovali se kolem nás. Mezi námi a mořem se usadil starší pár a bezstarostně se svlékal. Muselo jim být něco přes osmdesát. Když se stará paní předklonila, naskytl se nám pohled na její zadek a křoví, hojně poseté šedinami.

„Do prdele,” zamumlala Paige nesouhlasně.

„Jako bysme všichni neviděli tvou prdel, když tě minulou sobotu v autobuse prstil ten náhodnej chlápek,” škádlila ji Shaz a srdečně se zasmála. „Přísahám, že jsem tam viděla i pár šedin.”

„Ale jdi do prdele, Shaz, to jsi neviděla,” odpálila Paige obranně, “je to můj kluk,“ odmlčela se. “No, nejspíš to bude můj přítel, až mi odpoví na zprávy,“ obrátila Shaz oči v sloup mým směrem.

Ale nebylo to všechno špatně. Nalevo od nás si rozprostřel ručníky další pár, který byl spíš v našem věku. Ten kluk byl pohledný černoch, a když si stáhl šortky a odhalil svůj působivě dlouhý, měkký penis, ucítila jsem dole v kalhotkách od bikin nával horka. Jeho přítelkyně byla také nádherná, štíhlá, s dokonalými perverzními ňadry a úplně oholená. Nemohla jsem přestat zírat na její tělo ještě víc než na něj.

Hayley mě přistihla, jak na ni zírám, a šťouchla do mě. „Zatraceně, nevadilo by mi, kdybych měla v sobě toho velkýho ptáka,” zašeptala.

  Jen pro zvláštní klienty

Podívala jsem se dolů na své vlastní tělo. I když jsem byla hubená, měla jsem postavu skoro jako kluk; štíhlá, bez boků a prsa jsem prakticky neměla. Nemohla jsem si pomoct, ale záviděla jsem ostatním dívkám.

Shaz už byla samozřejmě na průzkumu. „Tak pojďte všichni,” vyzvala mě, „přidejte se k zábavě.”

Všechny moje kamarádky kromě Paige shodily horní díl plavek, ale jen Shaz a Kirsty se odvážily odhodit kalhotky.

„Kašlu na to,” pomyslela jsem si, „pro tentokrát budu jedna z těch odvážných.” S tím jsem si rozepnula horní díl, nechala ho spadnout na písek a odhalila světu své malé, tvrdé bradavky. Pak jsem si sundala kalhotky. Naštěstí jsem si nedávno nechala zastřihnout křoví; kdyby to bylo minulý týden, bylo by příliš trapně zarostlé na to, abych se jím mohla chlubit. Ne že by Shaz vadilo ukazovat to její.

„Hurá! To je přístup, holky!” zajásala Kirsty a plácla si se Shaz.

Rozvalily jsme se na ručnících, nasávaly paprsky, poslouchaly šplouchání vln a čím dál víc se opíjely bílým vínem. Ale moje pozornost se stále vracela k páru vedle nás a kradmo jsem je pozorovala přes koutky slunečních brýlí.

Zastavila se u nich osamělá žena, také nahá, aby si s nimi popovídala. Byla celá bronzová, po opálení ani památky. Přátelsky si povídali a já jsem se přistihla, že si představuju, jak si ti tři dávají trojku. Ta myšlenka mě úplně vzrušila a cítila jsem, jak mi vlhnou nohy. Sakra, to byla nevýhoda toho, že jsem byla nahá, nechtěla jsem, aby si někdo všiml, že začínám být nadržená a prakticky ze mě kape.

Po chvíli se trojice sbalila a společně se vydala do písečných dun. Srdce mi začalo bušit v hrudi. Kurva, to si šli dát trojku, jak jsem si představoval? Určitě se moje fantazie nemohla naplnit? Pička mi pulzovala touhou, ale nemohla jsem s tím nic dělat. Zdálo se, že jejich odchodu nikdo nikdo z ostatních nevšiml.

Moje zvědavost mě přemohla. „Jdu se vyčůrat,” řekla jsem kamarádkám.

Zamířila jsem do písečných dun, tak daleko, abych nebyla skupině na očích. Jistě, potřebovala jsem se vyčůrat, ale v hloubi duše jsem věděla, že pravým důvodem je moje palčivá zvědavost, co se děje s tím párem a tou druhou ženou. Slíbila jsem si, že se odvážím jen o kousek dál, a pokud nic nezahlédnu, vrátím se.

Neviděla jsem je, a tak jsem se přikrčila v písečných dunách a ulevila si. Zrovna jsem se chtěla vrátit, když jsem zaslechla vzdálený zvuk sténání a pleskání kůže o kůži.

 

Zjisti víc

Srdce mi bušilo v hrudi, když jsem vylezla na nedalekou písečnou dunu a uviděla je. V prohlubni mezi dunami měli položený ručník. Černoch klečel za svobodnou ženou, která byla na kolenou. Jeho mohutný, ztopořený penis do ní bušil s každým přírazem boků a při každém pohybu z ní vyrážel výkřiky. Před ní seděla mužova přítelkyně s široce rozevřenýma nohama, mezi nimiž měla zabořenou tvář.

Kurva, bylo to, jako by se moje fantazie probudila k životu. Klesla jsem do písku na kolena, schovala se za trs trávy na vrcholu duny a celou dobu jsem nespouštěla oči z výjevu pod sebou. Ruka mi instinktivně vklouzla mezi nohy a prsty mi kroužily kolem už tak naběhlého klitorisu. Pička mi pulzovala touhou a já věděla, že balancuji na hraně vyvrcholení.

Zatímco jsem se dívala, žena se tvrdě udělala a vydala hlasitý výkřik, který se rozléhal ozvěnou po dunách. Podívala jsem se za sebe, bála jsem se, aby to někdo neslyšel a nepřišel sem. Muž ho z ní vytáhl, jeho tmavý penis byl pokrytý její bílou esencí. Obě ženy se ho společně snažily slízat. Byla jsem přímo na pokraji, ale držela jsem se zpátky, rozpolcená mezi zoufalou potřebou vyvrcholit a zvědavostí, co se bude dít dál.

Osamělá žena se opřela o ručník a chlap se jí postavil mezi nohy a zabořil svůj penis do její dychtivé kundy. Z mého místa jsem měla dokonalý výhled na její pysky pevně roztažené kolem jeho tlusté násady, jak do ní buší. Jeho přítelkyně se mezitím rozkročila nad jejím obličejem a propadla blažené extázi.

Bylo toho na mě příliš. Udělala jsem se tvrdě a zhroutila se do písku s rukou stále mezi nohama. Celé mé tělo se zmítalo v křečích, jak mnou procházel orgasmus. Zabořila jsem si prsty co nejhlouběji do kundy a cítila, jak se mi stěny stahují a pulzují, jak mě zaplavuje slast, vlna za vlnou.

Když jsem se konečně vzpamatovala, uvědomila jsem si, že se nahá svíjím na písku. Znovu jsem se rozhlédla po duně. Muž stál a hladil si ptáka, zatímco obě ženy před ním klečely a dívaly se na něj s vyplazenými jazyky. Jak jsem se dívala, udělal se jim na obličej, z jeho tvrdého péra na ně vytryskly proudy spermatu.

Teď už jejich vášeň skončila, bála jsem se, že si mě všimnou. Odplazila jsem se tedy pryč a pak se zapotácela a spěchala zpátky ke svým přátelům. Zdálo se, že si nikdo z nich nevšiml, jak jsem zrudlá a zadýchaná. Usadila jsem se na ručník a pokoušela se uklidnit, ale tělo mi stále pulzovalo vzrušením a cítila jsem, jak mi po stehnech stéká vlhkost.

„Mám kurva hlad,” řekla najednou Hayley a posadila se. Měla taky pěkná velká prsa, závistivě jsem si je prohlížela. „Kde je ta chladicí taška?”

  Ocel a nebesa

Všechny jsme se rozhlédly, ale nikde nebyla k nalezení. „Asi jsme ji nechaly ve vlaku,” přiznala jsem a matně si vzpomněla, jak jsme ji schovaly na věšák na zavazadla a pak na ni úplně zapomněly. Skupina vydala kolektivní sténání plné rozčilení.

Zahlédla jsem, jak se po pláži prochází vysportovaný nahý pár a líže zmrzlinu. Usoudila jsem, že malá procházka by mi mohla pomoci uklidnit nervy, a řekla jsem: „Dál na pláži bude určitě kavárna. Dojdu nám pro něco. Chce se někdo přidat?”

„Já půjdu!” řekla Shaz a vyskočila, „chci si najít sexy studlandského hřebce.”

Obě jsme se vydaly po pláži, úplně nahé. Aspoň že jsem měla tolik rozumu, abych si vzala kabelku a peněženku. Zasvětila jsem Shaz do toho, čeho jsem byla svědkem v dunách. Bzučela vzrušením a přála si to vidět taky.

Na pláži teď bylo rušno, plno párů, skupinek i jednotlivců všech věkových kategorií a všichni byli nazí. Proplouvali jsme kolem nich a já nemohla popřít vzrušení, které ve mně vyvolávalo to, že mě tolik lidí vidělo nahou. Většinou to všechno vypadalo dost nevinně, i když tam byl jeden pár, kde si kluk strategicky zakrýval penis časopisem, zatímco dívka vypadala, že ho pod ním šibalsky hladí.

Nakonec jsme našli zdroj zmrzliny. Byla to malá chatka, která se krčila mezi písečnými dunami. Prodávala se v ní pouze zmrzlina, takže naše sny o vydatnějším jídle se rozplynuly.

„No dobře,” řekla Shaz, „na víně a zmrzlině se dá žít.”

Dalším problémem bylo, že na obsluhu čekala obrovská fronta nudistů. S rezignovaným povzdechem jsme se zařadily na konec.

Po několika minutách jsme si uvědomily, že dva muži ve frontě před námi jsou neuvěřitelně sexy. Oba byli opálení a svalnatí, pokrytí tetováním. Shaz do mě neustále šťouchala a očima ukazovala na jejich pevné, obtloustlé zadečky. Kurva, přišla jsem se sem uklidnit, ale cítila jsem, jak jsem zase celá rozpálená.

Shaz si odkašlala a snažila se upoutat jejich pozornost.

„Ne, Shaz,” zašeptala jsem, když mi došlo, co dělá, ale ona mě ignorovala. Znovu si hlasitěji odkašlala a oba muži se otočili.

Zjisti víc

Když to udělali, viděla jsem, že oba mají obrovské ptáky, které jim visely mezi nohama. Jak mohli být tak velcí a přitom měkcí? Znovu se mi zatočila hlava.

„Ahoj holky,” pozdravil nás jeden z nich a natáhl k nám ruku. Shaz mu srdečně potřásla rukou.

„Já jsem Sharon,” představila se. „A tohle je Marley.”

„Rád vás poznávám,” odpověděl. „James a Ben.” Všichni jsme si vyměnili potřesení rukou a já se snažila, abych nezíral na jejich monstrózní péra.

Chvíli jsme si povídali a vyměňovali si historky o tom, jak jsme se sem dostali. Smáli se tomu, že jsme nevěděli, že jedeme na nudistickou pláž. Na rozdíl od nás to byli místní obyvatelé, oba instruktoři kite surfingu, kteří sem chodili pořád.

Shaz, jako obvykle, musela jít a dělat trapasy. „Tak co, chodíš tady s hodně holkama?” vyhrkla, aniž by to řekla zrovna decentně.

„No, takové věci nejsou komunitou naturistů zrovna podporovány,” odpověděl Ben s úsměvem.

„Ale to neznamená, že se to neděje,” ozval se James.

„Panebože,” zalapala Shaz po dechu a tváře jí zrudly. „Kolik holek jsi tady už ošukal? To je prostě bereš do dun a šukáš s nima?” Znělo to, jako by ji to opravdu vzrušovalo.

„Shaz!” okřikla jsem ji a cítila, jak sama rudnu.

James a Ben se na sebe podívali. „No, jestli máš chuť na procházku…” začal James.

„Ano!” dychtivě ho přerušila a nečekala, až dokončí větu.

„Nejsem si jistá,” odpověděla jsem a srdce se mi rozbušilo v hrudi. Na rozdíl od většiny dívek jsem nebyla nijak zvlášť promiskuitní. Jistě, bylo o mně známo, že jsem na prvním rande souložila, ale obvykle jsem kluka nejdřív donutila, aby mi koupil pár drinků. Ale z toho chlastu, nedostatku jídla a opojné atmosféry, kdy byli všichni nazí, se mi točila hlava.

Samozřejmě jsme nakonec na procházku šli. Byli příliš fit na to, abych odolala. Za normálních okolností rozhodně mimo moji ligu. Opustili jsme frontu na zmrzlinu a vydali se nahoru do dun. Vedli nás a zdálo se, že přesně vědí, kam mají namířeno. Shaz a já jsme je následovaly a celou dobu jsme zíraly na jejich dokonalé zadky.

Brzy jsme došli k místu s několika piknikovými stoly. Nikdo jiný tu nebyl. Než jsem se nadála, ocitla jsem se v Jamesově náručí a jeho jazyk zkoumal má ústa. Rozplynula jsem se v jeho silném objetí a rukama jsem mu přejížděla po hrudi. Byl tak silný a svalnatý. Když držel mou štíhlou, chlapeckou postavu a ruce měl na mých nahých bocích, cítila jsem se mu naprosto vydaná na milost a nemilost. Přitiskl se ke mně a já cítila, jak mu penis tuhne na stehně.

Ben už mezitím položil Shaz na okraj piknikového stolu, nohy doširoka roztažené. S drsným odhodláním jí zabořil prsty do chlupaté kundičky a vyvolal tím z jejích rtů hlasité, chlípné sténání. Shaz se pod jeho doteky svíjela a kroutila, její vzrušení bylo patrné z toho, jak se její tělo chvělo, když ji prstil.

Jamesovy ruce se pohybovaly po mém těle a z jeho doteků mi v žilách kolovaly záchvěvy rozkoše. Obratně se dotýkal mých prsou a palci mi dráždivě přejížděl po ztvrdlých bradavkách. Z úst mi unikl tichý vzdech, když vyvinul ten správný tlak, který ve mně vyvolal vlnu rozkoše.

  Oboustranný pohovor

Zdálo se, že moje ruka má vlastní rozum, protože se odvážila sestoupit mezi jeho nohy. Obtočila se kolem jeho silného, pulzujícího penisu a cítila jsem, jak mi na dlani pulzuje teplo jeho vzrušení. Byl už úplně tvrdý a větší než jakýkoli penis, kterého jsem se předtím dotýkala. Jeho ruka byla mezi mýma nohama, kroužila mi kolem klitorisu a nutila mě, abych mu dýchala do úst.

Podívala jsem se na ostatní a viděla, jak Benova velká erekce vklouzla do Shaziny huňaté kundy, která seděla na kraji stolu. Ježíši Kriste, vždyť ani nepoužívali kondomy. Když do ní pronikl, zaklonila v extázi hlavu, chytila se za svá obrovská povislá prsa a vydala hlasitý výkřik rozkoše. Téměř okamžitě vyvrcholila a oči se jí protočily.

Sama jsem byla blízko vyvrcholení, ale James se náhle přestal dotýkat mého klitorisu. Otočil mě a hrubě mě přitlačil ke stolu, přitiskl mě k němu a moje malá ňadra přitiskl k drsnému dřevu. Než jsem si uvědomila, co se děje, jeho tlustý penis se mi vtiskl mezi záhyby a on do mě vnikl až po okraj a roztáhl mě jako nikdy předtím. Zatraceně, obvykle jsem trvala na kondomu, ale na to už bylo pozdě.

Zjisti víc

„Kurva, ty jsi tak těsná,” vykřikl důrazně a jeho mohutný penis se do mně zaryl tak hluboko, že jsem se divila, že jsem ho dokázala celý přijmout.

Vzal si mě silou a neúnavně do mě zezadu bušil. Cítila jsem, jak mě rukama roztahuje, když do mě zabořil celou svou délku. Udělala jsem se tak silně, až se mi zatmělo před očima, jak mě pohltil orgasmus. Přesto nepřestal, dál mě přes to všechno mrdal, rukou mi hrubě tlačil hlavu na stůl, jak si mě úplně přivlastňoval.

Nakonec ho vytáhl a nechal mou kundu pulzující a otevřenou. Než jsem si stačila uvědomit, co se děje, vystřídal ho Ben a znovu mě naplnil svým syrovým pérem. Podívala jsem se stranou a viděla, že James teď zezadu šuká Shaz.

Ben byl jen o něco mírnější. Intenzita toho okamžiku mě přemohla a já se znovu udělala, moje kunda se pevně sevřela kolem jeho péra, jak mnou projely vlny rozkoše.

Když se mi trochu rozjasnil zrak, všimla jsem si dvojice mužů stojících poměrně daleko na vrcholu písečné duny. Oba nás pozorovali se vztyčenými ptáky v ruce. Ten pohled jen zesílil mé vzrušení a já se znovu udělala, ztracená v ohromující rozkoši toho okamžiku.

Nedokázal bych říct, jak dlouho to trvalo, ale James a Ben si ještě několikrát vyměnili místa. S každou výměnou, s každým novým přírazem intenzita rozkoše jen rostla a já jsem ztratila přehled, kolikrát jsem vyvrcholila.

Byl to Ben ve mně, když jeho přírazy začaly přicházet nepravidelně. Začal vydávat dlouhé, tiché sténání a pak jsem cítila, jak mi zaplavuje kundu spermatem. Nikdy předtím jsem v sobě nenechala udělat chlapa, kterého jsem právě poznala, ale byl to úžasný pocit. Připadala jsem si tak jako ta nejšpinavější kurvička. Vytáhl péro a jeho sperma se ze mě vylilo.

Stáli jsme tam, zadýchaní a zpocení, jeho sperma mi stékalo po stehnech a jeho penis sebou škubal a měknul. Shaz a James to stále dělali. James seděl na lavičce a Shaz na něm jezdila jako posedlá, její bujné poprsí divoce poskakovalo a její sténání se ozývalo jako sténání pornohvězdy. Nemohla jsem si nevšimnout, že teď máme docela slušné publikum, sledovalo nás tak deset lidí.

Najednou James dosáhl svého vrcholu, zabořil obličej mezi její prsa a chytil ji za zadek. Sledoval jsem, jak se mu napínají koule a jeho tlustý penis pulzuje mezi jejími pysky. Když se postavila, jeho penis vyletěl ven a na písek se vylily proudy spermatu.

Teď, když představení skončilo, se přihlížející dav rozešel.

„Panebože,” řekla jsem a zaplavila mě vlna rozpaků, „tohle je ta nejšílenější věc, jakou jsem kdy udělala.” A pak jsem se rozesmála.

„Určitě v první desítce,” řekla Shaz a mě napadlo, co ještě provedla, „možná v první dvacítce.”

„Můžeme dostat vaše čísla?” zeptal se James. „Možná by bylo fajn sejít se na opakování v příjemnějším prostředí.”

„Určitě,” řekla Shaz a vytáhla z kabelky telefon. Všimla jsem si, že muži mají také pánské tašky se svými věcmi. Vyměnili jsme si čísla a já si nemohla pomoct, ale při představě, že se s nimi znovu setkám kvůli dalšímu sexu, jsem pocítila nával vzrušení.

Rozloučily jsme se a já se Shaz zamířila zpátky na pláž k našim přátelům.

„Neřekneš o tom ostatním, že ne?” Nervózně jsem se zeptala Shaz a cítila jsem, jak mi po vnitřní straně stehna stéká sperma.

„Samozřejmě že ne,” uklidňovala mě, „nikdo se to nedozví.”

Když jsme se přiblížily ke skupině, všichni se na nás s očekáváním podívali.

„Tak co?” zeptala se Paige, „Kde je jídlo? Máme tu všechny hrozný hlad.”

„Do prdele,” řekla Shaz, „na jídlo jsme zapomněly, přefikly jsme pár instruktorů kite surfingu.”

Zakryla jsem si rukou obličej. Tolik k diskrétnosti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.