Dvě pod kontrolou 02

Dianu překvapilo, že k ní David opět vstupuje. „Pane Hardy, vzhledem k okolnostem toho, co se právě stalo, si nemyslím, že je dobrý nápad stanovit další čas,” řekla rozhodně. David se usmál a rozhlédl po kanceláři.

„Líbí se mi barva vaší kanceláře, slečno Featherstoneová. Ponderossa Blue, myslím?”

„Já… ah… to je…” Diana byla šokovaná, když ta slova uslyšela, a ještě víc šokovaná, když zjistila, že na ni stále působí. Věděla, že ten výraz už dnes slyšela; přesně takovou barvou si vymalovala kancelář! Ale ne, pomyslela si – neodnesla si návrh na Christine!

David se k ní přiblížil a ona cítila, jak se v ní začíná probouzet vnitřní rozpustilost.

„Když jsi taková tajná děvka, jaká jsi, nechtěla bys mít možnost mi ho znovu vykouřit a ochutnat moje sperma?”

Dianě se při jeho slovech téměř podlomila kolena.

Podívala se mu do rozkroku. „Ano,” zašeptala.

„Skvělé, takže pojďme hned teď k počítači a objednejme se na týdenní sezení, abys měla šanci uvolnit svou vnitřní děvku v téhle tvé Ponderossa Blue kanceláři, protože jen pohled na stěny tě bude tak vzrušovat, že budeš potřebovat úlevu.”

David ji otočil a jemně ji posunul k jejímu stolu. Posadila se a dívala se na své knihy, zatímco stál za ní a hladil ji po prsou.

„Hm… jak… zní… ach bože… úterý ve dvě odpoledne?” zalapala po dechu.

„Myslím, že úterky o půl šesté by mohly být ještě lepší, aby všichni v kanceláři odešli domů, tak budeš moct víc mluvit, až tě budu šukat do zadku.”

  Hrátky na hraně

Diana byla nadržená, ale přesto šokovaná.

„Pane Hardy, to bylo jen jednou…”

„Ponderossa Blue,” přerušil ji David. Diana cítila, jak se její tělo stává ještě lascivnějším.

„Je to… Chci říct… Půl šesté odpoledne by mi mohlo vyhovovat.”

Stanovila čas a David se přesunul k ní a rozepnul si kalhoty. Nemohla se dočkat. Rukou mu vklouzla do kalhot a vylovila penis, který ještě před čtvrt hodinou kouřila. Potřebovala znovu ochutnat jeho sperma.

Když seděla u stolu, vsunula si jeho napůl tvrdé péro do úst. Každý, kdo vešel dovnitř, ji mohl vidět, ale jí to bylo jedno – byla to děvka, která ráda kouřila péra a milovala chuť spermatu. Hluboko mu ho vykouřila, pak mu olízla koule a pak si ho znovu napumpovala do krku, aby se rychle udělal, protože měla brzy dalšího klienta.

„Jo, a ještě jedna věc; bylo by dobré, kdyby ses nesnažila měnit časy, aby ses nás jako klientů zbavila. Tahle videa pak mohou zůstat jen mezi námi dvěma.”

Cože? Pomyslela si Diane. Vzhlédla a uviděla, jak si David na mobil pořizuje další video, na kterém mu kouří péro, a pochopila, co tím myslel. Při pohledu na kameru nemohla přestat kouřit.

„Řekni mi, co chceš,” řekl.

Diana věděla, že by bylo příliš trapné to říct, a tak kouřila dál. David se odtáhl.

„Počkej, ne, Davide, já chci… abych to dělala dál,” řekla rozpačitě.

„Dělat co?” zeptal se s úsměvem a stále ji natáčel.

  Cestovatelka v nesnázích aneb hřebec zasahuje

„Chci ti dál… kouřit péro.”

„Proč?”

Zjisti víc

„Protože jsem děvka. Potřebuju ochutnat tvoje sperma. Prosím, nech mě kouřit tvého ptáka. Potřebuju sperma,” blábolila do kamery.

David se držel v dostatečné vzdálenosti, a tak se Diana posunula ze židle na kolena, aby byla dostatečně blízko a mohla mu znovu vykouřit.

„Kdo je tvůj další klient?” zeptal se.

Diana sundala ústa z jeho tvrdého péra a dál mu ho honila. „Je to Andy, mladý muž, osmnáct let, závislý na sexu,“ řekla a sklouzla ústy zpátky na jeho penis.

„To je perfektní.” David se usmál, když ustoupil a zasunul si penis zpátky do kalhot.

„Nepochybně si příští sezení ve své kanceláři Ponderossa Blue užiješ.” Otočil se a vyšel z kanceláře.

Diana byla v šoku. Byla teď sama v kanceláři, stále na kolenou, a uvědomila si, že má ruku dole v kalhotách a roztržitě si hraje s klitorisem.

Když David zahnul autem za roh, podíval se na manželčinu hlavu v klíně. Její rty našly jeho tvrdý penis a za jízdy mu ho hluboce projížděly. Zvedla hlavu.

„Je to tak zvláštní – od té doby, co jsme se bavili o barvě ordinace té doktorky, jako bych se nemohla zastavit, abych ti nekouřila péro,” řekla Christine a pokračovala v klouzání rty nahoru a dolů po Davidově ocasu. „Vím, že to normálně nedělám, ale opravdu potřebuju, aby ses mi udělal do pusy,” prosila.

Diana se obličejem položila na pohovku v kanceláři a vydala hrdelní sten, když roztáhla půlky zadku do šířky. Její další klient, Andy, stál za ní a vrazil jí svůj penis hluboko do mokré kundy. David ji zanechal tak nadrženou, že to bylo jediné, na co dokázala myslet, když Andy vešel do její kanceláře na schůzku kvůli závislosti na sexu. Nebylo třeba ji moc přesvědčovat, ale překvapilo ji, jak rychle Andy převzal kontrolu. Líbilo se jí to.

  Večerní rodinné cvičení

„Řekni mi, že jsi moje děvka.”

„Jsem tvoje děvka.”

„A co ti dělám, děvko?”

„Šukáš mi mokrou kundu,“ zasténala.

Andy ji tahal za dlouhé vlasy dozadu, zatímco jí strkal ptáka hluboko dovnitř, znovu a znovu. Už cítila, jak se její orgasmus stupňuje, a věděla, že se udělá celá z jeho tvrdého péra, které jí pořád vrážel do kundy.

Andy nebyl tak přitažlivý, ale ona už věděla, že ho bude mrdat znovu. Ale jen pokud jí dovolí, aby mu ho vykouřila. Opravdu milovala chuť spermatu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.