Noční rande s Drákulou

Upíři potřebovali ke vstupu povolení a Drákula dělal, co mohl, aby si pozvání zasloužil. Sám Velký zlý, upír všech upírů, klečel na mé rohožce a dokazoval, že pravé tesáky nenechávají lidem rozvázaný jazyk tak, jako ty falešné halloweenské. Těžký stříbrný prsten na mém prstu (pro jistotu) se mi zaryl do rtu tam, kde jsem měla ruku sevřenou přes ústa, abych utlumila případné sténání, které by rušilo sousedy. Moc dobře jsem si uvědomovala, že navzdory tomu, jak je pozdě, může kdokoli na mém patře kdykoli zahnout za roh a uvidí mě přitisknutou ke dveřím s nohou zaháknutou za Drákulovo rameno. Ale nestačilo to, abych ho zastavila. Nestávalo se každý den, aby se vám mezi nohy dostal chlap se staletými zkušenostmi – nehodlala jsem tuhle příležitost promarnit.

Dlouhé bledé prsty mi sklouzly po přední části červených šatů, po břiše nahoru, aby spočinuly na hrudi, jen mírně vlevo. Druhá ruka svírající mé stehno se zaryla do stehna tak silně, že zanechala modřinu, když zasténal do mé kundičky. Aha. Tlukot mého srdce. Byla bych něco řekla, byla bych se ujistila, že tohle je jediná část mého těla, kterou chce sníst, protože rozhodně nejsem holka na darování krve na prvním rande, ale jeho jazyk pokrývalo něco kluzkého a neznámého, co mi ukradlo veškerý zdravý rozum. Drákula mi to při (mé) večeři vysvětlil, jak upíři zůstávají v utajení, jak si bodné rány po tesácích hojí speciálním jedem bohatým na bílkoviny, který se jim tvoří na jazyku. Jak díky tomu nebyl proces krmení úplně děsivý a nepříjemný. Jemné, dočasné opojení, říkal.

Na mém klitorisu to jemné nebylo.

Když si s ním pohrával, obtáčel ho špičkou svého potaženého jazyka a olizoval jeho hypercitlivou spodní část, vypořádala jsem se v překvapivě krátkém čase už se čtvrtým orgasmem. Chystala jsem se zemřít. Chtěl mě zabít. Jediný důvod, proč jsem se vůbec držela na nohou, byly jeho bledé ruce a nelidsky silná ramena, která mě držela. Jeho jazyk byl kluzký jako dobrý lubrikant, měkký jako nový silikon, šumivý jako limonáda a já se chystala zemřít. Takhle vzniká nesmrtelnost? Rozkoš, která překonávala smrtelnost? Nechtěla jsem žít věčně, ale proboha, chtěla jsem se takhle cítit věčně.

Drákula zabručel, jeho roztažené prsty se ohnuly nad mým srdcem a já poznala, že mě to čeká. Chytila jsem se hřbetu té ruky, aby mi byla jakousi oporou, a snažila se dýchat, snažila jsem se zůstat klidná, snažila jsem se neztratit-

Tesáky, které se mi sevřely po obou stranách klitorisu, se stáhly a umožnily, aby se dovnitř nahrnula všechna krev, kterou přivolával ústy. Bylo to tak ostré, tak dokonale na hraně bolesti a rozkoše, jako by našel způsob, jak napodobit hranici, na níž se pohyboval mezi životem a smrtí, že jsem se udělala silněji než kdykoli v životě. Orgasmus byl jako rána do břicha, která ze mě jediným sotva tlumeným výkřikem vyhnala všechen vzduch. Boky se mi svíjely a třásly, orgasmus protahovaly jemné, závratné tahy jeho jazyka. Nohy se mi podlomily a tentokrát mě nechal sklouznout po dveřích a zhroutit se mu do klína.

Zachechtal se, když jsem se mu třásla v náručí a stále se dělala bez jakéhokoli podnětu. Svaly se mi křečovitě stáhly a po tváři mi kanuly slzy, které kapaly na prsty, jimiž jsem si stále zakrývala ústa. Chladné prsty je odtrhly, když se stejně chladné čelo přitisklo k mému. Ta méně než lidská teplota mě nejprve vyvedla z míry, když mě vzal za ruku při cestě zpět do mého bytu, ale teď to byla úleva na mé rozpálené kůži. Čtyři orgasmy v koženém kabátě a stejných botách do půli stehen byly jako nechat se ošukat v kotelně. Neohrabanýma rukama jsem se vymanila z kabátu a obtočila kolem něj své nudlovité tělo, abych se ochladila.

Jeho polibek s tesáky byl zvláštní, ale ne nepříjemný. Když mi vklouzl jazykem mezi rty, sála jsem ho z vděčnosti za rozkoš, kterou mi právě poskytl, dokud nezasténal proti mým ústům. Lehce nadpozemský zvuk mi rozechvěl tělo, nejspíš nějaký instinkt přežití, který jsem byla příliš hloupá, než abych ho poslouchala. Chtěla jsem slyšet víc. Chtěla jsem jeho rozkoš. Chtěla jsem tak mocného tvora přivést na pokraj sil.

„Dovnitř,” zaúpěla jsem proti jeho ústům a nebyla si jistá, jestli tím myslím svůj byt, nebo své tělo. „Chci tě uvnitř.”

Zachytila jsem zvuk třepotajícího se papíru na různých místech bytu. Pak mě shodil na postel. Když jsem se zadívala do hladových rudých očí, slyšela jsem, jak se za námi s cvaknutím zavřely vchodové dveře na druhém konci bytu. Ani jsem necítila, jak mě zvedl.

„Do prdele!”

Perleťové, nelidsky bílé tesáky se na mě zablýskly v nebezpečně okouzlujícím úsměvu. „Bojíš se?”

Zúžila jsem oči. „To je něco jako tvoje úchylka? Protože si nepamatuju, že bychom se bavili o bezpečných slovech.”

Drákulův úsměv se změnil v něco mnohem méně podezřelého, když řekl: „Jen rád slyším, jak ti buší srdce.”

„No, není důvod, abys kvůli tomu byl strašidelný,” řekla jsem mu přísně, abych zamaskovala třes z toho, do čeho jsem se to dostala. „Sexy bušení srdce je dobré, vyděšené bušení srdce je špatné.”

„Odpusť mi,” hlesl, když se nade mnou na posteli kroutil. „Už se to nestane.”

„Doufám, že ne,” zašeptala jsem, když jsem ho chytila za tvář a přitáhla si jeho rty ke svým.

  Tatínková malá princezna 1

Zjisti víc

Líbali jsme se, dokud nezmizela úzkost z toho, že se mnou zmítá něco mnohem silnějšího a rychlejšího než já, a vlažná rozkoš z několikanásobného orgasmu u mých dveří nezačala bublat v nový hlad. Drákula napůl vylezl na postel a vklínil se mi boky mezi stehna, až se mi kolem něj ovinuly nohy. Jeho ruce mapovaly pod šaty mé tělo, zatímco moje vklouzly do vlasů hebkých jako kouř mezi prsty. Líbali jsme se, dokud jsem nemohla dýchat, a pak tak dlouho, dokud jsem se nechtěla nadechnout znovu.

Moje červené minišaty se mi začaly rýsovat na stehnech a pak i přes boky od toho, jak se třel o místa, kde jsem byla už tak citlivá a dobře použitá, až mě to přestalo bavit a začala jsem si je přetahovat přes hlavu. Drákula ani nedýchal, když se odtáhl natolik, aby mi dal prostor odhodit je stranou, ale jeho smích zněl bez dechu, jak mě udiveně pozoroval. Tehdy sem si uvědomila, že po celou dobu našeho líbání nedýchal. Zabývala jsem se rozepínáním mnoha zámečků své podprsenky ve stylu bustier, takže jsem nad tím příliš nepřemýšlela. Jak jsem se tak dívala, jeho hruď se pohnula jen předtím, než promluvil.

„Miluju ženy v tomhle věku,” řekl mi, když jsem odhodila podprsenku a pěkně se prohnula v zádech, aby si mě mohl nahou vychutnat pod sebou.

„Mladá? Nevrásčitá? Kozy ještě trochu nakyslé?” Moje prsa už se dost blížila k neperlivým a vlasy jsem si oficiálně hlídala kvůli prvním šedinám, ale díky moderní péči o pleť jsem pravděpodobně vypadala lépe než většina žen mého věku za celá staletí, co žil. Mrtvá. To je jedno.

„Myslím tuhle éru,” řekl k mým bradavkám. „Tento věk techniky a svobody.”

Chladný prst mi přistál na pulzu na krku a sledoval žíly, o kterých jsem věděla, že musí být pod kůží, kterou mi hladil dolů od krku a hrudi, až došel k srdci.

„Dřív trvalo měsíce, dokonce roky, než jsem od ženy dostal takové pozvání. A ještě déle, než to řekla tak otevřeně a sebevědomě.”

Jeho ruka sklouzla nahoru a objala můj levý prs, palcem mi přejel po bradavce, až mi na kůži naskočila husí kůže.

„Říkáš, že jsem lehká?”

„Říkám ti fascinující,” vydechl a sklonil hlavu k mému prsu. „Mocná. Svobodná.”

Jeho chladná, kluzká ústa se ovinula kolem mé bradavky a vyslala do mého těla stejný pocit zašumění coca-coly, jako když se jí dotkl jazykem. Sál, dokud jsem pod ním nedýchala a nekroutila se, pak sál druhou bradavku, dokud jsem se s překvapeným výkřikem neudělala. Třásla jsem se kolem toho zvláštního, téměř prázdného pocitu orgasmu bez jakékoli genitální stimulace. Téměř hned, jak rychlý orgasmus pominul, jsem zoufale zatoužila po dalším, výraznějším.

„Svlékni se,” hekla jsem a přitiskla se k jeho zcela nehybné hrudi. Bylo to jako tlačit na dřevěné dveře – bylo tam právě tolik poddajnosti, aby to nebyl kámen, ale rozhodně to bylo neprostupnější než jakákoli lidská kůže. Vzpomněla jsem si na krásný skleněný vibrátor, který jsem si impulzivně koupila. Teď se na něj práší jako na zarážku knihovny, protože snažit se do sebe strčit něco tak pevného bylo nepříjemné. Na upíří penis bych potřebovala hodně lubrikantu, kdyby mi jeho kůže připadala takhle tuhá.

„Přineseš mi kabelku?” zeptala jsem se, když se Drákula narovnal a sundal si černé sako.

Lidskou rychlostí přešel k místu, kde byl můj kabát a předtím svlečené kalhotky přehozené přes opěradlo židle. Zvedl i mou žlutou kabelku, která tam visela. Když vzduch rozvířil stropní ventilátor, velmi dobře jsem si uvědomila, že jsem až na kožené boty na stehnech úplně nahá. Připadalo mi to hloupé, jako kdybych si obula tenisky a měla na sobě jen bikiny, ale věděla jsem, že to musí být hezké na pohled. A tak jsem roztáhla stehna, abych je orámovala tam, kde jsem byla růžová a mokrá v černé kůži. Drákula – ten Drákula – se zapotácel.

Vzala jsem si od něj kabelku, když mi ji mlčky podal a přitom navázal oční kontakt s mým klitorisem a usmál se. „Tvoje oblečení?” připomněla jsem mu sladce.

Polkl a začal se svlékat. Po hmatu jsem se přehrabovala v kabelce, zatímco jsem se vpíjela do pohledu na muže tak krásného, že byl nesmrtelně zapsán do nemrtvé a populární kultury. Bela Lugosi byl sice hezký, ale na originál neměl. Prsty jsem zachytila malou lahvičku lubrikantu, kterou jsem vždycky nosila v kabelkách pro nečekaně příjemná první rande, a upustila ji vedle sebe na postel. Pak jsem se vydala na lov kondomu, který jsem si vybrala pro dnešní večer.

Byla řada na mně, abych mlčky předala kabelku, když jsem se vpíjela do pohledu na slastně tvrdého a nahého Drákulu. Páni. Nesmrtelnost mu rozhodně slušela. Přemýšlela jsem, jestli takhle dobře vypadal i jako člověk, nebo jestli upírství dělá lidi víc sexy.

„Mám je sundat?” zeptal se a přejel mi rukama po botách.

„Většina chlapů je obvykle chce nechat na nohou.”

„Chci cítit tvou kůži.” Jeho prsty vklouzly pod lepivý vršek bot, který bránil jejich sklouznutí po mých stehnech, a opatrně je odlepil. „Tvoje teplo.”

Zjisti víc

Když byly na podlaze, sesunula jsem se na posteli dozadu, až jsem hlavou dosáhla na polštáře, abych si mohla nenápadně setřít pot, který se mi nahromadil na zadní straně kolen. Nejspíš to mohl cítit svými super upířími smysly nebo čím, ale mně by udělalo dobře, kdybych předstírala, že si toho nevšiml.

  Zasněné čekání

Sledovala jsem ho, jak se za mnou plíží přes postel a vypadá zřetelně nelidsky s tím hladovým pohledem v rudých očích. Byla jsem z toho vlhká. Sevřela jsem si bradavky, abych zmírnila tu podrážděnou bolest, a vysloužila si od něj uznalé zamručení. Roztáhl mi rukama stehna a otevřel mě dokořán. Podíval se na mou kundičku, jako by byl připravený ho do ní jen tak strčit, a tak jsem rychle vytáhla kondom.

„Pozvala jsem tě dovnitř,” řekla jsem mu a zamávala na něj latexem, „ne dovnitř.”

Čekala jsem nějakou námitku, třeba že upír mě nemůže otěhotnět, ale on jen zmateně řekl: „Žlutý?”

Přehodila jsem si ruce přes hlavu, což, jak jsem věděla, mi dělalo hezká prsa, a líně jsem řekla: „Oční stíny vždycky ladí s doplňky.”

Jeho pohled zalétl k zářivě žlutým koutkům mých očí a on s chrčením zavrtěl hlavou. Dívala jsem se, jak si nasazuje kondom na svou zcela přiměřenou délku a dokonale tlustý obvod, a chichotala jsem se nad ostrým kontrastem mezi bezbarvou bílou kůží jeho ruky, kterou po sobě smýkal lubrikant, a žlutým latexem. Normálně to nevypadalo tak hloupě, když jsem to dělala já.

„Dělá to ze mě teď tvůj doplněk?”

„Miláčku, ty jsi byl celou noc doplňkem mého oblečení.”

Oba jsme se smáli, když vklouzl dovnitř.

„Páni,” vydechla jsem proti jeho rtům, když si ve mně udělal místo.

„Tak těsné,” zasténal mi do vlasů. „Cítím kolem sebe tlukot tvého srdce.”

„Ať se rozběhne,” žadonila jsem a objala ho nohama i rukama.

Líbali jsme se, zatímco mi Drákula vyhověl a šukal mě s takovou dravostí a vytrvalostí, že mi to bralo dech a nutilo mě to znovu přemýšlet o své smrtelnosti. Našel ten tah, skoro spíš šťouchnutí do mého nitra, které mě třelo právě tam, kde jsem byla nejcitlivější zevnitř i zvenčí. A jako pozorný partner, kterým byl celý večer, když se mě u večeře vyptával na mé vášně a záliby a když mě doprovázel domů po chodníku, si všiml, jak se mi trochu zatajil dech a napjaly svaly. Dělal to jen tak, dokud jsem se mu neroztřásla v náručí. Jeho ztuhlá délka ve mně byla zvláštní, když jsem se při prvním orgasmu bezmocně zhroutila. Ale když už mě měl rozpláclou na břiše a na prostěradlo mi kapaly slzy přemožení, připadalo mi to úplně normální. Úplně dokonalé.

„Už ne,” vyhrkla jsem, když se stáhl a chystal se mě přetočit do další polohy.

Celé tělo mě bolelo a byla jsem tak opilá slastí, že jsem sotva dokázala udržet otevřené oči. Kdyby se mě v tu chvíli zeptal na jméno, nevěděla bych, jak odpovědět. Jediné jméno, které jsem znal, bylo to, které jsem v tu chvíli už hodiny sténala, prosila a chválila.

„Potřebuješ další přestávku na vodu?” zeptal se neúnavný ďábel a vtiskl mi na přehřáté rameno chladivý polibek.

Přikývla jsem do postele, neschopná zvednout hlavu ani dál mluvit. Ležela jsem tam, kde mě nechal, jako vysátá mrtvola, zatímco šel do kuchyně, aby mi potřetí nebo počtvrté doplnil tekutiny. Ten chlap byl zasranej stroj. Jako že mě šukal jako jeden z těch mechanických přístrojů v pornu, které ženy dotlačily tak daleko, že se z nich staly bezduché, bezmocné, zoufalé oběti schopnosti vlastního těla dosáhnout rozkoše. Byl to nejlepší sex za několik životů, a kdyby mě někdy požádal, abych se změnila, okamžitě bych souhlasila. Sakra, kdyby mě požádal, aby mě prostě ušoustal k smrti, řekla bych ano.

Něžné ruce mě přitáhly do chladné náruče a přiložily mi ke rtům šálek. Napila jsem se hltavě, daleko za hranicí toho, abych se styděla za hltavé zvuky, které jsem vydávala. Když jsem dopila, sklopila jsem zpocenou hlavu k jeho rameni za mnou a vychutnávala si pocit jeho chladné hrudi na zádech. Chladné paže mě objímaly kolem horečnatého trupu, jako by mě objímal kapající led. Chvíli jsme takhle seděli v družném tichu přerušovaném jen mým zpomaleným dechem a užívali si přítomnost a doteky toho druhého. Nedostatek pohybu na jeho hrudi mě trochu zneklidňoval, ale byla jsem příliš ukojená, než abych o tom přemýšlela. Můj mozek právě začal vyplouvat zpět na hladinu jezera chemikálií slasti, ve kterém ho utopil, když se chladné rty přitiskly na mé hrdlo a jeho ruce se začaly dotýkat spíše hladově než konejšivě.

„Už ne,” zamňoukala jsem znovu.

Zjisti víc

„Ještě jednou,” zašeptal. „Ještě jednou, prosím?”

Jeho ruce na mých odřených bradavkách byly jemné, ale přesto jsem se prohnula v zádech při elektrickém pocitu jeho doteků.

„Chci cítit tlukot tvého srdce, až se udělám.”

Poslechla jsem příkaz v jeho prstech pod bradou, abych otočila obličej a přijala jeho omamný polibek, i když jsem zakňourala: „Už žádné orgasmy.”

„Ještě jeden,” žadonil, ale znělo to spíš jako jemný rozkaz. „Já to udělám. Potřebuju jen, aby ses pro mě ještě jednou udělala.”

Zasténala jsem na protest, ale už jsem se vydávala jeho dotekům, když mě jemně škubal za bradavky. Nebránila jsem se, když si mě přitáhl k sobě a přetáhl si mě přes tělo, zády stále k jeho hrudi.

„Ještě jednou,” dýchl mi do ucha, když mi zaháknul kolena mezi stehna a nohama mi je roztáhl a přitiskl k sobě. „Prosím. Ještě jednou.”

Jeho ruce bloudily po mé hrudi, břiše a stehnech, zatímco čekal na mé svolení. Byl to zvláštní pocit, že se celou svou vahou opírám o někoho jako o matraci, ale zároveň osvobozující, že se nemusím starat o prostor, který zabírám. Byla jsem tak zaneprázdněná tím, že jsem se snažila udržet všechny svaly, které se mě snažily nějak udržet na něm v případě, že by moje váha byla příliš velká, že jsem si v první chvíli nevšimla, že mě zase vzrušuje. Jeho doteky se s každým pohlazením posouvaly blíž a blíž k dotyku mé kundičky a dráždily mě, až jsem se v prosbě prohnula boky k jeho rukám.

  Voda, západ slunce, polibky

„Ještě jednou,” zamňoukala jsem žalostně.

„Tak statečná,” pochválil mě tlumeně, když se znovu zařezával do mého vchodu. „Tak silná. Dala jsi mi takový dar.”

Drákula pevnou hlavou svého penisu rozestoupil zduřelé tělo, až jsme oba zasténali, když se vnořil do mého dobře využitého organismu. Byla jsem zmatená od lubrikantu a vlastního vzrušení, kde jeho prsty sledovaly mé pysky přiléhající k jeho penisu. Zaryla jsem mu nehty do paží, jako bych mu chtěla zabránit, aby ze mě rukama vytáhl další rozkoš, i když jsem po ní zoufale toužila. Ruka, která se nedotýkala mezi mýma nohama, mi sklouzla po břiše, aby se přitiskla na můj hrudní koš a přitiskla mě na něj srdcem.

„Pšššt,” konejšil mě, zatímco pomalu klouzal dovnitř a ven. „Buď pro mě ještě chvíli silná. Brzy se uděláš, slibuju.”

Nemohla jsem bojovat proti síle naprostého nedostatku sebezáchovy svého těla, když šlo o rozkoš, a tak jsem se na něj bezvládně usadila a nechala ruce viset z jeho boků.

„To je ono, holčičko,” hlesl. „Dovol mi, abych ti udělal dobře.”

Prsty na nohou se mi kroutily, jak se tempo jeho přírazů zespoda zvyšovalo. Tolik síly, tolik výdrže. Zasténala jsem při prvním doteku jeho prstů na mém klitorisu a během několika minut zvedl jednu z mých ochablých rukou, aby mi dal přes ústa a ztlumil zvuky pro mé nebohé sousedy. Našla jsem sílu zvednout i tu druhou, abych mohla proplést prsty s jeho rukou nad srdcem. Bylo to sice jen první rande, ale byla jsem si jistá, že bych mu ho dala, kdyby mě o to požádal. Mohl by mi ho vyrvat přímo z hrudi a já bych umřela šťastná, kdybych se dívala, jak si olizuje krev z prstů. Nebo by mi mohl ještě párkrát říct, že jsem sladká a statečná, a udělat mi pár děr do krku a bylo by jeho na věky.

„To je ono,” zasténal, když se mé tělo začalo zmítat blížícím se orgasmem. „Je ti kolem mě tak dobře, miláčku. Přitiskni se ke mně přesně takhle, ano! Uděláš mě.”

Za rukou jsem vydávala zoufalé zvuky v rytmu plácání jeho boků do mého zadku. Chystala jsem se znovu udělat. Nemohla jsem se znovu udělat. Bylo toho na mě moc a nikdy jsem nechtěla, aby to přestalo. Kdybych dokázala formulovat slova, prosila bych ho, aby zpomalil, a pak bych mu nařídila, aby ignoroval všechno, co mu řeknu. Aby nepřestával, nezpomaloval, aby nezměnil jedinou zasranou věc na dokonalém tempu jeho přírazů a mučivých doteků na mém klitorisu. Moje vědomí se točilo v jakémsi odtoku v přesném tempu jeho prstů, které třely kruhy na citlivém těle, kraje mého vidění černaly, jak na mě dopadalo jasné bílé světlo rozkoše. Bylo tohle to světlo na konci tunelu, o kterém lidé mluvili? Umíral jsem? Jaký dokonalý způsob odchodu.

„Tvůj puls,” odtušil Drákula a jeho prsty se pohybovaly ještě rychleji. „Tvůj puls. Už budu!”

Ozvěna jeho sténání, jako by vycházelo až z nitra jeho hrobky, mě uvrhla do vrcholu. Měla jsem chvilku na to, abych si vychutnala zvuk vlastního sténání, které ladilo s jeho, cítila tvrdé trhnutí jeho penisu uvnitř sebe, které odpovídalo rytmickému tahu mé kundičky. Ta z něj vymámila jeho rozkoš, pak bílé světlo všechno zastínilo a rychle ho pohltila čerň…

Probudil mě jemný studený polibek na čelo a šeptavé: „Probuď se, miláčku. Už se skoro rozednívá. Musím jít a ty za mnou musíš zamknout dveře.”

„Dobře,” odpověděla jsem.

„Nemůžeš to udělat jen tak pomocí kouzel nebo něčeho takového?”

„Ne, navzdory tomu, co se píše ve filmech a knihách, nemám žádnou telekinezi,” řekl nešťastně, zatímco si obouval boty. „A taky se neproměňuju v netopýra.”

Se zívnutím jsem se posadila a vstala z postele. „A co spaní v rakvích?”

„Co kdybys se mnou příští sobotu zašla na večeři a zjistila to sama?”

Šikmo jsem mu pohlédla přes rameno, když jsem si ze šuplíků brala tričko. „Velmi elegantní. Kolik století jsi to trénoval?”

Zasmál se. „Bez komentáře.”

Když jsem ho tentokrát lidským tempem provedla po svém bytě, všimla jsem si, že mě nikde na těle výrazně nebolí. Po supermaratonu orgasmů, kterým mě právě podrobil, bych očekávala, že budu mít pocit, že nebudu schopná stát, natožpak udělat krok. Místo toho jsem se cítila ospalá a dobře ošukaná v dobrém slova smyslu, ne bolestivě. Ta jedovatá bílkovina na jeho jazyku byla zatraceně dobrá droga. Někdo by to měl studovat pro lékařské využití.

„Takže… sobota?” Drákula se nadějně zeptal a připomněl mi, že i s magickým plivanci, šílenou výdrží a pitím krve je pořád jenom chlap.

Naklonila jsem se k polibku, pro který už sklonil hlavu. „Je to rande.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.