Masáž pro dvojice

Masáž pro dvojice

Navrhla to moje žena: „Co kdybychom si zašli na párovou masáž?” řekla jednoho dne.

Nedávno dostala od své dlouholeté kamarádky k narozeninám dárkový poukaz do denních lázní. Nebyla typ, který by chodil na masáže, i když si občas stěžovala na bolavý krk a zrovna nedávno ji trochu bolela spodní část zad po práci na zahradě o předchozím víkendu.

Její kamarádka si z ní při předávání voucheru dělala legraci, že má problém najít místo, které by nenabízelo „šťastné konce”. Zasmál jsem se tomu, i když jsem přesně taková místa řadu let hledal a navštěvoval.

Návrh přišel zrovna ve chvíli, kdy jsme si večer lehli na trochu sexu. Manželka v tu chvíli natáhla ruku a pomalu mi hladila penis. Dlouhou rukou jsem se natáhl kolem jejích zad a několika prsty jsem jí zajel do čerstvě vyholené kundičky. Stejně jako ve většině případů, kdy má moje žena v ruce moje péro, jsem s jejím návrhem mohl jen souhlasit. Do této oblasti jsme se nastěhovali teprve nedávno, a já chtěl trochu prozkoumat okolí a najít nějaká příjemná místa.

Podle mých zkušeností bývala místa s čínskými masážemi poněkud zchátralá/špinavá se staršími dámami, které by vám nabídly šťastný konec. Naproti tomu thajské podniky byly obvykle dobře prezentované, čisté a měly mladší (kolem 20 let) dívky, které jen zřídkakdy chtěly změnit masáž v sexuální akt.

Na internetu jsem si našel místní thajské masážní místo a z ceníku jsem zjistil, že nabízejí i masáž pro páry. Dobře. Zmínil jsem se o tom a manželka byla ráda, že ji mohu objednat. Takže sobota večer. Napadlo mě, že bychom si pak mohli zajít někam poblíž na jídlo.

Přišel víkend a my jsme měli rezervaci na sobotní odpoledne v 17:00 hodin. Trochu jsme se oblékli, ale myslím, že to bylo spíš kvůli následné večeři než kvůli masáži. Na recepci nás přivítala velmi roztomilá dívka v jakési tradiční uniformě/šatech. Vedla nás dolů po schodech a kolem vonělo kadidlo.

Dívka v místnosti vzala dva velké krémové ručníky a další přišla se stříbrným podnosem se dvěma keramickými šálky horkého čaje. Bylo nám řečeno, abychom se uvolnili a nespěchali, ale až budeme připraveni, „prosím, svlékněte si všechno oblečení a nazí si lehněte obličejem na stoly.” Pak odešla.

Podívali jsme se na sebe a potlačili trochu smíchu. Myslel jsem si, že bychom mohli být až do spodního prádla, ale pokyn, abychom se svlékli, nás překvapil. Ale alespoň jsme měli čaj na rozptýlení. Byli jsme už jen ve spodním prádle, když si moje žena sundala podprsenku a kalhotky. Následoval jsem jejího příkladu a nezbylo mi nic jiného než si lehnout na stoly. „Myslím, že tohle je tvůj stůl,” řekla a dotkla se toho, který byl dál ode dveří. Podíval jsem se na něj a všiml si, že kromě otvoru nahoře, který měl pro obličej, má zřejmě i otvor v úrovni rozkroku. Tvář mi trochu zrudla rozpaky, ale praktičnost se nedala popřít.

  Afterpárty

Oba jsme si rychle lehli na břicho, abychom nebyli přistiženi, jak tu stojíme nazí, když holky vešly dovnitř. Bylo trochu zvláštní, že mi péro a koule visely dírou ve stole. Bylo to bezpochyby pohodlné, ale cítil jsem se dost odhalený.

Samotné stoly byly docela velkorysé. Asi metr široké a dva metry dlouhé. Jsem docela vysoký, měřím metr osmdesát, a někdy mi nohy visí ze stolu nebo postele. Ale na tomhle ne.

Zanedlouho vešla děvčata. Naše nahé zadky obrácené vzhůru byly brzy zakryty svěžími krémovými ručníky z dřívějška. Nedokázal jsem říct, jestli jsou to recepční a ta dívka se stříbrným podnosem, nebo jiné dívky. Nic neříkaly, ale začaly se skoro synchronizované věnovat své práci.

Nejprve vzaly malý kbelík s teplou vodou a hadřík a očistily nám oběma nohy. Už jsem to viděl na jiných thajských místech a působilo to téměř obřadně.

Moje dívka mi pak posunula ručník ze zad směrem k hýždím a nakapala mi na záda a ramena trochu teplého oleje. Předpokládal jsem, že totéž se děje i mé ženě, ale měl jsem hlavu obličejem dolů v otvoru ve stole, takže jsem to neviděl.

Pak mi začala masírovat záda, ramena a paže. S potěšením jsem si všiml, že mi poskytuje příjemný tlak a ne jenom opakují se pohyby.

Ručník mi pak znovu přehodila přes záda, tentokrát mi ho sundala z nohou a znovu ho složila u hýždí. Poté byl stejně jako předtím nanesen olej a masérka mi dlouhými prsty řádně opracovala nohy.

V tu chvíli jsem zvedl hlavu z otvoru a naklonil se k manželce. Měla hlavu stále zabořenou v díře a já viděl, že její masáž probíhá stejně jako ta moje. Otočil jsem se zpátky a znovu uvolnil krk.

V tu chvíli se ručník, který byl složený u mých hýždí, zvedl a položil se mi na spodní část zad, čímž byl odhalen můj zadek. Masáž horní části nohou pak zahrnovala i práci s „dolními půlkami”. Cítil jsem, jak se dívčina ruka občas ponoří mezi mé nohy a lehce se dotkne odhalené kůže. Držel jsem se ve své poloze, nechtěl jsem si sevřít nohy ani půlky, ale zároveň jsem nechtěl nohy rozevřít víc, jak bych to možná udělal, kdybych byl sám. Zoufale jsem chtěl zaklonit hlavu, abych viděl, co s ní masérka mé ženy dělá, ale bál jsem se, že kdybych to udělal, uviděl bych její vlastní upřený pohled.

  Výměna barev

Můj penis a koule byly přiměřeně mimo dosah dlouhých prstů mé dívky, protože volně visely ve vzduchu a nebyly jinak omezeny stolem.

Teď mi masírovala celou oblast zadnice. Pak se asi na dvacet vteřin trochu odmlčela a posunula se tak, aby byla mezi oběma stoly. Pak jsem zpod stolu ucítil nepatrné šmátrání konečky jejích prstů po hlavičce mého penisu. Pokračoval jsem s hlavou zabořenou do stolu a snažil se na to neupozorňovat. Usoudil jsem, že moje žena má stále hlavu ve svém stole, nebo jinak, pokud se dívala mým směrem, její výhled byl nyní blokován mojí masérkou.

Dívka se mě dál jemně dotýkala pod stolem. Postupně to bylo čím dál nápadnější. Byl jsem zvyklý, že se cizí lidé dotýkají mých kousků, takže jsem dokázal udržet své emoce na uzdě. Najednou však slyším od stolu své ženy tiché zasténání. Nastražil jsem uši, jestli jsem se náhodou nepřeslechl, ale ne. Bylo to tam znovu.

Pomalu jsem zvedl hlavu a podíval se naproti. Manželčina masérka byla mezi námi (stejně jako ta moje) a manželka měla hlavu stále ve stole, ale rozhodně se něco dělo. Zároveň jsem si všiml, že si moje dívka sundala dlouhou tradiční sukni a teď se tu proháněla jen s vysoko vykrojenými kalhotkami. Zdálo se, že to samé se děje i u druhého stolu.

Mezitím se doteky na mém penisu stávaly stále výraznějšími a můj pták tvrdnul. Sklopil jsem hlavu zpátky do stolu. Pokud se totéž dělo i mé ženě a ona si to užívala… neměl bych dělat totéž?

Masérka mi teď klouzala rukama po celém těle a využívala předtím naneseného oleje. Mé genitálie už nebyly středem pozornosti, ale rozhodně nebyly vyloučeny.

Po chvíli jsme byli s manželkou vyzváni, abychom se otočili. Podíval jsem se na svou ženu, která byla celá lesklá od oleje a vypadala v obličeji dost zarudlá. Předpokládal jsem, že se masérka dotkla její kundičky a dokonce do ní lehce pronikla. Podle mé erekce jí bylo jasné, že se mě dotýkala také.

  Správná sousedka

Moje dívka se posunula dolů po stole a jedním obratným pohybem si stáhla kalhotky ke stehnům a ty s několika otřesy spadly na zem. Naskytl se mi pohled na velmi pěknou vyholenou kundičku přímo v mém zorném poli a prakticky na dosah. Jak jsem mohl vidět, masérka mé ženy udělala totéž.

Každá z našich dívek vzala naše ruce a vedla je ke svému rozkroku. Oba jsme se složili, zatímco dívky se vrátily k laskání mého ptáka a kundičky mé ženy. Moje žena teď sténala trochu hlasitěji.

Po několika minutách si dívky nasedly na stůl a rozkročily se nad námi. V tu chvíli jsem si všiml, že masérka mé ženy má velmi dlouhý, napůl ztopořený penis – s těžkými koulemi visícími mezi „jejíma” nohama. Tato Thajka byla transsexuál! A nutno dodat, že velmi hezká.

Sledoval jsem, jak moje žena vzala masérčin penis do ruky a tahala za něj stejným způsobem jako za ten můj. Masérka mi manželku jemně prstovala a hladila její kundičku. Pokračoval jsem v hlazení nyní pootevřených kundích pysků masérky, zatímco ona pokračovala v honění mého péra.

I to pokračovalo ještě několik minut, dokud z nás masérky neslezly. Pak jemně přiblížily naše stoly k sobě a oznámily, že masáž skončila, ale že bychom si měli „dát na čas”.

Poděkovali jsme jim, když si rychle omotaly ručník a odešly. Byli jsme pochopitelně nadržení. Vylezl jsem na svou ženu a ihned do ní zajel až po kořen. Nebyl čas začínat pomalu. Velmi dychtivě mě pobízela, abych ji tvrdě ošukal, což jsem udělal, zatímco jsem si představoval, jak se obě masérky ve vedlejší místnosti také navzájem šukají. Možná ne, ale ta představa mě přivedla na vrchol a já se tvrdě udělal do kundičky své ženy a její boky se prohýbaly, jak přijímala všechno mé semeno. Nepotřebovali jsme na to vůbec dlouhou dobu.

Právě když jsem se odvalil od své ženy, přišly dvě různé thajské dívky s horkými ručníky a očistily z našich těl všechen olej, včetně genitálií. Můj penis byl napůl ztopořený od všeho toho oleje, spermatu a kundích šťáv mé ženy.

Poděkovali jsme jim a znovu se oblékli. U večeře by bylo co probírat…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.