Introvertní panna 04 – Závěr

Dotkl se mého krku a pak pomalu sjížděl prsty dolů, přes hrudník a břicho až ke gumičce kalhotek. Jezdily sem a tam přes pas, krátce se v něm vyhouply, ale dotýkaly se mě jen po linii vlasů. S rukou spočívající na mém pasu a dvěma prsty uvnitř kalhotek, těsně pod gumou, se na mě Doug tázavě podíval a já jen přikývla.

Posunul prsty hlouběji do mých kalhotek a pomalu mě dráždil. Přejel mi po ochlupení a pohladil stydký pysk Moje pánev při jeho doteku nadskočila. Chtěla jsem víc, ale nechtěla jsem nic vyžadovat. Naštěstí měl správný nápad. Jeho prsty se dál pohybovaly dolů po mých stydkých pyskách a téměř dole do mě zajel, oddělil pysky a pomalu vklouzl do mé dobře namazané pochvy. Po pohybu dovnitř a ven se nakonec pomalu přesunul nahoru k mému klitorisu.

Při jeho prvním dotyku tam jsem vydala dlouhý sten. Nechtěla jsem, aby se dostal někam jinam, a zvuk mu to dal jasně najevo. Jemně se pohyboval po mém klitorisu a mé mimovolné steny napovídaly, které doteky měly nejlepší účinek.

Přestože mi to dělalo dobře, cítila jsem se stísněná kalhotkami a chtěla jsem je sundat. Natáhla jsem ruku, abych je posunula dolů, a Doug, kterému došlo, co dělám, je sám stáhl. Mohla jsem teď úplně roztáhnout nohy a Doug se mezi nimi přesunul do polohy, v níž jsem byla mezi jeho nohama. Masíroval mi vnější rty a líbal je, což vedlo k mému dalšímu sténání. Pak do mě znovu zasunul prst, našel můj klitoris a znovu na něm pohyboval prsty, přes něj, přes něj, kolem něj, znovu a znovu.

Samozřejmě jsem vyvrcholila už předtím. To, že jsem si nechtěla udělat čas na sexuální aktivitu s jinou osobou, neznamenalo, že jsem necítila potřebu uvolnit fyzické napětí. To platilo předtím, než jsme se s Dougem dali dohromady, a ještě víc to platilo potom, když jsem chodila domů frustrovaná a přemýšlela, jestli už je čas.

Takže jsem poznala pocit blížícího se orgasmu a uvítala ho. Na samotný orgasmus, první, který jsem kdy zažila s jiným člověkem, jsem však připravená nebyla. Napětí v mé pánvi a pulzování v pochvě explodovalo. Když se tělo uvolnilo a já vykřikla, viděla jsem svět ve vlnách barev. Pak jsem se jemně vznášela. Celé mé tělo cítilo neuvěřitelnou rozkoš. Byla to blaženost. Byla jsem v nebi.

  Dvě pod kontrolou 02

Konečně jsem otevřela oči. Doug stál přede mnou, stále ležel mezi mýma nohama a díval se na mě. Natáhla jsem se k němu a přitáhla si ho k sobě, abychom se mohli obejmout.

Mluvili jsme spolu, ale nedokázala bych říct, o čem to bylo. Každý z nás vstal a šel do koupelny, ale vrátili jsme se a leželi jsme tam spolu a drželi se, jako bychom se báli, že jeden druhého ztratíme. Nakonec jsme si přitáhli deku a usnuli. Řekli jsme si, že spolu strávíme noc jen ve spodním prádle. Až na to, že jsme neměli spodní prádlo, jsme to tak udělali a byl to jeden z nejlepších nočních spánků, jaký jsem kdy zažila.

* * * * *

Oba jsme měli ještě práci do školy. Já svou velkou práci pro doktorku a on ročníkový projekt. Oba jsme si samozřejmě chtěli promluvit o tom, co se včera večer stalo, ale taky jsme se tomu oba očividně vyhýbali. Práci jsme dokončili pozdě odpoledne a rozhodli jsme se, že se půjdeme projít.

V kampusu byl klid, protože všichni odjeli na prodloužený víkend, a tak jsme se procházeli po velké travnaté ploše a drželi se za ruce. Nakonec jsme si sedli na jednu z laviček a já mu položila přímou otázku. „Vím, že sis včerejší noc užil, ale bylo to to, co jsi chtěl?”

„Jo, bylo to víc, než jsem čekal.” Chvíli mě držel a pak pokračoval. „Nikdy se nedozvíš, jak neuvěřitelné to bylo, jaká jsi byla.” Usmála jsem se na to. Mohla jsem říct totéž, protože on se taky nikdy nedozví, jaký byl můj orgasmus. „Bylo to víc, než jsem si myslel, že uděláme. Doufal jsem, že se k tomu nakonec dostaneme, až se oba budeme cítit připravení, ale včera večer jsem to nečekal. Ale jo, bylo to to, co jsem chtěl.” Znepokojeně se na mě podíval. „A co ty?”

„Myslím si to samé. Od kurzu hodně přemýšlím o tom, co chci. Včera večer jsem to taky nečekala, ale určitě jsem to chtěla.” Usmála jsem se na něj. „Zapomněli jsme si vzít spodní prádlo, než jsme šli spát, ale myslím, že to bylo v pořádku.”

„Jo, to bylo. Tak se zavažme, že to dnes večer zopakujeme.”

„Rozhodně! Ale k čemu jinému se zavážeme? A neopovažuj se říkat, že cokoliv chci!”

  Tatínková malá princezna 1

Zjisti víc

„No, je to to, co chceš. Neuděláme nic, co bys nechtěla. Co?“

„Dobře, toho si vážím a platí to oboustranně. Ale potřebuju vědět, co chceš, a musím ti říct, co chci já. Vím, že jsi inženýr, ale není to jen o tom, že část A zapadá do části B.”

„Mluvíš jako psycholog,“ ušklíbl se na mě. Nebylo to poprvé, co jsme si dělali legraci z toho, jak rozdílné máme obory a jak by inženýr a psycholog byli smíšené manželství. Pak zvážněl. „Líbilo se mi, jak ses mě dotýkala. Vím, že to bylo naše poprvé, ale myslím, že to bylo úžasné a bude to jenom lepší.”

„Jsem na tom stejně. Ohromilo mě, že jsi věděl, kde se mě máš dotýkat. Bylo to, jako by sis tam dole prostudoval strukturu a věděl, co děláš.”

„No, tak nějak. Něco jsem si přečetl.” Samozřejmě že četl, proč mě to překvapilo? „Když jsi na mě použil jazyk, to bylo taky neuvěřitelné.”

“Taky se mi líbilo, jak jsi mě líbala, a chtěl jsem víc.”

„Chtěl jsem toho udělat víc, ale nebyl jsem si jistý, co na to říkáš, tak jsem zbaběle vycouval. Promiň, škoda, že jsi mi to neřekla.”

„Jo, asi jsem mohl, ale nechtěl jsem rušit to, co jsi dělala.”

Tak jsme si opravdu dobře popovídali o tom, co se nám líbí a co bychom chtěli víc. Mluvili jsme o tom, co bychom ještě mohli dělat a co nechceme dělat, alespoň zatím. Šli jsme zpátky k mému bytu a zastavili se, abychom si vyzvedli večeři s sebou.

S chichotáním jsem navrhla, že bychom mohli večeřet nazí, a během několika vteřin jsme se svlékli. Když jsme se takhle najedli, přišel s nápadem, že bychom se mohli společně osprchovat. To bylo taky docela zábavné a dalo nám to příležitost prozkoumat těla toho druhého. Byli jsme na vrcholu vzrušení, když jsme se navzájem osušili a zalehli do mé postele.

Četla jsem o cunnilingu. V hodinách psychologie sexu jsem se dočetla, že mnoho žen si myslí, že je to nejuspokojivější sexuální aktivita, která s největší pravděpodobností vede k orgasmu. Pro některé ženy je to také oblast frustrace, protože jejich partneři ho buď nedělají, nebo ho nedělají pravidelně.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata III Odkládání se důkladné seznamování

Z akademického hlediska jsem se tedy těšila, až zjistím, jaký je to pocit a zda je to tak dobré, jak se předpokládá. Bylo to tak. Prožila jsem svůj druhý a třetí orgasmus s jinou osobou. A Doug mi potom řekl, jak dobře chutnám a jak se mu líbí, že má způsob, jak mě přivést k vyvrcholení. Řekl mi, že to chce dělat znovu a znovu. A to mi mělo vyhovovat.

Byla jsem na řadě já a chtěla jsem, aby se cítil stejně dobře. Znovu jsem si lehla mezi jeho nohy a on mi položil nohy na spodní část zad. Nedržel mě v sobě, ale zvětšoval blízkost, kterou jsem cítila – jako bychom byli jeden celek tvořený dvěma lidmi. Začala jsem tím, že jsem Dougovi olízla spodní část penisu, což se mu prý líbilo. Políbila jsem a olízla špičku a vrátila se k lízání. Hrála jsem si s jeho varlaty, ale byla jsem na ně opatrná. Nakonec jsem mu položila ruce na boky a vzala ho do úst. Pohybovala jsem jím nahoru a dolů a poslouchala, jak vydává slastné zbuky.

Poznala jsem, kdy je připraven explodovat. A protože jsem včera viděla, jak naplnil ručník, připravil jsem se na to, že mi naplní ústa. Když to udělal, opět jsem si říkala, že je to divný pocit, ale chutnalo to dobře. Polykala jsem, jak nejrychleji jsem mohla, ale něco z něj stejně odkapávalo. Olízla jsem ho kolem dokola, abych ho očistila, a pak jsem se k němu přisunula, přitulila se k němu a hluboce ho políbila.

* * * * *

V úterý jsem čekala na doktorku Brownovou, když začaly její konzultace. Měla jsem pár otázek ohledně své práce a chtěla jsem s ní probrat pár svých myšlenek. Chvíli jsme spolu mluvily a pak jsme si povídaly o jejích letních výzkumných plánech a o mé nové práci výzkumné a pedagogické asistentky, do které nastoupím po promoci.

Když jsem se chystala k odchodu, zastavila jsem se u dveří. „Mimochodem…” Vzhlédla a čekala, až dokončím větu. „Doug a já se budeme brát. Nejspíš příští rok. Doufám, že budeš moct přijít.” Široce se na mě usmála a začala něco říkat, ale já ji přerušila.

„A taky už nemáte ve třídě žádné panny.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.