Ručníky a make up

Nesprchoval se ve spěchu, ale svižně. Ne, že by vyloženě spěchal, ale taky neměl zrovna času nazbyt. Voda mu stékala po těle a brala s sebou poslední zbytky hlíny ze zahrady. V koupelně ležely jeho montérky a pracovní rukavice a na ramínku na dveřích oblek, košile a kravata.

Zrovna když vystoupil ze sprchy, otevřely se dveře a se závanem chladnějšího vzduchu z chodby vešla i jeho nevlastní matka. Ani jeden z nich se nezarazil, viděli toho druhého nahého už mnohokrát, takže nebyl žádný důvod k nějakým rozpačitostem či čemukoli podobnému.

Vešla dovnitř a začala se upravovat před zrcadlem. Měla jakousi variaci na vestu v tmavě zelené barvě a pod ní podle všeho nějaké komplikovanější spodní prádlo.

Tak jako tak byla znát její výstavní prsa.

Zatímco on si dal jeden ručník kolem pasu a druhým se utíral na těle, jeho macecha si stoupla vedle něj a z dálky si v zrcadle kontrolovala detaily svého vzezření. Nutno poznamenat, že vypadala perfektně. Její nevlastní syn dokonce ucítil lehké zašimrání v rozkroku a hlavou mu blesklo několik obrazů, které neobsahovaly příliš oblečení.

V dalším momentě z jeho macechy celý ten zelený komplet spadl a stála vedle něho jen v jakési krajkové verzi plavek. Netušil, co bude následovat, ale takhle normální návštěvy v koupelně rozhodně nevypadaly.

Ta opálená blondýna si k němu klekla a neomylně sáhla rukou mezi záhyby ručníku kolem jeho pasu. Její prsty se sevřely na jeho penisu. Pár vteřin ho jen masírovala v jeho úkrytu, pak ale ručník stáhla a vytáhla jeho mužnou chloubu na denní světlo.

  Něžné parkování

Jakmile se tak stalo, uslyšel vedle hlavy jen cvaknutí, jak zaklapl zámek na dveřích koupelny. Proti jejímu počínání nijak neprotestoval, a když se ocitl jeho ocas v její puse, vzal to jako přirozený vývoj situace.

Kouřila ho po celé délce a dávala si opravdu záležet. Když začal pořádně narůstat na objemu (což nedalo moc práce), její ruce zajely ještě na její prsa a občas i do rozkroku.

Vrážela si ho až do krku a neustávala ani po deseti minutách stejně intenzivní ústní práce.

Dřepl si k ní a mazlivě ji políbil. Nebylo potřeba nic říkat, protože tohle se nestalo prvně. Ale dneska ho přepadla mnohem spontánněji, než kdy jindy.

Ještě nějakou dobu pokračovala v důkladném orálním sexu. Když pak vstala, otočila se k němu zády a nechala jeho penis sjet mezi svými lopatkami a podél celé páteře.

Přitiskl se k ní a objal ji jednou rukou v pase, druhou přes prsa.

Chytla se rukou za madla sprchového koutu a plně se tělem oddala jeho laskání. Líbal ji na krku, na tvářích a zvolna postupoval dolů, až skončil na její prdelce.

Když zase vstal a pokračoval v hlazení jejích prsou, nahmatala jeho stojícího ptáka a levačkou ho pomalu honila, aby neztratil nic ze svého napětí. Otočila se k němu čelem a jejich rty se opět spojily. Ona ho stále svírala v rukou, on pro změnu vysvobodil její prsa a nejdřív je hnětl jen prsty, pak přidal i jazyk, který už se těšil na tvrdé bradavky.

Sjel pusou až do jejího rozkroku a přes kalhotky našel její klitoris, kterého se okamžitě ujal. Během jejího vzdychání pak přidal i několik prstů. Ale nevnikal do ní, jenom jimi hrál na masíčko venku jako na klavír.

  Místo snídaně

Po nějaké době důkladného lízání kundičky své macechy se neubránil a zajel do ní palcem. Vysával její pochvu nadmíru důkladně a nezapomínal ani na okolí, které si taky zasloužilo polibky a laskání.

Pak vstal a s prsty stále zaraženými v jejím klíně se k ní opět přitiskl. Její rty ho okamžitě našly a její ruka skončila pro změnu na jeho penisu.

Už se nedalo dál čekat…otočil si macechu zády k sobě, lehce ji přitiskl na posuvnou stěnu sprchy a zezadu do ní velmi snadno vnikl. Možná snáze, než sám čekal, ale nakonec, prolízal ji předtím důkladně.

Její hlasité sténání zaplnilo celou koupelnu a odráželo se sem a tam od dlaždiček na zdech.

Přesouval ruce tu na její krk, tu na prsa a břicho a všude, kam se dostal, jí laskal schopnými prsty. A přitom ji samozřejmě stále vydatně šukal.

Chytala se střídavě sprchy, svého těla a jeho trupu, pokud na něj dosáhla, ale nakonec se vždycky stejně vrátila ke stěně sprchového koutu, která jí poskytovala dostatečně pevnou oporu.

Chytl jí pevně za prsa a šukal ji stále se stejnou vervou a elánem. Snažila se držet pevně na místě, jak jen to vlhká podlaha a nedostatek pevných bodů dovoloval. Jeho penis do ní stále pronikal a nenechal ani moment oddechu.

Vyvlékl ho z ní a přitiskla ho na její klitoris. Protahoval ptáka mezi jejími stehny, ale nepronikl do ní. Jen ji s ním dráždil na povrchu. Pak ho zase vrátil až na dno její vaginy.

  Jak se dělá expřítel

Vystřídali ještě několik variací na pozici zezadu, ale terén toho upřímně řečeno zase tolik nedovoloval.

Když už ucítil, že jeho vrchol přijde za moment, rychle ho z macechy vyškubl a s rukou na její hlavě ji donutil kleknout k jeho rozkroku.

Přijala do hlubin svých úst lepkavou nadílku svého syna, který ji už několikrát předtím oblažil na všech místech těla. A ani tohle není naposled.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *