Mokré sblížení

Mickey stál po tréninku ve sprše a z jeho téměř oholené hlavy stékaly pramínky vody, které se při každém pohybu tříštily i zbytek jeho těla. Smýval ze sebe prach a pot hřiště a užíval si ten čas klidu po akci v dresu a s míčem v ruce.

Jak jeho ruce zabrousily k penisu, několikrát se ho dotkl a přetáhl ho i nad rámec hygieny. Chvilku to trvalo, ale lehce povyrostl. Nebyla to erekce, bylo to něco mezi a Mickey si užíval to drobné šimrání s možností pokračování. Užíval si svou nahotu ve vodě a v místě, kde se jí nikdo nedivil. Měl svoje tělo rád.

Deana, který stál v ručníku u zrcadla, si nejdříve ani nevšímal. Teprve když kudrnatý černovlasý brankář rukama přejel zapařené zrcadlo a Mickey v jasném odrazu uviděl i sebe, lehce zpozorněl. Zdá se mu to, nebo si ho Dean prohlíží? pustil to z hlavy a snažil se nevnímat možné zkoumavé pohledy, dál se věnoval očistě.

Na druhou stranu se nebylo čemu divit, protože Mickey mimoděk pokračoval v masírování vlastního penisu. Nebyla to prudká onanie, ale přece jen mu průběžně dopřával doteků a hlazení, což asi lákalo Deanovy pohledy. Pak se Mickey usmál a otočil se k Deanovi víc, s pohybující se rukou stále na penisu.

Brankář na sobě měl stále boxerky, ale i tak se přiblížil k Mickeymu zezadu a položil mu ruce na záda, pak na boky a nakonec na hrudník. Hladil jeho tělo po stranách a připojil několik polibků zezadu na ramena. Líbat mokrou kůži bylo osvěžující. Mickey stále pomalu masturboval a držel pevně, aby se Dean měl o co opřít. Když se k němu přiblížil natolik, že ucítil na zadku jeho penis i přes boxerky, nevydržel a otočil se k němu čelem.

  První cuckolding

Jejich ústa se spojila v navazujícím polibku a jak to tak pokračovalo, Dean si začal mnout svůj penis přes boxerky, přičemž se klouby jeho prstů často opřely o Mickeyho penis, stále příjemně držený mezi plnou erekcí a klidem. Pak si jeho masturbaci vzal na chvíli na práci Dean, a zatímco mu Mickeyho ruce jezdily po vypracovaném těle, přetahoval jeho penis.

Dean ho ještě několikrát políbil a pak se přes hrudník přesunul až k penisu, který vzal okamžitě do pusy a začal si s ním hrát. S Mickeyho rukou na hlavě korigující tempo a penisem, který mu trochu sám přirážel do pusy, naladili oba vzájemně tempo během pár vteřin.

Po několika minutách vzájemného laskání Dean vstal a zase se s kamarádem propletl jazykem ve vzájemném důkladném objetí. Tehdy mu Mickey oplatil jeho honění, zajel rukou do jeho trenek a vzal mu ptáka do ruky, takže oba penisy čněly ve stejné tvrdosti vedle sebe. Byl ale čas to tady skončit a přesunout se někam, kde mohou pokračovat na další metu.

 

Prostor se skříňkami nabízel kromě jiného i lehátko. Kluci se vzájemně utřeli do sucha a ani na moment nepolevili v polibcích.  Když v krocích narazili na postel, strhl na sebe Mickey Deana a zase mu propletl ruce kolem těla a pořádně ho na sebe přitáhl. Zatímco se rukama dostal na jeho zadek, Deanovo stehno přistálo v rozkroku. Převrátili se, Dean zůstal dole a Mickeyho penis naléhal na jeho vlastní klacek v krásném a příjemném tlaku. Mickey se lehce posouval i na tomto místě, takže penisy se o sebe plynule a pomalu třely.

  Poprvé s Clarou

Mickey si lehl na záda, Deanovu hlavu si držel na dosah a pokračoval ve vlastní masturbaci. Dean mu položil ruku na stehno těsně vedle klína a nějakou dobu se s ním líbal, než se rukou přesunul na jeho penis.

Pusou zatím zůstával i líbání úst i bradavek obránce, teprve po pár minutách ho začal kouřit. Mickeyho ruka hladila Deanova záda a netrvalo dlouho a oba zaujali vzájemnou pozici, takže si mohli ptáky kouřit navzájem.

Pusy a jazyk pracovaly, prsty pomáhaly a penisy tvrdly.

 

Mickey zase ležel na zádech, ruku na penisu a Dean trpělivě vlhčil jeho zadní dírku. Už za sebou nepochybně něco měla, ale vždycky je potřeba postupovat pomalu. Roztahoval mu análek pomalu prsty, hladil ho rukama a občas přidal nějakou tu slinu.

Aby byla příprava dostatečně oboustranná, začal Mickey připravovat i Deana, připraveného na všech čtyřech. Jeho dírka byla trochu poddajnější, ale stejně chtěla trochu péče. Dean si přitom nepřestával honit ptáka, což byl výborný doplněk k příjemným pocitům plynoucích z Mickeyho prstu v jeho zadku.

Pak už se Mickey vybavil kondomem a celkem bez problémů do kamaráda pronikl. Chviličku trvalo, než si na sebe penis a zadek zvykly, ale přirážení získalo celkem svižně rytmus i intenzitu. Bylo to znatelné, protože od Deana přicházelo zvýrazněné a zrychlené dýchání a slastně zavřené oči. Mickey nijak nespěchal a dával si záležet na každém zasunutí. Když už bylo jasné, že vyšší rychlosti a důrazu nic nebrání, pořádně se do toho opřel a pořádně do Deana bušil.

  Cestovatelka v nesnázích aneb hřebec zasahuje

Dean chtěl stále, ale bylo třeba trochu změnit pozice. Natáhl se tedy na záda, roztáhl nohy a opět uvítal Mickeyho pevného ptáka ve své dírce, přičemž si mohl mnohem pohodlněji do jeho přirážení honit ocas, nebo to nechat na Mickeym.

Takhle jim to ale vydrželo jen chvíli, než si usmysleli vyzkoušet prcání z boku, opět ve stejném nastavení. Dean byl asi neukojitelný a Mickey rozhodně nezastavitelný.

Vystřídali takhle ještě několik pozic, než už měl Mickey dost a pracoval na sobě pravačkou v zájmu vyvrcholení. Dean ho jenom pozoroval a očekával s přivřenýma očima salvu, která mu přistane na obličeji a v puse. A nepletl se, protože přesně to společně s Mickyeho vzdycháním přišlo. Jeho milenec mu pak ještě vlastní sperma rozetřel na obličeji jako podivné konfety do ještě podivnějšího obrazce. Dean pak jeho penis vzal do rukou a pokračoval v roztírání spojeném ještě s lehkým kouřením a líbáním ocasu po stranách.

Pak se k němu Mickey sklonil a začal mu slízávat z obličeje ty zbytky vlastního semene, na které se předtím nedostalo.

Byla ještě s vrcholem řada na Deanovi a Mickey teď bez hnutí pozoroval jeho masturbaci a čekal stejný nálet spermatu, jaký dopřál on jemu. Brankář nezklamal svou pověst a obdařil ho stejnou dávkou semene.

 

Ano, i takové rozměry může někdy nabrat teambuilding a rozhodně se to může projevit jako velmi účinné řešení.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.