Když nikde není ani živáček

Měla ráda samotu a taky se na sebe ráda dívala, když si to dělala. Jako manažerka právnické společnosti se denně setkávala se spoustou lidí a ty večerní okamžiky, kdy byla sama jen se svými touhami, pro ni byly stále vzácnější. Proto si je užívala, jak jen mohla.

Přišla z koupelny v kalhotkách a lehkém korzetu, na posteli už čekali dva její společníci pro příští chvíle. Černý vibrátor s vystouplou žilnatinou, po hmatu jako živý, a tenké bílé dildo na doplnění a dráždění další dírky, když bude mít chuť.

Podstatnou pomůckou bylo velké nástěnné zrcadlo proti posteli. Ráda se pozorovala, když si to dělala.

 

I dneska si tedy sedla na postel a upřela zraky, upřela zraky n svůj odraz a v duchu sebe samu pozdravila.

Pak si položila ruce na prsa a začala si je přes látku korzetu hladit, což bylo provázeno lehkým šustěním. Sjela rukama na svoje nohy, mezi nohy, kde pohladila kalhotky a svižně se vrátila zase nahoru. Nezastavila se ale na prsou, jela dál, přes hlavu a prohrábnutí vlasů, přes krk zpátky a zase na prsa. Do toho si olízla rty, nechala mezi nimi na moment jazyk a naklonila hlavu jako správná koketa, která chce víc než jen slova a ráda láká muže.

Stiskla si prsa proti sobě, zase si je pohladila a zasunula jednu ruku pod korzet přímo na kůži.

Když jí sklouzlo ramínko, pohladila si rukou kůži na druhém prsu. Pak si rukou zajela pod kalhotky, až pod prsty ucítila klitoris, a lehce se na posteli zaklonila. Zvedla nohy, dala je víc k sobě a zase si začala hrát pod kalhotkami. Tam a zpátky, její prsty masírovaly závojíčky a projížděly po měkké a vlhnoucí kundičce.

  Místo snídaně

Sjela si rukama k pasu a stáhla kalhotky docela. Pak nohy pořádně roztáhla a hladila si opět vaginu, už ničím nekrytou a lačnou dalšího dráždění. Strčila si dva prsty do pusy, důkladně je olízala a opět s nimi kroužila na klitorisu a závojíčkách. Nemusela ani moc tlačit, jen tak lehce mačkala maso vaginy.

Dvěma prsty roztáhla závoje od sebe, až se objevil jasně samotný růžový vchod, do kterého okamžitě zajel jeden z prstů. Pak s lehkým zamlaskáním druhý. Pak třetí, opět stejně hladce jako dva předchozí.


Zavzdychala a celé její tělo se lehce zavlnilo a pak ztuhlo v návalu slasti, kterou jí prsty uvnitř pochvy přivodily.

Aby toho nebylo málo, přidala prst druhé ruky a zasunula si ho do zadečku. Jen s nimi oběma lehce pulsovala a stále znova si je zabodávala do hlubin svého těla.

Klekla si na posteli a pokračovala v laskání, tentokrát oběma rukama jen na kundičce. Dvěma prsty se opírala o vchod, druhými ze strany dorážela na závojíčky a klitoris.

Byl čas na černý vibrátor. Nejdříve si ho zasunula do pusy a důkladně navlhčila. Ráda cítila jeho členitý povrch, odlišný od těch nudných kovových chladných tyček, které používala kdysi. Chvíli si s ním kroutila v puse, jako když rozkošnicky kroutí s doutníkem.

Pak už si jeho špičku zasunula mezi nohy a zavzdychala u toho. S pravidelnějším rytmem zásunů si ještě stiskla prsa, stále skrytá pod látkou korzetu. Vibrátor se stále nořil do její vaginy a spolu s rostoucí hloubkou průniku i hlasitějším mlaskáním pochvy sílily i její vzdechy, které plnily ložnici.

  Tatínková malá princezna 2

Zase vibrátor navlhčila v ústech, zapla vibrace a vrátila si ho mezi nohy, jako předtím. Ještě si k tomu vzala tu malou bílou tyčku a labužnicky ji cumlala. Když byla dost mokrá, zasunula ji do análku, aby ten černý třesoucí se macek měl nějakou protiváhu.

 

Na chvíli odložila oba společníky a s prdelkou vystrčenou směrem k zrcadlu si laskala jedním prstem jenom zadní dírku. I to ale stačilo, aby trhané vzdechy zase naplnily celou místnost. Slily se do jednoho slastného akordu, když si prstem v zadečku začala rychleji vibrovat a více třást. Pak si zase přidala druhý prst do kundičky a pohybovala jimi proti sobě, stejně jako předtím černým i bílým nástrojem. Když se v téhle poloze rozjela, nahradila zadní prst zase bílou tyčkou a pokračovala v zasouvání.

Vzdychání přešlo v jasné a hlasité sténání a nebylo pochyb, že vrchol téhle dámy už je za rohem. Zaplavil ji v celkem klidné vlně a nechal spočinout na loži, na kterém si v příjemné únavě užívala jeho pulsy, které jí procházely jako slastná elektřina.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.