Výlet do přírody

Když se Maruš s Pepou vydali na čundr, nikoho to nepřekvapilo. Navíc bylo všem jasné, že si chtějí akorát hodně v klidu zapíchat, protože Pepa jezdil s kamionem všude možně a kolikrát mu na chudáka holku nezbýval vůbec čas.

Takže vzali bágly, Maruš si pro sichr přibalila vibrátor, kdyby se Pepa někde zase vožral a už mu nezbyla síla na to stáhnout jí kalhoty. Moc se toho nebála, ale co kdyby, že?

Kdyby stanovali v lese, tak to každý pochopí. Pár takových samozřejmě našli, ale nikdy tam nezůstali moc dlouho. pak to zapíchli někde v noci, aniž pátrali po tom, kde vlastně jsou. Z neznámého důvodu neslyšeli auta kousek od nich, takže až ráno zjistili, že jsou jen asi půl kilometru od dálnice. Podařilo se jim ale trefit kousek dobré tvrdé půdy, takže stan jim neuletěl ani se přes noc nijak nedeformoval.

Pepa ráno s potěšením zjistil, že jeho kytara přežila a jal se na ni drnkat. Přes všechnu snahu se jeho hraní jinak moc jinak říkat nedalo. Ale to postrádal šikovností na nástroji, přebil relativní nápaditostí textů.

Maruš se to líbilo, takže si vedle něj dřepla a doprovázela ho plácáním do stehen svých modrých džín.

Pepa posléze přešel na drnkání jednou rukou, zatímco druhou také lehce bubnoval do těla kytary a občas se podíval na svoji holku s očekáváním v očích.

Nic neřekla, ale prohrábla mu vlasy a pobídla tak k dalšímu hraní. Když se k tomu moc neměl, naklonila se k němu a zajela mu svým jazykem mezi rty. Opětoval jí stejnou notou a následovalo odložení kytary kousek stranou.

Zatímco se s ní líbal v divokém a vášnivém francouzském polibku, jeho druhá ruka jí začala hmatat po kozičkách. Maruš ochotně vypjala hrudník a nabídla obě prsa jeho nedočkavým prstům.

Shodil jí z ramen černý kabátek, takže jedinými dvěma vrstvami, které kryly její tělo (krom džin) bylo pruhované tričko a podprsenka, na kterou mělo za chvíli taky dojít. Když se kabátku nadobro zbavila, zapojil obě ruce a mačkal její prsa, jak jen to šlo. Oba to měli rádi.

  Přišla trochu pod parou a vojetá

,,Jo, mačkej mi je ty bejku, pořádně mi je promasíruj, už se na tebe holky těšily.“ říkala mu lascivně jako poslední šlapka. Profesí byla sice prodavačka, ale děvka byla povahou a Pepa to o ní dávno věděl. Proto se taky dali dohromady, protože ani jeden z nich nedělal nikdy se šukáním moc cavyků. Nepotřebovali složité rituály na to, aby vytáhl ptáka z kalhot a vrazil jí ho mezi nohy až po koule.

S další sérií polibků jí zajel rukou pod tričko a zkoumal zákoutí, která si pamatoval z minula, ale zatím na ně neviděl. Nahmatal košíčky podprsenky a hladil jí prsa přes jejich látku. Tiskla se na něj celým tělem a dál a dál mu vrážela jazyk mezi zuby.

Pak mu ruka sjela do jejího klína a začala se třít přes džíny o její klitoris. ,,Jo, masíruj mi škebli tak, jako to umíš jen ty.“ zase se k němu přilepila. Chňapl ji v rozkroku a jeho částečně sevřená ruka na něm začala pořádně vibrovat. Z jejích úst následoval proud rychlého vzdychání a prudkého oddechování. Byla nadržená jako zvíře a Pepa taky cítil, že jsou mu kalhoty trochu těsnější než obvykle. Koneckonců, za svůj klacek se nemusel stydět ani v klidu, co teprve tehdy, když mu stál jak sloup. A to nebude dlouho trvat.

Vyhrnul jí tričko a troch stáhl košíčky podprsenky. Odhalil tak její bradavky, na které se okamžitě vrhl a nasál je do úst. Maruš se jen se vzdycháním zaklonila a vychutnávala si jeho doteky a hlazení.

Napůl si lehla a nechala ho, aby si s jejím nadrženým tělem dělal, co chtěl. Jeho prsty už pronikly pod kalhotky a drbaly jí přímo na kundičce a jen vzdychala, když takhle hospodařil všude tam, kde jí to bylo tak moc příjemné.

Když jí zajel přímo do mušličky, naklonila se k němu a zase mu vrazila jazyk mezi jeho pootevřené rty. Přidal svůj a vydal se na průzkum její ústní dutiny. Přitom se stále natřásala a vycházela svými pohyby vstříc jeho šikovným prstům, které byly stále napůl uvězněné v jejích kalhotkách.

  Konference s dohrou

Pomohl ji přetáhnout přes hlavu podprsenku i tričko a opět se hladově vrhl na její kozy. V tomto směru neměl nikdy dost. Byl ale čas postoupit, takže jí sundal boty a během chvilky jí zbavil i džín. Ležela tam před ním, ve tváři nadržený výraz a na sobě jen ony červené kalhotky.

Sklonil se k ní, ohrnul stranou jejich proužek a lehl si přímo k její kundičce, do které vzápětí vrazil svůj neúnavný jazyk. Za chvíli jí ale stáhl i kalhotky, na což reagovala tím, že vstala, povalila na zem pro změnu jeho a začala se dobývat do jeho poklopce. Chtěla cítit v puse tu jeho chloubu ještě předtím, než se ocitne v její vagině.

Kouřila ho v předklonu a nevynechala jediný kousek tohoto krásného masa, které v sobě mělo tolik příslibů její budoucí rozkoše. Střídavě ocucávala jen žalud a bičovala zbytek péra silnými prsty, střídavě lízala Pepovi koule a rukou jen honila vršek penisu. Obojího dostávalo a dával to hlasitě najevo.

Stoupl si a přitáhl si její hlavu ke svému klínu. Nebránila se, jen otevřela pusu, aby jí tam mohl toho svého pevného ptáka vrazit. Šukal ji do pusy ostošest, až měla občas pocit, že ji zadusí nebo jí natrhne tváře. Ale věděl, co dělá, a věděl, čeho je schopná. Pak ji chvilku fackoval penisem po celé tváři, čemuž občas uhnula, občas vyšla vstříc. Stále jí přirážel di pusy, tentokrát ale svůj klacek ale vždycky na chvilku vytáhl ven celé a pak s ním zase udeřil. Jako vždycky, když ji šukal zezadu. To totiž postupoval stejně.

Byl už ale čas, aby se na něj napíchla, což bez odkladu učinila. Pepa se lehl na záda a Maruš si na něj nasedla. Držel ji za boky a zadek a korigoval její postavení. Z tohohle úhlu neviděl její prsa, ale tušil, že se příjemně pohupujou. Měl je moc rád.

  Oslava před oslavou

Po nějaké době píchání v této pozici ji jednoduše shodil na stranu a začal brát z boku. Maruš to přivítala, protože už jí trochu dřevěněly nohy. V téhle pozici měla ráda, jak se k ní Pepa vždycky přivinul a kromě přirážení do její kundičky se ještě mazlil s jejíma prsama a líbal ji na krku, což zbožňovala. Kroutil se v jejím nitru a zapichoval ho tam se stejnou vervou, jako kdyby zapichoval do masa řeznický nůž. Nenechal ji ani na chvilku oddechnout a vždycky přišel s něčím silnějším než před chvilkou.

Pak ji pro změnu plácl po zadku, aby vstala.

Když se usídlila na všech čtyřech a vystrčila na něj prdelku doprovázenou opět svým laškovným výrazem, nejdříve jí prolízal, aby byla pořádně připravená na jeho macka. Píchal ji ve stejném rytmu, jako předtím z boku a i tentokrát našly jeho ruce cestu na její bujné poprsí. Líbilo se mu, jak se mu vzdouvaly v rukách jako balonky naplněné vodou.

Nepřestával přirážet do její prdelky a její vzdychání pro něho bylo mnohem lepší hudbo než jeho vlastní kytarová produkce. Objektivně vzato bylo lepší.

Ovšem každá sranda, bez ohledu na dílku a kvalitu, musí jednou skončit, takže i u Pepy se přiblížil moment, kdy už si jeho tělo ozvalo a rozhodlo se, že bude stříkat.

Vytrhl se Maruš z prdelky a ta okamžitě pochopila, co se chystá. Dřepla si k němu, otevřela pusinku a očima kmitala z jeho tváře na jeho macka. Chvilku si ho jen tak honil, k čemuž přispěla opětovným lízáním jeho koulí a hlazením jeho rozkroku rukama, jak jen to šlo.

Její ruční jazyková terapie přinesla kýžené ovoce, když prudce vydechl, trošku se odtáhl a pocákal jí vlasy, čelo i tvářičky tím, na co se tak dlouho těšila.

Pak mu ještě důkladně očistila svými rty a jazykem ptáka po celé délce, protože nebudou přece vyrážet na cestu se zbytkem semena v kalhotách. To se přece nedělá.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *