Chlípný zadeček na lehátku

Ležela tam jen v síťovaném topu a punčochách. Na lehátku vedle bazénu a s dildem v rukou. Střídavě si ho se vzdycháním zarážela do vaginy, střídavě z něj s požitkářským mlaskáním slízávala ústy vlastní šťávy. Zasouvala si ho hluboko do krku, až občas bojovala s dávicím reflexem. Ale byla velmi zkušenou kuřačkou všech možných rozměrů a tomuhle dávno uvykla.

Když ho důkladně navlhčila, roztáhla si prsty pochvu a poté, co se jak při podpisu kuličkovým perem několikrát prohnala koncem dilda po povrchu, opět s ním zajela dovnitř. Nezasouvala ho tam celé, jen několik centimetrů a pak počkala, až si její lačné nitro zvykne. Normálně v sobě přece jen měla tenčí kousky.

Vytáhla ho z kundičky a hladila si hrotem klitoris. To s ní zacloumal tak, že se jako had kroutila na lehátku a mohutně vzdychla a s každým pohybem rukou.

Ani si nevšimla, kdy se u ní octl. Zastínil ji svým polonahým tělem v šortkách a chvilku ji pozoroval, jak si se sebou hraje. Zamžourala na jeho siluetu ztrácející se v prudkém letním slunci.

„Jako s děvkou?“ zeptal se.

„Jako s děvkou.“ potvrdila a čekala, až se jí natvrdo zmocní.

Prohmátl jí kozičky, jako když kupec zkouší tvrdost zeleniny. Slastně si oddechla. Roztáhl jí nohy a poplácal jí dlaní na kundičce, takže trefil i klitoris. Vykvikla a přisunula se k němu blíž. Ještě chvíli si takhle hrál s jejím tělem a různě si nastavoval nohy i její trup.

Pak sebral z vedlejšího lehátka metličku podobnou koňskému ocasu a začal jí švihat přes prdelku, kterou na něj vystrčila, když se usadila na všech čtyřech. Přitočil se k ní pusou a vysával její zadeček i kundičku.

  Večerní přátelská návštěva

Sundal jí obleček a přisál se na její ústa, až chvíli nemohla dýchat. Ale právě tohle tvrdé zacházení ji nejvíc rajcovalo. Když přesunula jednu ruku do klína, přimáčkl jí vlastní dlaní její prsty ke kundičce a pořádně s nimi zatřásl, aby si ji nezapomněla honit.

„Chceš ptáka?“

„Jo…chci ho…“

„Chceš v kundě pořádnýho pevnýho čuráka, kterej tě vomrdá?“

„Jo, přesně to chci.“

Odhodil její ruku a zajel jí prsty do kundičky sám. Pak se jí začal prohrabávat vaginou, až to mlaskalo. Položila si hlavu na lehátko a jen sténala a vyrážela mu trupem vstříc.

Zarážel do ní prsty, jako kdyby promazával olejem nějaký přístroj. Pak je vyškubl a nechal ji olízat si vlastní šťávičku.

Mezitím si vytáhl ptáka z kalhot, a když ji měl zase jednou zaháknutou rukou za pusu, přitáhl si její hlavu až k rozkroku. Tam už stál penis, který se jí prodral až do krku.

Jakmile ho začala kouřit, sundal si šortky úplně a hladil ji ve vlasech, zatímco ona ho střídavě polykala skoro celého a střídavě si s jeho žaludem jezdila po tváři.

Jezdil jí penisem po celé tváři i krku a všude nechával lesklou stopu vlastních výronů a jejích slin.

Pak už na nic nečekal, povalil ji na záda na lehátko, chytl ji za obě nohy a vrazil jí ho do kundičky. Jen vydechla: „Jo, víc, jseš tak krásně hluboko.“

„Takhle to máš ráda v tý kundě, ty děvko?“

„Jo…přesně tak…ahhh…víc, hlouběji…jo…“ volala trhaně mezi vzdycháním.

  Když selže pánský faktor

„Co jsi?“ zeptal se.

„Jsem tvoje špinavá děvka, kterou pícháš.“

„A co chceš bejt?“

„Chci bejt dál tvoje špinavá chlípná děvka, kterou šoustáš.“

Neodpověděl, ale zrychlil a narážel do ní jak sbíječka, která našla poddajné místo.

„Bože, cejtim toho tvýho čuráka až v žaludku…“

Jen se zasmál a přirážel dál. Když jí začal ke všemu ještě mačkat kozy, sjela rukou ke klitorisu a hladila se těsně vedle jeho ptáka zajíždějícího jí do kundičky.

Beze slova se zvedl a kývl na ní. Vstala. Přesunul lehátko a lehl si na něj na záda, takže jeho penis čučel nahoru jako stožár. Plácl ji po zadku.

„Sedni si na mě tím svým zadkem.“

„Jo ty mi chceš opíchat prdelku. To tě pak přijde draho, kamaráde…“

Chvíli do ní zajížděl, pak z něj sesedla a ještě víc ho naslinila. Nešlo to nejhůř, ale mohlo t jít líp. Druhá série už byla lepší.

„Změna…“ zahlásil jenom, a když vstala, beze slova se opět ujala kuřby. Jen na ni kývl, že pochopila správně a nechal její pusu drandit na svém ptáku.

To ale trvalo jen krátce, pak si ho znovu zarazila do zadečku a poskakovala na něm stejně jako předtím.

Po několika minutách přirážení ji plácl po zadku, což opět dobře pochopila jako signál ke změně pozice.

Usadil ji na svém místě na všech čtyřech a vzal ji zezadu, ale do stejné dírky.

„Zase do prdelky…super…jen mě prcej…“

Plácal ji po zadku a pak ji chytl za vlasy a zvedl její hlavu do propnutí celého těla.

  Tatínková malá princezna 3

„Řekni to…“

„Jsem děvka…jsem tvoje děvka…jsem malá oprcaná děvka…“

„Mám tě ještě mrdat?“

„Jo…“

„Popros…“

„Jo…prosím, omrdej mi prdelku…prosím…“

Vyndal ho z ní a pár vteřin si s ním jenom třepal prsty.

„Co s ním chceš teďka… děvko?“

„Chci ho v puse…“ řekla, několikrát ho přetáhla rukou a vrazila si ho zase až do krku. trvalo to ale jen pár vteřin, pak ji zase přepadla chuť na toho ptáka v zadku.

„Takže chceš zase prcat, ty malá děvko…“

„Jo, chci, abys mě zase oprcal zezadu.“

Ještě několikrát ve stejné sestavě vystřídali kouření a šoustání zezadu. Zarážela si ho mlaskavě do krku až po koule, lízala jeho varlata a nechávala směs slin a jeho kapek po celém jeho rozkroku.

Tohle střídání ale nešlo donekonečna, takže když v ní byl takhle jednou zezadu, ozvalo se nevyhnutelné.

„Už budu…jo už budu…“ a za chvíli neartikulovatelná směs křiku a sténání.

Jeho to dostalo natolik, že nevydržel, vyškubl ho z ní a už to vypadalo, že se jí vycáká na záda. Na záda se ale stihla přetočit ona, takže jí mohl v klidu udělat perlový náhrdelník a užít si její spokojený výraz opíchané děvky, zatímco se jeho sperma lesklo na jejích kozách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.