Dva kluci a jedna sklenice

Na lyžácích se pravidelně večer vyskytoval takový ten příjemně líný čas, kdy byli všichni jemně znaveni z celodenní aktivity, ale ještě si našli energii na kraviny, hry a blbiny všeho druhu. A protože se tentokrát na hory vypravila parta kluků, kteří byli pro každou špatnost, nabralo to mnohdy zajímavé rozměry.

Jako v případě Rickyho a Martina, kteří na sebe měli tajně spadeno, jen to o sobě nevěděli a oba se báli před tím druhým projevit z jednoduché obavy o přijetí.

To se změnilo z důvodu zcela nevinného a roli v tom sehrála sklenice vody.

Martin se šel večer napít, protože mu vyprahlo a čaj už nemohl ten den ani vidět. Problém byl, že balená voda nějak nebyla na obzoru, takže musel najít kuchyňku na patře a taky sklenici.

Obojí se zdařilo, Martin do sebe jednu sklenici hodil okamžitě a s druhou naplněnou se ubíral zpátky k pokoji. Teda ubíral by se, kdyby do něj nevrazil právě zamyšlený Ricky.

Voda udělala ve vzduchu podivný obrazec a jako by se Rickymu vysmívala.

„Koukej na cestu, magore!“ křikl na něj Martin, ale vlastně to nemyslel nijak zle. Měl sice polité tričko, ale spíš se lekl.

„Hele soráč, prostě jsem se nesoustředil, tak není třeba z toho dělat aféru, ne?“ odvětil Ricky podrážděně. Pak ale spočinul očima na obrysech těla lehce prosvítajícího pod bílou látkou trička a hlavou mu problesklo několik představ.

Martin zachytil jeho pohled a kdoví, v jeho hlavě se možná objevilo něco podobného. Spočinuli na sobě zrakem navzájem a asi uhodli, kudy se jejich myšlenky ubírají. Martin si sundal tričko a odhalil lehce vypracované tělo lehce se lesknoucí od kapek vody. Ricky se neubránil a jen obdivně mlaskl.

Pak se k Martinovi přiblížil a bez okolků mu přejel konečky prstů po prsou, přičemž na nějakou dobu spočinul na bradavkách. To už se mu ale Martin přilepil na rty a oba mladíci se na sebe přilepili.

Martin zavřel dveře od kuchyňky, opřel se o ně a přitáhl si Rickyho k sobě. Velice krátce se ještě líbali, ale Ricky svižně klesl k džínům, ke kterým se už nějakou dobu toužil dostat. Několika polibky obdařil pevné břicho s vystupujícím svalstvem a pak už se začal prodírat problematikou zipu, poklopce a pásku.

  První cuckolding

Jako první na něho vykouklo ochlupení, které vypadalo jak koruna stromu, jak stoupalo z Martinových spodků.

Ricky mu stáhl kalhoty, ale slipy mu zatím nechal. Chtěl si užít tu tvrdost penisu pod látkou, tak se s ním mazlil jen prsty a hladil kamarádův zadek.

Protože žalud penisu už spodky dole trochu odchlípl, Rickyho polibky občas přistály i trochu na něm, ale většinu toho zatím spolkla látka spodního prádla. Když už mu spodky trochu stáhl, Ricky se zvedl a objal celé to pevné tělo. Martin mu odpověděl tím, že mu vyhrnul tričko a rychle ho zbavil oblečení od pasu nahoru. Jakmile se k sobě oba přitiskli nahými hrudníky, jejich pusy a jazyka se zase propletly v opravdu hlubokém polibku. Oba už na sebe měli pořádnou chuť, ale nechtěli to uspěchat a nic vynechat.

Martin ho líbal na krku i hrudník, ale stejně se pořád vracel k puse, ve které kmital ten šikovný jazyk.

Jezdili si rukama po zadnicích a v rozkroku, mačkali si přes látku už pořádně tuhé penisy a třeli se o sebe celou plochou těl, jak kůží, tak i tím, co bylo ještě zakryto. Toho druhého dost ubývalo.

Martin za stálého líbání zbavil Ricykho kalhot a mačkal mu zadek stejně, jako on předtím jemu. Ricky se opět pozvolna sesunul dolů k penisu s tím, že teďka se do něj už opravdu pustí. Konečně mu stáhl spodky a vzal do ruky jeho orgán.

Byl krásný, pevný, s tmavým žaludem a příjemnou vystouplou žilnatinou, která ubíhala pod rukama. Ricky ho několikrát přetáhl, pak ho vzal do pusy. Několikrát ho pak protáhl po celé délce vnitřkem úst a usadil se u žaludu, který si nechal v puse a jezdil kolem něj celou plochou jazyka.

„Aaaahhhh….jhooooo….ještě…zatím ti to jde….“ oznámil mu Martin se zavřenýma očima a držel si ho u sebe jen rukou položenou na rameni. Ale Rickyho ani nenapadlo uhýbat.

Přesunul se na milencovy koule, zatímco penis se mu pohupoval vedle hlavy. Martin ho vzal do ruky a hladil s ním Rickyho po tváři. Byla to příjemná připomínka toho, aby se k němu nezapomněl vrátit.

Ricky si s ním ještě pár minut hrál a pak vstal a opět Martina objal kolem celého těla. Ten mu ovinul ruce kolem beder a zajel mu pod spodky. Za stálého líbání jich ho zbavil, takže proti sobě oba stáli jako dvě antické sochy. Stejně nazí, stejně pevní, stejně odhodlaní.

  Dvoje vlasy v jedné sauně

Během objímání a vzájemného laskání rukama se přesunuli k pohovce v pokoji, o kterou se dalo opřít přece jen líp než o dveře. Martin si sedl na její opěradlo a opět nasměroval Rickyho na svůj penis. Ten neustával a stále ho zahrnoval celoústním servisem. Ted už si k tomu i honil vlastního ptáka, stejně tvrdého a stejně natěšeného, jako byl on sám.

Martin ho zvedl v bocích, vyměnil si s ním svižně místo, zulíbal jeho hrudník i bradavky a postupně se přesunul do stejné pozice, v jaké byl ještě před minutkou Ricky. Tahle kuřba ale netrvala moc dlouho. Martin vstal a přitiskl k sobě Rickyho celým tělem. Opět se o sebe třeli, teď už plně těly, ptáky i vším dalším. A samozřejmě nezapomněli na líbání.

Ricky se opřel o pohovku tentokrát předkem a vystrčil na Martina zadek, takže bylo jasné, o co má zájem. Martin mu sjel líbáním po celé délce páteře, až se dostal k svěrači, který začal důkladně prolizovat a vlhčit, aby do něj mohl hladce zajet a Rickymu neublížil. Ale na první ohmatání to vypadalo, že tahle prdelka bude docela poddajná. Rickymu se to hodně líbilo, kroutil se slastí opřený o pohovku, hekal a vyrážel zadkem proti Martinovu jazyku.

Pak už si Martin nasadil kondom, trochu ho naslinil a pomalu zasouval Rickymu do análku. Nespěchal, kousek po kousku postupoval tím krásně těsným zadkem a vždycky se radši trochu vrátil, než aby tam svýho ptáka napral najednou.

Když už byl uvnitř, nechal Rickyho, aby si našel pohodlnou pozici. Když cítil, že je uvolněný, začal se mu v zadnici pomalu pohybovat. Každý další pohyb byl ale svižnější, protože to prostředí dovolovalo a Ricky se začal taky pohybovat sám.

Zatímco ho Martin prcal do zadku, sjel si rukama na vlastního ptáka a začal si ho pomalu a důkladně protahovat. Když se natáhl rukou dozadu a přitiskl si Martina blíž k zadku, bylo jasně, že to může rozjet trochu svižněji. Jedinou odpovědí pak bylo Rickyho mohutnější hekání.

Martin přirážel a držel přitom Rickyho v pase. Svěrač už byl naprosto poddajný, takže i když Martinův penis někdy vyklouzl, nebyl problém ho znova nasadit a pokračovat v přirážení.

  Když nejsou na molu

Ricky si ho rychle honil, a když Martin dorážel až po koule, kroutil se jako postřelený had.

Aniž by se z něho vyvlékl, opřel se Martin o pohovku a nechal na sebe Rickyho za stálého onanování narážet. On sám si tak mohl regulovat hloubku a rychlost a jeho milenec ho jenom držel, aby se nesmekl. Protože k sobě měli zase trochu blíž, přidali k přirážení a objímání i líbání, ale jen občas.

Když se rozpojili, klesl Ricky automaticky na všechny čtyři. Martin okamžitě za ním a nasadil zase ptáka na kraj jeho zadku. Jen co vnikl několikrát dovnitř, vrátil se Ricky k bleskové masturbaci a vydatnému hekání s každým dokončeným přírazem.

Byl ale čas na trochu komunikace tváří v tvář. Martin si Rickyho položil na záda na koberec a ten automaticky pokrčil nohy, takže jeho svěrač byl na dosah. Jen co Martin našel trochu rytmus, Ricky si ho přitáhl rukou kolem krku a zase mu vrazil jazyk do pusy. Navíc si tady nemusel ani honit ptáka, protože Martin mu ho volnou rukou vzal do ruky a onanoval ho během vlastního přirážení. Ricky si vlastně jen tak ležel na koberci a trochu sebou cukal, jak do něj pronikal naběhlý penis.

Ještě pár minut si užívali tuhle vzájemně příjemnou a pohodlnou pozici, až Ricky zašeptal: „Já už budu…už budu stříkat….“ Jen to řekl, chytnul si rukou pevně ptáka a z jeho žaludu vycáklo několik kapek, které vytvořily bílo mapku na jeho vlastním břiše. Ještě sjel rukou pevně až ke koulím, ale z žaludu už vyšla jen drobná kapička. Celé jeho tělo lehce zmalátnělo, přičemž v sobě stále měl Martinův penis.

Ten už v něm udělal jen pár přírazů, pak si Martin s lupnutím stáhl kondom a několika tahy se dovedl k orgasmu, který taky skončil na Rickyho břiše.

Leželi vedle sebe na koberci, příjemně unaveni a přitulení jeden k druhému, dva noví spokojení milenci. A nic jim nechybělo.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.