Vyšetření jak se patří

Do ordinace ji přivezli na vozíčku, i když nechápala proč, protože s pohybem žádné výraznější problémy neměla. Ale doktorka na tom trvala, takže se nebránila.

„Tak teď se převlékněte do tohohle a vyplňte mi dotazník.“ podala jí blondýnka v bílém plášti nemocniční stejnokroj z několika dílů a provázků a podala ji desky s přicvaknutým papírem a propiskou na boku. Klasická byrokracie.

„Vemte si na to pár minutek, já budu hned zpátky.“

„Dobře.“ odvětila Francine. Počkala, až doktorka odešla a s pohledem upřeným na dotazník si začala odkládat. Nejdříve tílko, pak podprsenku skrývající pevné čtyřky, pak hnědé šortky a nakonec i kalhotky. Zavázala si na sobě nemocniční roucho a připadala si jako divné strašidlo.

Pak si sedla na lůžko a pustila se do kolonek.

 

„Tak co, máte to?“ ozvalo se vedle ní.

„Jo, myslím, že mám všechno.“ sdělila doktorce.

„Fajn, sedněte si a já to jen donesu do kanceláře.“

„Dobře.“

Seděla na posteli v tom kusu látky a začínala být hrozně nervózní.

Otevřely se druhé dveře a vstoupila jiná doktorka. Pěkná tmavovláska.

„Dobrý den, já jsem Lee a budu se vám věnovat. Copak vás trápí?“

„Víte…mám hrozný problém…nemůžu mít s přítelem sex, i když hrozně chci. Ať dělám, co dělám, jsem hrozně suchá, vůbec dole nevlhnu a hrozně se sevřu. Vím, že dost kluků má rádo těsné holky, ale tohle už je moc.“

„Rozumím. Donesu si pár nástrojů a provedeme několik testů, ok?“

Francine jen přikývla.

 

Po pár minutách dorazila opět blondýnka v plášti.

„Tak se do toho pustíme. Udělejte si pohodlí a natáhněte se trochu dozadu. Upravím vám postel.“

Francine si lehla na záda a lůžko se srovnalo do jedné roviny.

Doktorka se jí sklonila k nohám, vyhrnula nemocniční roucho a podívala se jí na vyholenou vaginu. „Tak se podíváme…“ roztáhla Francine nohy a chvíli zkoumala pohledem kůži. Pak se zvedla, obešla postel a sklonila se k pacientce z druhé strany. Nato ji začala jemně vylizovat. Ani ne tak kvůli laskání, spíše kvůli navlhčení kůže. To nic neměnilo na tom, že Francine zavřela oči a zavzdychala, současně vzala doktorku za hlavu a přitiskla si ji více do klína. Ta se nebránila a pokračovala v lízání.

  Plně profesionální přístup

„Tak.“ zvedla doktorka hlavu „teď vyzkoušíme, jestli bude fungovat tohle.“ Vylovila odněkud drobný bílý vibrátor a okamžitě ho zapla. Jenom ho nasadila na vršek vaginy a nechala bzučet na místě.

„Jak to cítíte?“

„To je nádheraaaa….“ vzdychla Francine a doktorka přidala pod vibrátor ještě jeden prst, který zasunula přímo dovnitř pochvy. „Jo…tohle by šlo…klidně víc…“ opět zasténání a zaklonění hlavy.

Doktorka měla v její pochvě už dva prsty a naprosto plynule jimi pohybovala dovnitř a ven. Vibrátorem otáčela, jako kdyby nanášela lepidlo na papír.

„Zatím to vypadá dobře…“ řekla doktorka zamyšleně. „Dodělá vás to?“

„Myslím, že ano…ještě chvilku…budu…“

„Tak se klidně udělejte…nebojte se toho….“ řekla doktorka, aniž zvedla oči od mlaskající vaginy.

Francine se položila a na moment propnula jako luk. Doktorka nad ní stále byla skloněná, prsa jí lehce čouhala z pláště, vibrovala ji a prstila.

„Máte ji teď krásně vlhkou….“

„Jo, je dobře mokrá…“

Když k ní doktorka natáhla svoje prsty, beze slova je ocumlala jako lízátko. Pak ji blondýna políbila na čelo a prsty opět sklouzla k vagině.

„Mám tu více hraček, jestli je chcete vyzkoušet.“

„Jo, to bych ráda.“ řekla Francine.

Blondýna si ještě chvíli hrála s jejím klitorisem, a když se jí Francine opřela v jeden moment o rameno, její ruka sklouzla přes plášť až na prsa.

Blondýna plášť beze slova odložila a zůstala jen v černém prádle. Pak se k Francine přitiskla a důkladně jí políbila. Na to jí sundala nemocniční úbor a nechala ji tak zcela nahou. Jakmile měla v dosahu její prsa, okamžitě nasála důkladně obě bradavky a ochutnala kůži.

Když jí brnkala jazykem o bradavky, Francine si ji opět přitáhla blíž a pohladila ji ve vlasech.

 

„Ha, vidím, že už jste začaly. Výborně.“ vstoupila do jejich dalších hrátek Lee.

Položila na stolek opodál několik pomůcek, navlékla si gumové rukavice a pak potřela jedno velké dildo lubrikantem. Rozetřela ho ještě rukavicí, aby ani kousek povrchu nezůstal suchý.

„Co zkusit tenhle kousek.“

  Seznámení s rodiči

„No, ale to je právě to…tyhle nezvládnu.“

„Jen se uvolněte… a bude to v pohodě.“ uklidnila ji blondýna.

Francine slezla z lůžka a přela se o něj břichem. Zvedla pak jednu nohu a položila ji na postel. Blondýnka vzala dildo do ruky, ještě trochu promazala Francine kundičku a nasadila toho žilnatého macka na okraj. Těsná vagina se trochu bránila, ale po kouskách a s dostatkem otáčení dostali dildo dovnitř.

Pak s ním blondýna začala pohybovat velmi jemně sem a tam. Francine byla v extázi. Její sténání naplnilo celu ordinaci a trochu zmalátněla.

„Aaahhhhh…joooo….to je onnoooooo….“

Francine to nevnímala, ale zatímco blondýnka rajtovala s penisem v jejím klínu, Lee se uvelebila na židli, vytáhla odněkud průhledné plastové dildo a při pozorování obou žen se oddala masturbaci ve spodním prádle.

„Jo, roztáhni mi ji, pořádně ji napni…“ volala Francine na doktorku a vyrážela zadečkem vstříc tomu obrovi, kterého měla uvnitř. „Ještě….jo…víc…víc…nepřestávej…víc…“

Francine se trochu přetočila, přimáčkla se tělem na postel, natáhla ruku za sebe a masírovala doktorce prsa.

Lee se stále napichovala na průhledné dildo a pozorovala ty dvě kočky.

Pak konečně vstala, nechala plášť na židli a jen v prádle se vydala na druhou stranu postele. Sundala si rukavice a polibky se přitočila k Francine z druhé strany, zatímco pacientka si bílým vibrátorkem opět rejdila mezi nohama.

Blondýna ji prstila třemi prsty a Lee vášnivě líbala a hladila její prsa.

 

Změnili pozici, aby si i doktorky trochu užily, když už mají tak šikovnou pacientku.

Blondýna se natáhla na záda na postel, Francine jí lízala kundičku a blondýnka vylizovala svoji kolegyni, která si dřepla nad její hlavu. Blondýna se zachytila její prdelky a zvedla hlavu, aby se k její kundičce co nejvíce přiblížila. Přitom si nechala trochu prostoru a občas okomentovala Francine lízající její klitoris.

„Jo…jo…přesně takhle, máš perfektní jazyk…“

Blondýna se mezi lízáním své kolegyně ještě občas natáhla a polaskala jí kozy. Francine blondýnu stále vylizovala, Lee se pak trochu natáhla a prsty rozevřela blondýnce kundičku, aby se pacientka bez potíží dostala dál.

„Jo…joo…..nepřestávej…pořádně tím jazykem…přesně tak…ahhhh….jo…“ sténala ležící doktorka.

  Překonání vlivu

Stejně pečlivě a vášnivě se ona sama pohybovala na povrchu kundičky své kolegyně.

Francine nahradila jazyk prsty, protože si potřebovala trochu odpočinout. Otočila ruku dlaní vzhůru a tři prsty zasunula do vyholené kundy.  Doktorka se tím inspirovala a svou kolegyni začala taky prstit. Díky tomu mohla víc komentovat dění, protože řeč u sexu milovala.

Jak jí Francine lomcovala s kundičkou, vrtěla se doktorka čím dál tím více a byl jasné, že to na ni jde.

 

Opět byl čas se trochu proházet a protáhnout.

Všechny čtyři opět využily postel, tentokrát byly ale za sebou na všech čtyřech. Vpředu Lee, které její kolegyně doktorka masírovala kundičku malým bílým vibrátorem, který už tady obšťastnil více klínů. Blondýnku zezadu provrtávala Francine přesně tím silikonovým mackem, kterým předtím ona roztahovala kundičku jí. Blondýnka prstila a vibrovala svou kolegyni a Francine nezastavitelně narážela do její kundičky silikonovým beranidlem. Čím hlouběji, tím lépe. Snad to ta hračka přežije.

Blondýnka už zarazila černovlásce do kundičky čtyři prsty a druhá doktorka pod nimi držela třemi prsty vibrátor, kterým se stále hladila na povrchu.

Francine zasunula hnědého macka, kam to jen šlo a teď s ním jen trochu otáčela a lehce vibrovala vlastní rukou, protože sám to neuměl. Když už to na blondýnku přišlo, Francine jí dildo vyškubla z kundy a dala jí ho k puse, aby ho pořádně očistila. Do pusy se jí vešel stejně snadno jako mezi nohy.

„Já ji taky ochutnám….“ přisunula se k nim Lee a vyžádala si tak několik zasunutí stále krásně vlhkého uměláka do pusy.

„Podělte se o něj, holky.“ řekla jim Francine a nechala dildo mezi jejich švihajícími jazyky.

Když se doktorky začaly pořádně líbat a hladit si kozičky, ochutnala doktorčiny lasturku skrze dildo i ona.

Jako první fáze terapie to určitě mělo úspěch, ale Francine řekla, že se klidně staví znova, pokud to bude potřeba…i tehdy, když nebude.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.