Voda, západ slunce, polibky

Slunce se už sklánělo k večeru a ony dvě se v rouše Evině vydaly se ještě trochu smočit. Klára s Luckou už spolu byly dva roky, ale teprve teďka jim vyšel čas na společnou dovolenou a užívaly si veškeré možné pohodlí. Pro dnešek hlavně masáže a klidné zátiší s bazénem.

Vodu ale ještě chvilku nechají ležet ladem a dopřejí si na pokoji vzájemnou masáž. Ne, že by to výrazně uměly a jejich laškování se většinou změnilo jen v natírání oleje na kůži, ale byla to výborná předehra a to bylo skoro podstatnější.

Prostěradlo se ladně usadilo na matraci a Lucka se stejně ladně usadila na něj.

A už tady byla Klára s miskou oleje a začala jí ho kapat mezi lopatky a podél celé páteře až k prdelce. Hladila jí kůži konečky prsty a občas se k ní sklonila tak moc, že Lucka ucítila její vztyčené bradavky.

Klára putovala po celé délce jejího svůdného těla, které za těch pár dní u moře chytlo krásnou barvu.

 

Stejná barva vynikla i mezi vlnkami, když se obě přítelkyně ponořily venku do chladivé vody, kde je nikdo nerušil. Nedá se říct, že by se vášnivě zasypávaly polibky. Bylo to dlouhé, pečlivé a hluboké líbání, které si užívalo každý centimetr jazyka, každý záhyb úst obou dívek a každou hranu zubu, na kterou narazilo. Nebylo to jen nudné švihání jazykem ze strany na stranu s pustou vystrčenou dopředu. Ne, tyhle dívky si spolu opravdu hrály.

Otíraly se o sebe celými těly a dráždily se dostatečně, aniž by musely sklouzávat rukama níž než k pasu. Prsa se o sebe nádherně zasekávala, stejně jako klíny, které se otíraly o stehna a kůži na nohách.

  Lekce pro přítulnou studentku

Pak ale Klára pece jen neodolala vztyčenému tělu své partnerky a přesunula ze s jejích úst na bradavky jak jazykem, tak rukama. Mezi polibky jí hnětla prsa čnící přesně proti ní. Lucka ji hladila ve vlasech a decentně si ji držela u těla, aby se jí Klárka ani na okamžik nevzdálila.

Pak se po lehké odmlce opět setkaly v polibku, který byl ale jen krátký a Klára se okamžitě vrátila k laskání prsou své přítelkyně.

Voda kolem nich stále lehce žbluňkala, když se Klárka začala prsty dobývat Lucce do rozkroku. Nijak důrazně, jen lehce hladila dlaní její klín po celé délce až na prdelku. Tiskla se k ní celým tělem a neustále přesouvala svou pozornost z místa na místo, z úst na bradavky a břicho.

Pak už zůstala v klíně a třemi prsty masírovala Lucky venku i uvnitř. Teprve teď začala kombinovat prsty a jazyk. Roztáhla dvěma prsty závojíčky a jazykem se vydala přímo vstříc růžovému masíčku.

Lucka táhle vzdychla a držela si Klářinu hlavu mezi nohama. Ta se v ní vrtala dvěma prsty, palcem kroužila po klitorisu a všechno ještě ostřelovala polibky a doteky špičkou jazyka. Tomuhle bombardování by asi neodolal nikdo.

Protože Lucce začínaly lehce dřevěnět nohy, udělala několik kroků zpátky a sedla si na dlážděný kraj bazénu. Pak roztáhla nohy a opět se otevřela laskání své přítelkyně. Ta klesla do vody, připlula k ní jako útočná zásahová ponorka, prsty vibrovala na povrchu její kundičky a očima pendlovala mezi pozorováním jejího výrazu a kontrolou přesnosti a důkladnosti svých prstů.

  Výlet do přírody

Lucka střídavě předkláněla a zakláněla hlavu a připomínala by trochu houpacího koně, kdyby do toho tak výrazně nesténala.

Její tělo sebou cukalo v přívalech slasti, kterou způsobovala opětovná kombinace prstů a velmi obratného jazyka. Lucka tohle samozřejmě nezažívala poprvé, ale nikdy se toho nemohla nabažit a nikdy tomu nešlo odolat.

Natáhla ruku a čechrala Kláře vlasy, přičemž ji lehounce přidržovala u svého klína. Věděla ale jasně, že to není třeba, protože Kláře se tam velmi líbilo. Nasávala její poštěváček a vrtěla se jazykem mezi všemi závojíčky, které se jí připletly do pusy.

 

Pak přišel čas si trochu prohodit role. Klára vstala a Lucka v sedu sklonila k jejím bradavkám. Klára si sedla vedle ní, objala ji kolem krku a vyměnila si s ní několik hlubokých polibků.

Lucka jí roztáhla nohy a Klára se jen přisunula, aby jí kundička byla blíže kraji bazénu a Lucka k ní lépe mohla. Ještě chvilku si vyměňovaly polibky, ale to už Lucka klesala po celé délce trupu až ke klínu dívky, která jí zprávě poskytla tolik rozkoše, kterou bylo třeba oplatit.

Lucka si posloužila jazykem a rovnou pronikla Kláře do klína dvěma prsty. Protože se to setkalo podle všeho s úspěchem, rozjela Lucka tohle dvojprstí jako sbíječku a nenechala Kláru ani na vteřinku vydechnout.

Ta se zmohla jen na kníkání a dech stejně zrychlený jako po běžeckém maratonu.

 

Opět stály proti sobě, teď už ale pomalu klesaly do vody celými těly, až se voda dostala i k vlasům a nechala na hladině jen proplétající se ruce a dvě hlavy sdílející polibky. Takhle končí ideální večer dvou milenek.

  Tam, kde chybí lidský dotek

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.