Seznámení s rodiči

Když se Roddy seznámil s Jenny, naznačila mu, že její rodina není úplně běžná. Mávl nad tím rukou s tím, že rodiče jsou vždycky trochu střelení a dál to neřešil, vzal to jen jako řečnický obrat.

Jenže jak se jejich vztah dostával dál a bylo jasné, že se s rodiči dříve nebo později musí setkat, vycházelo najevo, že se nevymýšlela.

Moira s Tylerem totiž vyznávali velmi otevřenou východu a přístup k životu. Což se nevyhnutelně týkalo i sexuality, hlavně kontaktu rodičů s dcerou. Oba rodiče byli totiž toho názoru, že stejně jako učí své dítě stolování, hygieně nebo společenskému chování, není důvod, aby sexualita byla z tohoto spektra vynechána. Nejen, že se mohla svých matky a otce zeptat na cokoli a nebylo nic zvláštního, když je sledovala v posteli, ale posléze se do jejich dovádění i zapojila.

Roddymu nějakou dobu trvalo, než tohle vstřebal a stále se v něm pralo to, jestli je to špatně, nebo jestli je to vlastně hrozně osvícený přístup. Jenny mu vzkázala, že když si to rozmyslí, má se o víkendu stavit, oba budou doma.

 

Zastavil s autem u branky a přešel přes celý dvůr až k jejich vile. Jenny zatím nikde neviděl, ale to nebylo nic zvláštního. Vešel do domu a jeho oči se z venkovního slunce adaptovaly na šero. Pak zaslechl podivné mlasknutí. Došel k nejbližším dveřím a tam je spatřil.

Moira seděla na desce nízkého stolku, sukni vyhrnutou a mezi stehny svou dceru. Jenny ji jasně lízala kundu a prakticky nevnímala okolí.

„Heleme, kdo nakonec dorazil,“ prohodila Moira s úsměvem a Jenny zvedla hlavu od jejích kalhotek. Když spatřila svého přítele, usmála se a chvíli mu beze slova hleděla do očí. Roddy se nepatrně pousmál a pozoroval ji, jak se vrátila jazykem na kůži a její matka slastně zaklonila hlavu. Jenny špičkou jazyka kroužila kolem celého klína a občas nasála mokré masíčko do pusy.

  Tichý zahradní kout

Zase zvedla hlavu a pokynula Roddymu, aby šel dál. Došel k nim a sledoval to dovádění shora. Jen Moiru pohladil po vlasech, zvedla se a s ní i Jenny. Její matka ji posadila na stůl směrem k Roddymu a položila její ruku na jeho břicho. Vzala ji i za druhou a dala ji přesně na mladíkův poklopec. Jak mu přítelkyně mnula klín, zajel rukou pod její tílko a hnětl jí obě kozy. Záhy už Jenny vysvobodila jeho penis a objala pusou žaluda. Kroužila na něm jazykem, prsty tiskla tělo a Moira jí stahovala vlasy dozadu.

Roddy neodolal Moiřině polorozepnuté halence a strčil jí ruku do výstřihu. Pohladila ho volnou rukou po paži a nic nenamítala. Jenny ho dál kouřila a Moira ji postupně zbavovala ramínek, Roddy vepředu vysvobodil obě kozy z podprsenky. Pak se opět věnoval kozám její matky. Záhy to vzal obouruč a v každé měl jednu od jedné z nich.

Důkladně kouření spolu s tím, kam se to vlastně dostal a co se tady děje, přivedly Roddyho trochu proti jeho vůli na pokraj orgasmu.

Vytáhl péro Jenny z pusy a začal si ho prudce honit. Jeho slečna jen lehce naklonila hlavu a čekala, až nad ní vybuchne. Hladila mu u toho koule a občas ho olízla tam, kde zrovna neměl ruku. Sklonil péro, aby jí mířil přímo na hrudník a pokropil jí krásně obě kozy bílými cákanci. Přitiskla si prsa k sobě a přidala se i Mořina ruka. Jenny si jeho sperma roztírala po prsou, jak ze sebe Roddy ještě ždímal poslední kapky.

  Klavír a to ostatní

Nato si uklidil penis do kalhot a sedl si na nedaleké kanape, odkud pozoroval, co se bude dít dál.

Moira s Jenny se ale jen lehce líbaly a dcera nejevila tendenci se oblékat.

Zjisti víc

„Hele, tady se nám to nějak rozjíždí,“ prohlásil od dveří Tyler a vstoupil se sklenkou červeného vína v ruce.

„Ty budeš Roddy, viď?“ dotázal se čerstvě vystříkaného mladíka a podal mu ruku.

Roddy okamžitě vstal a lehce se uklonil. „Ano, pane.“

„Jen Tyler, prosimtě. Vzhledem k tomu, že je tvoje sperma na prsou mý dcery a nejspíš jsi měl ruce na kozách mojí manželky, není důvod k formalitám.“

Tyler došel ke své ženě a Jenny se přesunula ke svému příteli. Zaujal stejnou pozici, v jaké byl před chvíli Roddy a přitiskl si manželčinu ruku na kalhoty. Moira mu vzápětí vysvobodila stojí penis a Roddy si uvědomil, že jeho vlastní péro je nejspíš o trochu větší.

Moira Tylera nasála a po několika tazích se přiblížila až ke kořeni. Hnětla mu rukou koule a sliny, které nechala jazykem na žaludu, rozetřela rukou po celé délce. Roddymu bylo jasné, kde se to Jenny tak dobře naučila. Moira ho zběsile honila a vzápětí si ho vrazila až do krku a stejně rychle se na něm pohybovala hlavou.

Po chvilce důkladného kouření se k ní sklonil, zvedl jí hlavu a dal jí několik hlubokých polibků. Spíš ji olizoval její vlastní jazyk a vysával sliny. Nato se Moira vrátila ke kouření, až to mlaskalo a kloktalo.

Moira vstala a začala si sundávat halenku. Tyler hodil na sůl polštář a pokrývku, sám se zbavil košile i kalhot. Moira zůstala v podprsence a vyhrnula si sukni, takže všichni viděli její černé kalhotky. Jen se otočila zadečkem k manželovi a opřela se o desku. Zatímco se ještě upravoval, naslinila si ruku a projela si s ní několikrát kundu.

  Vzpomínáš si, co jsme dělali?

Hned nato už do ní zajížděl.

„Aaahhhhh….“ zasténala na celou místnost. Tyler ji nijak nešetřil a hned ji začal pořádně šoustat, až se jí kozy klepaly i v podprsence. Muž ji pevně držel za zadek a pořád ho do ní vrážel až po koule.

„Huh….ah…ah….ah…“ dlouhé sténání se změnilo v sérii krátkých výkřiků, které se Moiře draly z hrdla prakticky s každým přírazem. Tyler se tak rozjel, až se pohyboval i samotný stůl, na kterém byli už oba plnou vahou.

Roddy je sledoval a bezmyšlenkovitě hladil Jenny po zádech.

Tyler ještě přeřadil a pro změnu ho ženě strčil do zadečku. Sklonila se hlavou až k dece pod sebou a jen kňučela blahem.

Protože ho to brutální přirážení docela unavilo, lehl si na stůl a vztyčil péro, na které Moira ihned nasedla. Napichovala se na něj zadnicí a mezi steny se s mužem líbala. Pořádně se rozjel, ale jen nakrátko. Její zadek se několikrát pořádně přitiskl na jeho koule, až ji ze sebe shodil v jasném signálu, že bude stříkat.

Chňapla po něm a její ruka se na něm bleskově rozjela. Po pár vteřinách zaúpěl a vybuchl manželce v ruce. Vyždímala z něj poslední kapky a Tyler se klepal podobně, jako před chvíli jeho žena, když ji mrdal do zadku.

Roddyho docela zajímalo, jak příjemná bude její kunda. Nepochyboval ale, že se to brzy dozví a nejspíš zblízka prozkoumá i penis možného tchána.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.