Seznámení s rodiči

Když se Roddy seznámil s Jenny, naznačila mu, že její rodina není úplně běžná. Mávl nad tím rukou s tím, že rodiče jsou vždycky trochu střelení a dál to neřešil, vzal to jen jako řečnický obrat.

Jenže jak se jejich vztah dostával dál a bylo jasné, že se s rodiči dříve nebo později musí setkat, vycházelo najevo, že se nevymýšlela.

Moira s Tylerem totiž vyznávali velmi otevřenou východu a přístup k životu. Což se nevyhnutelně týkalo i sexuality, hlavně kontaktu rodičů s dcerou. Oba rodiče byli totiž toho názoru, že stejně jako učí své dítě stolování, hygieně nebo společenskému chování, není důvod, aby sexualita byla z tohoto spektra vynechána. Nejen, že se mohla svých matky a otce zeptat na cokoli a nebylo nic zvláštního, když je sledovala v posteli, ale posléze se do jejich dovádění i zapojila.

Roddymu nějakou dobu trvalo, než tohle vstřebal a stále se v něm pralo to, jestli je to špatně, nebo jestli je to vlastně hrozně osvícený přístup. Jenny mu vzkázala, že když si to rozmyslí, má se o víkendu stavit, oba budou doma.

 

Zastavil s autem u branky a přešel přes celý dvůr až k jejich vile. Jenny zatím nikde neviděl, ale to nebylo nic zvláštního. Vešel do domu a jeho oči se z venkovního slunce adaptovaly na šero. Pak zaslechl podivné mlasknutí. Došel k nejbližším dveřím a tam je spatřil.

Moira seděla na desce nízkého stolku, sukni vyhrnutou a mezi stehny svou dceru. Jenny ji jasně lízala kundu a prakticky nevnímala okolí.

  „Koukáš se, zlato?“

[the_ad_group id="278"]

„Heleme, kdo nakonec dorazil,“ prohodila Moira s úsměvem a Jenny zvedla hlavu od jejích kalhotek. Když spatřila svého přítele, usmála se a chvíli mu beze slova hleděla do očí. Roddy se nepatrně pousmál a pozoroval ji, jak se vrátila jazykem na kůži a její matka slastně zaklonila hlavu. Jenny špičkou jazyka kroužila kolem celého klína a občas nasála mokré masíčko do pusy.

Zase zvedla hlavu a pokynula Roddymu, aby šel dál. Došel k nim a sledoval to dovádění shora. Jen Moiru pohladil po vlasech, zvedla se a s ní i Jenny. Její matka ji posadila na stůl směrem k Roddymu a položila její ruku na jeho břicho. Vzala ji i za druhou a dala ji přesně na mladíkův poklopec. Jak mu přítelkyně mnula klín, zajel rukou pod její tílko a hnětl jí obě kozy. Záhy už Jenny vysvobodila jeho penis a objala pusou žaluda. Kroužila na něm jazykem, prsty tiskla tělo a Moira jí stahovala vlasy dozadu.

Roddy neodolal Moiřině polorozepnuté halence a strčil jí ruku do výstřihu. Pohladila ho volnou rukou po paži a nic nenamítala. Jenny ho dál kouřila a Moira ji postupně zbavovala ramínek, Roddy vepředu vysvobodil obě kozy z podprsenky. Pak se opět věnoval kozám její matky. Záhy to vzal obouruč a v každé měl jednu od jedné z nich.

Důkladně kouření spolu s tím, kam se to vlastně dostal a co se tady děje, přivedly Roddyho trochu proti jeho vůli na pokraj orgasmu.

Vytáhl péro Jenny z pusy a začal si ho prudce honit. Jeho slečna jen lehce naklonila hlavu a čekala, až nad ní vybuchne. Hladila mu u toho koule a občas ho olízla tam, kde zrovna neměl ruku. Sklonil péro, aby jí mířil přímo na hrudník a pokropil jí krásně obě kozy bílými cákanci. Přitiskla si prsa k sobě a přidala se i Mořina ruka. Jenny si jeho sperma roztírala po prsou, jak ze sebe Roddy ještě ždímal poslední kapky.

  Příchod nymfy

Nato si uklidil penis do kalhot a sedl si na nedaleké kanape, odkud pozoroval, co se bude dít dál.

Celý obsah webu bez reklam? Stačí jediná SMS zpráva:-)

TEXT SMS ČÍSLO PLATNOST CENA
SALM 9093030 1 den 30,- Kč
SALM 9093099 1 týden 99,- Kč
SALM199 90930 1 měsíc 199,- Kč
SALM599 90930 3 měsíce 599,- Kč

Uvedené ceny SMS jsou včetně DPH.
Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s.
Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz