Smlouva s bonusem

Potřesení rukou stvrdilo uzavřený obchod a zástupci druhé společnosti svižně opustili zasedačku, aby stihli letadlo. Za okny už byl večer a v budově firmy zůstalo jen pár lidí.

Osaměli tu ve třech, Frank a jeho dvě kolegyně. Jakmile se utišilo i okolí, Frank došel ke dveřím a zadal do panelu několik utajených kódů. První dokonale zamkl, druhý zamlžil skleněnou stěnu, takže dovnitř nebylo vidět.

Tahle smlouva chtěla ještě jednu oslavu, na kterou se Eve s Irene už těšily.

Tmavovlasou Eve, která seděla u stolu, vzal zezadu za krk a bradu a důkladně políbil. Irene v bílých páskových šatech se k ní sklonila a přejela jí rukou přes kozy. Eve Frankovo líbání rozhodilo brýle, ale nevadilo jí to. Pohladila Irene po ruce a sledovala, jak se jí Frank dobývá do výstřihu. Irene si rychle stáhla šaty a odhalila podprsenku, s čímž jí Eve ráda pomohla. Jakmile se objevila bradavka, Frank se na ni lačně přisál. Blondýna jen zaklonila hlavu a vzdychla.

Vyměnila si s Frankem důkladného francouzáka Evina ruka jí zatím jezdila po celém trupu. Frank rychle vystřídal ústa, aby se Eve necítila odsunutá. Frankova ruka na kozách ji uklidnila, Irene se mezitím zbavila podprsenky docela a šaty stáhla ještě víc. Frank přešel před Eve, jejíž ruka mu hned zabrousila do klína a na kalhotách pátrala, kde že je ten tuhnoucí penis. Za cinkání přezky pásku ji olízl ústa a ucítil na sobě ruce Irene, která slezla ze stolu a zbavovala ho saka. Přitom se stále s Eve důkladně líbal, až to vypadalo, že jeden druhého sní.

Na zadku vzápětí ucítil Ireniny ruce a Eve mu klesla ke klínu. Jakmile osvobodila jeho tuhnoucí péro, zajela si s ním až do krku. Zepředu měl chtivou kouřící Eve, zezadu klesla Irene a její ruce byly úplně všude. Rychle se otočil, aby měl obě firemní děvky každou z jedné strany. Okamžitě si jeho úd začaly předávat a bylo na nich vidět, jak se těší, až do nich Frank zajede. Nasávaly mu silně žalud a kmitaly jazykem na koulích, které jen tak tak koukaly z kalhot. Ty se za chvilku poroučely dolů, když se obě nemohly pořádně dostat až ke kořeni. Jen co byl plně odhalen, zvedly tuhé tělo nahoru a lízaly ho po celé délce, až se krásně lesklo slinami.

Frank vzal Eve za hlavu a přirážel jí do pusy, až to krásně mlaskalo. Vzápětí ho vyškubl, vrazil do pusy Irene, chytil ji za vlasy a Eve mi zase nasála koule. Usadily se na něm z obou stran s pusami přitisknutými skoro na sebe, takže ten ocas mezi nimi jezdil, jako kdyby jim Frank šukal kozy.

  Hrátky na hraně

Zvedl Eve a usadil ji na židli. Zvedla a roztáhla nohy v podvazcích a Frankovi se zjevil její klín v černých kalhotkách. Jejich látka šla okamžitě stranou a Eve zasténala, jen co se jí kolega přisál na vlhnoucí kundu.

Irene už jenom v podvazcích a botách kamarádku obešla a položila ho shora obě ruce na prsa, která krásně cítila pod lehkou zelenou halenkou. Jezdila jí rukama přes kozy, krk a masírovala jí dlaněmi hlavu. Dole jí na klitorisu kmital Frankův jazyk jako neposedný motýl, kterému se nedaří uletět z květiny. Místnost tak plnilo jen její vzdychání.

Frank se do ní zabořil jazykem, jako když se pes snaží dostat do sáčku s masem. Eve měla na prsou pořád Ireninu ruku a jen vzdychala se zakloněnou hlavou.

Frank zvedl hlavu a pokynul Irene, ať jde k němu. Jakmile stála před Eve, vzal ji za obě kozy a nasměroval kolegyni do klína. Sám se k Eve dostal z boku se stojícím pérem, ke kterému chtivě sklonila hlavu. Zajela si s ním až do krku a rukou si mezi stehny držela blonďatou hlavu.

Irene se už nemohla dočkat péra v kundě, takže se natáhla na konferenční stůl a Eve ji držela za stehno. Jen si přejela přes pičku, už do ní Frank zvolna zajížděl. Na kozách vzápětí přivítala další salvu polibků od Eve, která už měla jen modrou podprsenku. Líbala se s Irene a jezdila jí rukou po celém těle. Frank ji krásně rytmicky šoustal a užíval si jejich lesbické dovádění.

  Oslava před oslavou

Eve se zvedla, zase se začala s mrdajícím Frankem líbat a třela prsty kundičku blondýny. Jak zrychlil Frank, zrychlila pohyby prsty i Eve a její kolegyně zavyla snad na celé patro. Ještě, že tu byli už snad úplně sami. Její kozy se třepaly v rytmu přírazů a Eve je neustále nasávala.

Vytáhl z ní péro a sklonil se k té mokré kundě jazykem. Hned ho ale nahradila Eve, která se té kundy nemohla dočkat. Její snažení ale přerušil Frank, který ji k obličeji přistrčil zase péro.

Irene se zvedla, přitáhla si k sobě Franka a vrazila mu jazyk do pusy. Sjela ještě dolů rukou a mačkala kouřící Eve kozy. Byla na ten její výstřih nějak ujetá. Zajela pod košíček až na bradavku.

Frank si Irene nastavil na bok a jen co jí Eve prolízla obě dírky, zajel do ní pérem až nadoraz. Jen co se jejich mrdání dostalo do rytmu, Eve obnovila lesbické dovádění. Konečně se zbavila podprsenky a začala svlékat Frankovi košili.

Jakmile byli oba skoro nazí, přitiskli se na Irene ještě víc. Frank přirážel jak ďas a blondýna se pod ním třásla rozkoší. Ačkoli její prsa nebyla zase tak velká, klepala se jako rosol. Frank přirazil ještě víc a chytil ji za kozu. Jen se zastavil, ona se lehce zapotácela. Jen co z ní vyklouzl, klesla k němu Eve a vzala ho do pusy. Irene se vzápětí přidala a obě si jeho péra střídaly.

 

Byl čas prozkoumat další dírku a tak se na stůl natáhla Eve a Frank zajel do prdelky a prsty do kundy, zatímco její křik slasti průběžně tlumila Irene svým líbáním.

  „Můj manžel je voják...“

„Ahhh…ahhhhh….mmmmmhhhhhhh…..“ dralo se brunetce z hrdla a jakmile se od ní Irene vzdálila, nasála nejbližší bradavku. Do zadečku ti milovala a Frank přesně věděl, jaké tempo jí sedí.

„Ah…ahh…ah…ah…ah…“ proměnilo se souvislé sténání do řetězu pouhých slabik.

Když přišla trochu k sobě, napůl vstala a otočila se. Položila se prsama na stůl a Frank se opět dostal do její prdelky, jen odtáhl stranou prádlo. Irene dosedla na stůl a jakmile se Eve otočila hlavou dopředu, sklonila se k její kundě. Sténání tak bylo utlumeno mlaskáním jazyka. Frank zase brutálně zrychlil tempo, cítil ovšem, že ho ta krásná prdelka přivádí k vrcholu.

 

Měl je před sebou zase obě, střídající se v kouření jeho péra a s rukama na jeho zadku stále v kalhotách. Když jim začal vybuchovat v rukou i ústech, ani si nevzpomněly na sekt, který stál i se sklenkami někde v rohu. Tohle byl mnohem lepší přípitek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...