Jak to zašlo moc daleko 02

O chvíli později přišel i na Deana jeho vlastní obří orgasmus. Hlasitě chroptěl, když do mě pumpoval své sperma, a já jsem na něj z plných plic křičela, ať pokračuje. Neměla jsem ani trochu pomyšlení na to, jaké následky bude tahle noc mít. Věděla jsem jen, že jsem vzrušená jako nikdy v životě.

Když Dean skončil, vytáhl ho pak se posadil na kraj postele, celý zpocený a udýchaný. Byla jsem nažhavená a prakticky připravená hned zase vyrazit, ale pak řekl, že si myslí, že už raději půjde. Snažila jsem se mu to rozmluvit – nabídla jsem mu, že mu budu kouřit péro, dokud nebude připravený. Ale on se jen omluvil a oblékl. Pak se vrátil do svého pokoje a já zůstala sama celá rozpálená, ulepená a nadržená.

Chvíli jsem se prstila, přemýšlela o všem, co jsme dělali, a pracovala na tom, abych se znovu udělala. Trochu jsem se bála, co Emily zítra udělá, ale prostě jsem se nedokázala přesvědčit, že by to bylo moc špatné. Hlavně jsem byla pořád tak nadržená, že jsem nedokázala myslet na nic jiného než na sex.

V tomhle rozpoložení jsem byla, když jsem uslyšela zaklepání na dveře. Ušklíbla jsem se a pomyslela si, že se Dean rozhodl vrátit, aby přijal mou nabídku. Vyskočila jsem z postele a běžela ke dveřím, aniž bych si cokoli oblékla, i když jsem se ujistila, že stojím za nimi, když jsem je otevírala.

Byl to Bird.

Pozvala jsem ho dál, protože jsem nechtěla dělat rozruch na chodbě, a zavřela dveře. Řekl, že Emily se vytratila a že s ním nechce mluvit. Naříkal, že jí nerozumí a že to podělal, a ptal se mě, co má dělat. Pak se podíval dolů a zdálo se, že si mě poprvé všiml.

  Lekce pro přítulnou studentku

Byla jsem nahá a nadržená. Byl frustrovaný a jeho péro bylo stále mokré z mé kundy.

Samozřejmě jsme šukali.

Začali jsme tam, kde jsme skončili – já na rukou a kolenou na posteli, zatímco on mi zezadu mlátil do kundy. Tentokrát nepřestal, dokud ve mně neexplodoval, chrčel a přirážel mi do zadku.

Poučila jsem se však ze zkušeností s Deanem. Takže jakmile se vytáhl, vyskočila jsem, zatlačila ho zpátky na postel a začala ho kouřit. Jeho péro bylo promočené od všeho, co jsme dělali. Jeho sperma, Deanovo sperma, moje kunda, Emilyina kunda – všechno tam bylo. Prakticky jsem se udělala jen při pomyšlení na to, co jsem lízala.

Zjisti víc

Tu noc jsme šukali jako smyslů zbavení. Pokaždé, když jsme si udělali pauzu na nadechnutí, začal se starat o Emily, a pak jsem si strčila jeho péro do pusy a jeli jsme znovu. Byl tak velký. Nejen tam dole, ale celkově. Když byl nade mnou, připadala jsem si jako pohlcená – prostě mě dusilo obrovské zvíře a já byla bezmocná, když do mě jeho penis znovu a znovu zajížděl. I když jsem byla nahoře, byl agresivní – svíral mi boky a bušil do mě jako mechanický býk, který se rozzuří.

Říkal, že mi chce ošukat prsa, tak jsem ho nechala, aby se na mě rozkročil, a tiskl je k sobě, dokud se na ně neudělal. Nechala jsem ho, ať si dělá, co chce. Pokaždé jsem ho pořádně vykouřila a nakonec se mi podařilo dostat jeho tlustou násadu až do pusy. Nechtěl mě však vylízat, ať jsem prosila sebevíc. “Je to moc špinavé,” řekl. Velký dítě.

  Maminčina lekce

Skončili jsme s tím, že jsem ležela na zádech a on mi stál mezi nohama, stejně jako Dean. Ale Bird mě chytil za kotníky a přinutil mě roztáhnout nohy, jak nejvíc to šlo, když mi mrdal mou přepracovanou kundu. Třásla jsem se snad padesátým orgasmem, když mě najednou přitáhl dopředu a donutil mě kleknout si na podlahu. Pak mi rukou zatlačil čelo dozadu, zatímco mi do obličeje vystříkl svou poslední dávku této noci.

Pro mě to bylo poprvé. Moje rada? Mějte zavřené oči a snažte se nenaklánět nosní dírky příliš dozadu.

Bylo po čtvrté hodině, když konečně odešel. Měla jsem sperma na kundě, na prsou, na obličeji – ale omdlela jsem, jakmile se za ním zavřely dveře. Probudila jsem se o několik hodin později s polštářem přilepeným na obličeji. Naštěstí jsem se stihla osprchovat a svléknout postele, než se Emily vrátila.

Bylo to, jako by se nic nestalo. Neřekla, kde byla celou noc, a já se neptala. Celý ten den i celou cestu zpátky do kampusu si se mnou povídala a vtipkovala jako vždycky. A já rozhodně nechtěla mluvit o tom, co jsem včera večer udělala. Tak jsem to prostě nechala být.

Ona a Bird spolu dál chodili. Dodnes netuším, jestli jí někdy řekl, že jsme spolu strávili noc. Každopádně mi nikdy nic neřekla.

Ale taky nás nikdy nenechala o samotě.

To je můj příběh. Jak jsem řekla, není to můj nejpyšnější okamžik. Ale byla jsem mladá, hloupá a chtěl jsem být plná spermatu. V pubertě a ve dvaceti jsem dělala špatná rozhodnutí. Vzpomínám si, jak jsem si předsevzala, že už nikdy nic takového neprovedu.

  Dva za jedním závěsem

Páni, jak moc jsem se pletla.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.