Vílí dostaveníčko

Přivítala Karolínu u vstupních dveří, ostatně jako vždycky. Doma nikdo nebyl. Kdyby ano, nebude tu Karolína. Její rodiče kdysi objevily jejich lesbické spády, a protože z toho nebyli zrovna nadšení, jakákoli přítomnost obou dívek najednou byla jen záminkou minimálně k jadrným komentářům nebo přímo urážkám na obě strany.

To ale neměnilo nic na tom, že si Žaneta vždycky našla způsob, jak svou milenku domů propašovat. Nahrávalo jí i to, že oba rodiče podnikali a byli spíše pryč než doma.

Už v momentě, kdy se octli na chodbě v prvním patře, přitiskli se ke zdi a začaly se vášnivě líbat.

Karolína v bílém tričku přitisknutá na zdi, Žaneta v topu s ramínky přitisknutá na ní a hladící jí po tváři, zatímco její jazyk laskal její rty. Karlína jí hladila na zadečku a jezdila rukama po jejích zádech, kam a jak jen mohla.

Aniž by ji přestala líbat, přesunula Karolína ruku ze zad své milenky na její prsa, dosud skrytá pod látkou.

Jejich ústa střídala hluboké francouzské proniknutí do úst té druhé s jemným soubojem špiček jazyka. Zatímco ji Karolína stále hladila po zádech, momentální paní domů jí začala vyhrnovat tričko a hladit kromě obličeje a tváří také na bocích.

Třely se o sebe špičkami prsou stejně jako celým dalším povrchem svých těl, který byl natolik blízko u sebe, aby to dovoloval. Byly obě jako rychle rostoucí liány, které se do sebe stále zavíjely a nemohly se jedna bez druhé hnout.

Karolína jí stále masírovala prsa a líbala ji tak, že by ji snad snědla. Tohle nebylo normální jemné holčičí pusinkování někde nad čajem. Tohle bylo téměř polykání rtů i úst té druhé.

  Kouknem se spolu?

Jejich líbání se zdálo nekonečně, ale nakonec se přece jen posunuly do Žanetiny ložnice a pokročily trochu dál.

Minimálně tím, že se konečně začaly dobývat jedna druhé pod oblečení a nehladily si prsa jen přes trička. Což o to, je to hrozně sexy, ale nevystačíte s tím celou dobu.

Zapletly se do sebe rukama i nohama. Jejich škádlení a vzájemné obírání bylo podobné, jako předtím na chodbě, pouze v horizontální poloze.

Pak se Žaneta zvedla a obě dívky se k sobě přitiskly v kleku.

Za stálého líbání se Žaneta posunula svými rty na Karolínino bříško. Ta ochotně odtáhla látku tričku, aby měla její milenka maximální pohodlí.

Když ji Karolína při dalším mazlení vleže chytla za pásek a nahmatala knoflík zapínání jejích džín, konečně se začaly obě zbavovat oblečení. Ale uměly si to vychutnat stejně jako vzájemné laskání svých těl.

Objevily se kalhotky s leopardím vzorem a také Žanetina prsa, když jí Karolína začala definitivně zbavovat trička.

Žaneta jí posunula ruce za hlavu a připlácla svou milenku k posteli, takže se nemohla téměř hnout. Ale nevadilo jí bez odporu snášet laskání své kočičky, se kterou toho už tolik prožila.

Když byla Žaneta jen v kalhotkách a Karolína na sobě měla pouze modré džíny, bylo to snad ještě více sexy než tehdy, když byly oblečené obě. Oběma se totiž hodně líbilo dráždění těl přes oblečení. A být téměř nahé mělo taky hodně co do sebe.

Jak se k sobě tiskly kůží na kůži a dívaly se zamilovaně do očí, jejich mazlení trochu polevilo. Už to nebylo o hloubce. Spíše o jemnosti a umu vychutnání každého pohybu a každého doteku jazyka nebo bradavky.

  „Hezky do zadečku, tati...“

Nechme je tedy pokračovat jejich vlastním tempem…jsou chvíle, které patří jen milencům a milenkám. A tohle je jedna z nich….

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *