Láska mezi kamenem a kapkami deště

Dřepěli u kašny v parku, cákali po sobě vodou a občas, když se dostatečně přiblížili, si dali pusu. Žádného francouzáka, jen takové to ťuknutí, které můžete v pohodě provozovat na ulici i jinde na veřejnosti, aniž by se nad tím kdokoli pohoršoval.

Dělali v tom parku ještě jiné vylomeniny, ale všechno ve vší počestnosti. Na šoustání dojde později.

S několika drobnými zavazadly a jejím plyšákem a deštníkem procházeli několika propojenými dvorky místních činžáků. Pak si našli tiché místo. Takový ten mrtvý bod, který nebyl nikde v místnosti, ale byl tak na očích, až tam nikdo nechodil.

Zatímco vedle ní padaly z okapu kapky vody, přijímala opřená o zeď jeho laskání. Důkladně ji líbal a jeho ruce si přes kalhotky i její tričko nacházely všude cestu na holou kůži. Byla trochu studená, ale bylo nakonec na něm, aby ji pořádně zahřál celé tělo.

Její ruce podnikaly stejnou cestu, jen po jeho těle.

Vyhrnul jí růžové tričko a trochu prohnětl prsa, jejichž bradavky už stály. Spíš ale kvůli nepříliš teplému počasí než kvůli rozkoši, kterou prožívala. Ta byla zatím teprve ve svých počátcích.

Zatímco se takto mazlili, ani jeden z nich neustával ve zběsilém líbání toho druhého.

Natáhl ruku k jejím bokům a zvedl jí jednu nohu. Pověsila se na jeho paži a objala ho, jako kdyby šplhala na kmen stromu. Kdyby je pozoroval autor Kamasutry, měl by z tohohle uspořádání končetin určitě radost.

Její noha se v zájmu rovnováhy opět přesunula dolu, zatímco její přítel obrátil pozornost svých rtů na její prsa. Měl je rád, holky jedny měkoučký.

S jejíma rukama ve svých vlasech se pak přesunul do lehkého dřepu a tím pádem také k jejím kalhotkám.

Když jí je částečně prsty, částečně zuby chtěl stáhnout, vzala do rukou lem jeho mikiny a začala mu jí přetahovat přes hlavu. Zvedl ruce, aby jí usnadnil práci.

  Horké kapky na horkém těle

Jeho oblečení skončilo na jedné z jejich taštiček, a on byl dál zaměstnán jejím klínem. Už z ní dostal ty krátké šortky, teď byla ještě řada na kalhotkách samotných.

Ale protože i on si zasloužil trochu více pozornosti, vyměnili si místa. Opíral se zády o cihlovou zeď, zatímco ona jak pták ozobávala jeho tělo jazykem i mazlivýma rukama a postupovala od jeho pusy až k poklopci, který už ji očekával.

Nestahovala mu kalhoty celé. To by bylo zbytečně namáhavé, komplikované a nebylo to potřeba. Stačilo je jen trochu rozevřít a dostat se k jeho penisu.

Neplýtvala drahocenným časem a hned ho vzala celého do pusy. Koneckonců, vždycky mohl někdo přijít a vyrušit je. Ovšem právě tohle nebezpečí oba tak vzrušovalo. Byl to další z důvodů, proč si vybrali právě tohle místo.

Protahovala si pusou celé jeho maso a on jí jen lehce dirigoval s rukou na jejím krku. Dívala se mu občas do očí, jak moc se mu to líbí a volnou rukou sem tam zabloudila na jeho prsa.

Někde kousek od nich něco šustlo a ona se instinktivně narovnala a přitiskla k němu. Jako maskování nic moc, ale aspoň něco zakrývala tělem. Měli z toho ovšem spíše legraci než vážný strach.

V této pozici mu věnovala zase několik polibků a nechala jeho ruce zase chvilku jezdit na svých kozičkách. Teď už byly její bradavky ztuhlé vzrušením a ne chladným vzduchem kolem nich.

Zase se prohodili, protože na prcání samotné bylo o moc lepší, když byla ona ve stabilnější pozici. Zbavit se kalhotek pro ni bylo věcí několika vteřin. Měla v tom holt praxi.

Nasadil ho na kraj její kundičky zezadu a začal plynule přirážet.

Když takhle šukali nějakou tu chvíli, dostala zase chuť ho trochu vykouřit.

  Ošukej mě a moji matku: Gilmorova děvčata II Seznamování

Otočila se na místě a bleskově klesla do dřepu k jeho penisu. Vzala mu ho do pusy stejně zručně a zkušeně, jako předtím a věnovala se mu také stejně intenzivně. Kombinovala špičky prstů, ze kterých vytvářela takový ten krásně rajcovní kroužek, a do toho všeho ještě ten mlsný jazyk. A který chlap by odmítl mít ptáka v takových rukách.

Nesténal ani nevzdychal, jen slastně a dlouze oddechoval. Položil jí ruce na rameno a zvedl k sobě. Pak vzal do svých dlaní její hlavu a důkladně ji políbil.

Opětovala jeho jazyk ve svých ústech, ale ten jí začal utíkat, když se opět otáčela ke zdi, aby na něj zase vystrčila prdelku. Ta si pro změnu říkala o další ošukání.

Když se mu tak krásně nastavovala, nedalo se odporovat. Položil jí proto ruce na obě půlky zadečku a opět nasadil svého krasavce v očekávání další příjemné jízdy.

Tentokrát si víc stáhla kalhoty, aby mu nic nevadilo. Občas se jí ještě rukou natáhl na prsa a trochu je pohladil, ale většinu času ji držel za boky.

Chytala se různých míst na zdi, na které se nebylo pořádně za co zachytit. Jen tak hladila žlutě natřenou stěnu, aby našla aspoň nějakou pozici, ve které se udrží na nohou a bude to aspoň trochu pohodlné. I když no chtít se milovat skoro na ulici a zároveň pohodlně, to se málokdy setkalo v jedné situaci.

Zase ho z ní vyškubl a sice chtěl možná původně něco jiného, ale ona si zase dřepla a zase ho vzala do ruky a do pusy. Tentokrát ji nijak nekorigoval, jen jí položil lehce ruku na hlavu a hladil ji ve vlasech, zatímco ona si hrála s jeho poslem rozkoše.

Sklonil se k ní a zvedl její hlavu ke svým rtům. Zatímco se s ním líbala, její ruka neopouštěla jeho penis a stále ho dráždila aspoň prsty, když už byl na jazyk moc daleko.

  V jiné posteli než běžně...

 

Pak přece jen v zájmu dekora a nějakého toho pohodlí vytáhli z jedné z tašek černou deku. Sice jí hrozně zaserou, ale píchání na stojáka už měli oba tak akorát. A kdy se vraceli z koupaliště, proč toho nevyužít.

Klekla si bez obav na zem a její kolena s povděkem přijala jemný dotek drobných chloupků. Opřela se jednou rukou o zeď a ohlédla se na svého prince, jestli do ní opět vstoupí.

 

Ale jak by mohl odmítnout. Ještě k němu na chvilku klesla a vzala ho do úst, ale netrvalo to moc dlouho. On chtěl ji a ona jeho, ostatně jako skoro vždycky, když se viděli, ať už to bylo kdekoli. Jejich schopnost a ochota rozdat si to úplně všude to jenom dosvědčovala.

Protože byl teď mnohem pevnější v nohách i opoře, začal ji šukat mnohem svižněji. Dokonce už se ozvalo i to krásné pleskání a šustění kůže.

Trochu se zvedla, aby dosáhl i na její kozičky, ale nebylo to příliš potřeba. Šukali spolu v krásném vyladěném rytmu. Nepotřebovali nic dalšího a počasí se ukázalo nakonec jako velmi osvěžující.

Za chvíli se jí sice udělal na záda, ale to ho nezastavilo v dalším dovádění.

Nicméně čas se už trochu nachyloval. Sice by jinak byli ochotni a možná i schopni souložit do soudného dne, ale sex nebyla jediná věc, kterou se museli dneska zabývat.

Neměli navíc žádné obavy, že by se na něj nedostalo později. Vídali se téměř denně a zatím se snad nikdy nestalo, že by na sebe neměli chuť…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *