Vzpruha pro myšlenky

Dívala se do složek k seminárce, jenže už se jí pletly dohromady odstavce, věty i jednotlivá písmenka. Dokonce si uvědomila, že poznámky z několika odstavců se jí opakují a promíchala si poznámky patřící rozdílným informačním zdrojům.

Potřebovala si odpočinout, jenže nové informace stále přitahovaly její pozornost. Spíš potřebovala nějak nakopnout, dodat elánu.

Při dalším okusování propisky si ani nevšimla, že do pokoje vstoupil její bratr Vojta a zamyšleně ji pozoruje.

„Aaa…“ vykvikla a nadskočila, když ho konečně zaznamenala.

„Už ti to nějak leze na mozek, koukám. Nepotřebuješ trochu… nakopnout?“

„Jo, to by se docela hodilo, už mi z těch umělců de hlava kolem,“ přisvědčila při pohledu na tři encyklopedie a studie položené částečně přes sebe.

„No a víš, co na to nejlíp zabírá?“

Podívala se na něj a všimla si, že už si jezdí rukou přes poklopec.

„Jo, myslíš terapie tvým pérem v mojí kundě? To by mohlo vyjít…“

Nebylo to poprvé, co spolu tihle dva šoustali. Andrea před časem zjistila, že během sexu a po sexu i masturbaci ji napadají ty nejlepší myšlenky a spojení. Rodiče o tom samozřejmě nevěděli a nesměli se to dovědět. Ale jim dvěma to nevadilo a svůj více než sourozenecký vztah zvládali držet na uzdě.

Vojta přišel k Andree, vzal ji za ruku a zavedl si ji rovnou do kalhot. Okamžitě se mu sevřela kolem nabíhajícího penisu a pohybovala se nahoru a dolů. Nepotřebovala navigovat, nebyla v těch kalhotách rozhodně poprvé. Rozepla mu pásek a poklopec a nechala ho, ať si džíny i trenky stáhne sám.

Jakmile před ní stál jen v tričku, opřel se jednou nohou o pohovku a ona se mu sklonila k penisu, aby ho vzala důkladně do pusy. Jezdila s ním v puse tam a zpátky s rukama masírujícíma Vojtovy koule. Cítila, jak jí pořádně tvrdne v puse. Sundal si i triko a byl tam jen v ponožkách.

  Strejda Pavel

Zaklesl jí ruku za krkem a jen přirážel penisem do její otevřené pusy, zatímco Andrea mu rukama jezdila po svalnatých stehnech.

Vzápětí si lehla na záda a nastavila mu svůj klín krytý pouze kalhotkami.

Hnedka se jí pusou dostal ke klínu, rukou vyhrnul její tričko a mačkal prso. Ona si hladila druhé a užívala si jeho lízání. Uměl to hajzlík dobře i přes kalhotky, ještě je nedal stranou.

S dalším lízáním se natáhla k tužce a papíru a připsala si něco do poznámek. Vzpruha začíná zabírat, blesklo jí hlavou. Cítila jen, jak jí látka kalhotek jede po stehnech a pak nohy zase roztáhla. Položila se na záda se stále vyhrnutým tričkem a Vojtův jazyk bez ustání kmital v její kundičce. Vískala ho ve vlasech a jen tlumeně vzdychala. Přidal k jazyku prostředníček a zajel do ní. Pak tam nechal jen jazyk a volnou rukou se vrátil k honění penisu, aby mezitím neochabl.

Zjisti víc

Přitáhl si jeden polštář z pohovky a sestřičku na něj vyzvedl. Její pička se mu krásně nabízela. Vojta si péro několikrát přetáhl a hladce jí zajel přímo do kundičky.

„Aaaáááááhhhhh….“ s prvními přírazy jeho sestra konečně pořádně zasténala. Ještě že rodiče nebudou doma dřív než za hodinu, tenhle pohled by je asi moc nepotěšil.

Jen co našel správný pozici, začal Andreu důkladně šoustat a její sténání oznamovalo, že to dělá správně. Chytal ji střídavě za obě kozy trčící zpod trička a její hlava se zvedala a opět klesala, jak se její tělo mlelo při jeho pronikání. Začal ji mrdat ještě prudčeji, protože tohle její klepání se mu hrozně líbilo.

  Přišla trochu pod parou a vojetá

Vytáhl ho z ní a podumal nad další polohou. Chvilku se váhavě oba posouvali, až se Vojta posadil na pohovku a Andrea si sedla na jeho stojící klacek a nohama se opřela o stolek s knihami. Poskakovala na něm a on ji držel rukama zespoda za prdelku.

„Aahhhhh…haaahhhh….mmmhhhhhmmmm….“ dralo se jí pořád z hrdla. Pořád jí pevně držel za obě kozy a dole nepolevoval. Když na chviličku zvolnila tempo, rozjel se dole pořádně s přirážením a její tělo se krásně kroutilo ve slastné křeči.

Slezla z něj a původně se chtěla vrátit k předchozímu misionáři. Nakonec se ale o pohovku opřela koleny a vystrčila na bratra zadeček. Chytil ji tedy za obě půlky a zase zajel dovnitř. Když se neodbytnou slastí svalila na bok, prakticky z ní ani nevyklouzl a ona se přece jen dostala do úvodní pozice. Jen zvedla pořádně jednu nohu, aby mu uvolnila přístup k pičce. Jen do ní zajel, zase se pořádně rozkmital, až se Andrea celá klepala.

 

Vytáhl ho z ní, a jak vstal, začal si honit ptáka. Když se k němu na moment sklonila během přesouvání po pohovce, myslel si, že ho na chvíli vykouří. Jenže Andrea se usadila proti němu a zase vystrčila zadek. Na to nebylo co namítat, takže Vojtovo stále tuhé péro opět skončilo v její kundě, jakmile se pořádně uvelebila na všech čtyřech s pohledem upřeným za sebe.

Po pár minutách šoustání její prdelky ji trochu zvedl a opřel o opěradlo. Sám si stoupl na pohovku oběma nohama, pokrčil je v kolenou a zase do ní zajel. Andreino sténání nebralo konce. Chytnul jí za trup a zase se v té její prdelce pořádně rozjel, až řvala rozkoší na celý byt.

  Zaučení kontrolorky?

S lehce rostoucí únavou z ní vyjel, sedl si se stojícím pérem na pohovku a očekával vykouření, což Andrea rychle pochopila. Navíc měla fakt chuť vzít ho zase po odmlce do pusy.

Po minutce jazykového tance na žaludu i těle stojícího penisu si na něj ve stejné pozici sedla, aby si ještě trochu odpočinul. Opřela se o něj a šoustala se klesající a stoupající prdelkou, obě kozy jen škrtaly o jeho hrudník a rameno.

Když se Vojtovi trochu vrátily síly, shodil ji ze sebe a zajel do ní zase jako do ležící. Cítil totiž, že už se mu pomalu blíží výstřik a tohle byla nejlepší pozice, ve které ji mohl krásně pokropit mrdkou.

Jeho odhad byl správný, to mrdání vzdychajícího a třesoucího se chlípného těla už opravdu nevydržel moc dlouho. Ještě během jejího křiku z ní vytáhl penis, přesunul se bleskově k jejímu obličeji a prudkým honěním to spustil.

Přizvedl jí hlavu a jeho mrdka se jí rozprskla na tvářích, v puse, stékala na krk i do vlasů. A to ta mrška ještě vystrkovala jazýček a natahovala se přímo k žaludu.

Teďka se to bude teprve studovat, napadlo ji s pohledem na lesknoucí se bratrův žalud.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.