Bouře polibků a dva výstřihy

Dotýkaly se jedna druhé už u sklenky. Seděly na zahrádce nedaleké restaurace a mluvily o všem a o ničem. Spíš předstíraly, že o něčem konverzují, zatímco oběma se už honily hlavou představy té druhé bez šatů, bez prádla, nadržené a rozpálené.

Blondýnka a brunetka, jedna v červeném, druhá v černém. Obě stejně žhavé, obě na ženy, obě připravené a roztoužené. Tenhle večer mohl mít v rámci matematiky slasti jen jediné rozuzlení.

Taxík se sympatickým mladým řidičem je dovezl před jeden z bytů. Kluk se pokoušel zavést konverzaci, ale většinu času ho nikdo neposlouchal. Asi si myslel, že když veze dvě krásný kočky, že by mohl skórovat. Nikdo se neobtěžoval mu říct, že nemá nejmenší šanci.

Nechaly mu štědré dýško, vystoupily na chodník a počkaly, až jeho bílý vůz odjede.

Když se tak stalo, podívaly se na sebe. Obě měly v očích otázku i očekávání.

Blondýna se dívala s větším očekáváním.

Brunetka si upravila pramen vlasů za ucho. Pak neuvěřitelně pomalu natáhla ruku a pohladila blondýnu po světlých vlasech…

To zahájilo bouři. Blondýna se k ní bleskově přitiskla jak útočící kobra a nasála plně vlhkost jejích rtů. S její rukou v černých vlasech, rukama té druhé na jejích prsou a zádech, kde sjížděly k prdelce, začal důkladný libací tanec.

Byly precisní, byly neúnavné, byly stále stejně vášnivé, protože samozřejmě očekávaly, že líbáním to neskoční. Ale přece si to nemohly rozdat venku na chodníku. Za prvé by to nemělo ani trochu úroveň, za druhé lidi divně koukaj.

  Když nejsou na molu

Polibek střídal polibek, objetí objetí a doteky občas připomínaly spíše boxerský zápas nebo jiné chvaty než laskání dvou roztoužených žen.

Nechaly jedna druhou odpočinout asi jen tehdy, když se snažily nabrat dech na další zásah úst té druhé. A jejich ruce také nezahálely.

Přesto přese všechno se velmi pomalu přesouvaly z chodníku ke vstupním dveřím domu.

Ale dokonce ani tehdy, když obě v drobných botičkách na jehlových podpatcích zdolávaly těch několik schodů ke vchodu, ani tehdy neodolaly vzájemnému laskání. Působily ovšem při chůzi lehce opilým dojmem. Což o to, něco popily, ale rozhodně ne tolik, aby to ovlivnilo jejich motoriku.

Následovalo nejisté otevření dřevěných kovaných dveří, opření o zeď a další z nekonečné série stejně nekončících polibků.

Blondýna chtěla na svou milenku vyšplhat jako na strom, ale podmínky to celkem nedovolovaly. Obě se tak aspoň zbavily své lehké obuvi a pak se zase pustily do souboje rukou, jazyků a kůže.

Jakmile zapluly do chodby domu a ztratily se tak jakýmkoli nezvaným a nevítaným očím, klesly téměř na podlahu. Teď už je nic neomezovalo.

Jak dorazily k posteli, netušila ani jedna z nich. Ale to nevadilo.

Podstatné bylo, že tu byly obě, že obě chtěly to samé a teď měly i správné prostředí. Ve správné náladě byly už při placení účtu v restauraci.

Lehly si a zavinuly se do sebe jako dva druhy těsta při pečení moučníku.

Pak se obě natáhly, každá na jednu stranu postele a téměř současně rozsvítily lampičky na barokních nočních stolcích.

  Relax, jaký chtěla

S přítomností nového osvětlení se obě začaly hrabat té druhé pod šaty…jen aby s potěšením zjistily, že ani jedna se neobtěžovala se spodním prádlem. To bylo rozhodně plus.

Brunetka ji objala kolem pasu a trochu zvedla, takže ji držela jako při valčíku. Jen s tím rozdílem, že místo výzvy k tanci jí cumlala bradavku, kterou už vysvobodila ze zakrytí černých šatů, kde se celou dobu skrývala.

Její ruka se vydala ovšem druhou stranou a po troše hrabání se v látce konečně narazila na měkoučké maso v klíně.

Kombinace líbání, tření těla a o tělo a prstění dodávala věci nový rozměr.

Brunetka se s ní ještě nějakou dobu vlnila ve společné rozkoši. Pak jí připlácla k posteli s hlavou na polštáři a posunula se směrem k jejímu klínu.

A tam se pustila do toho, na co její jazyk bude mít snad ještě sílu…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *