Večerní masturbace pro pokročilé

S klapnutím mosazné kliky otevřel dveře hotelového pokoje ve viktoriánském stylu a pustil dovnitř dvě krásné brunetky v džínách a černých topech. Oběma se v rukách houpaly decentní kabelky. Jak prošly místností, kývly na svého objednavatele a zastavily se v ložnici.

Tam ležela jejich práce.

Vedle rozsvícené barokní lampičky ležela nahá žena a rukou si laskala záhyby svého klína. Dívala se na ně a v jejích očích byla zvědavost, očekávání a její vlastní slast.

Jejich úkol byl jasný – mají jí pomoci ukojit se. Aspoň tedy takové požadavky je sem přivolaly.

Muž v černých kalhotách a bílé košili se postavil vedle obou krásných žen a jen mlčky očekával další dění. Přestaly ho vnímat a celou svou pozornost věnovaly vlnícímu se tělu na posteli.

První brunetka přišla k posteli a podívala se na nahou ženu s výrazem doktora spěchajícího k nemocnému. Opřela se jednou nohou o kraj postele, sklonila se k ní a políbila důkladně ženu na rty. Přitom jí rukou pomalu přejela po břiše a zavadila i o její prsa.

Vlnění masturbující ženy trochu zpomalilo. Bylo jí jasné, že tady je další zdroj podnětů, kterému je třeba věnovat pozornost.

První brunetka vstala, otočila se a vrátila se k muži v bílé košili. S tváří prostou jakéhokoli výrazu se mu několik vteřin dívala upřeně do očí.

Její kolegyně si mezitím sedla na postel a také zjišťovala, co všechno tu bude potřeba provést.

První brunetka si mezitím rozvázala šňůrku, která jí držela šaty kolem krku a stáhla jejich látku dolů. Stejným pohybem se svezly i její džíny a nechaly ji tak v pokoji zcela nahou.

  Bouře polibků a dva výstřihy

Její kolegyně u postele postupovala naprosto stejně, jen si vršek přetáhla přes hlavu.

Pak si opět lehla vedle ženy v posteli, která si mezitím sedla a vyšla jí tělem naproti.

Začaly se líbat a dotyky zkoumat jedna druhou. Obě si pomalu lehly do polštářů a jediným zvukem, který provázel jejich konání, bylo stínání a občasné zašustění povlečení kolem nich.

Jak jejich pohyby a doteky nabíraly na vášnivosti, ztrácely také plynulost a stávaly se spíše trhanými. Čas se natáhl a přímo kolem rozvášněných těl s krásnými ňadry a chtíčem v očích jako by byla bublina čisté přítomnosti.

Zvedly oči jen v momentě, kdy se na kraji postele objevila třetí z nich. Přidala se k nim, jako kdyby vstupovala do klidné hladiny jezera. Původní zákaznice vstala a uvolnila jí místo. Chtěla totiž vidět také ty dvě brunetky spolu a u toho si dělat dobře. První brunetka se tak ocitla mezí klientkou a svou kolegyní. Klientka s krátkými zrzavými vlasy ji vášnivě políbila, stejně jako ona sama jí před chvílí. Jakmile jí brunetka položila ruku na rameno a přitáhla její tělo jen trošku k sobě, její kolegyně jí zezadu objela přes prsa a mazlila se s jejím trupem.

Původně měla ležet asi nejvíc zrzka, kvůli které se to všechno konalo, ale nakonec skončila v posteli právě první brunetka s culíkem.

Teď už bylo jedno, kdo objednal nebo pozval koho. Teď šlo jen o vzájemnou rozkoš a ukojení chtíče. Muž v bílé košili to stále sledoval, jen s tím rozdílem, že teď pozvedl ruku s digitální kamerou.

  Něžné parkování

Do popředí záběru se mu dostal zadeček jeho partnerky či milenky (toho se asi nikdy nikdo nedopátrá), která se usadila obličejem v klíně brunetky s culíkem.

Ta jen vzdychala mezi polštáři, zatímco jí její kolegyně ještě obšťastňovala ze strany a sama si stíhala ukájet svůj nenasytný klín.

Muž v bílé košili obcházel pomalu celou scénu a snažil se, aby jeho záznamu nechyběl ani kousek. Nechtěl vynechat ani jediný detail tohoto slastného divadla.

Minul paraván v rohu pokoje a dostával se k masturbujícím dívkám ze strany.

Teď měl konečně lepší výhled. Jeho přítelkyně stále vylizovala klín jedné z brunetek, která jen vzdychala, sténala a snažila se získat opět kontrolu nad svým tělem. Jenže laskání zrzky i druhé brunetky jí to naprosto nedovolovalo. Dostal se do péče jedné spontánní lesbičky a druhé, která byla navíc profesionálka a krom toho samozřejmě věděla, jak dostat svou kolegyni z firmy do vrcholné extáze.

Proti této kombinaci asi nebylo obrany.

 

Když zrzka vstala, brunetka s rozpuštěnými vlasy se jen lehce natáhla k tělu své kamarádky. Ta jí okamžitě chytla za ruku a strčila si ji do klína, ve kterém zoufale postrádala jakékoli dráždění.

Zrzka se mezitím přitulila k druhé brunetce zezadu. Jen tak u ní klečela, její prsa se lehce kývala a její ruka končila v klíně pozvané profesionálky. Ta druhá si ovšem našla cestu i do jejího vlastního klína, takže nikdo nezůstal zkrátka.

Obě ležící ženy zůstaly u vzájemného dráždění rukama a hlubokého líbání. Nic víc nebylo potřeba, tohle spojení bylo naprosto dokonalé.

  Říkali mu jitrnice

Všechna tři těla vytvořila jeden soběstačný řetěz vzájemného ukájení.

A protože byl tak dokonale sehraný, netrval příliš dlouho. Jejich duše možná chtěly víc, ale jejich těla se dostávala do cílové pásky.

Všechny tři se postupně skácely jedna na druhou v orgasmu, který ač si užívaly každá zvlášť, měl i nějakou kolektivní stránku nebo co.

Ulehly všechny tři v jedné posteli a s vědomím naprostého uspokojení, podobně jako když najednou ztuhne klidná hladina jezera roztaveného vosku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *