Sprcha špíny a neřesti

Už je to pár týdnů, co mě Molly přistihla, jak si ho honím ve sprše. Z nějakého důvodu jsem se cítil vzrušený a nadržený. Stáhl jsem si sprchovou tyč a masíroval si tvrdé péro. Ani nevím, na co jsem myslel, ale můj penis byl jako nabitý elektřinou a míchal v sobě šťávy očekávaného orgasmu.

„Co to děláš?” zeptala se Molly.

Leknutím se mi zastavil svět, když jsem si uvědomil, že mě zase přistihla. Jak trapné, když tu stojím a ukájim se ve sprše…

Ani jsem nevěděl, co říct, když jsem hlavici pomalu vrátil do držáku. Moje první myšlenka byla „už zase”, jenže ona se usmívala. Čekal jsem, že bude naštvaná.

„Myslel jsi na mě?” zeptala se s šibalským úsměvem plným nemravných myšlenek.

Než jsem stačil něco smysluplného zamumlat, stáhla si župan a plně se mi odhalila. Jediné, na co jsem se dokázal soustředit, byla její dokonalá prsa, bradavky tvrdé a žadonící o sání. Její dokonale upravená kundička, která čekala na olíznutí. Shodila župan na zem a přiblížila se ke mně.

Když se ke mně připojila ve sprše, postavila se čelem ke mně a pravou rukou uchopila můj tvrdý penis. „To je v pořádku!” řekla. „Doufala jsem, že budeš mít náladu, protože se cítím opravdu lascivně.” S tím mě políbila a stále mě hladila po péru.

„Chci, abys mě ošukal!” zašeptala mi do ucha.

„Jsem připraven!” řekl jsem jí.

S tím se přesunula na kolena a vzala můj penis do úst. Zaklonil jsem hlavu, vzrušení z mého ptáka v jejích ústech mě přemohlo. Její jazyk tančil na mém péru, zatímco horká voda kaskádovitě stékala na obě naše těla. Byl to úžasný pocit a já cítil, jak se mi hluboko v koulích vzmáhá touha. Nechala by mě udělat se do jejích úst? Nohy mi slábly, jak se elektřina v mých koulích blížila k totálnímu orgasmu.

Molly přestala a vstala. Znovu jsme se hluboce políbili. Můj penis pulzoval. Moje ruce našly její zadek.

„Chci, abys mě ošukal!” řekla mi znovu. „Chci, abys mě pořádně ošukal!”

„Zlato, zase jsi mě přistihla, jak si hraju sám se sebou, takže cokoliv chceš!”

„Chci cítit dva čuráky hluboko v sobě!” řekla mi a políbila mě na krk! V hlavě se mi honilo, co tím myslela. Hluboce jsme se líbali. Byl jsem v tom okamžiku naprosto ztracený. Věděl jsem jen, že se cítí nadrženější, než jsem ji kdy viděl.

„Chci, abys mě ošukal do zadku! Zaboř do mě svého ptáka, ať se celá chvěju!”

Podívala se mi hluboko do očí, aby odhadla mou reakci. Můj penis byl tvrdý jako skála a pulzoval, takže jsem byl ochotný udělat cokoli. S tím se vrátila na kolena a znovu mi začala kouřit péro. Byl jsem připraven se udělat. Podívala se na mě a řekla: „Ne, ještě ne!”

Vstala a otevřela dveře sprchy. Vyšla ven. Pohrávala si se svým županem. Moje zvědavost se probudila. Něco vytáhla z kapsy, ale nedokázal jsem říct co. Když se vrátila do sprchy, znovu mě políbila.

„Na, tohle budeš potřebovat! Chci mít tvého ptáka v zadku!” A s tím mi podala tubu s lubrikantem. V tu chvíli mi došlo, že jdeme naplno do análu. Už jsme si s tím předtím hráli, ale nebylo to její oblíbené. Možná to dnes bylo jiné?

Podala mi lubrikant a otočila se ode mě, voda jí teď stékala po prsou. Roztáhla nohy a předklonila se, čímž mi nabídla plný přístup ke své prdelce a kundičce. Pravou rukou jsem jí sáhl mezi nohy a prstem jí projel kundí pysky. Zasténala. Její kundička byla celá promočená. Udělal jsem to znovu, tentokrát jsem prst zasunul hlouběji do kundy. Nemohl jsem si pomoct, ale ochutnal jsem. Naklonil jsem se k ní a zašeptal: „Tvoje kunda chutná tak dobře.”

  Večerní přátelská návštěva

Dalších několik minut jsem cyklus opakoval. Nejdřív jeden prst. Pak dva prsty. Její kundí šťávy stékaly na mé prsty. Mazal jsem je na její prdelku. Se třemi prsty v kundě se cítila jako pod elektrickým proudem. „Mrdej mě!” rozkázala.

S tím jsem vzal ukazováček a navedl ho k její prdelce. Zalapala po dechu, když jí můj prst pronikl do zadku. Zpočátku jsem musel postupovat pomalu. Stříkl jsem jí na zadek lubrikant. Manévrovala boky, aby mi umožnila plný přístup. Můj ukazováček se jí zavrtal hluboko do zadečku. Pak dva prsty. Třela si klitoris a těžce dýchala. „Nepřestávej!”

Neuvědomil jsem si, jak nemravně se cítí, dokud se nepostavila a neotočila. Popadla lubrikant, stříkla mi ho na penis a začala mě hladit. Když už jsem měl péro pěkně kluzké, řekla: „Jdeme na to!” a otočila se, aby mi ukázala svůj zadeček. Roztáhla půlky a já jsem jí na prdelku stříkl další lubrikant, přiložil jsem k ní špičku péra a přitlačil jsem dopředu. Bylo to těsné, ale ona se proti mně tlačila a skoro prosila, aby se její tělo uvolnilo.

Jezdil jsem dovnitř a ven a pomalu jí zaváděl penis do zadečku. S každým přírazem křičela „Ach bože!” a dávala mi najevo, jak moc to chce. Pomalu jsem jí strkal péro hluboko do zadku a mrdal ji análně. „Ach ano!” křičela. „To je tak dobré. Šukej mě!”

Můj penis byl stále tvrdší a větší, jak jsem jí ojížděl zadek. Ztrácel jsem zábrany a byl jsem si čím dál jistější tím víc tím, co cítila ona. Její boky se rytmicky pohupovaly a braly mě hlouběji a hlouběji. Milovala každou minutu. Díky teplé vodě ze sprchy bylo všechno lepší. Tehdy prožila svůj první orgasmus. Její tělo se otřáslo. Rukama se zapřela o zeď. Nohy se jí třásly. Sténala a křičela, čímž mi dávala najevo, jak je jí dobře. Tehdy jsem si uvědomil, že tohle je teprve začátek.

Když se vzpamatovala z prvního orgasmu, pokračoval jsem v pomalém rytmickém šukání, při kterém jí penis klouzal do zadečku a ven. Pomalu jsem zasouval ptáka co nejhlouběji a pak jsem se zastavil. Pak jsem pomalu ustupoval téměř až do bodu, kdy jsem jí vytáhl žalud ze zadku. Pak jsem ho zasunul zpátky. Stále jemněji jsem zvyšoval rytmus. Molly lapala po dechu, přemožená rozkoší. Ještě nechtěla, abych se udělal.

Když jsem ho vytáhl, nechala můj penis vyklouznout. Postavila se a otočila se ke mně čelem. Políbili jsme se.

„To bylo naprosto super.” zašeptala, „ale já chci víc.“ S tím otevřela dveře sprchy a vyšla ven. Byl jsem zmatený. Zvedla si župan a to bylo poprvé, co jsem ho uviděl. Na podlaze ležel masivní černý vibrátor. Bylo nejméně osm centimetrů dlouhé a jeho obvod se zdál být dvakrát větší než můj penis.

Když hračku popadla, otočila se ke mně a řekla: „Tohle je můj nový kamarád Jake.” V tu chvíli jsem se na ni podíval a řekl jsem jí, ať se na mě podívá. Otevřela ústa a začala dildo sát. Vlezla zpátky do sprchy.

„Ošukej mi zadek, protože si s Jakem budeme hrát s mojí kundičkou!”

  Dvě ženy a jedna postel

Otočila se ode mě a roztáhla nohy, jak nejvíc to šlo. Zadek měla dokonale zarovnaný a už namazaný. Přiložil jsem hlavičku péra k její zející díře. Přitiskla se zpět na hlavičku mého ptáka, dokud nevklouzl dovnitř. Zasténala.

„Ach bože, to je příjemné. Vezmi si mě teď! Chci to tak moc!”

Zavrtal jsem jí ho hluboko a začal jsem v rytmu šukat její zadek. Zasunul jsem čuráka a pak ho pomalu vytáhl. Zasunout péro hlouběji, pak pomalu vytáhnout. Zasunout čuráka hluboko, dokud se nezadýchá, a pak ho pomalu vytáhnout.

„Pokračuj, šukej mě víc, naplň mi prdel svým ptákem!” S tím, skoro jako bych tam nebyl, vzala osmicentimetrový vibrátor, strčila si ho do pusy a sála ho, jako by to byl můj pták. Nemohl jsem říct ani slovo. Mrdala ústy své druhé péro a nejspíš předstírala, že je tam s námi Jake.

Po dvou minutách hlubokého kouření svého péra s hračkou se přesunula ke své kundičce. Když si strčila hlavičku mezi kundí pysky, zalapala po dechu. Svět se zastavil. Cítila se elektrizovaná, ale s mým ptákem v zadku jí bylo těsno. Jake jí úplně vyplnil kundičku a ona při každém přírazu vykřikla. Přitlačila, pak ho vytáhla, pak ještě víc přitlačila a pak ho vytáhla. Dovnitř a ven. Ten vibrátor měl celých 16 čísel a ona se snažila, aby se do ní celý vešel. Její kunda byla vždycky těsná, ale s mým ptákem v jejím zadku už byla plná.

Přestal jsem přirážet na dost dlouho na to, aby si tu věc mohla strčit do kundy. I když jsem byl zabořený hluboko v její prdeli, cítil jsem, jak jí tam vjíždí. To mě vzrušovalo. Poslouchat její sténání mě vzrušovalo ještě víc. Když si ho strčila úplně do kundy, začal jsem jí ho zasouvat do zadku a vystrkovat z něj. „Bože, to je tak dobrý pocit!”

Ovládala ptáka ve své kundičce. S každým přírazem se z její kundy řinuly šťávy, které vydávaly mlaskavý zvuk. Pravou rukou se tiskla ke zdi. Levou rukou se mrdala Jakem. Byla tak mokrá, jakmile se rozjela.

Jak jsem stále přirážel, cítil jsem, jak se mi Jake tiskne na péro. Nikdy jsem si nedokázal představit, že by se jiné péro o to moje mohlo tak dobře třít, ale tohle bylo nějak jiné. Byl jsem čím dál víc vzrušený. Ona byla čím dál hlasitější ve své rozkoši.

Trvalo mi to necelých pět minut. „Už je to tady!” křičel jsem na ni a upozorňoval ji na svůj blížící se orgasmus. Koule mi elektrizovaly a nebylo možné přestat.

„Ach ano, zlato, šukej mě!” S tím jsem explodoval a vystříkl sperma hluboko do jejího zadku. Můj čurák tryskal, zatímco ona jen dál pumpovala hluboko ve své kundě. Nohy se jí začaly třást, jak si budovala ten nejintenzivnější orgasmus. „Ježíši. Teď jsem na řadě já! Já se udělám!”

Odmlčel jsem se na dost dlouho, aby se jejím tělem převalil mohutný orgasmus. Cítil jsem, jak se jí v rozkroku převalují stahy. Její kundička se sevřela. Její prdel se stáhla a stiskla mi péro. Nohy se jí třásly.

Když jsem si myslel, že je hotová a potřebuje si odpočinout, vytáhl jsem ptáka ven. To způsobilo, že se její zadek začal škubat. Stále se třásla, její tělo bylo plně elektrizované.

Stáli jsme bez hnutí dvě až tři minuty, oba jsme se vzpamatovávali. Sáhl jsem dolů, abych jí pohladil klitoris. Její kundička byla promočená. Strčil jsem jí dva prsty hluboko dovnitř. Při pomyšlení na to, jak ji šukám, mi znovu ztuhl penis. Beze slova se ke mně přitiskla boky. Přitiskl jsem jí žalud na prdelku. Přitiskla se zpátky a můj teď už tvrdý penis jí znovu vklouzl hluboko do zadku. Znovu si začala strkat robertka do kundy.

  Důkladný trénink

Nakonec jsme se oba znovu udělali, tentokrát ona padla na podlahu, nohy se jí zmítaly v nejintenzivnějším orgasmu jejího života. Ležela tam, zatímco jsem stál nad ní. Horká voda nás oba polévala. Jen jsem se na ni díval.

Když jsem jí pomáhal na nohy, řekl jsem jí, že to bylo úžasné. Hluboce mě políbila. „Sejdeme se na posteli,” zašeptala. S tím jsem vyšel ze sprchy, osušil se a zamířil k posteli. Ohlédl jsem se a viděl jsem, že si stáhla sprchovou hlavici a buší si do klitorisu. Její sténání mi prozradilo, jak je to příjemné. Chtěl jsem zůstat, ale zároveň jsem chtěl respektovat její příkaz.

Ležel jsem nahý na posteli a čekal, co bude dál. Molly vyšla z koupelny. Můj penis pulzoval. Přistihla mě, jak si hraju sám se sebou.

„Doufala jsem, že už budeš zase připravený!”

Shodila župan a podala mi lubrikant. „Jsi na řadě!” řekla mi. Stříkl jsem si na penis trochu lubrikantu. V ruce držela vibrátor a vylezla na mě. Držel jsem si ptáka na místě. Spustila na mě boky. Umístil jsem si ptáka proti jejímu zadku. Když moje hlava prorazila sevření jejího zadku, zalapala Molly po dechu,

S mým ptákem opět zabořeným do zadku si lehla na mou hruď. Chytil jsem ji za prsa a stiskl její tvrdé bradavky. Pomalu zasunula Jakea do své mokré kundičky. Dvě péra najednou. Podepřela se, aby měla lepší úhel. Následující hodinu si tím velkým pérem mlátila do kundy. Já strkal čuráka do jejího zadku a ven a zasouval ho tak hluboko, jak jen to šlo. Molly sténala a křičela a nacházela extázi v tom, že ji zpracovávají dva čuráci.

Přestal jsem počítat, kolikrát měla orgasmus. Dvakrát jsem se udělal a vystříkl jí hluboko do zadku ještě víc horkého semene. Podařilo se mi zůstat tvrdý a dál jsem jí bušil do zadku, zatímco ona si třela klitoris a přijímala všech 16 centimetrů svého vysněného muže hluboko dovnitř.

Molly se sotva ovládala. Křičela: „Už budůůůů,” a celé její tělo se třáslo. Myslím, že se to nakonec spojilo v jeden nepřetržitý orgasmus. Znovu a znovu se její tělo donekonečna třáslo, když zažívala ten nejintenzivnější pocit se dvěma čuráky, které jí roztahovaly kundičku.

Nakonec jsme přestali. Hodila robertka na postel a posadila se. Odmlčela se, aby se sebrala, a pak se posadila a předklonila. Přešla na všechny čtyři a pomalu se odlepila od mého péra. Jak tam tak seděla na čtyřech, měl jsem plný výhled na její zející zadek a kundičku. Viděl jsem, jak jí z prdele vytéká moje sperma. Byla úplně vyřízená. Když se sesunula z postele, políbila mě. Usmála se na mě a řekla: „Myslím, že potřebuju sprchu!”

Několik následujících hodin jsme spolu téměř nemluvili. Oba nás přemohla blaženost. Chodil jsem kolem ní a líbal ji. Ona mi úsměv opětovala. Znovu jsme se políbili. Nemohl jsem si pomoct, ale zajímalo mě, co ji tak znechutilo, nebo jak to někdy překonáme.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.