Sníh proti žáru

Ubírali se cestou přes zasněžené pole a občas zahlédli i zříceninu hradu, který předtím navštívili. Mnohem větší pozornost ale věnovali jeden druhému, ačkoli to bylo spíš koulování a pošťuchování než polibky a doteky. Doteků tam teda taky pár bylo, ale spíš zachytávacích, když se snažili o druhého opřít, aby nespadli.

Silva se řehtala na celé kolo a Tomáš ji v tom ještě podporoval. Bylo jim prostě fajn a v této náladě přišli až k jejich víkendovému domku.

Jakmile prošli dveřmi, doteky i líbání nabraly na intenzitě a délce. Už v rohu vstupních schodiště se zbavovali oblečení a netrvalo dlouho a byli jen pár kousků látky od plné nahoty.

Pak se sesuli na koberec v pokoji, protože do postele to na ně bylo moc daleko. Upřímně, on byl možná měkčí než jejich ložní souprava.

Silva byla nezastavitelná. Jen co se na Tomášovi chvilku uvelebila, sundala mu kalhoty i spodky, až se objevil jeho celkem naběhlý macek. Už ho v sobě měla dostkrát, ale stejně se na to maso vždycky těšila znova.

Když si sundala svetřík, objevily se v tlumeném osvětlení její krásné čtyřky v krásné karmínové podprsence. Vypadaly jako vysochané, ale Tomáš věděl, že jsou na dotek nádherně měkké a velmi, velmi přítulné. Zatímco si ona rozepínala zadní cvoček, jeho prsty bojovaly s jejím páskem a zapínáním sukně. Ale tento souboj vyhrál jen o pár vteřin později, co podprsenka padla na zem vedle nich a Silvin trup byl zcela osvobozen od čehokoli, co by její vnady mohlo spoutat.

  Černé vlasy, hnědé vlasy….

Pak si lehla vedle něj, přivinula k němu celé své tělo a jazykem pro změnu projela mezi jeho zuby až do temnoty úst. Druhou rukou se zbavovala punčocháčů, posledního kousku oblečení, které jim bránilo v intimnějším kontaktu. No, jako by tohle všechno nebylo dost intimní.

Jakmile z ní odpadly světlehnědé nohavice, nasedla obkročmo na Tomášův klín a neváhala ni na moment. Jeho penis v ní ihned zmizel a rudovláska se začala na svém milenci vydatně pohupovat.

Když se rytmus jejich přirážení ustálil, vyplnilo pokoj střídavě vzdychání obou těl ve víru rozkoše, stejně jako pleskání kůže o kůži. Prcal ji s rukama položenýma na jejím pase a jen občas se zastavili, aby si ona přesunula nohy nebo se on trochu jinak nastavil.

Naklonila se dopředu a za stálého přirážení přitiskla na jeho hruď. K předchozím zvukům provázejícím jejich milování se tak přidalo ještě občasné mlasknutí jazyka a rtů.

Rty se dostaly ke slovu více za minutku, když Silva slezla z penisu a nahradila jimi svoji kundičku. Ona si ještě holka užije, ale teď byl čas na trochu toho poctivého kouření ptáků.

Mazlila se s ním špičkou jazyka, trochu zuby i rty po celé délce a občas ho pohladila i bradavkami, ale jen lehce. Pak se zase posunula a lehla si vedle Tomáše.

Ten se natočil na bok a vzal si rusovlásku z boku.

Stále vzdychala a tiskla se k němu celým povrchem těla, jak to jen její poloha dovolovala.

 

Jak do ní stále tvrdě pronikal, její prsa se vlnila a celé tělo působilo, jako by jím procházela místo rozkoše elektřina.

  „Ségra, chci si dát taky sprchu…“

Tomáš trochu zvolnil, ale nepřestával ji dráždit rukama na kozách. Přitáhl ji k sobě a jeho ruka jí hladila všude, kam dosáhla. A to bylo prakticky po celém těle.

Otočila k němu hlavu a důkladně se k němu přisála lačnými rty. Pořád ji píchal z boku a její prdelka se jen vlnila prožívanou rozkoší.

A zase jí rukou objal kolem prsou a pak zpomalil svoje přirážení, ale zato si dával záležet na hloubce. Její vzdechy byly taky procítěnější a táhlejší.

Chytala se v křečích slasti vláken koberce a nevěděla, jestli má dříve vzdychat, sténat nebo ještě něco jiného. Tomáš ji prcal zcela neúnavně a rukou jezdil po jejím boku, prdelce a stehnech, kde se mu to zrovna hodilo.

Vzal ji rukou za hlavu a přitiskl důkladně k sobě a během následujících velmi rychlých přírazů nepustil její jazyk z pusy. Bušil do ní jak sbíječkou a nenechal ji ani na chvilku vydechnout.

Šoustal jí s plnou vervou a dokonce pak ještě zrychlil. Měla pocit, že se zblázní rozkoší, že umře napíchnutá na jeho penisu.

Přesunul se líbáním od jejích úst přes prsa k břichu a pak vstal.

Sedl si jí mezi nohy a zase nasměroval svůj stále tvrdý klacek do její lasturky. Tentokrát přirážel mnohem volněji a procítěněji. Předklonil se a opět vzal do úst její bradavky, které už se leskly od jeho předchozích polibků. Vztáhla k němu ruce a hladila ho po hlavě, ramenou a zádech, kam jen dosáhla.

Když se v pozici dostatečně uvelebil a zvykl si na ni, opět své přirážení prudce zrychlil. Chtěl jí dát dneska pořádně do těla zatím se mu to rozhodně dařilo. Jeho penis stále pronikal do jejího nitra a ona mu svým klínem vycházela vstříc s každým pohybem.

  Večerní masturbace pro pokročilé

Když to na něj přišlo, byl to jak blesk z čistého nebe. Jen ho z ní vytáhl a ani nemusel provádět těch pár tahů rukou, aby si skutečně přivodil orgasmus. Lesklé kapky se zatřpytily na jejím břichu a několik dopadlo i na prsa. No, nebyl to jeh nejsilnější orgasmus, aspoň podle vnějších projevů. Ale jeho milenka rozhodně nevypadala, že by jí to vadilo.

Zatímco se snažila popadnout dech, přejížděl jí lesknoucím se žaludem po klitorisu a rukou jí občas polaskal prsa, která klesala a stoupala v rytmu jejího dechu, již zase klidného a hlubokého.

Dívali se na sebe s úsměvem plným vzájemného uspokojení a nebylo potřeba naprosto nic dodávat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *