Setkání na parkovišti

Jocelyn se trochu sevřel žaludek, když odbočovala z ulice na parkoviště CVS. Venku byla tma a její auto skrápěl déšť. Ale když se podívala do noci přes parkoviště, bylo tam… auto, které očekávala… důvod, proč tu byla.

Jak přesně se sem dostala, když se v chladném úterním večeru setkala s cizím mužem na parkovišti u lékárny? Kvůli… kvůli… tomuhle? Pořád jí to vrtalo hlavou? Jocelyn, které už bylo kolem čtyřicítky, se život už dávno změnil ve změť práce, schůzek PTSA, fotbalových zápasů a snahy o to, aby doma dokázala vybalancovat alespoň zdánlivě normální život. V této směsici prohrával vztah s jejím manželem prakticky na plné čáře. Někde v tom všem byl jeden z nich vždycky příliš unavený nebo příliš zaneprázdněný a většinou bylo jednodušší se v těchto dnech prostě obejít bez větší formy fyzického kontaktu. Vlastně si nebyla jistá, jestli ho ještě vůbec přitahuje, na to, kolik pozornosti jí věnoval, když spolu každý večer uléhali do postele.

Opatrně se vydala na internet, zvědavá, jaké „věci pro dospělé” by mohla najít na různých seznamkách, bylo to se směsicí vzrušení a obav. Faktem bylo, že Jocelyn ani nevěděla, co hledá – nebo jestli vůbec chce takový krok podniknout. Pro jistotu ještě nikdy nic takového nedělala. Ale srdce jí poskočilo, když našla tohle. Bylo to trochu nemravné, to jistě, ale také to bylo… no… bezpečnější. Dětský krůček, chcete-li.

Hledá nadšené publikum

Hledám ženu v okolí Seattlu, která by se ráda oddala svému vnitřnímu voyeurovi. Exhibicionista ve mně chce, abys mě sledovala, jak se uspokojuju. Vím, že tam někde musí být ideální adeptka na tento post. Znáte ten vzruch, který zažíváte při sledování, protože je stejný jako ten, který zažívám já, když jsem sledována.

Můžu být hostitelem nebo se můžeme někde sejít. A pokud se chceš připojit i na svém konci, taky mi to nevadí.

Má někdo zájem? Pojďme si promluvit.

Podrobnosti: 52 let, v Lothmill

Tak se jí ozvala. To bylo před několika dny. V rozhovoru zněl docela normálně, a když se dostali k výměně fotek, nevypadal ani z poloviny špatně. Rozhodně to mohlo být mnohem horší. Ale teď ji realita toho, co se chystala udělat – jakkoli neškodná -, tvrdě zasáhla: Jocelyn se měla za deštivého listopadového večera sejít s cizím mužem na veřejném parkovišti, aby ho sledovala, jak masturbuje v autě.

Zaparkovala několik míst od něj. Přestože na parkovišti bylo rušno, vybral si místo dostatečně daleko, aby nepřitahoval pozornost, pod sloupem veřejného osvětlení. Viděla jeho siluetu, jak se dívá jejím směrem. Byl z toho také nervózní, napadlo ji. Jocelyn zavřela oči a ztěžka polkla. Řekla manželovi, že cestou z práce půjde nakoupit a že se zdrží.

„Teď, nebo nikdy, hádám,” zavrtěla hlavou a zamumlala si pro sebe, když vystoupila z auta a rychle přešla těch několik kroků. Sledovala, jak se postava uvnitř natáhla a otevřela jí dveře spolujezdce. Když je úplně otevřela, sklonila se a ve světle uviděla, jak se na ni usmívá.

„Ahoj,” řekl.

Ačkoli byla nervózní, úsměv a tón jeho hlasu byly dostatečně odzbrojující na to, aby Jocelyn nastoupila do jeho auta před deštěm a zavřela za sebou dveře.

„Já jsem Dave,” řekl neznámý. „Díky, že jsi se se mnou kvůli tomuhle sešla.”

„Ahoj, Dave,” řekla a byla si jistá, že to není jeho pravé jméno. „Já jsem Mindy,” odpověděla mu na to a dala mu jméno kolegyně, jak se rozhodla už dříve toho dne v práci, když se opakovaně snažila vymluvit si toto setkání.

  Studium ve třech

„Už jsi někdy něco takového dělala?” zeptal se. Jocelyn v odpovědi zavrtěla hlavou, že ne. „A ty?” opáčila otázkou.

„Párkrát předtím ano. I když ne moc často.“ Ten hlas byl tak hřejivý. Nebyla si jistá proč, ale působil sebejistě, že je tam s ní, aniž by působil strašidelně nebo jako hrozba.

„Takže ti nevadí, když to udělám?” zeptal se neznámý… na což ona souhlasně kývla hlavou. Najednou si uvědomila, že se kouše do horního rtu.

Sledovala, jak si sklopil sedadlo a rozepnul džíny, které si stáhl až pod kolena. Jeho penis už byl částečně vztyčený a vypadal úžasně. Už dlouho neviděla nahého někoho jiného než svého manžela… připadalo jí docela lákavé vidět, jak se pro ni „jinak” vypadající penis (manželův byl příjemně dlouhý, ale zase dost tenký… na rozdíl od tohoto, který byl viditelně silnější a výraznější)… vzrušuje. Sáhl do koše mezi sedadly a vytáhl lahvičku s lubrikantem. Jocelyn sledovala, jak si do dlaně stříká loužičku a přitom svírá prsty, aby tekutinu rovnoměrně rozetřel.

„Je to v pořádku?” zeptal se, když vzal svou stále tvrdnoucí erekci do své hladké ruky. Mlčky přikývla na souhlas, když začal pomalu mačkat a otáčet pěstí kolem penisu. V tlumeném světle zvenčí se leskl a v reakci na jeho doteky se zvětšoval do plné velikosti.

„Bože, to je nádhera,” pomyslela si, když se posunula na sedadle… a sama ucítila mezi stehny první záchvěvy vzrušení.

Jeho ruka se nyní ustálila v rytmu… pomalu přejížděla po jeho délce s otáčivým pohybem při každém cyklu. Když se jeho tah stáhl z nejvyššího bodu, objevila se ohraničená houbovitá hlavička jeho penisu, která vykoukla zpoza prstů. Jeho ruka pomalu pokračovala až ke kořeni, než se s jemným pootočením vrátila zpět nahoru. Každý z jeho tahů byl velmi promyšlený a zajišťoval stimulaci celé délky.

Jocelyn se přistihla, že se znovu fascinovaně kouše do rtu.

Zvuk jeho dechu držel krok s deštěm na čelním skle a přerušoval ho zvuk, který mohla vydávat jen dobře namazaná ruka hladící tvrdý penis. Zdálo se to hlasité. Nebo to možná byl ve skutečnosti zvuk jejího vlastního tlukotu srdce. Měla pocit, že jí prorazí halenku, jak byla vzrušená. Trochu se v křesle posunul, aby na něho líp viděla. Odtrhla pohled od jeho pulzující hlavy lesknoucí se pod pouličním světlem, vzhlédla a přistihla ho, jak se dívá přímo na ni. Srdce jí poskočilo… nenapadlo ji, na co by se mohl soustředit, její pozornost byla tak soustředěná na to, co dělá on. Když si teď uvědomila, že je středem jeho pozornosti, okamžitě se cítila trapně. Její první reakcí bylo, že se v pocitu paniky odtáhla… MŮJ BOŽE, PROČ TO DĚLÁ???

Vycítil její zmatek, natáhl k ní druhou ruku a položil ji na její. „Je ti dobře?” Znovu se zmohla jen na rychlé kývnutí hlavou. „Líbí se ti, co vidíš?” Zhluboka se nadechla… „Jo, jo, jo…” Odpověď jí unikla ze rtů jako chraptivé zasyčení, ale doprovázel ji náhlý příval touhy. Tohle se jí líbilo. Bylo to vlastně nepopiratelné. Opravdu se jí to líbilo. Bradavky jí ztvrdly a cítila, jak jí mezi nohama prosakuje vlhkost.

  Oslava před oslavou

„Jestli chceš, můžeš se dotýkat sama sebe.” Místo aby jeho slova působila nafoukaně, byla uklidňující a vzrušující. Povolení oddat se vzrušení okamžiku. To bylo opravdu vše, co potřebovala.

Uvolnila se na sedadle spolujezdce, rukama si rychle rozepnula horní díl kalhot a stáhla zip až dolů. Téměř bez přemýšlení vklouzla pravou rukou pod krajkový pásek kalhotek, přes chomáč ochlupení, až našla vlhkost své kundičky. Kalhotky měla promočené vzrušením. Zavřela oči, když se prsty dotkla svého naběhlého klitorisu a vklouzla mezi jeho kluzké pysky. Pocit jejího doteku byl elektrizující.

Zhluboka se nadechla a pohyby prstů začaly odpovídat rytmu jeho ruky hladící penis. Když zrychlil, její prsty jeho pohyb doplnily. Když zpomalil, téměř se zastavily a tiskly se k jejímu klitorisu. Jejich společný dech ztěžkl a každých pár okamžiků ho přerušil slyšitelný vzdech nebo zasténání. Stiskl penis a z hlavičky mu vytekla perleťová kapka Jocelyn sledovala, jak se natáhl, špičkou prstu ji nabral a vložil si ji do úst. Dlouhý, tenký pramínek tekutiny se táhl od jeho rtů až dolů k místu svého vzniku. Podíval se jí přímo do očí a ujistil se, že ví, že ochutnává sám sebe… pro ni. Několik následujících minut si vyměňovali pohledy, střídavě se dívali, jak se navzájem dotýkají svých nejintimnějších partií, a dívali se jeden druhému do očí – což Jocelyn připadalo jako hluboce intimní a erotická věc, kterou sdílí s úplně cizím člověkem.

Právě během jednoho z těchto okamžiků, kdy byli upřeni do výrazů toho druhého, jeho hlas přerušil jejich stav podobný transu: „Můžu ochutnat tvé prsty?”

„Ach, jak nemravné,” pomyslela si. Ale její kundička v reakci na jeho otázku téměř vytryskla. Opět se zmohla jen na pomalé souhlasné přikývnutí. Vytáhla ruku z kalhot a natáhla se k němu, aby mu vložila prsty do úst. Pocit jeho teplých úst a jazyka, který jemně, ale dychtivě vychutnával její chuť z jejích hladkých prstů, byl elektrizující. Jocelyn nikdy nezažila, že by takový jednoduchý úkon byl tak sexuální.

„Chceš se mě dotknout?” zeptal se.

Jocelyn se v odpověď rozšířily oči. Další udýchané „Ano!” jí uniklo ze rtů, aniž by zaváhala. Posunula se na sedadle blíž k němu, natáhla levou ruku a nesměle se prsty dotkla hlavice jeho žaludu. Byla teplá, kluzká a heboučká. Slyšela, jak se v odpověď zhluboka nadechl. Sklouzla rukou dolů přes jeho hlavu a objala ho ve svém sevření. Její prsty, stále ještě kluzké od lubrikantu, snadno klouzaly po jeho teplé kůži. V rukou jí připadal tlustý. Ačkoli ho mohla snadno obejmout prsty, byl pevný. Mnohem objemnější než menželův. Bylo to příjemné. Pomalu ho začala hladit nahoru a dolů po celé délce… fascinovaně – téměř nevěřícně – sledovala vlastní ruku a dávala pozor na každou reakci na svůj dotek.

Jocelyn roztržitě strčila druhou ruku zpátky do kalhotek a prstem kroužila kolem klitorisu, zatímco na něm zvyšovala tempo. Sledovala, jak vzal lahvičku s lubrikantem a vymáčkl trochu čiré tekutiny na hlavičku jeho penisu a na její prsty. Její ruka po něm mnohem snadněji klouzala a on v reakci na její dotek vzdychl. Pak ucítila, jak jeho ruka jemně obepíná tu její… jeho ruka odpovídala rytmu té její, ale s jejich jemně propletenými prsty nebylo pochyb o tom, že jejich tempo řídí on.

  Alice v klubu

„Líbí se ti, jak to cítíš v ruce?” zeptal se.

„Jo…” odpověděla udýchaně. Bylo to jediné, na co se zmohla.

„Je to úžasný pocit, když to děláš ty.” Jeho hlas, ačkoli byl stále „přítomen”, se zjevně nechal unášet samotným požitkem z pocitů „jejich” rukou.

Experimentovala se svými tahy… upravovala rychlost, čas od času otočila zápěstím, dokonce se zastavila, aby ho stiskla těsně pod velkolepou hlavou jeho penisu… který se teď i ve tmě zbarvoval do krásného fialového odstínu mučivém vzrušení z její stimulace. Pokaždé, když ho stiskla, byla odměněna jeho prekurzem, který jí pomalu stékal na prsty.

Její tahy, jeho pulzování a jejich společný dech se pro Jocelyn mísily ve snovém oparu. V cizím autě hladila jeho mohutný penis, zatímco jí prsty klouzaly dovnitř a ven z kundičky. Neuvěřitelné.

Už se blížil. Jocelyn to slyšela v jeho dechu, cítila to dotykem. Jeho penis se zvětšoval – fyzicky NARŮSTAL – v reakci na pohyby její ruky. Cítila, jak jemně začíná odpovídat každému jejímu tahu jemným pohybem boků. „Ach jo…” ozvalo se mu pod nosem tiché zasténání. „Přesně takhle… prostě… jako…” Kousla se do spodního rtu a cítila, jak jemně zesiluje své sevření.

„Ooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhh…” Náhle ze sebe vydal hlasité, slyšitelné zasténání. Jocelyn svými prsty doslova cítila stahy a pulzování jeho spermatu, které proudilo po celé délce jeho penisu. Erupce, dokonce i v pološeru této temné deštivé noci, byla fontánou bílého spermatu, které v teplých, hustých pramíncích stékalo dolů přes jejich ruce, přes její prsty, na jeho holé stehno. Cítila, jak ji tekutina chladne na kůži, když zpomalovala tahy, až byly sotva znatelné. Jeho penis se v její pěsti stále ještě škubal a pulzoval v postorgastické blaženosti. Ten pocit vyvolal neuvěřitelný otřes, který se šířil z její ruky vzhůru po paži a jako blesk procházel celým jejím tělem. Málokdy věnovala takovou pozornost detailům. Rozhodně nikdy předtím neviděla ani necítila z takové blízkosti, jak její manžel exploduje. Dokonce i když si vzpomněla na své kluky na vysoké škole, nikdy nezažila takové vzrušení z něčeho tak prostého.

Zhluboka vydechl. „Páni…” řekl a znovu se jí podíval do očí. „Děkuju.”

Jocelyn bez přemýšlení přiložila ruku k ústům a slízla si z kůže jeho sperma. Cizí sperma v jejích ústech. Chutnalo chladivě a slaně a při polykání jí zanechávalo na jazyku kluzký povlak. Jocelyn si záměrně olízla rty a uvědomila si, jak moc jí ta chuť chutná – fyzicky i psychicky.

Když se čistila a utírala si ruce do žínky, kterou přinesla, pocítila najednou nával rozpaků a sebevědomí. Poděkovala mu, rychle vystoupila z jeho auta a vrátila se do svého. Její dech a tep se začínaly vracet do normálu, když sledovala, jak se jeho auto rozjíždí a odjíždí do noci… aby ho už nikdy neviděla. Podívala se na sebe do zpětného zrcátka a upravila si vlasy… živě si uvědomovala, že zatímco prsty na její pravé ruce voní po její vlastní kundičce, levá ruka voní po cizím spermatu. Jocelyn se na tváři objevil šibalský úsměv, když si uvědomila, jak je stále vzrušená, a nepopiratelnou vlhkost mezi stehny. Ačkoli to ještě nevěděl, chystala se svého manžela po návratu domů pořádně ošukat.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.