Večerní rodinné cvičení

Glory upíjela z šálku čaj a ukusovala toast s paštikou. Dorazila z tréninku a potřebovala si odfrknout, protože jí zbývalo ještě nějaké studium. Ale docela se na to i těšila, tohle střídání fyzické a duševní zátěže jí celkem vyhovovalo. Ještě by to možná chtělo nějaký tělocvik na večer, ale dům neměl posilovnu, takže se možná zkusí dokopat k něčemu u sebe v pokoji.

„Ahoj holky, jsem doma,“ přerušil tok jejích myšlenek táta v obleku, který dorazil s aktovkou z práce.

„Jak to šlo, zlato?“ zeptala se matka od kuchyňské linky, „chceš něco k jídlu?“

„Hele ne, ještě potřebuju vyřídit několik hovorů, ale nebude to trvat dlouho, jen upřesnění věcí na zítřejší jednání. Ale řekněme tak za půl hodinky bych něco sezob,“ upřesnil Brady svoje aktivity při pohledu na hodinky.

Matka přikývla a táta opustil místnost směrem k pracovně.

Když se Glory ubírala nahoru, ještě ho zaslechla telefonovat.

Učení ji vystačilo až do večera, večer proběhla celkem v klidu a bez ničeho výrazného. Vlastně ten den spadl celý do podivné šedé rutiny, jakou cítila v posledních dnech. Ale možná to bylo jen tím, že toho teďka bylo prostě hodně najednou a nic do hloubky.

 

Zaklapla knížku, zhasla lampičku a nechala oční víčka, aby konečně klesla, jak už si o to říkala několik hodin.

Po neurčeném čase dřímoty jí ovšem ke sluchu dolehlo něco zvláštního. Probudila se, ale nevěděla ani proč. Žádné kroky, žádný rámus zvenku, v domě nic nepraskalo.

Nakrčila obočí a rozhlédla se po místnosti, ale ani tady nenašla jakýkoli zdroj hluku, který by mohl narušit její spánek.

Jen se uvelebila na polštáři, zachytila to zase. Vzdech? blesklo jí hlavou. Ale kde by se to tady…Pak bylo zase ticho.

Vydrželo ale jen chvíli a teďka už to bylo jasné zasténání. Rodiče šukaj…trklo ji a tělem í projelo podivné zatuhnutí a zabrnění.

Připadala si vzrušená a zároveň trochu provinilá a perverzní z toho, co poslouchá a co ji tak vzrušilo.

Během dalších vteřin ovšem nad jejím tělem perverze a chlípnost převzala kontrolu. Natahovala uši a snažili se zachytit každý zvuk, který utekl z ložnice rodičů. Každý sten, každé vzdychnutí, každé otcovo přiražení do matčiny kundy.

Když o tom tak uvažovala a představila si, že jsou tam spolu nazí a zpocení, přejela si rukou před prsa, aniž by si to uvědomila.

Odtáhla deku, shrnula trochu kraťásky pyžama a přejela si přitom mezi stehny.

Lehla si na postel a se zavřenýma očima se rukama projela po svém těle. A bylo to nádherné. Jedna ruka skončila na prsou, druhá v klíně, kde pod látkou pyžama projížděla brázdu její mladé vlhké kundičky. Hmm…kdyby tu tak bylo pořádné péro…klidně i třeba otcovo…. Ne, hned tu myšlenku zaplašila, tohle bylo už moc. Kmitala si prstem v klíně ze strany na stranu a myslela na ty dva, jak si to spolu rozdávaj.

  Oboustranný pohovor

 

Jude ležela příčně na zádech na posteli a mezi stehny jí kmital Brady, až se jí nohy třásly, jak jeho péro rychle s svižně zajíždělo do její kundy. Šoustal ji v neměnném rytmu a ona mu hlasitě sténala do tváře.

„Jo…jo…jo….aaaaaahhhhhh….“ dralo se jí z hrdla, jak zakláněla hlavu.

Klesla plně na záda, přitáhla si manžela k sobě a on se bedry jen kroutil v jejím klíně.

 

Glory zajela rukou pod látku kraťásků a přímo do vlhké kundičky.

 

„Jo, chci tě vidět, jak mrdáš tu její těsnou malou kundičku….“ zavzdychala Jule svému muži do tváře, jak jeho čurák pořád narážel až na dno její pičky.

„Jo…přesně tak…ahhhh….a chci jí pak vylízat,“ pokračovala ve svých představách.

„Chci to taky….chci přesně tohle,“ zašeptal Brady a jeho zadek sebou stále kmital v přírazech.

 

Glory zrychlila a cítila, že její dva prsty ji co nevidět dovedou k vrcholu. Prudce trhla hlavou a zabořila se do polštáře, stehna stále rozevřená. Její orgasmus doprovodilo stejně hlasité sténání, jaké vyluzovala její matka při šoustání…

 

Brady políbil vášnivě Jule a utlumil tak na nějakou dobu všechny její hlasité projevy. Jediným zvukem v ložnici tak bílé tření kůže o kůži, jak pořád přirážel.

Jenže pak se Brady zarazil a uvědomil si, že těch zvuků je v okolí pořád nějak hodně.

„Co je to…?“ zeptala se Jule, která se také zastavila a zamračila se.

„Moment…myslím, Glory masturbuje…“

Po tváři Jule se rozlil čertovský úsměv… „No teda,“ zachechtala se a zaklonila zase hlavu. „Myslim, že ji pudu zkontrolovat,“ rozhodla se a políbila manžela.

 

Glory dokončovala svou onanii, když zaslechla lehké vrznutí dveří od pokoje.

Bleskově se přikryla, i když svítící lampička signalizovala, že moc spánku se tu nekonalo.

„Zlato, jsi v pořádku?“ zeptala se její matka, polonahá, jen s polštářem, který ji kryl klín. „Slyšela jsem nějaký hluk…“

„Jen se mi něco zdálo a nebylo to moc hezký…“

„Miláčku, to mě moc mrzí.“ Jule si sedla ke své dceři do postele zcela nahá, polštář skončil na zemi.

Glory se jí složila hlavou do klína. „Byly to jen takové obrazy, vzpomínky na pár nepříjemných věcí z minula, přehrávalo se mi to v hlavě furt dokola a dokola…“

Matka jí hladila ve vlasech a Glory si ani neuvědomila, že se jí rukou už potřetí otřela o prsa.

„Vidíš, já si mami ani nevšímám, jak jsi vlastně pořád krásná,“ podotkla, „máš nádherný prsa.“

„Díky dceruško, teďka vidím, že ty se taky rozhodně nemáš za co stydět,“ prohlásila a její ruce sklouzly Glory na tílko pyžama.

„Nevadí ti, když se podívám, moc ráda bych je viděla?“

„Vůbec ne, posluž si,“ prohlásila Glory a nechala matku, ať jí stáhne ramínka.

„Můžu je políbit?“ zeptala se Jule.

„Chtěla jsem se zeptat na to samé,“ odvětila Glory. Vstala do dřepu a sklonila se k máminým kozám. Vzala je postupně obě do ruky i do pusy. Olizovala bradavky, hnětla je a slyšela matčino lehké zavzdychání. Přiblížily se k sobě pro polibek. Pak další, další a delší a hlubší, dole ruce stále zkoumaly kozu vedle kozy.

  Ranní rozloučení

Jule se sklonila ke Glory a poskytla jí jazykem stejnou péči. Nasála bradavky jednu po druhé, pak je ještě masírovala konci prstů.

„Víš, mám nápad…co kdybsme šli k nám do pokoje a užili si mnohem víc zábavy tam?“ navrhla Jule.

„Zlato, podívej se, kdo se k nám přidá…“ oznámila Jule Bradymu, když s Glory přišly do pokoje.

Brady ležel na posteli jen tak.

„Zaslechli jsme tě…“

„Zaslechli…?“

„Jak si se sebou hraješ,“ upřesnil táta.

„Jo, slyšeli jsme, jak masturbuješ, když jsi nás slyšela mrdat.“

Glory nevěděla, co na to říct.

„Netrap se tím, je to úplně v pořádku,“ podotkla a navigovala dceru k otci do postele. „Hlavně aby ses cítila v pohodě.“ Jule jí přejela přes prsa i klínem, obdarovala ji dalšími hlubokými polibky.

„Ukážem ti všechno…“

Glory se ujala jejích prsou a Jule volnou rukou začala Bradymu honit ptáka, který se téměř okamžitě zase vztyčil.

„Co kdyby sis pohrála tady s tím penisem?“

Glory ho obemkla rukama a začala pomalu honit. Jule masírovala manželovi koule a Brady jen vzdychal nad kombinovanou péčí.

Jule ho vzala vzápětí do pusy, Glory si vyměňovala s otcem řetěz polibků. Jule ho pomalu kouřila a pozorovala jejich líbání. Pak se na to stojící pevné péro vrhly obě. Nejdřív lehce, jenže Glory se rychle rozjela a rvala si do pusy ten stojící penis až po koule s krásnými mlaskavými zvuky.

„Pojď nade mě, zlatíčko,“ instruoval táta dceru. Glory se zbavila kompletně zbytků pyžama shrnutého předchozím dováděním s matkou, a sedla si tátovi obkročmo nad obličej. Ten jí hnedka zajel jazykem do kundičky.

„Dceruško, ty máš tak krásnou kundičku, to je nádhera,“ prohlásila Jule, když jí trochu roztáhla prdelku. Zatímco ji otec dál lízal, Jule se vrátila ke kouření. Brady ještě natáhl ruku a masíroval manželce pičku zezadu.

„Tak co, chceš se na tatínka napichnout, zlato?“ zeptala se Jule. Glory jen nadšeně přikývla a slezla otci z obličeje. Jule vzala Bradymu penis do ruky a nasměrovala ho přesně proti dceřině pičce.

„Aaaaaaááááhhhhhh…“ zasténala Glory, jen se v ní otec rozjel, a klesla mu až na prsa. Držel ji za prdelku, prudce přirážel a na koulích měl Julinu ruku.

„Ježiš to je nádhernej pocit…..aahhhhh….bože, ještě….“ křičela.

Matka jí chytla za zadek a mlela s ním, až se jí třáslo celé tělo i s kozama. Pak si vlezla svému muži nad obličej. Jen jí do kundy zajel jeho jazyk, objala mrdající dceru kolem krku a přitáhla si ji k puse. To líbání s další ženou jí už trochu chybělo. Glory se na tátovi neuvěřitelně rozjela, jak když se splaší kůň.

  Kouzlo úplňku

„Jo…jo….přesně takhle…“ přikyvovala Jule a nadšeně ji povzbuzovala. Dole jí lízal kundu manžel, dcera jí vzápětí ještě chytla za obě kozy.

Glory se sesmekla z otcova čuráka a sklonila se až k němu. Jule se ihned přesunula a vzala ho do pusy. Pak s ním zase zajela dcerušce mezi nohy. Trochu ji naklonila dozadu a k dorážejícímu péru přidala zepředu svůj jazyk.

Dcera sjela z táty a matka převzala jeho penis zase do pusy. Ale jen na chviličku, vzápětí se na něj sama nabodla. A stejně jako ona předtím kmitala prstem na kundě své dcery, začala Glory kmitat prsty na její pičce.

„Lízej mamince, kozy…jo, lízej jí kozy….“ instruoval táta Glory a ta ochotně okamžitě poslechla. Jule se mrdala tím tvrdým pérem a asistence dcery tomu dodávala krásný tón. Brady prudce zrychlil přirážení, Glory přitiskla matce dlaň do klína a zase ji rozkmitala. Jule jen vypískla a málem se složila v křečích slasti. Za chviličku ale přece jen klesla víc na otce.

„Vykuř mě, lásko a vylízej hezky maminku,“ řekl dceři otec. Glory se sehnula ke stojícímu penisu a střídavě ho brala do pusy a střídavě strkala jazyk matce do kundičky, kterou zároveň prohrabávaly tátovy prsty.

„Joooo…joo….bože, to je tak krááásnnýýýýý….“ vřeštěla Jule.

„Pusťte se mi do něj hezky obě, vy moje krásné kurvičky…“ instruoval je opět otec.

Střídavě si zapichovaly ten tuhý penis až někam do krku a stejně tak střídavě masírovaly jeho koule.

Brady vstal, položil Glory na záda a zadal ji mrdat na misionáře do kundičky. Ani nemusela ordinovat svoji matku na svůj obličej, Jule si nad ní klekla sama. Jule ještě nastavila manželovi na dosah obě kozy.

Po chvíli z dcery slezla a lehla si na bok vedle ní. Líbala jí na pusu a masírovala jí kozy, zatímco ji otec bez ustání šoustal. Když ji pak místo prcání začal zase vylizovat kundičku, matka se jí pro změnu vrhla jazykem na kozy.

Jule se přesunula přes dceru a Brady ji napíchl zezadu, takže mohla po sklonění pohodlně lízat kundu svojí dcery. Chvíli na to se ale Glory zvedla, několikrát políbila matku a přesunula se víc k otci, kde jen Jule položila hlavu na záda a pozorovala otcovo přirážení do její pičky.

V momentě, kdy ho Brady vytáhl z Jule, bylo Glory jasné, že každou chvíli vystříkne. A ona byla v téhle pozici proto, aby si to co nejvíc užila. Nasměrovala mu penis matce na prdelku a strčila tam i svůj jazyk.

Po společném orgasmu, když se unaveně vrátila k sobě do postele, si Glory uvědomila, že tohle byl přesně ten noční tělocvik, který potřebovala.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.