Dvojitá slast

Někdy se mohou určité události stát pro ženu vysoce návykovými, jako se to stalo mojí ženě Kitty, když jsme začínali se swingováním.

Když měla v té době kulaté narozeniny, můj kamarád, kterého znám od deseti let, a kterého měla moje manželka velmi ráda a taky s ním hodně krát šoustala jako „rozšíření“, rozhodl dát překvapení. Jednalo se o báječnou večeři a její první trojku.

Její ustálená vtipná odpověď na otázku: „Chtěla bys trojku?“ byla vždycky: „Určitě, pozvi další dva chlapy!“

Tentokrát by to byli dva chlapi, které milovala a oba ji budou prcat najednou. A protože její narozeniny připadly na pátek (a o víkendech nepracovala) její „poprvé“ by trvalo tři dny. Byla naprosto nadšená, když zjistila, co pro ni chystá. Těmhle schůzkám vždycky říkala „rychlík do Orgasmu“.

Jednou, na swingers párty, měla trojku se dvěma novými muži, která byla tak intenzivní, že ztratila přehled o orgasmech a jejím stehnům trvalo asi tři hodiny, než se přestala třást od toho, jak je držela od sebe a pokrčená.

Druhý den překvapila všechny nepřerušovaným spánkem o délce patnáct hodin. Tak utahaná z toho byla.

Tohle způsobilo její posedlost trojkami do té míry, že nikdy neodmítla, pokud znala a měla ráda muže, kteří jí tohle nabízeli.

V roce 1979 jsme se přestěhovali a seznámili se s celou bandou nových swingujících přátel. Jeden z nich byl i Danny, který byl nic míň než naprosto fenomenální v posteli do té míry, že mnohé ženy říkaly kamarádkám: „Toho bych chtěla ušukat do bezvědomí.“

  Strejda Pavel

Měl péro dlouhé přes dvacet čísel, které některé holky zpočátku děsilo. Jenže ostatní je ujistily, že „je jemný a ví naprosto přesně, jak to použít.“

Jednoho dne se Trisha, Dannyho žena, vypravila na pohřeb svého bratrance, ale Danny nebyl na cestu potřeba, takže zůstal doma a cítil se trochu osaměle. Trisha nás požádala, jestli mu můžeme dělat společnost. Moje žena podotkla, že on jí může dělat společnost kdykoli.

Takže jsem mu občas volali, když měl být několik dní mimo, a moje žena zcela bezostyšně říkala: „Přidal by ses k nám zítra v posteli na koktejl párty?“

Odvětil, že dorazí.

Další den dorazil k nám domů a objednali jsme si pizzu. Když jsme uhasili hlad, relaxovali jsme asi hodinku, nestydatě flirtovali a rostla v nás touha s každou uplynulou minutou.

V našich trojkách byla jednou z nejoblíbenějších pozic ta na pejska v kombinaci s šedesát devítkovou klasikou. Jeden byl za ženou, druhý pod ní, kde jí lízal klitoris, zatímco ona kouřila jeho tvrdé péro.

V téhle pozici byla potřeba trocha obratnosti, protože jednou za čas se stalo, že chlap pod ženou dostal při úplném vyndání po zásunu do pusy péro toho druhého, který zrovna šoustal. Stalo se nám to oběma několikrát a nezbývalo nic jiného, než se tomu zasmát a pomoci druhému se znovuzasunutím.

Jenže tahle trojka měla být zcela jiná a měla nás ohromit všechny, protože to, co nastalo, bylo „poprvé“ pro nás všechny.

Kitty kouřila Dannymu ptáka, jenže jí bolela čelit, jak to dělala bez přestávky hrozně dlouho. Takže na Dannyho mrkla a zavrněla: „Co kdybys šel dozadu a pomohl mýmu muži mě mrdat?“

  Hrátky na hraně

Danny se usmál a odvětil: „Udělám, co budu moct.“

Já ležel na zádech, Kitty byla nahoře se svou hlavou blízko mé, a vášnivě jsme se líbali, jako by nám instalovali nové pusy, které jsou ještě v záruce.

Nevíme, jak přesně nebo proč se to stalo, ale Danny si nejspíš myslel, že šukám manželku do zadku, jenže já klouzal tam a zpátky do její mokré kundičky a ona milovala pozornost, která se dostávala jejímu klitorisu.

Danny si vlezl za ní a aniž by si pořádně uvědomil, co dělá, taky jí zajel do už obsazené kundičky.

Zalapala po dechu a vyhekla: „Tomu nevěřim! Oba dva jste v mojí pičce najednou! Nepřestávejtéééé!!!“

Moje i Dannyho vzrušení rázem vzrostlo, protože jsme si zespoda přejížděli vzájemně pérama po pérech, což způsobilo, že jsme oba museli okamžitě potlačovat vyvrcholení.

Asi za minutu tohohle nabodávání jsme do ní začali oba stříkat neskutečné dávky semene najednou.

Dannyho čurák pulsoval proti mému a já dokonce cítil, jak se zvětšuje, když začal stříkat hluboko do Kitty. Můj vlastní odpověděl úplně stejně a moje žena zařvala jak protržená. V kundě dva masivní ptáky, co stříkaly zároveň dost možná několik minut.

Naše péra byla vyhaslá, smrskla se do běžné velikosti, vyklouzli jsme z ní a všichni jsme zcela vysílení padli na jednu hromadu unaveného a ukojeného masa.

Ale ještě než jsme šli spát, použila Kitty svou úžasnou pusinku a očistila nás. Pak se usmála, olízla si rty a vzdychla nepřekonatelným uspokojením.

  Domácí léčení
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.