Vodní lekce lízání

Bylo krásné letní odpoledne, na nebi ani mráčku. Carrol se už dávno vrátila ze školy a teď seděla u stolku na terase domu, mobil v ruce a s někým si psala.

„Ahoj zlato,“ pozdravila ji matka. Přišla ke stolku s dvěma sklenicemi a položila jednu přes svou dceru. „Udělala jsem trochu ledového čaje, dneska je tady fakt horko,“ pravila a usadila se vedle.

„Hmm…fakt je parádně. A máme holčičí víkend, když je táta zase jednou pryč,“ podotkla jen tak mimochodem.

Probírali nějaké možnosti, co všechno by se dalo během víkendu provést. Della ukončila strategickou rozvahu tím, že si půjde dát nahoru studenou koupel a vůbec se nebude zlobit, když se její dcera za chvíli přidá.

Tuhle hozenou rukavici nemohla Carrol odmítnout, zvláště po tom, co spolu dělaly minule ve třech.

 

Carrol dorazila do koupelny v patře ještě v momentě, když si její matka teprve rozepínala vestu a na světlo se drala její krajková podprsenka nacpaná výstavníma kozama. Kalhoty šly dolů vzápětí a Della tam stála jen v prádle. Carrol ji sjela pohledem a opřela se o rohovou vanu.

„Hmm…co kdybysme místo sprchy daly vanu? Můžem si sednout až na okraj…“ podotkla.

„Jo, určitě,“ přitakala Della a rovnala si jehlici ve vlasech.

Když se přesunuly víc k vaně, dopadly na Dellina prsa stále skrytá v podprsence první doteky rukou její dcery. Della se opřela o vanu a pomalu si sundala podprsenku, dobře si vědomá dceřiných lačných pohledů.

„Chceš si na ně sáhnout, žejo?“

„Jasně.“

Položila ruce na prsa a prohnětla je obě. Matka se k ní otočila zády a ona jí rozepla podprsenku úplně. Vzápětí zbavila matka dceru stejného oblečení. Kalhotky šly z obou žen dolů vzápětí.

Voda je přivítala příjemným teplem. Hned se obě vydaly k oknu, u kterého se dalo pohodlně sednout na rovný okraj. Jen dosedla, položila si Carrol nohu přes matčino stehno. Ucítila její ruce. Della zvedla druhou nohu, chodidlo položila na kraj a pořádně tak roztáhla stehna. Ruku si položila na kundu.

  Co říci o Francouzích…

„Chodíš sem, když si se sebou hraješ?“ zeptala se dcery.

„Jo…“ přitakala Carrol.

„Ukaž mi jak.“

Carrol roztáhla nohy téměř po matčině vzoru a přiložila ruku na vyholenou kundičku. Obě si začaly kmitat prsty v klíně. Začínající vzdychání přerušovaly vzájemné polibky. Pak se Della natáhla rukou k dceřině kundičce. Ta jen zasténala a postupně se rukou prodrala matce do klína. Kmitala jí na závojíčkách a klitorisu dvěma prsty a se vzdycháním si užívala pohyby její ruky v klínu vlastním.

Matka opustila její pičku a přitiskla si její ruku dlaní do klína. Po chvilce se zvedla z kraje vany.

„Zůstaň, jak jsi…“ instruovala stále masturbující dceru. Jen jí zajistila i druhou nohu chodidlem na kraji vany. Vzápětí klesla Dela víc do vody a přiblížila se hlavou k dceřině rozkroku. Roztáhla jí prsty kundu a přejela po ní jazykem. Vystřídala to po chvilce dvěma prsty kmitajícími ze strany na stranu, pak zase zapojila svůj hbitý šikovný jazyk. Carrol občas rozkoší nadskočila, až jí sebou cukla prsa. Její matka přesně věděla, kdy a kam udeřit jazykem a kam zatlačit prsty. Přisála se pusou na tu krásnou kundu, jako když nasávala dceři bradavky prsou.

Zvedla se a políbila dceru. Ta jí chtěla samozřejmě její laskání oplatit, k čemuž z moment dostala příležitost. Della se opřela o kraj vany jednou nohou a roztáhla tak klín jako stanovou konstrukci. Carrol zaplula pod ní, vzhledem k vaně plně vody doslova. Přitiskla se pusou k matčině kundě a začala tam jazykem a prsty skoro stejně vydatný koncert, jako předtím Della v jejím klíně.

„Jo, zlatíčko, jo…přesně tááákhle….“ vzdychala Della se zavřenýma očima. Carrol stiskla v její kundě proti sobě dva prsty a Della vypískla slastí. „Jo…na kliťák…přesně táááámmm….“ zaúpěla a otřásla se v pevném postoji. „Já se snad uděláááámmm….“

Carrol se okamžitě odtáhla a políbila matku na stehno. Ta jen zavrčela nad její hrou s oddalováním slasti. Dcera ale nebyla pryč dlouho a její jazyka se vzápětí vrátil na místečko, kde způsobil tolik slasti. Působil ji tedy dál.

  Po sedle osedlat

Della se ve stoje přetočila a Carrol se k její pičce dostala zepředu. Držela ji za stehno a za zadek a dál kmitala jazykem na povrchu kundičky. Když se na moment odklonila hlavou, aby matce olízla prsa, sklonila se k ní Della pro pár oceňujících hlubokých polibků.

„Jemněji…“ podotkla Della, když se jí dceřina ruka kroutila v pičce. Carrol zvolnila a jen se kundičky dotýkala, nevrtala se přímo v záhybech. Jenže po chvíli se na ni matka klínem vyloženě natlačila, takže se Carrol dostala dovnitř pičky chtě nechtě. A ona chtěla. „Jo, přesně takhle s prstama uvnitř, jde ti to krásně, zlato…mmmmhhhhhmmmm….jo, teď mi těma prstama zajeď pořádně dovnitř…jo….“

Carrol se jednou rukou vrtala v matčině kundě, druhou jí držela kozu a cucala jí bradavku.

 

Sedly si obě na okraj. Della se přitočila k dceři a postupně nasála do pusy obě její prsa. Sjela rukou dolů a několikrát přejela dlaní Carrol přes kundičku.

„Chceš, abych se tě dotýkala ještě víc?“

„Ano….“

„Řekni mi jak….jak?“

„Jemně…“

Della si olízla prsty a jezdila Carrol velmi lehce v klíně. Jen konečky prstů občas zavadila za okraj kundičky. „Nějak takhle?“

„Jo, přesně….“

Pokračovala v hlazení a nasála k tomu do pusy ještě jednu bradavku.

„Máš ji krásně mokrou…cítím každý kousek…i klitoris…teď do tebe pomalu zajedu…“

Odpovědí bylo Delle jen zavzdychání, sílící s tím, jak zasouvala prst dovnitř. S prostředníčkem v dceřině kundě začala celou rukou lehounce vibrovat.

„Ta tvoje kundička je tak krásně těsná…budu se tě dotýkat ještě víc…a ty mi musíš říkat, co přesně chceš…máš rád moje prsty uvnitř tebe?“

„Joooo….moooc….“ zavzdychala Carrol. Della se prstem protáhla až do nitra pičky a dcera jí zasténala hned vedle ucha. Další vibrace přivodily další cukání celého Carrolina těla.

Della vytáhla prsty ven. „Ochutnej se…“ přiložila je dceři k puse. Pak si ruku olízla ještě sama.

  Nové prádlo pro syna zvídavého

Chvíli jen seděly vedle sebe a užívaly si společnou nahotu, proběhlou rozkoš a atmosféru naprosté intimity matky a dcery.

 

S dalším hlubokým polibkem se Dellina ruka opět ocitla na dceřiných prsou. Della si sedla nad do roku a roztáhla nohy, jak jen to prostor dovolovala. Carrol se k ní přiblížila a zamířila hlavou rovnou k její pičce.

„Počkej, počkej…nejdřív políbíš mě, pak teprve moji kundičku…“

Dcera jí vyhověla a po mlasknutí se vydala opět dolů. Cestou jí ještě pohladila obě kozy.

„Hraj si s nima…ať mi trochu ztuhnou bradavky…“

Carrol začala hníst obě prsa a cítila, jak jí bradavky hladí vnitřek dlaní.

„Teďka můžeš dolů….hezky nejdřív na klitoris…“ Carrol jí strčila dva prsty do pusy, aby je olízla. Pak je jemně přitiskla matce do klína.

„Přesně…jen takhle lehce…jemně…ahhh…to je ono…hhmm….to je perfektní….“

Carrol spokojeně kmitala prsty dole a občas mrkla na matku a její reakci.

„Teďka se tam můžeš zase přitisknout pusou.““

Carrol tak poslušně učinila. „Jo, takhle je to super s jazykem na klitorisu…“

Della zaklonila hlavu a se zavřenýma očima jen chvíli vzdychala. Ruku měla položenou Carrol na hlavě a užívala si dceřino lízání.

„Tak teďka mi tam zajeď jedním prstem a přitom mě pořád lízej…“

V její kundě vzápětí přibyl velmi šikovný kroutící se ukazováček.

„Aaahhhh…přesně takhlééééééhhhhh….to je ono….hmmmmmfffff….“

Carrol sevřela kousek jejího závojíčku mezi palec a ukazoval a mnula ho mezi dvěma břišky prstů jak jemnou kytičku na louce.

„Jo…přesně tam….jo, udělej mě…jo, nepřestávej, přesně takléééé…“

Della několikrát táhle a hluboce zavzdychala a tělo se jí několikrát otřáslo. Se zrychleným dechem si tiskla dceřinu hlavu do klína až s posledním vzdechem zvedla Carrol hlavu z jejího klína.

„Tak tohle bylo fakt dobrý…“ pohladila ji matka po vlasech. „Dej mi ochutnat ten prst…..“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.