Jedna sestra jako druhá

Do ložnice svítilo odpoledni slunce a matrace byla promáčknutá od dvou nahých svíjejících se těl. Cornelia důkladně líbala svou hnědovlasou dceru a hladila jí zadeček, zatímco Joanna přimáčkla matku k matraci a tiskla se na ni prsama.

Kdesi za oknem se pomalu blížila Joannina sestra Edna, nevěda, co jí doma čeká.

Joanna dál líbala matku a třela se o ni celým tělem, cítila její ruce na zadečku. Postupovala níž, přes krk až na bradavku, kterou důkladně nasála do pusy.

Tohle už viděla i Edna, která došla zvenku k ložnici a teď jen hleděla posuvnými dveřmi přes sklo dovnitř na ten výjev. Ucukla a chvíli dumala, co sakra udělat. Pak se ovšem lišácky usmála a napadlo ji, že může celou situaci krásně využít ve svůj prospěch.

Joanna se zarazila v půlce pohybu a podívala se roztouženě na matku. „Hnedka budu zpátky, nikam mi neuteč,“ a s těmito slovy kamsi odběhla. Do ticha klaply dveře a Cornelia se zděšeně otočila na Ednu, která vstoupila do ložnice.

„Hezký, moc hezký...“ poznamenala Joannina sestra a Corneliina druhá dcera.

„Co...co máš na mysli?“

„No to, jak se tu olizuješ s vlastní dcerou. Viděla jsem to celé krásně zvenku.“

„Ale to se ti jen zdálo, to nebylo tak...“

„Prosimtě nekecej. Poznám tebe, poznám svou sestru a poznám, když spolu maj ženský sex, už jsem to taky zažila, bez obav.“

Cornelia byla v koncích. Tohle nemohlo dopadnout dobře.

„No ale mám pro tebe návrh...“

„Jakej?“ zeptala se matka hnedka.

  Přišla trochu pod parou a vojetá

„No to je jednoduchý. Když ty můžeš incestovat, tak já se připojim. Jednoduše se zdejchneš a já si to se ségrou rozdám sama.“

„To nemůžeš...“ Cornelia chtěla dodat myslet vážně, ale došlo jí, že vzhledem k situaci by to bylo naprosto mimo, protože vážným směrem už se dávno vydala sama. „Jak to chceš provést?“

„No musíme něco vymyslet rychle, protože v tý koupelně nebude věčně. Řekneš jí prostě, aby zavřela oči, trochu ji pro mě rozehřeješ a pak vypadneš.“

Cornelia chtěla cosi namítnout, ale pak jen mávla rukou. „Dobře, tak si zatím někam zalez.“

Edna se zašklebila a během pár vteřin byla pod postelí. Jen momentek předtím, než dorazila její sestra a vlezla si zpátky na postel k matce.

„Ahoj zlato...napadla mě jedna taková věc.“

„Copak?“
„No zkus zavřít oči a já si s tebou bud dělat, co budu chtít, okey?“
„Hmm...tak jo, proč ne, to zní zajímavě.“

Joanna se pohodlně usadila na posteli a zavřela oči. Pro jistotu si na ně ještě dala obě dlaně. Cornelia se přesunula za ni a cestou ji hladila po celém těle. Jezdila jí dlaněmi přes prsa, odtáhla vlasy z krku a políbila ji. Joanna naklonila hlavu a lehce zavzdychala. „Ta tvoje pusa je tak krásně teplá,“ zašeptala. Matčina ruka jí masírovala prsa a brnkala o bradavky. „Miluju ty tvoje ruce...“ to už se jí matka jednou z nich dostala na kundičku a masírovala ji prsty mezi stehny. „Tohle je tak sexy, když nevidim, kdo mě prstí.“

  Opravdu uvolňující sprcha

Cornelia vytáhla ruku z dceřina klína a dala jí ji ochutnat. Ta jen zakňučela blahem. Matka se vrátila k laskání jejích koz a klína. Joanan se zase lehce rozhopsala, skoro jako by seděla na péru a přirážela. „Jóó...drandi mi poštěváka...ještéééé...“ řvala na celou místnost.

„Zlato, chci tě jen rozehřát. Ať to chvíli vydrží....“ přestala najednou Cornelia s prudkým drážděním toho rozkošného klína. Pak se vypařila, potichu jako myška.

Edna věděla, že je její čas. Bleskově vylezla zpod postele a odložila si.

Zcela nahá si sedla za sestru, odhrnula jí vlasy z krku a nasála do pusy ušní lalůček.

„Tady tě mám, zlato...“ zašeptala Joanna, ale odpovědi se nedočkala. Edna jí jela rukama po stehnech, stoupala k prsům a pořádně je stiskla proti sobě. Cornelia ovšem nezahálela, stále ve futrech, pozorovala a poslouchala ten výjev a sama si jezdila rukou v klíně.

Edna rejdila Joanně mezi stehny, ale na její hře prstů muselo být něco jiného. „Zlato, tohle je jiný než předtím...bože...ááááhhhhh....kde se to v tobě vzalo...hmm...jsi nějak potichu. Na tuhle hru bych si mohla zvyknout.“

Cornelia si pořád vrtala prsty do kundičky a poslouchala vzdychání za svými zády, kde se pohupovaly v rytmu jednostranné slasti obě její dcery. Joanna se klepala a sténala jak protržená, Edna jí kmitala rukou na kundě a nebyla k zastavení.

Vtom Cornelia vstoupila zpátky do ložnice a s prstem na puse se přidala k Joanně z druhé strany. Jen co Edniny ruce opustily sestřina stehna, matka dceři zase zajela do klína a začala se tam pohybovat stejně obratně, jako předtím v klíně vlastním. Edna také nelenila. Shrnula Joanně vlasy, začala ji líbat a hladit na prsou. Cornelia pořád jen vibrovala rukou v jejím klíně.

  Od jedné práce k druhé

„Hmm...tvoje rty chutnaj tak dobře, můžu prosím už sundat ty ruce z očí?“

„Ne, zlato, ještě ne,“ odvětila Cornelia. Odstrčila Ednu, přesunula se za Joannu a shodila ji na postel na záda. Jakmile měla dceru na zádech, sklonila se jazykem k její kundičce. Joanna jen sténala. Edna se sklonila, odstrčila matku a olízla sestru sama. Matka ji vzala za vlasy, odstrčila a vrátila se k lízání. Edna se přesunula rukama sestře na kozy. Hned nato ale zase prudce odstrčila matku a vrhla se jazykem na sestřin klitoris. Ještě chvíli se takhle nehlučně hádaly a odstrkovaly, až se nevyhnutelně octly na její kundě obě.

Celý obsah webu bez reklam? Stačí jediná SMS zpráva:-)

TEXT SMS ČÍSLO PLATNOST CENA
SALM 9093030 1 den 30,- Kč
SALM 9093099 1 týden 99,- Kč
SALM199 90930 1 měsíc 199,- Kč
SALM599 90930 3 měsíce 599,- Kč

Uvedené ceny SMS jsou včetně DPH.
Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s.
Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz