Jedna sestra jako druhá

Do ložnice svítilo odpoledni slunce a matrace byla promáčknutá od dvou nahých svíjejících se těl. Cornelia důkladně líbala svou hnědovlasou dceru a hladila jí zadeček, zatímco Joanna přimáčkla matku k matraci a tiskla se na ni prsama.

Kdesi za oknem se pomalu blížila Joannina sestra Edna, nevěda, co jí doma čeká.

Joanna dál líbala matku a třela se o ni celým tělem, cítila její ruce na zadečku. Postupovala níž, přes krk až na bradavku, kterou důkladně nasála do pusy.

Tohle už viděla i Edna, která došla zvenku k ložnici a teď jen hleděla posuvnými dveřmi přes sklo dovnitř na ten výjev. Ucukla a chvíli dumala, co sakra udělat. Pak se ovšem lišácky usmála a napadlo ji, že může celou situaci krásně využít ve svůj prospěch.

Joanna se zarazila v půlce pohybu a podívala se roztouženě na matku. „Hnedka budu zpátky, nikam mi neuteč,“ a s těmito slovy kamsi odběhla. Do ticha klaply dveře a Cornelia se zděšeně otočila na Ednu, která vstoupila do ložnice.

„Hezký, moc hezký…“ poznamenala Joannina sestra a Corneliina druhá dcera.

„Co…co máš na mysli?“

„No to, jak se tu olizuješ s vlastní dcerou. Viděla jsem to celé krásně zvenku.“

„Ale to se ti jen zdálo, to nebylo tak…“

„Prosimtě nekecej. Poznám tebe, poznám svou sestru a poznám, když spolu maj ženský sex, už jsem to taky zažila, bez obav.“

Cornelia byla v koncích. Tohle nemohlo dopadnout dobře.

„No ale mám pro tebe návrh…“

„Jakej?“ zeptala se matka hnedka.

„No to je jednoduchý. Když ty můžeš incestovat, tak já se připojim. Jednoduše se zdejchneš a já si to se ségrou rozdám sama.“

„To nemůžeš…“ Cornelia chtěla dodat myslet vážně, ale došlo jí, že vzhledem k situaci by to bylo naprosto mimo, protože vážným směrem už se dávno vydala sama. „Jak to chceš provést?“

„No musíme něco vymyslet rychle, protože v tý koupelně nebude věčně. Řekneš jí prostě, aby zavřela oči, trochu ji pro mě rozehřeješ a pak vypadneš.“

Cornelia chtěla cosi namítnout, ale pak jen mávla rukou. „Dobře, tak si zatím někam zalez.“

Edna se zašklebila a během pár vteřin byla pod postelí. Jen momentek předtím, než dorazila její sestra a vlezla si zpátky na postel k matce.

„Ahoj zlato…napadla mě jedna taková věc.“

„Copak?“
„No zkus zavřít oči a já si s tebou bud dělat, co budu chtít, okey?“
„Hmm…tak jo, proč ne, to zní zajímavě.“

Joanna se pohodlně usadila na posteli a zavřela oči. Pro jistotu si na ně ještě dala obě dlaně. Cornelia se přesunula za ni a cestou ji hladila po celém těle. Jezdila jí dlaněmi přes prsa, odtáhla vlasy z krku a políbila ji. Joanna naklonila hlavu a lehce zavzdychala. „Ta tvoje pusa je tak krásně teplá,“ zašeptala. Matčina ruka jí masírovala prsa a brnkala o bradavky. „Miluju ty tvoje ruce…“ to už se jí matka jednou z nich dostala na kundičku a masírovala ji prsty mezi stehny. „Tohle je tak sexy, když nevidim, kdo mě prstí.“

Cornelia vytáhla ruku z dceřina klína a dala jí ji ochutnat. Ta jen zakňučela blahem. Matka se vrátila k laskání jejích koz a klína. Joanan se zase lehce rozhopsala, skoro jako by seděla na péru a přirážela. „Jóó…drandi mi poštěváka…ještéééé…“ řvala na celou místnost.

  Jak se dělá expřítel

„Zlato, chci tě jen rozehřát. Ať to chvíli vydrží….“ přestala najednou Cornelia s prudkým drážděním toho rozkošného klína. Pak se vypařila, potichu jako myška.

Edna věděla, že je její čas. Bleskově vylezla zpod postele a odložila si.

Zcela nahá si sedla za sestru, odhrnula jí vlasy z krku a nasála do pusy ušní lalůček.

„Tady tě mám, zlato…“ zašeptala Joanna, ale odpovědi se nedočkala. Edna jí jela rukama po stehnech, stoupala k prsům a pořádně je stiskla proti sobě. Cornelia ovšem nezahálela, stále ve futrech, pozorovala a poslouchala ten výjev a sama si jezdila rukou v klíně.

Edna rejdila Joanně mezi stehny, ale na její hře prstů muselo být něco jiného. „Zlato, tohle je jiný než předtím…bože…ááááhhhhh….kde se to v tobě vzalo…hmm…jsi nějak potichu. Na tuhle hru bych si mohla zvyknout.“

Cornelia si pořád vrtala prsty do kundičky a poslouchala vzdychání za svými zády, kde se pohupovaly v rytmu jednostranné slasti obě její dcery. Joanna se klepala a sténala jak protržená, Edna jí kmitala rukou na kundě a nebyla k zastavení.

Vtom Cornelia vstoupila zpátky do ložnice a s prstem na puse se přidala k Joanně z druhé strany. Jen co Edniny ruce opustily sestřina stehna, matka dceři zase zajela do klína a začala se tam pohybovat stejně obratně, jako předtím v klíně vlastním. Edna také nelenila. Shrnula Joanně vlasy, začala ji líbat a hladit na prsou. Cornelia pořád jen vibrovala rukou v jejím klíně.

„Hmm…tvoje rty chutnaj tak dobře, můžu prosím už sundat ty ruce z očí?“

„Ne, zlato, ještě ne,“ odvětila Cornelia. Odstrčila Ednu, přesunula se za Joannu a shodila ji na postel na záda. Jakmile měla dceru na zádech, sklonila se jazykem k její kundičce. Joanna jen sténala. Edna se sklonila, odstrčila matku a olízla sestru sama. Matka ji vzala za vlasy, odstrčila a vrátila se k lízání. Edna se přesunula rukama sestře na kozy. Hned nato ale zase prudce odstrčila matku a vrhla se jazykem na sestřin klitoris. Ještě chvíli se takhle nehlučně hádaly a odstrkovaly, až se nevyhnutelně octly na její kundě obě.

Joanna se prudce narovnala. „Mami, ségra?! Co se tady sakra děje?“

„No, tvoje sestra nás před chvílí viděla, jak jsme tu v posteli spolu..“ začala pomalu Cornelia.

Joanna se prudce nadechla. Pak si všimla, jak se Edna natahuje matce na prsa a jemně je mačká. I když to nečekala, vzrušilo ji to. Jakmile se připojila s rukama a polibky sama, nebylo už třeba dalšího vyjednávání. „Aahhh…vy moje krásné holčičky,“ podotkla jen matka, když už se líbaly všechny tři. Cornelia se vrhla Edně na prsa a na chvíli zatarasila Joanně přístup. Joanna líbala matku na ramena a jen uhla Cornelia hlavou, přisála se konečně ségře na bradavku. Cornelia se k Edně pořádně přitiskla a rukou jí zajela zezadu na kundičku. Edna trošku poklesla a třela se o matku prsama, zatímco se líbala se sestrou.

„Bože, to je tak příjemný…“ zašeptala matka slastně a zaklonila hlavu. Edna se k ní sklonila, nasála bradavku, zatímco matka se nahoře líbala s Joanne. Edna položila Joannu na záda a jen co se jazykem usadila v její pičce, Cornelia ji začala lízat zezadu. Edna se do sestry pořádně opřela a ta jen zavyla slasti: „Do hajzlu, jo, to je vonóóó…“

  Oblékni se pro mě, zlato

Když se k ní Cornelia naklonila, jen se ji zeptala, jestli se přidá. Sešly se jazykama na té kundě obě a Joanna málem omdlela. Střídavě do ní zapichovaly jazyky a Joanna si ještě honila pičku, kdykoli se tam dostala pořádně rukou. Edna ji začala kmitat jednou rukou na klitorisu a druhou masírovat obě kozy.

Joanna vstala a položila se na všechny čtyři s prdelkou nastavenou na Ednu. Jenže sestru předběhla matka, která si lehla přímo pod dceřin zadeček. Jen co se Joanna snížila, už na sobě ucítila matčin jazyk. Edna se uvelebila Cornelii křížem mezi stehny, a zatímco matka kmitala jazykem v dceřině kundě, masírovala ji klínem pičku. Občas se naklonila dopředu a přidala sestře na prdelku taky svůj jazyk.

„Ahhh…doprdele, to je úžasnýýýý…“ sténala Joanna a jen tlačila svoji prdelku dolů, aby ty šikovné jazyky cítila co nejvíc. Matka stáhla jazyk a masírovala kundičku kmitáním konečků prstů, což bylo mnohem účinnější. Edna se jí v klíně mlela, až jí obě kozy nadskakovaly a sténala jak raněný zvíře. Jazyky sestry a matky se Joanně přisály na prdelku jako dva upíři. Edna vzala matku každou ruku za jednu nohu a pořádně je roztáhla od sebe, zatímco se na její kundě pořád vrtěla. Nejspíš nikdy předtím nebyla tahle ložnice vyplněna tak masivním triem sténajících žen. Cornelie si při lízání tiskla vlastní bradavky a Edna na ni pořádně dosedala.

Joanna se sesmekla z matčina obličeje, otočila se čelem vzad a rovnou se pusou setkala se sestřinými ústy, která se na ni jazykem hnedka přilepila. Za Ednou se vzápětí vztyčila Cornelia, usadila si ji mezi stehny a zaklonila se s ní. Joanne neváhala ani na moment a sklonila se sestře na kundu. Roztažená stehna už na ni čekala.

„Proboha..“ zaklonila Edna hlavu, jakmile do ní Joanna zajela špičkou jazyka. Matčiny ruce se jí sevřely na obou kozách, její polibky ucítila na krku. Cornelie jí pohazovala s oběma kozama, pak si přitáhla její obličej a zarazila jí jazyk až někam do krku. Ednin klín skákal nahoru a dolů, jak skrze něj projížděl Joannin jazyk.

Cornelie se zvedla, nechala Ednu si pořádně lehnout, uvelebila se vedle Joanny a klesla jazykem na stejné místo, tedy k Ednině pičce. Jen se jí dotkla, její jazyk se zkušeně rozjel.

„Jo, mami, udělej mě…udělej svoji dcerušku…“

Cornelia po chviličce lízání zvedla hlavu a nechala Joannu vrátit jazyk na místo. Ta se po chvilce zvedla, Edna taky a objala mamku. Obě sestry pak shodila matku na postel na břicho, aby se dostaly pořádně k její prdelce. Nejdřív jedna, pak i druhá nechala na její análek i kundičku skanout pramínky slin. Jen co jí roztáhly půlky hezky od sebe, začaly její prdelku zkoumat oba zvědavé a šikovně jazýčky. Edna se zavrtávala jazykem do prdelky, Joanna kmitala palcem na klitorisu kundičky. Mezitím si obě ještě stíhaly vyměnit tu a tam nějaký ten polibek. Joanna záhy ucítila matčinu ruku, která se jí začala obratně vrtat ve vlastní kundičce. Corneliina vystrčená prdelka byla jak hora mezi dvěma těly jejích dcer. Obě se do ní střídavě zakusovaly a bořily obličejem, takže jejich matka byla v nekončícím víru extáze.

  Zasněné čekání

Pak si Edna lehla na záda přímo pod matku, takže měla její kundu hned nad hlavou. Joanna shora masírovala a roztahovala tu krásnou prdelku. Zase se do ní obě zapíchly jazykem, Joanna do zadečku, Edna do kundičky. Někde na druhé straně sténala Cornelie jak smyslů zbavená. „Bože to je tak úžasnýýýýý….“ vyla na celou ložnici. Pak se zvedla, přitáhla si Joannu a vrazila jí jazyk do pusy. Její prdelka se pořád klepala Edně nad pusou.

„Líže tě sestřička dobře?“

Cornelie nic neřekla, jen mezi polibky přikývla. Zaklonila se a sedla si Edně na obličej, až ji zakryla skoro celou. „Udusím tě zadkem…“ zavýskla. Trvalo to jen několik vteřin, pak se zase naklonila dopředu. Klesla k Edně a začala se s ní důkladně líbat. To už se Joanna usadila v klíně své sestry a s pohledem na matčino a ségřino dovádění jí začala lízat kundu, matka jí mačkala kozy. Edna si hlavu sestry přitiskla rukou víc do klína. Vzhledem k Joanninu přisátí to nebylo vůbec potřeba. Stejně se přisála Cornelia na její pusu, pak zase postupně na obě prsa. Edna se třásla jak zasažená proudem.

Vystřídaly si pozice a tentokrát se na zádech ocitla Joanna se zvednutou zadnicí. Jako první se k ní dostala Cornelie, které ještě tiskla Edna hlavu blíž ke klínu sestry.

„Jo, lízej ji, pořádně ji lízej…“ hecovala ji.

Zanedlouho ji vystřídala a od matky se dostala podobného přitisknutí. Setkaly se na té pičce obě s vyplazenými jazyky, které chvíli zapichovaly do Joanny a chvíli se olizovaly navzájem.

„Sááákrááá…já se uděláááámmm….“ zavyla Joanna, jakmile jí matka začala dlaní kmitat na klitorisu.

„Jo….jo…udělej se, pořádně se udělej!“ křičela na ni Edna a držela ji kolem hlavy. Celé Joannino tělo sebou začalo mlít, její řev musel být slyšet o dva baráky dál, než jim lehce zmalátněla v rukách.

Jen mohutný orgasmus odezněl, rozvalila se Cornelia v lehu na polštářích v hlavě postele. Edna si bleskově našla cestu mezi její stehna, Joanna jí jen přitáhla vlasy za krk. Pak se začala věnovat důkladně sestřině kundičce. Zatoužily ale všechny tři po zajímavější pozici.

K Joanně ležící na zádech klesla matčina zadnice a Edninu kundičku měla rovnou nad hlavou. Ani ji nemusela moc lízat, její sestra nad ní vlnila bedry dostatečně a rukou ještě prstila matce pičku. Joanna záhy lízala matku a sestru naopak prstila. Edna se zaklonila a vrazila prsty do Joanny. Edna se posunula a začala s Joannou nůžkovat. Cornelia stále držela prdelku nad dcerou a jejím šikovným jazykem. Tuhle trojkombinaci ale nešlo moc dlouho vydržet, takže když se Cornelia zaklonila a Edna si ji přitáhla k sobě, byl to přislib trojího orgasmu. Po něm zůstaly všechny tři ležet na posteli ve vzájemném propletení, jen oddechovaly a celý svět jim mohl vlézt na záda…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.