„Na co tam koukáš, ségra…?“

Drew koukal do monitoru, z reproduktorů řval nějaký rock a on jen fixoval pohledem postavičky na obrazovce, zatímco jeho ruce neomylně – většinou – klikaly na myši a klávesnici. Když se v tomhle pokoji člověk podíval na podlahu, nejspíš by se trochu zhrozil. Ohryzky od jablek, z poloviny plný sáček chipsů, trenýrky s několika divnými skvrnami, lahvička s gelem, zmačkané papíry a několik časopisů, které rozhodně nebyly dětskými komiksy.

Do tohohle svinčíku za minutku vlezla jeho sestra Emmy, rozhlédla si, a pomyslela si něco o tom, kde udělala evoluce ksakru chybu. Pak si povzdechla. Došla k počítači a vypla aspoň tu hudbu.

„Co blbnéééš?!“ zaznělo od Drewa dotčeně.

„Bohové, proč s tebou musim pořád sdílet pokoj, tohle je k neuvěření, už jsme na to moc starý.“ Znechuceně zvedla z podlahy ohryzané jablko a hodila ho po něm s takovou silou, že málem sletěl z vlastní postele. Když se narovnal, ještě ho trefilo několik věcí včetně jeho ponožky. „Seber se kurva trochu, smrdí to tu jak v něčí prdeli.“

Otevřela jeden z časopisů a našla v něm ještě teplý ubrousek. „Hmm…hele, to je ta tvoje zvlhčovací terapie, viď?“ uchechtla se. „Asi to donesu ukázat mamce. Tenhle je ještě teplej.“

Chvíli se na ni nasraně koukal, pak si povzdechl. „No dobře, hele mrzí mě to, budu po sobě uklízet.“

„No tak snad tomu můžu věřit.“ Mávla prstem do kroužku. „O sto osmdesát.“

Beze slova se otočil, zatímco Emmy šla k vlastní posteli a začala si odkládat. Džínová bunda šla dolů, vzápětí i sukýnka. Drew slyšel šustění látky, když sukně odhalovala bílé kalhotky. Zbavila se ještě ponožek a navlékla si přes kalhotky jemné modré kraťásky.

„Viděla jsi dneska Catherine?“

„Byla jsem ve škole, jasně, že jsem viděla Catherine. Proč se ptáš?“

„Já…eh…no…to nic…jen mě napadlo, že bych ji někdy někam vytáhl,“ odvětil Drew.

„Copak? Snažíš se smočit ten svůj knotek?“

„Co máš sakra za problém, ségra?“

„Připraveno,“ ozvalo se za ním, což značilo, že ségra je v posteli a on se může otočit. Vzhledem k jejich věku to bylo zároveň směšný a zároveň trochu rajcovní.

„Prostě s ní chci bejt kámoš, vypadá jako fajn holka.“

Jeho sestra se už ani neotočila. Ležela zády k němu, viděl jen její vlasy a ramínka tílka.

„Hele mě fakt mrzí ten bordel tady, ten randál a všechno. Fakt, upřímně.“ Když dlouho nepřicházela žádná odpověď, Drew dvakrát tleskl rukama a světlo v pokoji zmizelo.

 

Byla hluboká noc, když se Emmy probudila. Rozhlédla se kolem a snažila se hýbat co nejmíň. Stejně kolem ní šustila látka i polštáře. Drew podle dechu normálně spal. Emmy sáhla pod polštář a vytáhla tablet. Stiskla tlačítko po straně a několikrát ťapla ma displej. Rozjelo se video s holkou kouřící chlapovi péro a pokoj naplnilo vzdychání. Emmy okamžitě ťukla na volbu hlasitosti a stáhla ji na minimum. Otočila se, ale Drew pořád spal.

  Den Matek trochu jinak

Opřela tablet rohem o polštář a pozorovala, jak se holka sune chlapovi pusou po prsou a blíží se mu ke klínu, kde měl ještě černé spodky. Drápala ho přitom do prsou a na jeho chloupcích zůstávaly její sliny. Emmy pořád trochu kroutila hlavou a pohledem kontrolovala bratrův spánek. Pak si volnou rukou přejela přes prsa a přivřela slastně oči. Video zasténalo. Emmy si zajela rukou do klína a ke stenům přidala svůj zrychlený dech. Prsty se třela mezi stehny a i přes látky se dostávala až na kraj kundičky.

Drew se probral, ale nepohnul se. Jen otevřel jedno oko a našel pohledem sestru. Na jeho dece se začal kousek pohybovat sem a tam, jako když se na záhonku tvoří krtinec.

Emmy si stáhla kraťásky od pyžama a začala se masírovat přímo na klitorisu. Trochu přitom nadzvedla deku a její krásný zadeček se skvěl na celou místnost. Okolí už nevnímala, jen svou ruku mezi stehny a video. Drew ji pozoroval od sebe z postele, přikrytý a jen pohyb krátké pohyb pod dekou prozrazovaly, co provádí.

Jeho rychlejší vydechnutí se zkombinovalo s jejím a Emmy se otočila a hnedka se přikryla.

„Spíš, žejo?“ zeptal se Drewa, což byla v tu chvíli asi nejblbější možná otázka. „Spi, jenom se ti něco zdálo,“ řekla rychle.

Jenže Drew už se zvedl z postele. Naprosto v pohodě přišel k její a uvelebil se vedle ní. „Já se chci taky podívat.“

„Tak se dívej na svým tabletu.“

„Je zablokovanej.“

Pod dekou se pohybovala jeho ruka a pronikly k němu stenu. „Já to slyšim. Hele bývaly časy, kdy jsme spolu vycházeli líp, nevim, proč jsi poslední dobou taková mrcha. No tak, podívám se jen na pár minut.“

„No tak jo…“ povzdechla si a vytáhla tablet z jeho polštářové sluje.

„Mám tuhle scénu ráda, protože ten chlap fakt ví, jak s tou ženskou zacházet,“ okomentovala po chvilce držení tabletu v ruce. „Fakt věnuje pozornost tomu, jak se cítí v každým momentu toho jejich sexu.“

„Vypadá trochu jako já,“ podotkl Drew.

„Ale prosimtě, ani omylem ty blbe,“ odsekla Emmy. „Jestli sklapneš a budeš poslouchat, možná se i něco naučíš.“

 

„Tahle část se mi taky líbí. Tohle bys měl někdy vyzkoušet tak napodruhý napotřetí s nějakou holkou.“ Na videu chlap holku lízal a ona si to evidentně užívala.

„Proč ne napoprvý?“

„No to by mělo bejt romantičtější,“ odvětila Emmy. „Fakt sladký a pomalý.“

„Já si asi nikdy nezašukám,“ povzdechl si Drew.

Naklonila se k němu a jasně slyšel, jak natahuje nosem vzduch. „Voníš správně. Možná když vypadneš z tohohle pokoje, necháš si narůst koule a pozveš nějakou holku na rande.“

  Dvě těla, dvě tyče

 

„Můžu…můžu si čichnout k tvým prstům?“ zeptal se Drew.

„Ne, ty prasáku!“ odsekla a sledovala dál video. „No dobře,“ řekla po chvíli. Zvedla ruku a nechala bráchu přivonět ke dvěma prstům.

„Jak voním?“

„No fakt dobře.“

„Můžu ti…olíznout prsty?“

„Ne, v žádným případě,“ zamračila se. Pak se zarazila. „No, možná trošku.“

Vzal ji za ruku a olízl oba prsty. „Hehe, to lechtá.“ Zasmála se a trochu zavzdychala. „Sakra, je to docela příjemný.“

„No zkoušim je olizovat tak, jako to dělal on jí.“

„Musíš je olizovat pomalu a důkladně,“ odvětila. „No myslím, že nebudeš tolik teoretik, že se naučíš spíš přímým kontaktem. Co kdybych tě nechala trénovat na mě? Myslím, přes kalhotky samozřejmě, okey?“

„Jo…jasně.“

Emmy se zvedla a navlékla si zpátky kalhotky i šortky. Posunula se dozadu, víc na polštář. Drew přes ni přelezl, až se ocitl v dřepu nad jejím klínem. Video pořád sténalo vedle nich. Přiblížil se k ní hlavou. „Hezky důkladně a pomalu, sever a jih“ připomněla mu sestra.

Pomalu a soustředěně se jeho jazyk pohyboval nahoru a dolů po látce kalhotek. Občas na ni upřel oči nebo ji polechtal špičkou jazyka. „Přesně takhle.“ Částečně ještě trochu proti své vůli zaklonila hlavu a tiše zasténala. Šlo mu to.

„Dobře hele, sundám si šortky, ale nechám si kalhotky.“ Zvedla nohy a odstranila mu jednu vrstvu. Už už se k nim skláněl jako předtím, když ho zarazila dlaní na čele. „Počkej, ne tak rychle.“ Trochu mě nalákej, připrav. Líbej mi stehna a přibližuj se.“

Drew se řídil její radou a postupoval polibek za polibkem po její krásné kůži, od poloviny stehna ke klínu. Vlnila se mu v rukou a slyšel na půl ucha její procítěný dech. „Cítíš, jak z tebe mám husí kůži? Je to fakt příjemný takhle.“ Neřekl na to nic, pokračoval dál. Nezastavil se jí u kalhotek, líbal ji dál i na druhém stehně. Teprve pak se jí hlavou uvelebil v klíně a ucítil její ruku ve vlasech. A stejně dobře jako předtím přes šortky ji „lízal“ i teď.

„Pojď sem,“ rozkázala mu znenadání. Zvedl hlavu, podíval se na ni a přisunul se blíž.

„Sundej si kalhoty a spodky.“

Zbavil se jich a jeho stojící penis se vypínal proti její kundičce zakryté vlhkými kalhotkami. Vzal ho do ruky a třel se o ně žaludem. Teď už se nevlnila lehounce, teď už se normálně mlela jako při skutečném sexu. Ani když jí pohladil obě prsa a stiskl je, nic nenamítala, i když sebou trochu cukla. Přirážel proti ní, mačkal jí obě kozy a akorát nebyl uvnitř. Narovnal se a sundal si tričko. Emmy si mezitím sjela rukou do klína a masírovala si pičku. Drew pohyboval bedry úplně stejně, jako kdyby ji mrdal a vzdychala tak, že to nebyl značný rozdíl.

  Láska mezi kamenem a kapkami deště

„Měl jsi už někdy předtím holku?“ zeptala se ho najednou.

Zavrtěl hlavou.

„Dobře, dej ho dovnitř, ale jen špičku, jo…“

Odhrnula kalhotky a nechala ho nasadit jí žalud na kraj kundičky. Ještě mu roztáhla masíčko, aby se dovnitř dostal opravdu snadno. Jakmile byl nasazen, zasténala a prstem si ještě hladila klitoris. Naslinil si víc žalud a trošinku se k ní naklonil blíž.

Po chviličce přirážení zavrtěla hlavou. „Ne, tohle je silnější než já. Zajeď hluboko, zajeď mi dovnitř,“ zasténala, objala ho kolem pasu a přitáhla si ho k sobě.

Drew začal pořádně procítěně přirážet a mrdat ji. Jejich pusy se spojily v hlubokém polibku, který na chvíli utišil její sténání. Držela ho za ramena a jeho zadek se mlel, jak do ní bušil. „AAaaaááááhhhh….bože to je tak krásný….toóó jééé bombáááá….ááááhhhhh….“ kňučela pod jeho přírazy a klepala se s každým jeho pohybem.

Přisál se na ni, její ruce sevřely jeho zadek. Jen se trochu zvedl, zbavila se konečně těch kalhotek. Pak do ní zase zajel až po koule.

Vytáhl ho z ní a řekl jí,, ať si na něj vyleze. Lehl si hnedka na její místo a jeho péro se tyčilo jak monolit. Nasedla na něj a hladce si ho zase zapíchla do pičky. Položil jí jednu ruku na zadek, druhou ji objal v pase. Krásně na něm hopsala, až se s nima klepala celá postel. Chytil ji za zadek a pořádně se pod ní rozjel. „Jóóo…ještě…to je tak super…ahhhh…“ sténala. Narovnala se a zbavila se tílka, takže na něm hopsala jen v podprsence. Ta šla dolů vzápětí. Jakmile munic nebránilo v cestě, chytil ji pořádně za obě kozy. Emmy se mu rukama opřela o krk. Sklonila se k němu, vzal jednu její bradavku do pusy. Drew se trochu uklidnil a Emmy pro změnu rozjela svoji prdelku do nejvyšších obrátek.

Začala sebou prudce házet a kňučela jak raněná srnka. Několikrát na něj prudce dosedla, aby to jeho tuhé péro dostala až na dno kundy. Drew na tom byl úplně stejně a záplava bílé mrdky, která tekla jeho ségře z kundy a jako glazura obalovala jeho péro, byla jasným signálem oboustranné spokojenosti. Zajela si rukou mezi nohy a podívala se na prsty.

„Zase jsi udělal pěknej bordel. No neřeknu o tom mamce, když pro mě uděláš zítra to samé, okey?“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.