„Na co tam koukáš, ségra…?“

Drew koukal do monitoru, z reproduktorů řval nějaký rock a on jen fixoval pohledem postavičky na obrazovce, zatímco jeho ruce neomylně – většinou – klikaly na myši a klávesnici. Když se v tomhle pokoji člověk podíval na podlahu, nejspíš by se trochu zhrozil. Ohryzky od jablek, z poloviny plný sáček chipsů, trenýrky s několika divnými skvrnami, lahvička s gelem, zmačkané papíry a několik časopisů, které rozhodně nebyly dětskými komiksy.

Do tohohle svinčíku za minutku vlezla jeho sestra Emmy, rozhlédla si, a pomyslela si něco o tom, kde udělala evoluce ksakru chybu. Pak si povzdechla. Došla k počítači a vypla aspoň tu hudbu.

„Co blbnéééš?!“ zaznělo od Drewa dotčeně.

„Bohové, proč s tebou musim pořád sdílet pokoj, tohle je k neuvěření, už jsme na to moc starý.“ Znechuceně zvedla z podlahy ohryzané jablko a hodila ho po něm s takovou silou, že málem sletěl z vlastní postele. Když se narovnal, ještě ho trefilo několik věcí včetně jeho ponožky. „Seber se kurva trochu, smrdí to tu jak v něčí prdeli.“

Otevřela jeden z časopisů a našla v něm ještě teplý ubrousek. „Hmm...hele, to je ta tvoje zvlhčovací terapie, viď?“ uchechtla se. „Asi to donesu ukázat mamce. Tenhle je ještě teplej.“

Chvíli se na ni nasraně koukal, pak si povzdechl. „No dobře, hele mrzí mě to, budu po sobě uklízet.“

„No tak snad tomu můžu věřit.“ Mávla prstem do kroužku. „O sto osmdesát.“

Beze slova se otočil, zatímco Emmy šla k vlastní posteli a začala si odkládat. Džínová bunda šla dolů, vzápětí i sukýnka. Drew slyšel šustění látky, když sukně odhalovala bílé kalhotky. Zbavila se ještě ponožek a navlékla si přes kalhotky jemné modré kraťásky.

  Milování beze svědků

„Viděla jsi dneska Catherine?“

„Byla jsem ve škole, jasně, že jsem viděla Catherine. Proč se ptáš?“

„Já...eh...no...to nic...jen mě napadlo, že bych ji někdy někam vytáhl,“ odvětil Drew.

„Copak? Snažíš se smočit ten svůj knotek?“

„Co máš sakra za problém, ségra?“

„Připraveno,“ ozvalo se za ním, což značilo, že ségra je v posteli a on se může otočit. Vzhledem k jejich věku to bylo zároveň směšný a zároveň trochu rajcovní.

„Prostě s ní chci bejt kámoš, vypadá jako fajn holka.“

Jeho sestra se už ani neotočila. Ležela zády k němu, viděl jen její vlasy a ramínka tílka.

„Hele mě fakt mrzí ten bordel tady, ten randál a všechno. Fakt, upřímně.“ Když dlouho nepřicházela žádná odpověď, Drew dvakrát tleskl rukama a světlo v pokoji zmizelo.

 

Byla hluboká noc, když se Emmy probudila. Rozhlédla se kolem a snažila se hýbat co nejmíň. Stejně kolem ní šustila látka i polštáře. Drew podle dechu normálně spal. Emmy sáhla pod polštář a vytáhla tablet. Stiskla tlačítko po straně a několikrát ťapla ma displej. Rozjelo se video s holkou kouřící chlapovi péro a pokoj naplnilo vzdychání. Emmy okamžitě ťukla na volbu hlasitosti a stáhla ji na minimum. Otočila se, ale Drew pořád spal.

Opřela tablet rohem o polštář a pozorovala, jak se holka sune chlapovi pusou po prsou a blíží se mu ke klínu, kde měl ještě černé spodky. Drápala ho přitom do prsou a na jeho chloupcích zůstávaly její sliny. Emmy pořád trochu kroutila hlavou a pohledem kontrolovala bratrův spánek. Pak si volnou rukou přejela přes prsa a přivřela slastně oči. Video zasténalo. Emmy si zajela rukou do klína a ke stenům přidala svůj zrychlený dech. Prsty se třela mezi stehny a i přes látky se dostávala až na kraj kundičky.

  Když je mladý k dispozici

Drew se probral, ale nepohnul se. Jen otevřel jedno oko a našel pohledem sestru. Na jeho dece se začal kousek pohybovat sem a tam, jako když se na záhonku tvoří krtinec.

Emmy si stáhla kraťásky od pyžama a začala se masírovat přímo na klitorisu. Trochu přitom nadzvedla deku a její krásný zadeček se skvěl na celou místnost. Okolí už nevnímala, jen svou ruku mezi stehny a video. Drew ji pozoroval od sebe z postele, přikrytý a jen pohyb krátké pohyb pod dekou prozrazovaly, co provádí.

Jeho rychlejší vydechnutí se zkombinovalo s jejím a Emmy se otočila a hnedka se přikryla.

„Spíš, žejo?“ zeptal se Drewa, což byla v tu chvíli asi nejblbější možná otázka. „Spi, jenom se ti něco zdálo,“ řekla rychle.

Jenže Drew už se zvedl z postele. Naprosto v pohodě přišel k její a uvelebil se vedle ní. „Já se chci taky podívat.“

„Tak se dívej na svým tabletu.“

„Je zablokovanej.“

Pod dekou se pohybovala jeho ruka a pronikly k němu stenu. „Já to slyšim. Hele bývaly časy, kdy jsme spolu vycházeli líp, nevim, proč jsi poslední dobou taková mrcha. No tak, podívám se jen na pár minut.“

„No tak jo...“ povzdechla si a vytáhla tablet z jeho polštářové sluje.

Celý obsah webu bez reklam? Stačí jediná SMS zpráva:-)

TEXT SMS ČÍSLO PLATNOST CENA
SALM 9093030 1 den 30,- Kč
SALM 9093099 1 týden 99,- Kč
SALM199 90930 1 měsíc 199,- Kč
SALM599 90930 3 měsíce 599,- Kč

Uvedené ceny SMS jsou včetně DPH.
Platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s.
Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz