Speciální benzín

Je to podvod, ale s cenami benzínu tak vysoko, jak jsou, je to podvod, který prostě fungoval. Je to jednoduchý podvod, s jednoduchou matematikou a to nejlepší na něm je, že ho musím provádět jen tehdy, když chci. Nejtěžší částí bylo dostat ven informaci, aniž by na to zároveň přišlo moc lidí. I když to má několik úžasných výhod, nestojí to za vězení, takže jsem byl opatrný.

Možná se budete šklebit, když řeknu, že jsem dělal reklamu jen ústním doporučením, ale je jasné, proč to funguje nejlíp. Říkám tomu podvodu můj kouřící speciál a funguje takhle… Dáma přijde do krámu a zeptá se na speciální benzín. Já se zeptám, jak se o něm doslechla. Pokud odvětí, že z doslechu, vím, že je připravena na obchod.

Přejdeme ke mně do kanceláře, která má oboustranné zrcadlo, takže vidím pokladnu i pumpy, aniž by kdokoli viděl dovnitř. Právě v téhle kanceláři nechám dámu vyprostit mi péro z kalhot a udělat mi tu nejlepší kuřbu. Jakmile je hotovo, dám jí slevu jeden nebo dva dolary na litr, podle toho, kolik kupuje a jak dobré bylo vykouření.

Diskriminuju taky v tom, komu slevu nabídnu, hlavně proto že dobrý vykouření zmáknu tak dvakrát třikrát za den. Takže když se mi může postavit, dostane slevu, když ne, no, tak třeba zítra. Myslím, že některé ženy už systém odhalily, protože ty drsné chodí ráno, zatímco pozdní odpoledne přeje zákaznicím půvabným.

Nejradši mám, když nakupuje pár. Chudák chlap zamíří k pumpě, zatímco já se s dámou odeberu do kanceláře. Několik fakt dobrých kuřeb jsem měl, zatímco jsem oknem pozoroval jejich přítele nebo manžela, jak tankuje auto. Potom nikdy nevím, jestli jsou tak dobré proto, že se mě snaží rychle dodělat, nebo je vzrušuje to, že pozoruju jejich drahého u pumpy, zatímco mi kouří péro. Tak jako tak je to vždycky fajn, když dorazí pár.

Věci takhle plynuly celkem pohodlně. Dostával jsem dostatek kuřeb za minimální slevu a současně jsem dělal benzín dostupnější pro normální ženy. Být vykouřen a udělat dobrý obchod zároveň, to bylo speciální.

  Překonání vlivu

Myslel jsem si, že to mám v ruce, ale jednu sobotu se celý tenhle svět navždy změnil. Začalo to jako každý normální den. Normálně jsem otevřel v sedm ráno a projelo několik aut, jejichž řidiči natankovali za normálních podmínek. Byla tam jedna fakt zajímavá dáma, ale nejspíš neslyšela o „speciální nabídce“. Byl jsem v pokušení ji zapojit, ale rozhodl jsem se držet normálu. Dříve nebo později se to stejně nejspíš doví.

Něco po deváté jsem si všiml příjezdu kabrioletu a dobře oblečený chlap vystoupil bez otevření dveří. Místo aby normálně vložil kreditku a natankoval, vešel přímo hlavním vchodem. Bylo na první pohled jasné, že hodně cvičí; viděl jsem jeho namakané ruce i nohy. Měl na sobě světlé tílko a šortky ladící s jeho opálením. Vešel dovnitř a mohl jsem si ho konečně lépe prohlédnout. Vlasy měl nakrátko, vous pečlivě upravený, prostě dobře vypadající chlápek.

Došel přímo k pokladně a šokoval mě slovy: „Slyšel jsem, že máte speciální benzín.“

„Promiňte,“ řekl jsem. Slyšel jsem ho, ale mumlal jsem, abych zachoval klid.

„Ano, někdo mi řekl, že máte speciální benzín.“

„Jo tohle, no, to je jenom pro dámy, prostě taková věcička, kterou…tedy…no…dělám.“

„Říkáte, že tohle speciální děláte…jen pro dámy…?

„Ano, pro dámy.“

„Slyšel jsem, že to jsou právě dámy, které něco dělají,“ pravil a upíral na mě svoje tmavé oči.

„Ano, kvůli slevě, dělají…no…“

„Přeskočme ty kraviny. Slyšel jsem o formulaci z doslechu,“ řekl jasně, ale nijak drsně. „Prostě bych rád měl ten samý benzín, takže necháte se ode mě vykouřit nebo ne?“

„No, jde zkrátka jen o to…že nejsem gay.“

„Nekoukejte se na to jako na něco pro gaye, prostě tomu říkejte rovná příležitost. Kromě toho se vsadím, že jste nikdy neměl skutečně dobrou kuřbu.“

„Do háje, musel jsem jich mít aspoň padesát, co jsem s tímhle začal,“ odvětil jsem naštvaně.

„Ah…ale nikdy ode mě, měl byste to vyzkoušet, mohlo by se vám to líbit. A já bych hrozně nerad někam ohlásil, že porušujete občanská práva.“ Zakřenil se, aby mi dal najevo, že si dělá srandu.

  Testování před koupí

„Ale co, ksakru, je to jen kuřba, není to tak, že bych byl hnedka gay. Dobře, pojďte za mnou,“ pravil jsem nakonec a vedl ho k sobě do kanceláře. „Speciální zrcadlo, když zhasnu, vidím ven, ale nikdo dovnitř.“

„Příhodné,“ odvětil. Sledoval mě, jak si stahuju kraťasy a spodky až ke kotníkům a sedám si. Pak si sáhl k zapínání kalhot a zeptal se: „Nebude vám vadit, když…“

„Prosím, beze všeho.“ Občas některé ženy masturbovaly, když mě kouřily, takže mě napadlo, že nakonec co, tak bude dělat to samé. Pozoroval jsem, jak vytahuje krátký, ale velmi silný penis. Trochu si ho přetáhl a vypadlo to, že se prodloužil, ale pak už si klekl a otevřel pusu.

Zatímco si dál přetahoval péro levačkou, pravou si mě nasměroval do pusy a začal jedno z nejúžasnějších kouření, jaký jsem si kdy dokázal představit. Jeho ruka mě chytla pevně, ale ne moc pevně a jeho pusa mě začala sát tak dlouho, až to bylo pozoruhodné. Když tenhle chlap cvičil, nejen, že zvedal činky. Skrze práci jeho pusy a svalů tváře, které mi masírovaly péro, jsem cítil jeho neskutečnou sílu.

Jeho hlava se trošku houpala dopředu a dozadu, ale neustávající silné sání, kombinované s jazykem zaplétajícím se kolem mě způsobilo, že jsem byl skoro hned na kraji vrcholu. Ale ne…najednou sání povolilo do neskutečně jemné měkkosti. Najednou byl cítit stejně jako ty stydlivé panny, které se bojí, že mi mohou ptáka zranit poskytnutím byť minimální slasti.
Bylo to jako peříčko, ne… jako když se o žalud třou oční řasy a jemně ji hladí, pak ještě zajedou do té uzounké dírky. Pak pomalu, neuvěřitelně pomalu zase zesílil sání a zrychlil pohyby svého jazyka. Podíval jsem se dolů, kde mi péro zmizelo v jeho puse, a všiml jsem si, že jeho ruka se pohybuje v jednotě s tím, jak mě kouří.

Pocity se mi vrátily, tentokrát ještě prohloubené. Sání mě skoro zvedlo ze židle a jeho jazyk se kroutil a vířil mi kolem péra pevně jako ruka. Cítil jsem tlak na koule a prohnul záda. Zrovna když jsem začínal prožívat orgasmus, viděl jsem lesknoucí se bílou čáru spermatu, která vystřelila z jeho penisu skoro do půlky podlahy. Pak jsem se sám udělal a vyrazil jsem sperma do jeho pusy, které si vzal všechno a spolykal ho bez přerušení sání, aniž by mu utekla jediná kapka.

  Domácí příprava nanečisto

Trochu jsem se stáhl, protože tlak, který mě tak úžasně udělal, mi teď na ultracitlivém žaludu přišel až nesnesitelný. Vytáhl si ho z pusy, pořád mě ale držel rukou u kořene a jemně si sám honil. Po několika vteřinách nadhodil: „No, bylo to lepší než od dam?“

„Sakra že jo,“ vydechl jsem. „Sakra, dneska to máte zdarma, do háje, kdykoli sem přijdete natankovat, tak to máte zdarma.“

„Co když budu chtít víc?“

„Víc? Jako že vám budu platit za tankování?“

„Ne ne. Třeba příště vykouřím já vás kvůli slevě a vy mě pro potěšení.“

„Uděláte tohle znova a já udělám, cokoli budete chtít,“ odvětil jsem.

„Nebude to gay věc, když to uděláte?“ zeptal se.

 „Hele, tohle si možná nechám ještě projít hlavou.“

„Víte, slyšel jsem tohle od spousty chlapů. Je to jako vždycky: „Jakmile se tím směrem vydáte, už tam zůstanete.“ Postavil se a natáhl pro papírový ubrousek.

„Bez obav, já to uklidím,“ odvětil jsem, stál jsem před ním a bral si ten ubrousek. Stál jsem tam ještě chvilku, jen centimetry od něj. Cítil jsem mezi námi růst nějakou podivnou auru. „Sakra,“ bylo jediné, na co jsem se zmohl.

„Měl bych jít,“ poznamenal.

„Vraťte se, prosím.“

„Ale určitě, jak bych mohl zklamat tuhle speciální nabídku?“

Sledoval jsem ho až k autu a věděl jsem, že můj život se právě změnil.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.