Jak se M naučila být kurtizánou

Jako čerstvě rozvedená a provozující restauraci v Los Angeles vám musím říct o nejoslnivější události ve svém životě. Jedním z pravidelných zákazníků byl Arthur, ženatý podnikatel. On a jeho manželka Catherine byli oba okouzlující a společenští. Mnohokrát tu byli na jídlo, tanec a pití a přivedli s sebou taky další velmi zajímavé lidi. Úplně jsem cítila sexuální energii, která je všechny obklopovala, což přirozeně vzbudilo mou zvědavost.

Arthur se často stavoval na oběd a odpolední koktejl a obvykle se mnou flirtoval. Záhy si všiml, že mě přitahuje jeho bystrost, humor a inteligence. Naše konverzace se často plnila dvojsmysly a já přemýšlela a dokonce si představovala, že s ním mám sex. Lehce si mě dobíral kvůli francouzskému přízvuku, a jak jsou muži spokojení ve společnosti francouzských kurtizán.

„Arthure,“ odvětila jsem, „nevěděla bych ale, jak na to.“

Odvětil, že mě to může naučit.

„Určitě,“ opáčila jsem.

Zpečetili jsme dohodu objetím a já se ho zeptala, když bude začínat výuka.

Mrknutím oka (měl pásku přes oko) mi řekl: „Brzy.“

Pak jsem několik týdnů Arthura neviděla. Zavolal v sobotu večer a rezervoval si večerní stůl pro tři. Taky mi připomněl slíbenou lekci. Lehce jsem se zachvěla a moje pochva se stáhla v miniaturním orgasmu.

Dorazili kolem jedenácté. Arthur, Catherine a ještě další muž. Byla jsem představena Brianovi, který vlastnil místní divadlo. Catherine měla černé koktejlky, které při chůzi krásně vířily, širokými pruhy na ramenou, které byly se šaty spojené na knoflík. Byla šťastná, usměvavá a sršela energií, když mě objímala a jela mi rukama po těle. Jak se odtáhla, všimla jsem si poprvé obojku kolem krku, který nosí subinky. Otřásla jsem se a cítila jsem, jak vlhnu.

Seděli s Catherine mezi nimi. Každý jí postupně velmi procítěně políbil. Dívala jsem se. Catherine vstala a šla s Brianem na taneční parket. V tom čase byly obsazené jen dva další stoly. Tančili. Nebylo to sexy. Bylo to nemravné a sexuální. Brian točil s Catherine. Její vířící šaty se zvedaly a ukazovaly stehna s černými kalhotkami kryjícími kundičku.

„Lekce začíná.“

Měla jsem na sobě kabát s jediným knoflíkem v pase se špendlíky ve výstřihu a na kolenou, aby oděv držel v umírněné pozici. Arthur si sáhl do kapsy a vytáhl černá tanga.

„Běž k sobě do kanceláře, sundej si šaty, podprsenku a punčocháče. Navlékni si tyhle tanga a svůj oblek bez špendlíků a vrať se. Dej si dva prsty do kundy a vrať se se šťávou na prstech. Chci tě ochutnat.“

Stála jsem nahá u sebe v kanceláři, až na tanga a podpatky, zatímco jsem ochutnávala moji vlastní příchuť. Vklouzla jsem do šatů a šla ven plná chvění a očekávání. Šaty se s každým krokem otvíraly a ukazovaly konec mých punčoch. Došla jsem k Arthurovi. Vzal mě za ruku, přičichl k ní, ochutnal ji vychutnal si ji. Roztála jsem. Pustil pero. Bylo mi řečeno, že ho mám zvednout. Ohla jsem se dolů a držela si šaty, aby nebyla vidět moje prsa. „Dej tu ruku pryč,“ řekl mi. Udělala jsem to. Vršek se otevřel. Spatřil moje bradavky, jak ztuhly. Narovnala jsem se a vrátila mu pero.

  Přistižena ve dveřích

Došel zpátky ke stolu. Catherine s Brianem byli ve vzájemném smyslném objetí. Jeho ruka byla pod její sukní. Ona i já jsme měli identický obojek. Arthur nalil šampaňské. Bublinky spolu s mým vzrušením mě trochu omámily. Arthur natáhl ruku ke Catherine, která vstala. Catherine, jahodová blondýna, já, vyšší zrzka. Dívali jsme se jedna na druhou. Arthur řekl: „M, vezmi Catherine s sebou a přiveď ji zpátky bez kalhotek.“ Nikdy jsem nic takového nedělala.

Šly jsme ke mně do kanceláře a já netušila, odkud nebo jak začít. Catherine si vyhrnula sukni. Já si klekla a dala ruce kolem lemu jejích kalhotek. Cítila jsem její vůni a odchlípla je. Jako zvedla nohu, spatřila jsem pysky její kundy se zalesknout, jak se jí pička otevřela. „Dotkni se mě,“ řekla mi.

Vztáhla jsem prsty k její kundě. Přitáhla mi hlavu blíž a strčila mi ji přímo k sobě do klína. Nadechla jsem se. Ochutnala ji jazykem. Catherine zasyčela skrze zuby a uzemnila moji tvář ve svém lůně. Pak se zastavila a já taky. Tohle bylo prvně od časů na škole, co jsem byla s jinou ženou. Přitáhla mě zase k sobě. Líbali jsme se na ústa a ona ochutnala z mých rtů vlastní šťávu. Srdce mi tlouklo jako splašené. Co dalšího ještě přijde?  

Došli jsme zpátky ke stolu, oba pánové vstali a nechali Catherine zaplout zpět na její místo mezi nimi. Jediná další skupina už odcházela. Zůstali jsme jen my čtyři, číšník a trojčlenný kapela. Arthur Catherine něco pošeptal, když vklouzávala ke stolu. Stál tak blízko u mě, že jsem cítila jeho teplo, jeho žár. Catherine zvedla sukni a zaplula, seděla jen na holé kůži, kundě, kterou jsem zrovna ochutnala.

Arthur a Brian vklouzli oba za Catherine každý z jedné strany. Její kalhotky jsem položila na stůl a omluvila jsem se, že donesu víc pití. Když jsem se vrátila, Catherine se červenala a byla v křečích orgasmu. Každou nohu měla přes klín jednoho z jejích společníků, sukni u pasu. Ti dva si hráli s její kundou, každý jednou rukou. Nakláněla se k Arthurovi, který se s ní vášnivě líbal. Brian zatím nasával bradavku odhalené kozy. Bylo to naprosto úžasné. Moje šťávy tekly jen z pozorování tohohle představení, kterého jsem se ale chtěla také zúčastnit. Arthur se odpojil z polibku a upřel na mě pohled. Jeho rty se leskly. Naklonila jsem se k němu pro polibek, můj výstřih se otevřel, takže jasně viděl moje prsa. Natáhl ruku a zatahal mě za obě bradavky. Catherine se pokusila utlumit výkřik orgasmu. Tehdy jsem si teprve všimla, že má venku Brianův čurák, který honí a snaží se ho přivést k výstřiku. Dal její ruku stranou a Catherin si trochu odsedla, jedna koza jí pořád visela z šatů.

  Vzpomínáš si, co jsme dělali?

Arthur mu řekl, abych Catherine pomohla. Natáhla jsem se, ucítila její kozy, zatáhla za její živůtek a odepla pruh. Točila se mi hlava.

Kapela ohlásila poslední tanec. Chtěla jsem, aby si se mnou Arthur zatančil, aby mě držel, aby mě na parketu laskal. To se ale stát nemělo.

Trojice se zvedla z jejich míst a šla na parket. Arthur dal kapele nějaké instrukce. Díval se, jak Brian roztáčí Catherine, její šaty se opět zvedaly nad její nahou kundu. Viděla jsem to stejně jako kapela. Zahájila tanec death-dropem, takže jsme viděli její klín. Nikdy mě nenapadlo, že je taková exhibicionistka. Hudba změnila tempo, světla pohasla.

Arthur se ke mě naklonil: „Rozepni mi kalhot a vyndej mi péro.“ Nikdy předtím jsem se nedotkla jeho erekce. Teď mi pulsovala v ruce. Odtáhl se ode mě a čel přímo ke Catherine, která tančila s rukama kolem Brianových ramen, brousila si pičku o jeho péro. Arthur k ní přišel zezadu, zvedl jí sukni nad pas a zajel jí svým pérem do zadku. Jak jí Arthur zvedl sukni až k pasu, natáhla se dolů a vytáhla ho Brianovi z kalhot. Zkoušela si ho zasunout do svojí pulsující kundy. Tančila a sténala. Hudba ustala.

Slyšela jsem ji syčet: „Mrdejte mě, šoustejte mě vy parchanti. Chci oba ty vaše čuráky.“

Oba je držela za péra. Na střídačku se s nimi líbala a sála jejich jazyky. Oba ji jemně tlačili do kolen a krmili péry, až je měla v puse oba. Pak se na ně ještě upřelo jedno ze světel. Bylo to tak rajcovní, že jen ze sledování tohohle aktu jsem si rukou vklouzla do šatů a prstila si kundu, vyndala pak prsty ven a ochutnávala svoje šťávy.

Oddálili její červenou tvář od svých bušících nástrojů a pomohli jí vstát. Arthur opět zašeptal nějaké instrukce Brianovi a oba muži si uklidili nástroje do kalhot. Brian a Catherine odešli. Arthur přišel ke mě, vyrovnal účet, strhl mě k sobě, políbil mě a cítil celé mé tělo. Chtěla jsem se mu okamžitě vzdát, aby do mě hnedka zabodl svého čuráka.

„Řekni číšníkovi, ať zavře. Přidáš se k nám.“

Musela jsem protestovat. Chytil mě za obojek a připomněl mi naši dohodu. Stála jsem tam na podpatcích, v tangách a kabátu. Vzala jsem ještě jednu lahev sektu. Usmál se a jen řekl: „Hodná holka, už se učíš.“

Vyšli jsme ven, večer voněl a vítr nesl svěžest od oceánu. Jak jsme šli, dojela k nám pomalu dlouhá černá limuzína a světlovlasá řidička se objevila prakticky okamžitě. Než otevřela dveře, otočil se ke mně Arthur, rozepl knoflík mých šatů a roztáhl mu klopy. Byla jsem zcela vystavena. Řidička stála za mnou a stahovala mi kabát z ramen. Instinktivně jsem si dala ruce přes prsa, jenže Arthur je ihned zatlačil zpátky, takže mohl vidět mou plnou nahotu.

  Nadupaný transport

Řidička otevřela dveře, skrze tlumené světlo jsem viděla Catherine na kolenou, jak kouří Brianovi čuráka, zatímco ten ležel na zádech a usmíval se. To je fellatrix, ta Catherine, blesklo mi hlavou.

Rychle jsem vklouzla dovnitř, protože jsem chtěla Arthura ve své mokré žádoucí kundě. Sedli jsme si a začal mě vášnivě a procítěně líbat, mazlil se mi s kozama a mačkal je. Natáhla jsem se mu k zipu, abych vysvobodila jeho zvětšené péro, které jsem hrozně chtěla ochutnat, mít ho celé v puse a cítit jeho přicházející orgasmus. Moje roztažené nohy se dotkly Catherine, která vzdychla, jak jen mohla s Brianovým pérem pořád v puse. Arthur vzal mou ruku ze svého naběhlého péra a položil ji Catherine na kundu. Masírovala jsem ji, ona vykřikla silněji. Zvedla obličej a já se podívala do jejích skelných očí. Lákala mě. Klekla jsem na kolena vedle ní a podělili jsme se o Brianovo péro. Mezi střídáním se v kouření jsme líbali jedna druhou a Brian začal mohutně sténat. Přestali jsme s kuřbou, Catherine vstala. Její šaty sbalené kolem pasu, padly na zem. Natočila se k Brianovi zadkem. Držela jsem mu péro, zatímco ho do ní zasouval. Olízala jsem mu koule, tělo penisu a její mokrou pičku.

Cítila jsem roztahování vlastního zadečku a pak do mě Arthur jedním tahem zajel. S každým přirazením jsem cítila, jak do mě naráží jeho koule a s každým přírazem se moje tvář přisunula ke sjednocené kundě a péru přede mnou. Pokračovala jsem ve vyvrcholení. Chtěla jsem, aby to takhle pokračovala pořád, bez konce. Arthur mě mrdal, zatímco jeho kamarád Brian šoustal jeho manželku.

Brian do Catherine zajel pořádně tvrdě, viděla jsem perleťové kapky padající z její kundy. Natáhla jsem se po jeho péru a chamtivě ho nasála. Hrozně jsem chtěla, aby do mě Arthur vybuchl a já mohla být mokrá z obou stran. A mé modlitby byly vyslyšeny. Pak mě nabodla dvě kopí a stříkala do mě svůj nektar zároveň.

Obě jsme se zvedly. Objaly a políbily jedna druhou se zbytky chutí na našich rtech a v našich ústech. Pak jsme si opět lehly, tentokrát v poloze šedesát-devět. A záhy se udělaly znovu. Pak jsme se objaly nohama a navzájem si ještě třely kundy. Moje smysly jen vířily.

Arthur otevřel sekt, který jsem přinesla, a něco nalil na obě naše pičky. Nikdy jsem nezažila nic podobného, kdy Arthur a Brian střídavě pili z nás obou.

Ukojené jsme si lehly na záda, zatímco nás Arthurova řidička vezla k němu domů.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.