Od koulí po koule

Když někdo přitáhne do vesnický hospody novou kočku, je jasný, že na ni budou všichni slintat, zkoušet ji sbalit a když se na někoho usměje štěstí, třeba si to rozdaj někde vzadu u fotbálku nebo ho aspoň vykouří a nechá si omakat kozy.

Milan byl známej jako mladej chlípník a každej měsíc mluvil o nějaký nový pichně, kterou si přitáh domů, vez odněkud autem nebo prostě s ní něco měl, aspoň podle vlastního tvrzení. Kámoši u piva mu to ne vždycky věřili, ale ty jeho šukací storky si vždycky rádi poslechli. Někdy dělal kůžičky a chtěl za to panáky a cigára, jindy byl v dobré náladě a rozkecal se sám od sebe.

 

Pak přitáhl tu Adrianu, nebo jak se ta brunetka jmenovala, a bylo z toho pozdvižení. Za prvý to byl fakt kus. Za druhý Milan sice tvrdil, že je to „jeho holka“, ale ona sama to nijak nepotvrdila a navíc koketovala s každým v dosahu. Chlapi ji obletovali jak můry žárovku a ona si to užívala a dobře věděla, jak si s nima pohrávat a zároveň si je nepustit do kalhotek, když nechtěla. Teda až na Aleše.

 

Aleše v partě nikdy moc nemuseli. Za prvé neplnil jejich „povinnou docházku“, za druhý se nikdy nezřídil jako oni a za třetí byl z těch lidí, co časem schytaj nálepku „divnej“. Nebyl k tomu žádný zvláštní důvod, ale prostě nezapadal do jejich představy hospodského kumpána.

O to víc je pak nasralo, když se během pár hodin věnovala Adriana jen jemu a neměla nic proti, když se společně odpojili a procházeli jednu hospodskou atrakci za druhou. Dali si na baru panáka, chvilku pokecali, pak si zahráli šipky, nějaký automat na paměť a postřeh, fotbálek po straně u laviček a nakonec zakotvili u kulečníku. Adriana se viditelně bavila a ostatní nebrala na zřetel, i když jí nosili další panáky a snažili se na ni vůbec zapůsobit, obvykle s lihovým dechem a zapálenou cigaretou v puse. Nakonec celkem často seděli jak blbci u dvou panáků, které do sebe po nějakém čase obrátili oba a s nasraným mumláním se odebrali zpátky ke své „kumpanii“.

  Aktivní pauza brigádníků

 

Kulečník neuměla pořádně ani ona, ani Aleš, ale věděl aspoň, jak se drží tágo a uměl křídovat, takže to nebyla úplná tragédie. Stejně tak když ji při úderech držel za boky a pak za zadek, nic nenamítala a sem tam se mu otřela o rozkrok.

„Jo, ten byl dobrej, škoda, toho záhybu,“ ohodnotila jeho úder a zatímco křídovala tágo, zaujímala pozici na rohu stolu.

Takhle se to ještě několikrát vystřídalo, až ji při jednom z úderů vedl ruce a otíral se bradou s lehounkým strništěm o její krk. Normálně to holky odpuzovalo, ale Adriana se o něj vytrvale drbala jak zebra o termitiště. Sjel jí prsty po rukách a ona se mu v rytmu písničky z jukeboxu zavrtěla zadkem u kalhot a pak mu na ně několikrát regulérně přirazila.

Ještě minutku takhle tancovali v náznacích, pak trhnul Aleš rukama nahoru a dostal se jí na břicho. Cukla s sebou, ale jen na moment. Pak se zaklonila a natáhla mu ruce dozadu kolem krku. Jednou rukou jí sjel pod mikinu až na prsa, druhou zase níž, mezi stehna. Přilepila se k němu ještě víc, natočila hlavu a sjela mu ústy tvář. Otočila se a začala ho líbat, jednu jeho ruku pořád pod mikinou a druhou na zádech.

Navlékla se mu rozkrokem na stehno a houpala se na něm stejně jako předtím, když mu mezi nohy zajížděla zadnicí. V dalším polibku ji zaklonil jako při tangu, propnula se jako luk a v pohodě se vrátila nahoru.

Škrtnutím zipu ji rozepl černou mikinu a odhalil světlezelené tričko. Okamžitě jí sjel na kozy a mikinu nechal sjet po rukávech až na zem. Líbal ji na krku, pak jazykem v puse, rukou jí jezdil po zadku a její stehno se tisklo na jeho. S dalšími polibky jí vyhrnul tričko, šikovně rozepl podprsenku a vyhrnul ji taky, aby se dostal na kozy.

Strčila do něj, až se opřel zády o zeď, a pověsila se na něj se zvednutou nohou. Lísala se na něj a on jí držel mezi nohama, jako kdyby na něj dotíral přítulný pejsek.

  Od běhání k lízání

Sklonil se ke kozám, nasál bradavky, a jak se od ní trošku vzdálil, poprvé mu sjela rukou mezi nohy a chytla ho přes látku za ptáka. Jeho ruku měla taky v klíně, kde už jí přes látku kalhot hladil masíroval kundičku a cítil ji pod prsty.

Rozepla mu košili a její líbající ústa sjela až dolů, kde se chtěla dostat k jeho penisu.

Plácl ji přes prdelku a odvedl na druhou stranu stolu, kde se mohli lépe opřít. Tam jí rozepl džíny a ona jemu taky…ve stejnou chvíli se objevily jeho spodky a její kalhotky. Teď už neváhala, klekla si a vzala jeho ptáka do pusy. Byl už slušně naběhlý, ale chtělo tomu ještě trochu přidat, jestli jí má hladce zajet do pičky. Nejdřív ho vzala pusou po celé délce, pak ho pohltila až do krku a nakonec zůstala sevřenými rty jen na žaludu, který cucala jako karamelku. Při tom mu pořád masírovala koule a měla jeho ruka zezadu na krku.

Vstala, chytla ho rukou a ještě pár vteřin honila, než převzal štafetu a klesl k jejímu klínu.

Lízal ji nejdřív přes kalhotky, pak je stáhl a zajel jazykem mezi pysky. Opřela se o kulečník a opřela se nohou o jeho rameno. Prudce oddechovala a občas sebou na stole trhla, když se dostal na místo, které měla ráda. Lízal ji dobře a ani mu přitom moc nezměkl. Protože už ale chtěla, aby ji ošukal, stejně si k němu ještě dřepla a vzala ho zase do pusy.

A byl zase tvrdý, pulsoval jí v prstech a už se nemohla dočkat, až ho bude mít v kundičce.

Jen se otočila, chytla se stolu, nastavila mu prdelku, a jak se jí otíral žaludem mezi nohama, trošku ho nasměrovala. Když ho do ní zarazil, vyhekla a klesla na stůl. Ne, neměl extra dělo, ale Adriana si uvědomila, že vlastně neměla sex hrozně dlouho. Jen se trochu vzpamatovala, začala na něj plynule dosedávat. Několikrát pomaleji, ale pak pořád rychleji, jak se jí rozlévalo tělem příjemně brnění. Kroutila hlavou, vzdychala a hledala nějaký pevnější bod na stole, kterého by se mohla chytit.

  Večerní masturbace pro pokročilé

Držel ji za zadek a občas se jí přilepil na záda a zašeptal jí do ucha něco oplzlého. Aleš ji zvedl nohu, opřel o kulečník a jen co se dostal do lepšího úhlu, začal pořádně přirážet. Kroutila se mu na péru jako zvíře a přes všechnu předchozí úroveň to byla taky pěkná děvka.

„Ohhhh….mmmmhhhheeeemmmm….vvvvvvvhhhhhhmmmm…“ vzdychala do dřeva a do zeleného potahu.

 

Protože ji stůl hrozně tlačil na kozy, sedl si Aleš na nedaleké kanape a Adriana na něj. Objal ji rukou přes břicho, ona mu dala ruku kolem krku a druhou si mačkala kozy. Tuhle pozici milovala a když ji někdo provedl pořádně, nedělalo jí problémy se rychle udělat. Ale ještě to nebylo úplně ono.

„Chci ho chvilku do zadku…“ řekla tiše, jen na moment vstala a zase dosedla s penisem v druhé dírce.

„Jo..jo…takhle, prudce…jo…ještě…“ instruovala spíš sama sebe než Aleše, který jen držel pevnost péra a polohy.

Zase si na chvilku stoupli a Adriana se opřela o kanape rukama, Aleš pokračoval v tom krátkém a prudkém šukání jejího análku a z toho, jak se třásla, tušil, že už za chvilku bude. Několikrát sebou zaškubala, zvedla se a přitiskla se k němu celým tělem. Trochu se divil, že může stát, ale vzápětí sebou zase plácla na pohovku a už mu nic nebránilo vytáhnout jí ho ze zadku a udělat se jí na záda.

Aleš se otočil a uvědomil si, že kulečník je za rohem lokálu, což byl taky asi důvod, proč si jich nikdo nevšiml. Jen dobře, napadlo ho, ty zlitý blbci taky nemusí vidět všechno.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.