Hlavně to pak smazat…

Aurora vypla handsfree, zaparkovala, vzala si kabelku a vydala se vstříc jedné z okolních vil. Měla se setkat se zájemkyní o koupi skutečně nádherného domu a ačkoli jí bylo jasné, že bude muset vynechat oběd, tohle si nemohla nechat ujít. Dům za deset milionů neprodávala každý den, i když její obvyklé obchody taky nebyly nejmenší.

 

O minutku později klaply dveře a zvuk Aurořiných podpatků se rozlehl dřevem vykládanou chodbou.

„Haló, je tu někdo?“ Její kroky utichly, jakmile vstoupila na dlouhý koberec, ale kuchyně hned vedle byla opět ve dřevě, takže začala zase klapat.

Prošla obývákem a zahlédla na terase siluetu v lehátku. Usmála se nad klientkou, která si umí udělat pohodlí. Deset dvacet kroků, profesionální nádech k profesionálnímu pozdravu…a zaražení uprostřed pohybu.

 

Na lehátku se rozvalovala její dcera.

„Dee…?!“

„Ahoj mami, dneska je krásně, co?“

„Ty ses úplně posrala, má drahá!“

Dee se zarazila a pozvedla tázavě obočí: „Co se děje?“

„Děláš si ze mě prdel? Za prvé tu nemáš co dělat, za druhé se tenhle barák snažim prodat…“

„Ale notak, dyť se tu jen chvilku opaluju. Doma to dělám taky.“

„Doma je to něco jinýho. To si myslíš,“ ukázala rukou kolem sebe, „že dům za deset mega nebude mít všude sledovací systém? Jak mám pak někomu vysvětlit, že na páskách je moje dcera v…tomhle,“ ukázala na její tělo zakryté látkou, která by vydala možná na ubrousek.

„Ale notak, vždyť je to přesně ten styl, který se ti tak líbí…,“ natáhla se k mamce a přejela palcem po dolním lemu její minisukně, nehtem se dotkla i stehna.

„Nech toho, tohle mě může stát místo. Teďka hezky zvedneš ten opálenej zadek a jdeme dovnitř.“

Když otvíraly prosklenou stěnu do obývacího pokoje, Dee se smála jak potrhlá. V minimalistickém prádle a punčochách vypadala jako mladá prvotřídní šlapka uprostřed lovu.

 

Aurora pomalu oddechovala a nebyla si jistá, co s tou mladou potvůrkou udělá. Na jednu stranu se jejímu chování nemohla moc divit, na druhé straně některé věci mezi nimi patřily skutečně jen domů.

„Mami, no tak, vždyť to takhle máš sama ráda, s trochou toho rizika, ne?“ Natáhla se na pohovku a vlnila se opravdu jak v bordelu.

  Černá, bílá, obě vlhké…

Její matka dosedla k naproti ní a snažila se neztratit sebekontrolu. Bylo to dost těžké v momentě, kdy jste tušili sledovací systém po celém domě.

„Podívej se, doma to může být něco jiného, tam jsme samy a dají se tam dělat…nejrůznější věci. Ale tady pracuju a tenhle dům není náš. Je to něco, co potřebuju prodat.“

Její dcera se k ní natáhla a zajela jí prstem přes stehno až skoro na kalhotky. „No tak , nebuď tak oficiální, vždyť v tom není takový rozdíl…“

„Tohle mě může fakt stát místo…holčičko…bez ohledu na to, že bych se tomu, co máš na mysli, zase…pravda…tolik nebránila…“

Obličej její dcery byl na dosah a ta odzbrojující ústa s laškujícím úsměvem plným energie…už měla její dlaň zespoda na stehně a přistihla se, že projíždí nehtem pod lemem těch kalhotek nekalhotek. Vlastní dcera mě svede v práci, no super…

Pohladila tu chtivou slečnu po ouškách a když sjela ukazováky mezi její prsa, Dee se jí dlaní dostávala do záhybů halenky…rozepla si ji sama a vystavila dceři na odiv černou podprsenku. ta už měla ruku mezi jejími stehny. Bleskově stáhla oba košíčky prádla a nasála bradavky. Přitiskla se ně tak, že Aurora se prudce nadechla a jen zašeptala: „Ty víš, jak na maminku, holčičko…sakra, holka…,“ ujelo jí, jak ji Dee masírovala kundičku přes kalhotky.

Nečekala na výzvu k líbání a jen co zvedla hlavu od bradavek, zajela mamince do pusy jazykem.

 
„Sakra, ty si pořád lepší a lepší…ty moje lascivní mrško…“ zavzdychala Aurora a cukla sebou, když jí Dee přitiskla dva prsty krásně na klitoris.

„Mám výbornou učitelku, která mi hrozně chutná, když jí lížu tam dole…“ Dva prsty začaly kmitat přes kundičku jako metronom, který se zbláznil a hraje si na vrtuli letadla.

Mamka se zakymácela a zaryla prsty do čalounění pohovky. „Mmmmmmrrrrrmmmm….“ zavrčela.

Zbavila se konečně minisukně a zaklesla se do těla své dcery.

„Udělej mě, maminka potřebuje orgasmus…“ přikázala, přitáhla si Deein obličej a vtiskla jí silnou pusu.

Dee ji mnula kundičku, tiskla se na ni kozama a pořád se jí dívala vášnivě do očí, aby jí neutekla ani vteřina maminčina chtivého výrazu. Prsty pořád vibrovaly a dole a Aurora prosila dcerušku o orgasmus. „Udělej mamku, víš co moje pička potřebuje, umíš to s ní krásně těma prstíkama…aaaahhhhhh….“

  „Můj manžel je voják...“

Pak zmalátněla a pomalu se položila na opěradlo, jako když ohleduplný zabiják pokládá tělo na podlahu.

Byl čas na výměnu. Aurora se nad dcerku naklonila jak přicházející bouře. „Chci každou tvoji část a každý centimetr tohohle těla….,“ odhákla ramínka „ukaz mi prsíčka, miláčku, chci je hladit a cucat.“ Promnula bradavku a brnkla o ni jazykem. Pokládala Dee na záda a posouvala se jí dolů do klína.

„Pamatuješ ten večer, kdy jsi mi prvně zajela do kalhotek, mami? Udělej to znovu…tak jako tehdy,“ žadonila lascivní dcerunka.

Zbavila ji kalhotek a když dala Dee zase stehna od sebe, přes Autorou leželo krásně růžové masíčko s několika chloupky jako navigační šipkou. Olízla si dva prsty a zasunula je zpola dovnitř. Vytáhla je, a když se dobře leskly, dala je dceři k ochutnání. „Hodná holčička,“ pochválila ji, když je pusou stáhla jako lízátko.

Pak dolů zapíchla jazyk a Dee se otřásla. Tak jako na maminku platily rychlé prsty, na dceru platil důkladný jazyk. Nejdříve se pořádně přisála jako štěnice, pak se vzdálila a jen kmitala mezi pysky špičkou jazyka. Těžko říct, co bylo lepší, protože Dee pořád žadonila, ať pokračuje a klepala sebou nahoru a dolů.

„Jo…joo….prosím, mami…pokračuj…“ pištěla a přitáhla si její hlavu ještě víc a hned ji pustila, protože se musela slastí zaklonit a drapla si oběma rukama obě kozy.

 

Trochu se zvedla, i když jí to dělalo lehce potíže po předešlém laskání, a zbavila maminku prádla. Jakmile byla její prsa uvolněná z drátů podprsenky, zase je objala rukama a jedno po druhém nasála pořádně do pusy. „Jo, přesně takhle, lásko…víš…jak moc jsem ujetá…na…mmmm….na to když mi někdo mačká kozy…“

Nato se Dee lehounce odtáhla. „Chci…“

„Copak, miláčku?“

„Chci si to udělat navzájem…“ špitla dcera, stáhla si trochu vlasy a natáhla se na zády na pohovku. Maminka se usadila klínem nad její hlavou a sklonila se k jejímu rozkroku. Dee ji lízala stejně zběsile, jako ona předtím svou dceru, a maminka zatim kmitala prstem v kundě své dcerušky.

„AAaaahhhhhhh…jo…prsty i jazyk, jo…víc…prosím víc….bože to je tak supeeeerrrrr…“ ječela Aurora tak, že ať bylo sledování kdekoli, tohle tam určitě bude. Jak byla rozjetá, zapíchla se jazykem pořádně do té lasturky pod sebou. Dee natáhla ruku a hladila mamince zvenku análek. Obě se sladily jazykem v pičce té druhé. Přehodily se, takže maminka byla dole, ale jinak zachovaly rozložení. „Sedni si na mě pořádně tou pičkou, chci se z tebe napít, holčičko moje…“ dirigovala Aurora a zahryzla se do toho krásně poddajného těla.

  Přistižena ve dveřích

Dee neklesala, jen rejdila mamince v kundě třemi prsty a zase tam dělal splašený metronom.

„Mmmmmmmrrrrrhhhhhhh…takhle, jo….jooo…..mrdej mě tim jazykem, mami…joooo….“

Začala se jí nad pusou vlnit, chtěla toho co nejvíc….“Doprdele…“ zašeptala po orgasmu a sjela dolů mamince do klína.

 

Když se vzpamatovala, Aurora se uvelebila v rohu pohovky. „Udělej znova maminku, ano, zlato…?“

Dee beze slova přikývla, objala ji kolem pasu a zase nasála bradavky, což byl nejlepší možný úvod. Klesla dolů, palci roztáhla závoje od sebe a ponořila se jazykem mezi ně…kroužila pusou po celé kundičce, špičkou švihala vrásnění a prsty lehce tlačila na okraje. Pak to celé lízala plochou jazyka, jako když si kočička myje tlapky.

„Dopr….dele…to…je…mmmm…aaaa…..to se nedáááá…sakr….“ chtěla se udržet v sedě, ale klesla na měkké čalounění a přepadla hlavou přes okraj, kde otevřela pusu v tichém výkřiku neuvěřitelné slasti a zavřela oči. Málem omdlela.

Dcera byla nemilosrdná a nedovolila jí ani vteřinu klidu. Když přestala s jazykem, přitiskla na kundu celou dlaň a zajela tam dvěma prsty. Pak jimi začala vevnitř mlít. Otočila ruku, nechala ji dole a přitulila se k matce, která se s ní okamžitě začala líbat.

K dokonalosti už chybělo jen vzájemné sevření. Zaklesly se nohama do sebe a třely se o sebe klíny jako dvě kobylky na louce. Pohledy upřené vzájemné do očí a kunda, která se tře o kundu.

„Omrdej mě, holčičko…přefikni znova svou maminku, prosím…chci tě cítit, opři se mi o tu kundu…“

Dee se vrtěla v jejím klíně a mačkala jí kozy. Netrvalo to moc dlouho, klesla udělaná na maminku a jen se třásla na stejně se třesoucím těle pod ní.

Aurora ji objala kolem ramen a přitáhla si její hlavu. „Miluju tě holčičko, tak hrozně moc tě miluju…“

Dcera ji naposled políbila na prsa a jen oddechovala s hlavou opřenou o její hrudník.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.