Předkrm

Jako by nestačilo to, že na něj šéf celej den křičí jednu kravinu za druhou, ještě se s ním musí pohádat baba v tramvaji a ožralej blb na ulici bere jako osobní urážku, že u sebe Mirek nemá cigára. Když mu řekl, že už rok nekouří, podíval se na něj jak na něco v kanále a zabrblal něco o kreténech. Sám přitom páchl jako vodka nalitá do kočičího záchodu.

V těch myšlenkách dorazil k paneláku a bezmyšlenkovitě odemkl. Schránka prázdná, Ivona už bude asi doma. Ve výtahu se mu trochu ulevilo, aspoň nemusí těch pět pater šlapat sám a doma si snad trochu oddechne.

 

„Ahoj zlato…“ zaslechl na půl ucha, když si sundával u dveří tenisky a jeho klíče cinkly na botníku.

„Čau lásko,“ odvětil a vracela se mu normální nálada.

Dolehla k němu vůně omáčky na špagety, kterou by poznal kdykoli. Miloval těstoviny.

Jen co vešel do kuchyně, vrhla se mu Ivona kolem krku a teprve po důkladném polibku se ho zeptala, jak bylo v práci.

„Ani mi lásko nemluv, jedna sračka za druhou a ještě na mě v tramvaji vyjela nějaká bába. Mám chuť si akorát tak sednout a dát si pivko.“

Nasměrovala ho do křesla a Mirek do něj krásně zapadl. Ivona odložila vařečku na stůl a sedla si mu na klín.

„Tohle by taky nemuselo bejt marný,“ podotkl a chytil jí za zadek.

Zahihňala se a objala ho kolem ramen. „Ber to jako předkrm,“ zašeptala.

Vzal ji za boky a oba je trochu přetočil, takže byli namáčknutí v křesle vedle sebe. Chtěl jí dát pusu, ale uhýbala mu lehounce pusou, vždycky když se posunul. Několikrát se jí dostal do pusy a nasál oba její rty. To už mu jela po košili a rozepínala knoflík za knoflíkem. Mirkova ruka jí sjížděla po stehně stále blíže ke klínu. Stáhl si košili, Ivona mu přejela rukou přes prsa a zakotvila až pod páskem, kde mu zmáčkla kalhoty, jako když chytá tenisák.

  Ve třech s jedním nástrojem

Položil ji na záda, natáhla si nohy přes jeho klín a jeho ruku měla okamžitě mezi nohama. Rozepl jí džíny a během líbání jí vjel pod tričko až na prsa. Málokdy nosila prádlo a ani dnešek nebyl výjimkou, takže jakmile přetáhl triko přes hlavu, byli polonazí oba. Nasál její bradavky do pusy, a jak nad něj naklonila hlavu, zakryly její blonďaté vlasy jeho ježka.

Zbavili se jejích džín a zůstaly tak jen modré krajkové kalhotky. Sedla si mu na stehno a provinula se k němu, jasně cítil bradavky na prsou. Rozepla mu zip, obratně hmátla do spodků a vytáhla už ztopořený penis. Několikrát ho přetáhla od kořene po žalud a pak se ke svému příteli zase sklonila s několika polibky. Mazlil se jazykem s jejím jazykem a dvěma prsty jí harašil v kalhotkách. Pak si na něj sedla obkročmo a vrazila mu do pusy prsa.

 

Zbavil se spodků a se stojícím penisem položil Ivonu na křeslo stejně jako předtím. Jak ji během dalšího líbání jezdil prstem mezi pysky, cítil vlhko obalující mu prsty. Roztáhla nohy a přitáhla si Mirka k sobě. Projel jí mezi stehny žaludem, aby si na něj vzal trochu její šťávy a pak už ho do ní zasunul naplno. Rukou se opřel o křeslo a rozjel se více bedry.

Po minutě usoudil, že je to na prd a posadil si Ivonu na sebe, kde se mohla pořádně rozhoupat. Jakmile zrychlila, bylo slyšet krásné mlaskání, jak se penis třel o pružnou mladou kundičku. Vzdychala mu trhaně do ucha s rukama kolem jeho krku a on ji držel za prdelku. Přirážela na něj, tiskla se k němu a její tělo bylo jak zvíře klepající se v tiché agonii.

  I to je práce záchranářů...

Nechal ji vstát, opřela se rukama o opěradlo jak sfinga a zajel do ní zezadu. Kmital jí zadkem za prdelkou a ona na něj dorážela. Zase ten její rajcovní dech. Vlasy jí padaly přes prsa a pramínky zakrývaly obličej se slastí zasněným výrazem. Koule mu pleskaly o její prdelku a rukama ji svíral v pase. Natlačil se jí na zadek penisem tak, že jí malém vytlačil z křesla. Prcal ji tak jako antická socha, která se za ní jen kýve, zatímco ona vepředu jen drží.

Postavila se na jednu nohu, druhou pokrčenou dala na opěradlo, a když ji zase Mirek nabral zezadu, vypadali opravdu jako mramorová dvojice někde v parku. Tohle ale nevydrželo dlouho, protože z její kundičky hrozně vypadával, takže se vrátili do lehu. Šukal ji stejně jako na začátku, když do ní ten den pronikl poprvé. Mohl se držet krásně roztažených stehen a Ivonino tělo se k němu vláčně tulilo. Čím víc se rozjel, tím jasnější bylo, že se za chvilku udělá. Snažil se to oddálit, protože Ivona začala trhaně vzdychat a to bylo co říct.

Pak už to ale nešlo dál a on vytryskl do jejího nitra a vzápětí se naklonil rukou k jejím prsům a ústy k tváři, která čekala na důkladné líbání.

Ještě chvilku se prali jazyky a zoubky, ale ústa už dostávala chuť na něco jiného…takže ke stolu zasedli ta, jak byli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.