Dívka od vedle

Dveře otevřel naprosto bezmyšlenkovitě. Stála na prahu oděna velmi spoře a ptala se ho, jestli ji s tím počítačem může pomoct. Odvětil, že ještě neví, co je za problém, protože její popis po telefonu byl dost povrchní.

,,Udělám zatím kafe.“ Řekla s chápavým kývnutím a odběhla kamsi do útrob bytu.

Prošel obývákem do ložnice, kde zahlédl krom několika kousků oblečení pohozených na posteli notebok otevřený na stolku kousek od líčidel.

S pokrčením ramen k němu usedl a začal zkoumat situaci. Během chvilky měl jasno a prohlídka několika systémových složek mu to potvrdila. Ta holka hloupá klikla zas na něco, na co neměla a co jí asi poslala některá z jejich stejně věci znalých kamarádek. Takže teď měla v systému několik špionážních programů, které ji slušně zatěžovaly již tak nic moc výkon počítače.

Zabral se do práce tak, že když mu vedle ruky postavila šálek kávy, lehce nadskočil. Konejšivě ho pohladila po ruce.

,,Jen klid, já tě nekousnu.“

,,Občas se mi to stává, když se do něčeho u počítače moc zaberu.“

,,Takže to vyřešíš?“ zeptala se s nadějí v hlase.

,,Jo, ale chvilku to bude trvat. Teda není to nic složitého, ale asi budeš tohle odpoledne bez počítače, protože to musím důkladně projet.“

,,Vždyť nikam nespěcháme, ne?“ zeptala se, ale byla to otázka spíše řečnická, když mu začala rukou laskat kudrnaté vlasy a hladit ho zezadu na krku. Opřela se o něj tělem oděným nyní jen v prádélku. Že to asi takhle dopadne, tušil už v momentě, kdy viděl její běžné oblečení na posteli a v obýváku a když pod postelí zahlédl špičku vykukujícího vibrátoru. Holčička se nám vzrušila teďka potřebuje něco živějšího, aby ji to dodělalo pomyslel si. Pokud šlo o něj, rozhodně se nebránil jí to dopřát.

  Černá, bílá, obě vlhké…

Prostrčil ruku mezi jejími stehny a pohladil jí na kůži. Chvíli jezdil nahoru a dolů po její sametově hladké a určitě pečlivě udržované kůži. Pak dal ruku pro změn nad její stehno, položil jí dlaň celou plochou na záda a přitáhl jí k sobě.

Její ústa se pootevřela jen tak akorát, aby dovnitř pronikl jeho jazyk a ona mu mohla oplatit stejnou mincí. Posadil si ji na klín a zabořil obličej do její hrudi. Jeho rty spočinuly na bradavkách, které ho přes tkaninu prádla rajcovaly ještě víc. Měl rád kontakt s tělem přes oblečení.

Když jí rozvázal přední tkaničku krajkové košilky a odhalil tak celé ňadro, přesunuli se konečně na postel. Lehla si na něj a roztáhla nohy, takže se jeho prsty dostaly konečně až do její kundičky, ve které se okamžitě zabydlely. Její zrychlený dech a následné sténání mu jen potvrdily, že je stoprocentně vítán.

Nasedla na něj obkročmo a stále částečně zahalená si užívala kontrast toho, že on má na sobě všechno oblečení a ona prakticky žádné. Klesla na moment k jeho hlavě a opět jej zavalila salvou důkladných polibků.

Potom se trochu nadzvedla, aby mu uvolnila místo na stažení kalhot. Pomohla mu , jak jen mohla, a výsledkem bylo, že když dosedla, ucítila pod sebou ono kýžené horké maso, které už se těšilo do její lasturky. Velmi pomalu a procítěně vstala. V momentě, kdy uvolnila jeho tělo, začal masturbovat. Chvilku to pozorovala a pak si ještě pomaleji sundala kalhotky, čímž pro něj i pro ni padla poslední zábrana.

  Vílí dostaveníčko

Zvedl svůj penis a jen jí ho nastavil do cesty, takže na něj krásně dosedla. Pak se začala po kouskách pohybovat dopředu a dozadu. Zvedl k ní hlavu a dal se do olizování jejích bradavek. Opět ho vzala kolem krku a přitáhla k sobě. Nato se na něj položila celým svým tělem a on sám jí položil ruce na záda, hladil její páteř a druhou rukou mačkal její zadeček houpající se na jeho ocasu.

V této pozici nějakou dobu zůstali, jen střídali různé úhly náklonu a tempo přirážení do její kundičky.

Velmi pomalu z něj sesedla a otočila se k němu prdelkou. Zvedl její krajkovou sukničku a ponořil nos i jazyk k její prdelce. Položila se na bok, opřela vepředu o loket, a když si dřepl na její nataženou nohu, trčel jeho ohon přesně proti jejímu intimnímu vchodu.

Neváhal a opět vstoupil, tentokrát ale volněji. Opíral se rukou o její rameno, občas jí položil tu samou ruku na tvář a přitáhl si její hlavu pro několik polibků. Ty ale netrvaly moc dlouho a pak se vrátil opět k přirážení proti její pochvě.

Zvedla se na všechny čtyři a opět mu vystavila na odiv svoji prcinku, tentokrát zpříma. Nezaváhal ani na moment a zase nasadil na její kraj svoje kopí, které rychle vklouzlo dovnitř. Už si sice. Kroutil se v její prdelce a šukal ji stejně důkladně jako předtím.

Protože nás zákon schválnosti nutí vyzkoušet postupně všechny možnosti, jen proto, abychom se nakonec vrátili k té první, i tito dva chvilkoví milenci se vrátili k poloze, kdy on ležel na její posteli a ona se na něm pohupovala svým půvabným tělem.

  Masáž pro dvojice

Usmívala se na něj, když ji šimral na břiše a díval se jí přitom do očí. Měla ráda tyhle doprovodné efekty, které obohacovaly samotné souložení.

Jeho zase bavilo pozorovat, jak jeho penis stále a stále mizí v její vagině a opět se objevuje před jeho zraky mezi závojíčky s decentním piercingem. Když změnil její dírku a přirážel jí do zadečku, rozevřel volnou rukou její kundičku a strčil jí tam jeden prst, aby ani tady nezůstala nevyužita.

Přivítala to dalším vzdycháním.

Ležela na zádech, očí upřené do jeho, jeho penis nad svým poprsím a pečlivě jej honila svou rukou. Očekávala kapky na své kůži každou chvíli, ale zároveň chtěla, aby tenhle moment trval o něco déle. Užívala si ten pocit, rozkoše, který způsobovala jeho tělu a ji samotnou vzrušovalo právě vědomí toho, jak se teď cítí, když ona už zase trochu převzala vládu nad svým tělem. Byla vzrušená, ale ne bezhlavě. Když už to nějakou dobu trvalo, převzal svůj ohon do vlastních rukou.

Ona zavřela oči, pootevřela ústa a jen s klidným dechem očekávala bílou nadílku na své tváři. A když konečně přišla, stála také za to a bohatě vynahradila čekání, které bylo v její souvislosti potřeba.

Rozetřela si jeho spermie po své kůži a užívala si tento klidný moment, kdy už je dokonáno všechno potřebné a oba aktéři si jen užívají svou přítomnost, posílenou čerstvými vzpomínkami na společné zážitky.

Na tohle příště nebude potřeba rozbitý počítač, blesklo jí hlavou.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *