Čtyři poškoláci

Hodina se neuvěřitelně táhla. Asi nikdo ve třídě už nevnímal slova učitelky, která monotónním hlasem něco vykládala a občas přikreslila cosi na tabuli. Pak se stalo, že kluci u okna dělali už takovej bordel, že to učitelka nemohla přehlížet.

„Tak a už toho mám sakra dost. Budete tu po škole a je mi jedno, jak je venku nebo jestli máte pak nějaký povinnosti. Karen, Michelle, Michael a David jsou po škole.“

Její plamenný projev skončil, jako když utne, a nutno říct, že třída se trochu zklidnila. Paradoxně ale přestali ti, co předtím nic moc nevyváděli, zatímco zmíněná čtveřice už neměla co ztratit.

Po deseti minutách zazvonilo a zbytek osazenstva hodiny společenských věd se zvedl z lavic. Během minutky vyklidili prostor a nechali tu jen čtyři zoufalce. Tedy dva zoufalce a dvě zoufalky.

Čekala je asi hodina totální nudy, protože učitelka jim nic nezadala. Takže se chvilku placatili a koukali střídavě z okna a na displeje svých mobilů. Jak už to bývá u mládeže posedlé elektronickou komunikací, většina jejich komunikace probíhala online. Ale i to za chvíli jednoho omrzí.

Ale vzhledem k tomu, že tu byli v dobém poměru, zábavu si zakrátko našli všichni čtyři. No, začalo to tím, že si Karen sedla na katedru a začala si fixkou z učitelčina stolu psát po stehnech. Všichni se na ni občas koukli už tehdy, když ke katedře kráčela, protože její kozačky důkladně bušily na prkna podlahy třídy.

Pak roztáhla nohy. Nebylo to přímo jejím úmyslem, ale upřímně, na vnitřní stranu stehen se jinak moc psát nedá. Občas se přitom rozhlédla po třídě a usmála se při pohledech, které byly směsicí údivu, obdivu a u obou kluků ještě s příměsí nadrženosti a očekávání toho, co přijde dál. Dokončila svoje tvůrčí eskapády i na druhé noze a mezi oběma uměleckými plátny se stále blýskaly drobné cvočky na jejích modrých kalhotkách.

Třída už se válela smíchem a všichni tři si hledali takové úhly pohledu, aby zahlédli, co to tam sakra kutí. Nakonec ale nezbylo než vstát a podívat se zblízka.

Což udělal jako první David. Taky proto, že byl nejblíže. Udělal na Karen několik posunků, jako že je cvok a ona se smíchem přikývla. Hladil ji po stehnech a stále se spolu hihňali.

Jako vrchol si ta kočka ještě těsně vedle kundičky nakreslila směrovou šipku. Asi aby návštěvník jasně pochopil, kterým směrem se má vydat.

S otázkou v očích ukázal prstem k jejím kalhotkám a počkal, až přikývne. Stále s lehkým ujišťováním očima jí odtáhl látku kalhotek stranou, až světlo dopadlo na její krásně vyholenou mušličku. Pořád občas mrknul do jejích očí, jestli ho nevyžene, ale měla stále stejný výraz.

Proto natáhl ukazováček a zlehka se dotkl vnějšího masíčka její kundičky. Pár vteřin jí tam jen tak objížděl, ale pak klesl v kolenou a provlékl se pod její nohou, až byl obličejem přímo u jejího rozevřeného klína.

 

Odtáhl jí látku kalhotek opět stranou a ohlédl se na zbytek třídy, co se tam děje. Ale odpovědí mu byly jen dva usměvavé obličeje, které čekaly na další divadlo.

Zabořil tedy jazyk mezi její stehna, na což odpověděla jejich lehkým sevřením.

Z Karenina hrdla se ozvalo zasténání a její dech získal ten obvyklý hluboký a zrychlený rytmus.

Ale mezi lavicemi se taky něco začalo dít.

Michael si asi řekl, že přece nezůstane pozadu a přiblížil se k Michelle, která už dávno nechala mobil mobilem. Položil jí ruku na stehno a důkladně jí políbil. Její ruka začala jezdit po jeho hrudníku a mazlit se přes látku trička s jeho boky a žebry.

  Afterpárty

Zatímco David stále pokračoval v lízání Kareniny kundičky, Michael zvedl Michelle a sedl si na její místo, přičemž se mu tato půvabná blondýna usadila na klíně. Hladil jí přes prsa a na bocích, zatímco ona jej oběma dlaněmi vzala kolem krku a začala se s ním dlouze a procítěně líbat.

David stále neúnavně prolizoval závojíčky růžového masa a v uších mu znělo vzrušené oddechování úst nad jeho hlavou.

Michael s Michelle už pokročili. Měla víc roztažené nohy a tričko už mnohem níže, takže jí koukaly bradavky. Michaelova ruka se usadila na jejích kalhotkách a seznamovala se s prostředím.

David lehce odtáhl hlavu a ke špičce jazyka přidal prostředníček, který Karen zavrtal přímo dovnitř. Ta měla jen přivřené oči a stále vzrušené oddechovala a občas svého opečovávatele pohladila po vlasech.

Ten vstal, v jejím klíně nechal jen dva prsty, a políbil jí ústy plnými jejích vlastních šťáv. Zatímco se s ní líbal, nepřestával tepat rukou v její kundičce.

Michael s blondýnkou také změnili uspořádání. Ona byla na lavici na všech čtyřech a on jí zezadu prolizoval její masíčko, na což mu taky odpovídala vydatným vzdycháním – ostatně, co přitom ženy dělají jiného.

 

Nastal čas vyměnit si role. David se opřel o nejbližší stolní desku a Karen s úsměvem a chutí klesla k jeho poklopci. Šikovné prsty mu rozeply knoflíky a vyňaly penis, který ještě potřeboval trochu tvrdosti, ale už byl na dobré cestě.

Karen mu ho důkladně a beze spěchu pohonila a pak jej začala celou plochou jazyka olizovat od kořene po špičku. Po několika tazích zůstala špičkou jazyka na spodku žaludu a jen tam tak šmrdalala. Ke rtům přitisknutým na celý žalud přidávala ještě tahy rukou. Nechtěla ho nechat ani na chvilku odpočinout. Stále přitisknutá rty na jemnou a citlivou kůži jen občas natočila hlavu, aby se i její rty pohybovaly.

Michale pokračoval v lízání Michelle zezadu a ta se jen kroutila pod přívaly toho, co v ní jeho jazyk způsoboval.

David položil Karen ruce na hlavu a lehce dirigoval její tempo. Přijímala to jako poslušná studentka pokročilých lekcí orálního sexu. Pak se zarazila, nechala si penis z půlky v puse a pracovala na něm jen uvnitř. Tohle se střídalo s vydatnými tahy jak její ruky, tak i rtů opět od kořene po špičku, aby ani kousek nepřišel zkrátka. Byla to jedna z těch věcí, na kterých si tahle rošťácká kurvička nechala dost záležet.

Pak ho pustila ústy, ale o to rychleji pokračovala v honění celého jeho ocasu. Obemkla rty pouze žalud a její jazyková práce zůstala obchodním tajemstvím. Její hlava se nehýbala, ale David jí začal lehce přirážet mezi rty. Olizovala ho špičkou jazyka jako nanuk a sledovala s výrazem zvídavé profesionálky jak penis samotný, tak i jeho majitele.

Michael a Michelle konečně změnili pozici. Seděli na stolní desce a ona se mu konečně dobývala do poklopce, aniž ustávala v líbání a hlazení.

Karen stále střídala tempa a způsoby kouření, až ji David uchopil za boky a zvedl. Sedla si na katedru a zaklonila se celým tělem, ale ještě přijala jeho vášnivé líbání. Sundal jí kalhotky a někam je položil. Přitáhl ji k sobě. Ještě ji dvakrát políbil a už nastavoval ptáky na kraj její horké a číhající jeskyňky. Pak už do ní začal pronikat, opřel si její nohy o prsa a ona mu vyházela kolébáním se v bocích. Jeho ruce sjely na její boky a prsa a hladily a hnětly všechno, na co zrovna narazily. Když jeho přirážení nabralo na intenzitě a její sténání na hlasitosti, dal jí ruku na rameno a přidržoval si ji v pohodlné pozici.

  Nejen modelka

Dýchala rychle a zhluboka. Tohle byl jiný kalibr než vylizování kundičky na povrchu. Celý její obličej získal ten polopřítomný výraz vyhrazený dívkám prožívajícím vrcholnou a stálou rozkoš. Ještě natáhla ruku a přidala k jeho penisu svoje prsty, kterými si dráždila poštěváček.

Michelle už bez kalhotek stála vedle lavice a důkladně masturbovala Michaela. Ten měl zase ruku mezi jejíma nohama a dráždil ji tam.

David se trochu zastavil a Karen se na něj pro změnu začala nabodávat vlastními pohyby.

Na moment ho z ní vytáhl a žaludem jí dráždil venku. Lehla si na záda a posunutím se směrem k němu mu naznačila, že ho chce opět uvnitř.

Začal ji šoustat se zběsilostí a novou vášní. Vyhrnul jí tričko a odhalil konečně i její prsa, ale nehladil je, jen je nechal na světle příjemného odpoledne. Našli svůj rytmus, ten vášnivý rytmus dvou těl ve spojení, kterým nic nechybí a která se společně ubírají ke stejnému vyvrcholení. Ale na to si ještě nějaký ten čas počkají.

Vzal jí rukou kolem stehna tak, že jeho prsty byly u její lasturky a stejně jako si ona dráždila klitoris předtím, stejně to udělal on teď. Opět nasadil rychlejší tempo a šukal ji, jako kdyby měl padnout.

Michelle a Michael pořád stáli jak dvě sochy a věnovali se vzájemně masturbaci. Ovšem i u nich nastal čas, aby trochu změnili svoje postavení. Michale to nekomplikoval – prostě svou spolužačku opřel o lavici ve třídě a fouknul jí ho tam zezadu. Jejich pomalé milování bylo trochu kontrastní k vášni a prudkosti, která se odehrávala jen pár kroků od nich.

David nepolevoval ve svém tempu.

 

Michelle se pomalu napichovala na Michaelův ocas a její prsa se houpala nad stolkem, o který se opírala. Ale i on se dostal do tempa a uspokojoval svoji momentální milenku nanejvýš dobře.

Karen si mezitím opět osedlala Davida, který teď už ležel na katedře a jen dirigoval krásku, která se kroutila nad ním. Nápisy na jejích stehnech už se zvolna stíraly, ale to nebylo tak podstatné. Pro ně pro všechny teď byla důležitá jen živočišná a prudká rozkoš, kterou si vzájemně poskytovali. Další část otisků fixky smazala, když se opět začala hrabat mezi nohama svými prstíky. Holka jedna rozjetá…

David k ní natáhl volnou ruku a začal ji rychle a důkladně masírovat klitoris. Karen se mohla zbláznit, takže málem ztratila rovnováhu.

Pak ustali. Plná rozkoše a stále žádoucí z něj slezla, opřela se o vedlejší stolek a nastavila mu prdelku. Pro jistotu jí navlhčil (i když to nebylo vůbec potřeba) a s rukama na jejím zadečku do ní opět pronikl.

Michelle nasedla na Michaela sedícího na židli a zběsile na něm poskakovala, až se jí třepaly jak kozy, tak i vlasy. Byli ke Karen zády a užívali si kromě vlastního šoustání už jen roztoužené pohledy do očí.

S rukou na Karenině krku se David zase rozjel a nenechal svoji malou děvku ani na chvilku odpočinout. Ta se, nalepená na stolní desku, opírala kozama o vlastní blok a mobil a snažila se jen udržet na stole a nespadnout z něj pod přírazy svého nabíječe. Skoro si říkala, jestli to vůbec zvládne. Byla zvyklá na hodně sexu, ale David se opravdu rozjel.

  Romance s vůní kůže a chlípnosti

Trochu se narovnala a ohlédla se na svou prdelku, ve které stále dokola mizel jeho ocas. Trochu nad sebou opět získala kontrolu. Aby se pořád tak nenamáhal, nechala ho chvilku jen stát a vrtěním zadečku sama měnila to, kam až se on sám dostal. Celá se kroutila jako had.

On pak zase převzal kontrolu nad situací, opřel se jí pusou o rameno a pokračoval ve zběsilém přirážení do její roztoužené kundičky.

Obě dvojice prcaly se stejnou vervou. Tady už nebylo místo na jemné milování. Tohle byl pořádný odpolední prc nadržených spolužáků, které holt nechala autorita bez dozoru.

Karen oddechovala, jako kdyby zrovna složila vagon uhlí. Když ho z ní David vytáhl a s rukou na rameni ji donutil si kleknout k jeho ptáku, vděčně ho přijala do svých úst.

Takový schopný klacek musí pořádně uctít.

Michelle si taky řekla, že nebude od věci změna. Už chvilku nešukala, ale honila Michaelova ptáka a rajcovně se mu dívala do očí. Pak mu jednoduše sjela z klína na zem a zachytila se pusou za jeho penis, jako když se smyčka lana chytí o skobu ve skále.

Karen stále střídavě masírovala pustou, jazykem i rukama Davidovi péro a sem tam jí on jen přirážel do nehybných a lačných úst.

Oba si pak vzali své krásky z boku. Každý sice lehce jinak, ale základní poloha byla stejná. A obě taky skoro stejně vzdychaly. Michael to pojal navíc invenčně a píchal Michelle do prdelky. To bylo něco pro tu blonďatou štětku, která si furt hrála na tichou intelektuálku a čtenářku. Ale ukažte ji pořádný ocas a utahá půlku třídy.

 

Karen si pořád honila pičku, ve které už si asi David udělá trvalou adresu. Jeho ptákovi se z ní totiž vůbec nechtělo, jak se zdálo. Chvilku ji jen hladil žaludem mezi nohama a mučil ji tím, že nevěděla, kde a jak se usadí. Nebo jestli bude chtít zase vykouřit. Nakonec ji přestal trápit a vrátil se do tepla její pochvy, na což reagovala lehnutím si na lavici. Kdoví, jestli šukání nakonec neužívali i výrobci školního nábytku jako zátěžové testy.

Michael zběsile prcal tu krásnou bloncku, která si ještě stíhala honit kačenku. Aniž by ho z ní vytrhoval, lehla si na záda a dívala se mu do očí. Tedy pokud je zrovna v přívalu slasti nezavřela.

David zbavil Karen definitivně oblečení a užíval si ji čistě z boku na katedře, přičemž jí ještě hnětl kozičky, které se mu v rukách příjemně mlely. Naposled mu ho pak na chvíli vzala do pusy. Moc dlouho to ale nevydrželo. Opřel ji vedle druhých souložníků a vzal si ji zezadu.

Možnost koukat se na prcání těch druhých přivedla za pár minut obě dvojice k vrcholu.

Vzdychání slečen ani nestihlo utichnout a ozvalo se dvojhlasné zasténání kluků, kteří posledními tahy přiváděli svoje nástroje k orgasmu. Protože se k nim holky nestihly obrátit čelem, schytaly to holt na záda a prdelky. Ale to nebylo tak podstatné. Mnohem důležitější byl krásný šoustací koncert vzdechů, který tomu předcházel.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *