Přistižena ve dveřích

Líné víkendové odpoledne na chatě zalévalo krajinu sluncem. Svítilo taky do pokoje, kde na posteli ležela Brenda. Vyhrnuté tričko odhalovalo perfektní kozy. Jednu bradavku si žmoulala mezi prsty, zatímco druhá ruka operovala mezi stehny a probírala se její kundou. Občas ruku zvedla a olízla si ji, aby si připomněla, jak vlastně chutná. Pak se zase vrátila do rozkroku a kroužila tam třemi prsty, jak to měla ráda. Chloupky nad škvírkou jí šimraly na dlani a jen vzdychala. Se zaražením prstů dovnitř, jejich opětovným vytažením a pořádným kmitáním na povrchu se jí z hrdla vydralo táhlé zasténání.

 

Po chodbě šla Candy s telefonem u ucha a kompletně zabraná do rozhovoru.

„Jo, rozumíš, tomu? Ona se prostě -“ Během těchto slov vpadla k Brendě do pokoje a nadskočily obě.

Brena zaječela a přitáhla si na sebe deku.

„Sorry, sorry, přišla jsem si pro svou podprsenku.

„Tvoje podprda tu neni!“ vykřikla Brenda a ještě v tom znělo vzdychání.

Candy kmitala očima na ni a na její klín, pak se upřeně podívala před sebe a s vyhrknutím: „Tak nic,“ vypadla z pokoje.

Zabouchla dveře a vrátila si telefon k uchu, snažila se uklidnit. Na protější straně linky bylo stejně ticho. Spustila ruku a několikrát se zhluboka nadechla.

„Tak tohle bylo fakt divný,“ říkala si pro sebe Brenda a pořád držela v ruce deku. Rozhlédla se po pokoji, zaposlouchala se. Nikde nic. Nikde nikdo. Pokrčila rameny a natáhla se na postel tak, jak byla předtím. Vzápětí už se její ruka vracela do klína do předem připravené pozice. S rychlým rozkmitáním se začaly Brendě zase unikat hluboké a táhlé steny.

 

Candy na chodbě byla potichu, takže zvuky tlumené dveřní deskou k ní vzápětí dolehly.

Otočila se ke dveřím a pomalu se rukou natáhla ke klice. Otevřela je a spatřila masturbující Brandu. Ležela na zádech se zavřenýma očima, jednu ruku kroutící se na kundě, takže Candy neviděla.

  Večerní přátelská návštěva

Ta pocítila první záchvěv vzrušení a s pootevřenými rty zaklonila lehce hlavu. Přitiskla se k futru a tlak tvrdého dřeva proti jejímu tělu jí přivodil dalších pár příjemných impulsů, zatím stále jen jemných. Přejela si rukama přes prsa a ruku na hrudi už si nechala. Jedno stiskla. Pomalu si vyhrnovala tílko, a jakmile se jí bradavky ocitly venku, přetočila se zpátky na chodbu a opřela tam, kde stála předtím, těsně vedle dveří. Se zvukem jdoucím z místnosti se prvně smísily její vlastní vzdechy. Jednou rukou si držela vyhrnuté tílko, druhou zajela pod šortky. Paže obepínající prsa je k sobě tiskla, ruka v kundičce se začala vlnit, jak jen to zajetí šortek dovolovalo. Konečně si je rozepla a zajela si tam pořádně, ničím nelimitovaná.

„Jo, přesně takhle…“ zašeptala si Candy pro sebe, když si dvěma prsty zajela až dovnitř. Vědomí, že vedle je žena dělající to samé, vzrušovalo, možnost přistižení ale ještě víc. Stáhla si šortky přes zadek dolů a nechala je volně klesnout až ke kotníkům. Olízla si prsty, vrátila je na pičku. Na stehnech jí zůstaly ještě kalhotky, které záhy taky shrnuly dolů, a vystoupila z obojího. Stála tak na chodbě jen ve vyhrnutém tílku. S nohama lehce od sebe a třela si kundičku stejným kroužením jako Brenda vedle.

Kromě vzdychání jí unikala i silnější steny. Chytla se za jednu kozu a druhou rukou zrychlila tempo masírování kundičky. V dalších vteřinách z ní vyrazil řetěz zasténání.

 

Brenda to slyšela a na posteli vstala do sedu.

Vstala a potichu, opatrně došla až ke dveřím, kde zahlédla Candyn kmitající loket. Dorazil až na roh veřejí, byly od sebe jen centimetry.

Proboha vyřkla Brenda bezhlesně. Vrátila se kousek zpět a vyskočila do sedu na prádelník u zdi. Candy sténala jak pominutá, takže případných zvuků se Brenda bát nemusela. Opřela se o zeď a její prsty se neomylně vrátily zpátky ke kundě. Nažhavilo ji to samé, co předtím Candy. Obě si mlely rukama v kundách a poslouchaly tu druhou. Akorát jedna to nevěděla. Brendina pusa se otvírala k výkřikům slasti, ale ona se krotila a zatím byla potichu jak myška. Jen když Candy vyrazila další litanii, dovolila si také zasténat.

  Naše malé tajemství

Candy se lehce zmátořila, zmateně se rozhlédla kolem sebe… a její pohled se setkal s Brandou.

Chtěla uhnout. Jenže Brenda se po ní natáhla a strhla ji hnedka do pokoje. Tam ji hodila na postel a vrhla se na ni. Další sténání utlumily polibky, ruce Candy se zachytly Brendě za zadek. Polibky nebraly konce, vlnění nohou, prdelek a stehen neustávalo ani na vteřinu.

„Pojď ke mně…“ řekla Candy, když se Brenda ustálila v lehu a ona se sklonila k její kundičce. Jen tam začal jazyk kmitat, Brenda se zaklonila v novém návalu slasti a jen trochu pohladila Candy ve vlasech.

„Jo…rychlejc…jooo….ať se udělám…udělej měěěééééé….“

Candy kmitala jazykem jak šílená, sála její pičku a mlela se tam celou pusou, až to mlaskalo na celý pokoj. Brenda si její hlavu tiskla do klína a jen hulákala slastí.

Candy se zvedla, zbavila se konečně tílka a pak si klekla Brendě nad obličej. Ta ji začala lízat, jen se k ní ta krásná kundička přiblížila. Zatímco Brenda kmitala jazykem, Candy se ještě houpala v kyčlích a natáhla se jednou rukou dozadu na Brendinu pičku. Brenda se zase natáhla na její kozy a pořádně ji přes ně několikrát plácla. „Jo…pěkně…jo, takhleéééé….“ řvala jak pominutá.

Pak se k ní Candy sklonila a trochu jí ovinula celé tělo. Chvíli se obě jen líbaly a nakonec se propletly nohama, aby se mohly třít kundičkama. Brenda zůstala ležet a Candy se nad ní vztyčila jak maják. Jen pořádně dosedla na její klín, začala se pohupovat. Pod ní se ozvalo další zasténání. Plivla ještě pod sebe a pokračovali ve vlnění. Pohyby Candy připomínaly jízdu na koni…no a Brenda řvala skoro, jako kdyby řehtala. Házely sebou úplně stejně jako při normálním šoustání. Jen se Brenda trochu zvedla do polosedu, přitiskla se Candy na kozy a nasála jí bradavku.

  Mia a její paní

„Ježiš, to je tak supéééérrrrr…“

Candy se sklonila, dala jí pořádnou pusu a zase se narovnala.

Po delším houpání obě na chvíli ochably. Brenda se zbavila kompletně oblečení a po dalším procítěném polibku si k sobě nastavila Candy prdelkou a na všechny čtyři. Roztáhla jí prdelku a několikrát jí plivla na obě dírky. Nejdřív jí prstem promasírovala zadeček, pak se k němu dostala i jazykem a to Candy zaječela jak siréna. Brenda nataženým jazykem střídavě zajížděla do análku a do kundičky a Candy sténala jak protržená. Její steny přecházely od výkřiků a táhlého sténání až po tlumené kňučení a mumlání něčeho, čemu nebylo naprosto rozumět. Zvládla si akorát natáhnout ruku dozadu a trochu mastit kundičku, zatímco Brendin jazyk se opakovaně nořil do jejího análku.

Vstaly obě, narazily na sebe nahými a vzrušenými těly a chvilku si jen vysávaly navzájem jazyky z pusy. Brenda si hrála s jejíma kozama a lízala ji od prsou až po pusu. Natiskly se na sebe celými těly a třela se bradavkami.

Pak si Brenda lehla na záda do stejné pozice, v jaké původně onanovala. Když se k ní Candy sklonila rukama a obličejem, bylo jasné, že to nebude trvat dlouho.

„Jo ty malá děvko, pořádně mi ji vylízej, ať se pořádně udělám….“ Jen ji držela za vlasy a tlačila jí hlavu dolů a vlnila se pod ní kundičkou. „Jóóó…doprdele to je vonóóóo….kurvááááá….užžžžžž….“ zavyla a zvrátila hlavu.

Když se trochu sebrala, podívala se na Candy, pohladila ji po vlasech.

„Tohle bylo moc fajn, jen příště zaklepej, než mi vlezeš do pokoje, ano?“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.