Běží běží, zakopne a leží

Prsty zvedly krajkový pás a obtočily ho kolem pevného, trénovaného pasu. Annie zvedla pohled a podívala se na sebe spokojeně do zrcadla. Pás s podvazky byl momentálně jediným kusem oblečení, které na sobě měla. Navinula rukou punčochy a zabalila postupně obě nohy. Vzala podprsenku a přitiskla si ji na prsa. Sedla nádherně. Když tak cítila pod rukama bradavky, napadlo ji, kdo se jich bude příště dotýkat, nasávat je, líbat je. To ještě netušila, že se dočká dříve, než čekala. Když byly košíčky nastaveny, pohladila si kozy ještě jednou a svému odrazu v zrcadle dala lehkou pusu. Byl to její soukromý rituál označující, že všechno je připraveno.

Pak si u okna zapálila cigaretu a dívala se ven, kde zasněžené cestičky předměstí tvořily akorát tak terén, kde nebyl problém si zlomit nohu nebo se vybourat autem a napálit to někomu do popelnice.

Vzápětí se do té bílé dostala tmavá skvrna. Annie ji nejdříve nevnímala, ale pak si všimla osamělého běžce v upnutých teplácích, jak poskakuje ulicí kolem jejího domu. Jenže jeho péče o vlastní zdraví se setkala s kluzkou namrzlou dlažbou a sekl sebou jak podťatý. Annie se zalekla, ale nepřikládala tomu moc váhu. Takových tlam člověk za život hodí nespočetně.

Jenže tomu chlápkovi evidentně dělalo problém vstát. Když už ležel na té chladné zemi víc jak minutu, Annie došlo, že to nebude jen tak. Kousla se do rtu a dumala, co dělat. Chtěla mu pomoct, jenže na sobě neměla prakticky nic. Jenže dobrota nakonec zvítězila a ona se vydala vstříc zraněnému neznámému.

„Jste v pořádku?“ zavolala na něj od branky, už v kabátě a botách. Podařilo se mu trochu naklonit, ale pořád se nedokázal zvednout na vlastní nohy.

„Ale snad jo, jenže když se chci narovnat, chytnou mě nějak záda. Asi jsem si něco natáhl. Společnými silami vytvořil podivný propletenec těl a pomalu dorazili až k ní domů.

„Potřebujete nějaký horký nápoj a namazat ta záda,“ poznamenala, když ho u sebe v pokoji složila na pohovku.

„Kde vás to bolí?“

„Tady dole na zádech. Kdykoli se blbě naklonil nebo natočím, tak mě to úplně ochromí.“

Došla k němu zezadu a zkoumala mu záda přes moirový trikot.

„No na doteky nereagujete, takže nic zlomeného by tam být nemělo. Jak se vlastně jmenujete?“

„Avery,“ odvětil a lehce zasykl.

„Jsem Annie. No řekla bych, že to nebude nic hrozného.“

  Důkladný pohovor

„Měl bych vyrazit domů,“ poznamenal.

„Nesmysl, musíte si dát aspoň sprchu a něco teplého k pití. Ležel jste dlouho na namrzlé dlažbě. Jste úplně promrzlý a ztuhlý, počkejte,“ hnedka si sundala kabát a dala mu ho kolem ramen.

Udělala dva kroky a stála zase před ním.


„Avery, mám takový nápad.“

„No?“

„Jste hrozně zmrzlý. Polárníci používají vzájemné zahřátí vlastním tělesným teplem. Můžeme to zkusit.“

Místo odpovědi kýchl tak, až nadskočily o obrazy na stěnách.

„No, to je přesně ono. Jestli se hnedka nezahřejete, tak máte na krku pořádnou rýmu. Rychle, shoďte ze sebe to studené oblečení. Jen se na chvilku otočte.“

A začala se svlékat. Po chviličce si všimla, že ji pozoruje v zrcadle.

„Avery, vy nemravo…“ okomentovala to se smíchem. To už na sobě měla zase jen ten pásek a lezla do postele. Vzápětí ho zvala k sobě s dekou zvednutou až ke kozám.

„No tak, pojď ke mě. Ale nahý…“ upřesnila.

Klepal se pořád jak ratlík. „Čím dříve budete nahý, tím dříve se zahřejete, to je jednoduchý.“

Za minutku stál u zrcadla a tiskl si ruce do klína.

„Ale no tak, už jsem nahého chlapa viděl a tys mě viděl v zrcadle. Takže dolu s těma rukama.“

Pomaličku zajel do postele a jen co mohl, hodil na sebe kus přikrývky. Natočila ho na bok a přitiskla se na něj zezadu, jasně cítil její bradavky zapíchnuté do vlastních zad.

Netrvalo dlouho a její ruka mu zajela do klína. „Hele, tady nám někdo ztvrdnul. Tobě se líbí starší ženy, co?“

Váhavě přikývl. To už mu ho Annie pomalu honila. „Já mám mladší kluky ráda. Jsou krásní a většinou rychle tvrdí, zvláště v mojí společnosti.“

Vzápětí mu pokrývka vyletěla z rukou, protože Annie ji strhla z celé postele.

„Tak dost, pořádně tě vykouřim, protože takhle krásný péro si přece nenechám ujít.“

Nestihl zareagovat a už ležel na zádech a měl její hlavu v klíně. Jenže ho nevzala do pusy hnedka. Jen špičkou jazyka škrtla o žalud a užívala si jeho ochromenost a zmatení, jak ho držela pevně v rukou.

„Líbí se ti to, žejo?“ Přikývl.

Zase ho olízla, tentokrát po celé délce penisu až od kořene. Několikrát to zopakovala a pak ho konečně nasála celého. Ale jen jednou. Nastavila hlavu ze strany a okusovala ho ze strany jako zmrzlinu na špejli. Rukou mu rozetřela svoje sliny po celém žaludu a masírovala ho dlaní.

  Říkali mu jitrnice

Avery se podíval do zrcadla u protější stěny a všiml si, že si Annie volnou rukou zajela mezi nohy a prstí si kundičku. Tou rukou mu pak sevřela péro a vrazila si do pičky druhou.

Jenže už to nemohla vydržet, ten tuhý penis ji hrozně lákal a poslední dobou si musela vystačit s prsty. Klekla si a nasedla na Averyho, hned začala krásně přirážet. On taky nezůstal nečinný a šel ji odspodu naproti. Najednou se zarazila a chviličku se na něm jen kroutila boky, až z ní skoro vyklouzl.

„Klidně se mě dotýkej, mám ráda, když mi někdo při šoustání masíruje klitoris.“

Zajel rukou do jejího klína a palcem našel ten vystupující kousek, který přiváděl ženy k šílenství. Do toho ji začal zase pořádně prcat.

„Jo, božééé…přesně takhlééé…mrdéej mě…“ Mastila si pičku a s každým přírazem na něj pořádně dosedla. „Jo…pořádně…pořádně se do mě opři…ať tě citim až v žaludku to tvoje péro…“ zaklonila se a zavyla na celou místnost. Převážila se dopředu, sklonila se až k němu a políbila ho. Její zadeček se na něm pořád pohyboval. Avery zvedla lehounce hlavu a vzal do pusy její kozu. Rukama ji vzal za zadek a pořádně jí sevřel, až na kůži zůstaly stopy prstů.

Ustala s ptákem furt v kundě, sklonila se k němu. „Chci, abys převzal kontrolu…nad tím…jak mě mrdáš…šoustej mě pořádně natvrdo,“ to už se v ní Avery zase pohyboval. „Jo…přesně takhle…vomdrej mi tu kundičku…“

Zvedla se, zaklonila a zůstala na zádech. Avery se zvedl a zase do ní zajel.
„Jo, hezky mě mrdej…dneska jsem tvoje děvka, mrdej svoji kurvu…“

Avery přirážel neúnavně do tý krásný kundy a pozoroval Annie, jak se pod ním melou její kozy. „Jo, hezky hlubokóóó…“ masírovala si nad jeho pérem pičku. Trochu se nad ni naklonil pro lepší průnik. Začala trhaně kvičet a kolikrát jen bezhlesně otevřela pusu.

Vytáhl z ní péro a žaludem přejížděl po mokrém klitorisu.

Zavrčela. „Jo, přesně takhle…dráždí mě…“ Když do ní zase zajel, zaúpěla a padla hlavou zpátky na postel.

Avery se odtáhl a vyměnil péro za jazyk na její kundičce i análku. Lízal ji po celé délce, její nohy v punčochách si jeho hlavu přitahovaly blíž. „Jo….lízej…lízej mi hezky kundičku…než ji zase omrdáš…“

Kmital jazykem na její prdelce, zatímco si občas strčila dva prsty do pičky hned u jeho nosu. Pak se na ni přisál jak upír na krk panny a nenechal ji vydechnout. Annie úpěla a málem přepadla z postele. Přejel jazykem od klína až po její kozy a nechal na kůži vydatnou stopu od slin.

  Anonymní údery?

Annie se zvedla a hodila ho zpátky na záda. Sklonila se nad něj, chvíli ho líbala, pak se na něj zase posadila, tentokrát ale zády k němu. Jen si do ní našel cestičku, už zase krásně a tvrdě mrdali. Zaklonila se, trošku zvedla a nechala ho, aby se dole pořádně rozjel. Bylo to tak prudké, že Annie nestihla ani vzdychat. Zmalátněla a ležela na něm, obě jeho ruce na kozách, které pevně svíral. I v téhle poloze ji začal zase šoustat. „Ježiš to je tak krásný….“ vydechla jenom. „Ještě budu chtít tu tvoji mladou mrdku…hezky v kundičce, až se uděláš…musíš mi ji hezky vystříkat. Hezky naplnit tim tvym pérem.“

Avery cítil, že se blíží k orgasmu, jen nevěděl, jestli to má na svědomí její super kunda, nebo ty perverzní řeči, co celou dobu vede.

Annie se z něj smekla a natáhla se částečně z postele, vypadala jak letadlo, který se má zrovna vybourat o skálu. Viděl jen její zadeček a nohy. Přitiskl se k ní a zezadu do ní zajel. Nevybavoval si, že by nějakou ženskou takhle kdy píchal, ale zase tolik jich neměl. Tohle byla fakt spíš akrobacie, ale Annie se to podle jejího sténání fakt líbilo.

Prcal tu její nenasytnou kundu a čekal, kdy to přijde na ni i na něj. Jejímu mumlání už nerozuměl, vnímal jen teplo kundy, do kterého zas a znova tuhým pérem, které ji co nevidět vystříká mrdkou, přesně jak to po něm chtěla.

Přitáhl si ji trochu víc na postel, protože už ujížděli někam na podlahu, a zase ho do ní zapíchl. Opřel se jí oběma rukama o zadek a zrychlil přirážení.

„Jo, vystříkej tu kundu…vystříkej ji…pořádně mě naplň tu kundu…“ slyšel ji šeptat.

Avery naposledy přirazil a zastavil se přitisknutý na její zadek. Oba cítili jeho pulsování a Annie, jak ji plní pičku mrdkou. Pomalu odpadl do sedu, jen koukal na bílé kapky, které z Annie vytékaly.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.