Přistižen při šmírování

Nedávno jsem se přestěhoval do nové čtvrti a všiml jsem si, že dvakrát až třikrát denně si skupina zdravotních sester z domu s pečovatelskou službou naproti mně přijde sednout na zeď mé zahrady, aby si daly pauzu na cigárko.

Všechny byly docela staré, tak mezi čtyřicítkou a šedesátkou. Začal jsem se schovávat za závěsem, abych je mohl pozorovat, jak kouří. Z nějakého důvodu mě pozorování žen kouřících cigarety nesmírně vzrušovalo. Stál jsem tam a hladil si ptáka, zatímco ony dlouze potahovaly z cigaret.

Jednoho dne, když jsem se díval a hrál si sám se sebou, otevřeným oknem zafoukal poryv větru a musel pohnout závěsem, protože dvě z žen stály a zíraly na mě, zatímco já držel v ruce své tvrdé péro. Cítil jsem se poníženě, že jsem byl přistižen, rychle jsem se zakryl a odstoupil od okna.

Druhý den jsem přišel z práce dřív a našel jsem jich několik sedět na zdi.

Jedna z nich zavolala:

„Ahoj, úchyle, jdeš si teď dovnitř vyhonit?”.

Nervózně jsem se zasmál, odmítl a vešel do domu. Asi po deseti minutách někdo zaklepal na dveře, otevřel jsem a našel tam stát jednu ze sester, která se mě zeptala, jestli se mnou může mluvit. Řekl jsem, že jistě, a začal jsem se omlouvat za předchozí den. Zvedla prst, aby mě přerušila, a zeptala se mě, jak se jmenuji, a já jí to řekl. Představila se jako Donna a řekla, že je vedoucí místního domova důchodců.

Řekla, že ona i ženy venku byly dost rozrušené z toho, co viděly předchozího dne. Zeptala se, jestli bych se jim šel omluvit za to, co viděly. pokorně jsem souhlasil a vyšel ven za skupinou žen, které seděly na mé zdi a kouřily.

Byla tam Donna, která za mnou přišla, bylo jí kolem padesáti, hádal jsem, že má tmavé vlasy a nosí brýle, byla dost prsatá. Tricia a Lisa, představily se, myslím, že jim bylo kolem čtyřicítky, a nakonec se pozdravily i s Debbie, ta byla nejstarší, asi jí bylo kolem šedesátky. Promluvil jsem s každou z nich zvlášť a omluvil se za své chování. Všechny to docela pobavilo a mou omluvu přijaly.

Tricia se mě zeptala, co mě na té skupině nebo na jednotlivcích ve skupině tak vzrušilo. Usmál jsem se a řekl

„Byly jste to vy všechny. Všechny jste moc krásné dámy a já se na vás rád dívám, jak kouříte. Připadá mi to velmi erotické.”

To je rozesmálo. Lisa mi řekla, abych si sedl na stěnu.

Čtyři ženy se postavily těsně ke mně a Tricia mi podala krabičku cigaret, každá dáma si jednu vzala a vložila si cigaretu mezi rty, všechny vytáhly zapalovače a zapálily si a zhluboka se nadechly kouře. Podívaly se jedna na druhou a každá s křivým úsměvem začala vydechovat svůj kouř přímo na mě.

„Je to pěkný, úchyle? Postaví se ti z toho?” zeptala se Lisa.

Přikývl jsem, když mě kouř obklopil.

“Jo, to jo,” řekl jsem.

Lisa se rozhlédla, zatímco ostatní pokračovaly v kouření a vydechovaly na mě.

„Vytáhni ptáka a vyhoň si ho před námi,” řekla.

„Co venku, na veřejnosti?” zeptal jsem se.

  Mokré sblížení

„Ano, chceme vidět, jak jsi tvrdý a jestli tě skupinka starých žen dokáže donutit vystříknout si.”

Otočila se k ostatním a řekla.

„Chceme ho vidět, jak si ho vyhoní, že jo, dámy?”

Všechny souhlasně přikývly.

Byl jsem z toho opravdu nervózní, ale zároveň mě to nesmírně vzrušovalo.

Nikdy předtím jsem nic takového nedělal, ale představa, že mě tyhle starší ženy uvidí nahého, budou se dívat, jak se dotýkám a jak se dělám, mi nějak připadala neuvěřitelně vzrušující.

Rozepnul jsem si džíny a vytáhl penis. Z publika se ozvalo uznalé zamručení. Dámy jedna po druhé dokouřily cigarety a rozdrtily je pod botami. Všechny si okamžitě zapálily další. Tricia si dřepla vedle mě, dlouze potáhla a vydechla proud kouře na můj penis.

„No tak jeď, úchyle,” řekla.

Díval jsem se na ni a vnímal, jak je na svůj věk přitažlivá. Měla hezké oči a plné rty. Přiblížila si špičku cigarety s filtrem ke rtům a zhluboka potáhla. Usmála se na mě a nechala si jazyk jezdit po rtech, když mi vydechovala do obličeje.

„No tak, děvko, vyhoníš nám ho,” řekla, „nemáme na to celej den, musíme se vrátit do práce.”

Začal jsem si honit péro. Ostatní tři kouřily a vydechovaly nade mnou. Debbie, která neřekla ani slovo, se sklonila a chytila mě za bradu.

„Otevři pusu,” přikázala. Udělal jsem, co mi řekla, a ona mi do úst vyplivla obrovské množství kouřových slin.

„Spolkni to, děvko,” požadovala.

Chutnalo to odporně, normálně bych to neudělal, ale asi jsem byl v kouzlu okamžiku.

Lisa se postavila vedle ní a udělala totéž. Pak to udělaly i Donna a Tricia. Byla to ta nejodpornější věc, jakou jsem kdy udělal, ale byl to úžasný pocit.

Už jsem to nevydržel a udělal jsem se a vystříkl stužky spermatu na Debbiinu botu.

„Ty špinavá píčo,” křikla, „nemůžu se vrátit do práce s tvým semenem. Hned ho slízej.”

„To je nechutný,” odvětil jsem, „to neudělám.”

Tricia se otočila a rozhlédla se.

„Někdo přichází. Jestli neuděláš, co ti Debs řekla, všichni odejdeme a necháme tě tu s tvým ptákem viset venku, aby ho všichni viděli.”

Debbie ke mně zvedla nohu.

„Rychle, úchyle, než tě zase chytí s ptákem v ruce, jenže možná nebudou mít takové pochopení jako my.”

Uchopil jsem její nohu a vyplázl na ni jazyk. Začal jsem olizovat sperma z její boty, bral jsem ho do pusy a polykal.

Bylo to nechutné, ale strašně mě vzrušovalo, co mi dělají. Jakmile jsem jí vyčistil botu, všechny se otočily a odešly. „Zítra ve stejnou dobu,“ zavolaly zpátky.

Zítra to přišlo. Byla sobota, takže jsem nebyl v práci. Venku bylo hrozné počasí, větrno a hustě pršelo. Nečekal jsem, že kvůli počasí uvidím dámy venku na kuřácké pauze, ale v půl jedenácté někdo zaklepal na dveře.

Otevřel jsem a našel je čekat na prahu.

„Ahoj, Donno.“

„Tak pojď, úchyle,” řekla Donna, “užijeme si trochu zábavy. Venku je počasí na hovno, tak si půjdeme odpočinout dovnitř.”

„Ne,” řekl jsem, „v domě se nesmí kouřit.”

„Tak pojďme do garáže,” řekla Debbie.

  Vílí dostaveníčko

Zavedl jsem je do garáže, Tricia vytáhla z kapsy kabátu krabičku cigaret Berkeley SuperKing a podala je kolem sebe. Každá žena si jednu vybrala a zapálila si.

Sledoval jsem, jak si Tricia sama bere z krabičky cigaretu. Držela ji v levé ruce, nezapálenou, zatímco pravou rukou sáhla do tašky a vytáhla rtěnku.

Otevřela rtěnku a pokračovala v nanášení silné vrstvy červené barvy na rty. Přejela po nich jazykem, aby je zvlhčila, a pak si mezi vlhké rudé rty vložila špičku cigarety s filtrem. Přiblížila zapalovač ke špičce cigarety, zapálila si, zhluboka se nadechla a vyfoukla kouř mezi červené rty a na mě.

Stála jsem tam jako uhranutý a pozoroval ji. Ostatní tři dámy mě následovaly, jedna po druhé si zapálily a zopakovaly Triciino počínání.

„Kouřící sexy děvky,” řekla a mrkla na mě.

Ostatní tři se zasmály.

„Vzrušuje tě, když mě vidíš s cigaretou v puse?” zeptala se Tricia a pomalu se ke mně blížila.

„Svlékni se,” řekla.

Rychle jsem se svlékl a posadil na pracovní stůl. Tricia teď stála vedle mě, vzala si už rtěnkou potřísněný filtr mezi rty a sáhla dolů, aby mi špičkou filtru obkreslila bradavku. Bradavka mi velmi ztvrdla.

„Myslím, že se mu to líbí, dámy,” zasmála se Tricia.

„Já to zkusím,” řekla Donna.

Přistoupila ke mně a třela mi špičku filtru o druhou bradavku. Vrátila si xigaretu mezi rty a začala mi nehty cvrnkat do bradavek. Ostatní dámy teď přišly ke mně a pozorovaly Donnu. Pořád na mě vydechovaly kouř. Donna mi jemně stiskla bradavky mezi prsty a pak je velmi silně stiskla a škubla za ně, až jsem vykřikla směsicí bolesti a rozkoše. Všechny se rozesmály.

„Ty jsi ale slaboch,” řekla Lisa. „Musíme s tím něco udělat.”

Vytáhla z tašky malý černý pytlík a vytáhla z něj nějaké svorky.

„Co to je?” zeptal jsem se.

„Mám ti to říct, nebo ukázat?” nadhodila Lisa.

Podíval jsem se na Debbie, která na mě kývla, abych s tím souhlasil.

Pokrčil jsem rameny, a tak Lisa pokračovala.

„Posaď se, uvolni se a užij si to,” řekla.

„Donna na tebe byla trochu drsná. Nech mě je líbat líp“, řekla. Lisa si dlouze potáhla z cigarety, naklonila se a vzala do svých zakouřených úst mou bradavku. Švihla po ní jazykem a přitom vydechla kouř. Cítil jsem teplo jejích úst a cigaretového kouře. Přitiskla rty na mou tvrdou bradavku a jemně ji sála. Totéž udělala i s druhou.

Sedla si na bobek a ještě několikrát dlouze a pomalu potáhla z cigarety a upřeně se na mě dívala.

„Líbí se ti to?” zeptala se Tricia,

„Ano.“

„Teď na něj buď něžná, Debbie, ať mu moc neublížíš,” řekla Tricia.

Debbie vzala jednu ze svorek a připevnila mi ji na levou bradavku.

Zalapal jsem po dechu a zavrávoral. Zasmála se a zopakovala postup s pravou. Pak si zapálila cigaretu a jemně mě políbila na rty.

Odstoupila, zhluboka se nadechla a pak mi vydechla do obličeje.

„Jsem tak ráda, že se ti líbíme my, staré kuřačky. Teď si dej ruce za záda. Chci si s tebou hrát.”

Udělal jsem, co mi řekla. Debbie sáhla do kapsy a vytáhla gumovou rukavici. Sáhla do druhé kapsy a vytáhla lahvičku s lubrikantem. Debbie pevně sevřela cigaretu mezi rty, když se ke mně přiblížila a stříkla si na ruku v rukavici trochu gelu. Sáhla dolů, uchopila můj tvrdý penis a začala ho masírovat lubrikačním gelem. Volnou ruku zvedla k ústům a po dlouhém potáhnutí si z ní vzala cigaretu. Vyfoukla mi kouř do obličeje a začala mi honit péro. Garáž naplnily špinavé skřípavé zvuky.

  Oboustranný pohovor

„Ten lubrikant je příjemný, že jo,” nadhodila Debbie.

Mohl jsem jen souhlasit, když se k nám ostatní ženy přiblížily, aby se na nás podívaly. Všechny si zapálily čerstvé cigarety a začaly mi foukat kouř proti péru a do obličeje.

„Tohle chce tvrději a tvrději, rychleji a rychleji,” řekla Donna.

„No tak, chlapče, chci vidět, jak se pro mě uděláš.”

Lisa se naklonila dopředu a chytila se řetízků svorek na bradavky, za které silně zatáhla. Podíval jsem se dolů a viděl, jak se mi bradavky rozšiřují do svorek, slabě jsem zasténal.

„To se mu líbí,” řekla Tricia, potáhla z cigarety a pak se ke mně přiblížila, přiložila své rty k mým, jazykem mě donutila otevřít ústa a vydechla mi do úst. Chvíli mě jazykem šukala.

„Má to rád drsně,” řekla, když naposledy vytáhla jazyk z mých úst.

Přitom mi do úst vyplivla obrovský chuchvalec slin. Ostatní ženy si z toho vzaly příklad a také se naklonily dopředu, aby mi plivly do obličeje. Jejich počínání mě nutilo k tomu, abych se stále víc a víc snažil.

„Myslím, že už to dlouho nevydrží,” konstatovala Debbie.

Měl jsem pocit, že mi hoří péro. Lubrikant a gumové rukavice opravdu dělaly své.

„Udělám se, udělám se,” hlásil jsem.

„Úžasné,” řekla Debbie.

„Vystříkneš si,” řekla, když si přiblížila cigaretu k ústům a sevřela ji mezi rty. Přitáhla volnou ruku k mému péru, když jsem začal stříkat obrovské prameny spermatu na dlaň v rukavici. Dojila mi péro dál a mrdala mě pěstí čím dál silněji, dokud jsem už nemohl. Prosil jsem ji, aby přestala.

Lisa mě stále tahala za svorky na bradavkách, co jí síly stačily. Když jsem vystříkl, nechala se unést, škubla ještě silněji a obě svorky se utrhly. Vydal jsem ze sebe výkřik bolesti.

Debbie zpomalila své pohyby lubrikovanou rukou. Díval jsem se na její dlaň plnou spermatu.  „Udělal jsi obrovský nepořádek,“ řekla, že to budeš muset uklidit.

Naposledy potáhla z cigarety, když mi zvedla ruku k ústům. Lisa mi řekla, abych vyplázl jazyk a slízal sperma z Debbiiny ruky. Debbie mi vydechla do obličeje poslední plnou pusu kouře, když jsem vystrčil jazyk a začal lízat své sperma z jejích prstů v rukavici. Sál jsem a lízal tu kaši, dokud ruka nebyla čistá. Debbie mi otřela ruku se spermatem a namazanou ruku o celý obličej, poplácala mě po tváři a řekla, jaký jsem byl hodný chlapeček.

„No, chlapče, tohle představení se nám líbilo, bohužel máme příštích pár týdnů každá jinou směnu, takže možná bude chvíli trvat, než si s tebou budeme moct zase všechny pohrát.“

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.