První cuckolding

Cuckolding neboli paroháčství…. Hmmm; kde mám začít? No, určitě se tomu budete smát; ale můj zájem o to sahá hodně daleko. Existoval televizní sitcom s názvem „Muž v domácnosti”. V něm dělala Mildred (Yootha Joyceová), vdaná, ale sexuálně frustrovaná paní domácí, často Robinovi ( Richard O’Sullivan) – chlápkovi z bytu v horním patře – otevřené sexuální návrhy, zatímco naříkala nad manželovými nedostatky.

Při sledování mi něco „docvaklo”. Myslím, že to byla její otevřená, ale nenaplněná sexualita (nebo to bylo její negližé a huňaté pantofle, ha ha) spolu s naznačenou sexuální neschopností jejího manžela George, co mi vnuklo myšlenku uspokojit manželku jiného muže.

Každopádně tyhle fantazie o šukání vdaných žen zůstaly po celá desetiletí (moje manželství bylo dost vanilkové) právě jen fantaziemi. Tedy až do roku 2001. V té době jsem procházel rozvodem, nebyl jsem na tom zrovna nejlépe a byl jsem sám na večírku svého šéfa, když odcházel do penze. U mého stolu seděl John, jeden z našich dodavatelů, a jeho krásná žena Louise. Pocházeli ze stejného města jako já, takže jsme si kromě mých manželských trablů měli alespoň o čem povídat.

Jak jsme si povídali, popíjeli a večer postupoval, zjistil jsem, že se mi zlepšila nálada a že si jejich společnost opravdu užívám. S Louisou jsme tančili a flirtovali, a když jsme na konci večera seděli všechny tři u stolu, zeptala se mě, jestli bych se nechtěl vrátit k nim do pokoje „na skleničku na dobrou noc” – což John doprovodil širokým úsměvem a teatrálním mrknutím na znamení souhlasu.

Louise mi dala číslo jejich pokoje a požádala mě, abych jim dal deset minut na „osvěžení”. Po uplynutí stanovené doby jsem nervózně zamířil k jejich pokoji; nebyl jsem si jistá, jestli to má být větrání, hrnek kakaa, nebo zhýralá noc – naštěstí byl jejich pokoj na stejném patře jako můj, takže v žádném případě nevzniklo žádné podezření.

Zaklepal jsem na jejich dveře a John mi téměř okamžitě otevřel a rychle mě uvedl dovnitř, kde na mě čekala Louise. Přehozená přes postel ve spodním prádle. Zavřel za mnou dveře, natáhl ruku směrem k Louise a řekl „posluž si”.

  "Zasuneš ho do mně, prosím?"

Nepotřebovala jsem žádné pobídky a během několika vteřin jsem ležel na posteli vedle ní, naše ruce se objímaly a vášnivě jsme se líbali. Naprosto jsem si uvědomoval (a vlastně mě vzrušovala) Johnovu přítomnost; a naše ruce byly všude kolem, jak jsme spolu klečeli na posteli; svlékali jsme se, hladili, lízali a sáli jeden druhého. Přitiskl jsem ji k posteli a vstoupil do ní. Když jsme šukali, dosáhla orgasmu a udýchaně poznamenala: „Johne, takhle šuká opravdový chlap” – což mě přivedlo na pokraj a zatímco jsme se líbali, udělal jsem se hluboko do ní.

Podíval jsem se na Johna v křesle, stále nás pozorně sledoval – a zběsile si ho honil. Louise se na něj podívala a řekla: „Slabochu, přestaň si honit, pojď sem a ukliď ten nepořádek”. Nepotřeboval žádné pobídky; v okamžiku měl obličej zabořený mezi jejíma nohama a dychtivě se ládoval mým semenem a jejími šťávami.

Posléze se John zvedl, udělal nám všem šálek kávy a seděli jsme, povídali si a smáli se tomu zážitku; už to dělali předtím – s číšníkem na dovolené před několika lety, ale řekli mi, že doma chtějí něco pravidelného. Zasmál jsem se a poznamenal, že to na mě bylo ušité! Souhlasili a řekli mi, že o tom mluvili, zatímco jsem byl dříve večer v baru chvíli pryč. Rozhodně jsem si nehodlal stěžovat. John se k nám pak připojil na posteli a všichni jsme zbytek noci prošukali.

Ráno jsme si s Louisou vyměnili čísla, já se vrátil do svého pokoje a pak domů. Poslal jsem jí esemesku, v níž jsem jí sdělil, jak moc se mi náš společný čas líbil; během týdne jsme si vyměnili několik šťavnatých zpráv zpráv a domluvili se, že se u nich doma sejdeme znovu následující sobotní večer.

Z jejích zpráv vyplynulo, že je submisivní a touží po tom, aby ji někdo ovládal; také mi řekla, že Johna vzrušuje ponižování, no a mně se prostě líbila představa toho všeho a být třetí stranou velmi zvrhlého trojúhelníku – a to byl začátek pravidelné čtyřleté „záležitosti”.

  Potkaly se v koupelně

Jak čas plynul, veškeré zábrany, které jsme mohli mít, úplně zmizely. Louise se obzvlášť líbila mimořádná pozornost a těsná blízkost penisu druhého muže je nevyhnutelná. Téměř k mému překvapení mi to nevadilo – zvlášť když jsem viděl, jak moc ji to vzrušuje.

Líbilo se jí, když jsem ji zezadu mrdal a plácal, zatímco John ležel pod ní a lízal jí klitoris. Jednou večer; muselo to být naše třetí nebo čtvrté setkání, jsem cítil, jak mi jazykem olizuje koule a penis, zatímco jsem ji šukal. Bylo to příjemné. Po mém orgasmu mi ho také olízl a vykouřil.

Četl jsem a důkladně zkoumal toto téma – ponořil jsem se do dynamiky paroháčství – a čím víc jsem četl, tím víc mě to zajímalo.

Před naším dalším setkáním jsem Louisu pověřil, aby Johnovi koupila klec na penis a týden před našimi schůzkami ho držela v cudnosti. Louise a já jsme měli mít každý jeden klíč. Před mým příchodem jí měl John pomoci vykoupat se, pak se oholit, rozložit si oblečení a pak si obléknout spodní prádlo – kalhotky a malý vršek s kamizolkou. Při mém příchodu mě přivítal u dveří – patřičně oblečený. Trochu jsem mu zavrtěl klecí na penisu a zasmála se, když mě vedl do obývacího pokoje, kde už čekala jeho žena.

John poskakoval kolem a podával nám pití a něco k zakousnutí, zatímco jsme si s Louisou povídali a znovu se seznamovali. Naznačila, že pro Johna by bylo slastně ponižující – a pro mě příjemné, kdyby kouřil péro jejímu milenci. Přistihl jsem se, že souhlasím, a řekl jsem jí, že by měla asistovat. Byl překvapivě zdatný a já jsem ho taky pochválil.

„Dobře jsem ho vycvičila s mým robertkem,” odpověděla Louise. Chvíli se oba nezištně dělili, kouřili a lízali mi péro, koule i zadek – a nanejvýš uspokojivé to také bylo.

Když se mi Louise chlípně zadívala do očí, gestem jsem ukázal nahoru – což znamenalo, že bychom měli pokračovat v ložnici. Vstala a já následoval její vytvarovaný zadek nahoru do jejich manželské postele, zatímco John se pokorně zeptal, jestli může pozorovat.

  Sesterská lekce

Té noci byl sex obzvlášť intenzivní; Louise se líbilo, že ji „používám”, a John mě v tom ze svého křesla u dveří podporoval – prosil mě, abych ji „pořádně prohlédl”. Když jsem si ji vzal, Louise odpověděla svému manželovi: „Měl by se na tebe pořádně podívat”.

Vzápětí a k mému překvapení se mi ta myšlenka zalíbila a řekla jsem mu, aby si stoupl na postel a klekl si vedle ní. Sáhla do zásuvky nočního stolku a vytáhla lahvičku s lubrikantem. Odstoupil jsem od ní a řekl Johnovi, aby si sundal kalhotky. Louise si ke mně přisedla, nastříkala lubrikant na můj tvrdý penis a zkušeně a vydatně ho rozmazala kolem něj i v jeho řitním otvoru – nevěděl jsem, že Louise má připínací penis – a už nějakou dobu ho s ním „peguje”!

Políbila mě, uchopila mou erekci a pak ji zavedla do manželova zadku. Začal jsem ho šukat, zatímco jsem ji líbal a prstil.

Oba si tyhle nárazy a výprask nesmírně užívali; a já jsem si s sebou přinesl řadu svých nástrojů, abych doplnil své ruce: pádlo, bičík (její oblíbený), starý jezdecký bičík mé dcery a dřevěnou lžíci z jejich kuchyně. Postupem času jsme si pořídili další pomůcky: provazy, roubíky, svorky, vakuovou pumpu a systém na poutání pod matrací s pouty na zápěstí a kotníky.

Čím více měsíců ubíhalo a čím lépe jsme se znali, tím více byl sex bez zábran a tím více jsme si ho všichni užívali. Při mnoha příležitostech jsme se oddávali i perverzním vodním radovánkám – což jsme si všichni nesmírně užívali.

V našich měsíčních asignacích jsme pokračovali, dokud jsem v roce 2005 nepotkal svou bývalou přítelkyni, ale stále jsme zůstali přáteli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.