Oboustranný pohovor

Stoupal po schodech do kanceláře a nadával na to, co ho dneska zase všechno čeká. Tušil totiž, že kolegové se nepřetrhnout a většina zůstane na něm. Podíval se na hodinky na mobilu. Nikde nikdo. „Hergot, neměla tu bejt ta holka na pohovor, zeptal se sám sebe? Ty baby taky choděj vždycky pozdě, aby na sebe upoutaly pozornost. Sakra.“

Když vstoupil kanceláře, leknutím nadskočil. U stolu stála nahatá holka, oblečení v ruce a zády k němu. Prsa neviděl, ale postava a ta prdelka rozhodně nějaký to pnutí ve spodkách způsobily.

„Co tu sakra děláte, ženská?!“ houkl leknutím.

Teď nadskočila ona a otočila se, oblečení jí krylo tělo. „No já jdu na ten pohovor, a protože vím, co vyvádíte, stejně by to podle mě u toho sexu skončilo, tak proč se zdržovat, žejo?“

Pokýval uznale hlavou, protože ten myšlenkový pochod dával smysl. „To je fakt. Ale nejdříve se mi trochu ukaž, holka.“

Uchechtla se a pustila lodičky i oblečení, takže před ním stále nahá a on si všiml, že má mezi nohama brko. Zatím splasklý, ale má ho tam a to bylo hlavní.

„Hele, ty máš brko, to se mi líbí.“

„Jo, ale já jsem zvědavá na to tvoje.“ Odvětila, a než stihl cokoli říct, dřepla si k němu, zajela mu do poklopce, který si stejně zapomněl zapnout, a ve vteřince měla jeho péro v ruce.

Jen ho nasála, zaklonil se, položil jí téměř otcovsky ruku na hlavu a pohyboval se tam a zpátky. „Ty nejsi marná, potvůrko.“ zašeptal po pár minutách, co makala tlamičkou na jeho klacku.

  Dvě ženy a jedna postel

Střídala se mu na koulích i žaludu jazykem a rukama a nic nevynechala. Už jen kvůli týhle prácičce by ji vzal, ale chtěl si počkat, s čím přijde dál a těšil se hlavně na ten její klacek. Teprve teď si všiml, že si ho celou dobu honí a že už vypadá docela k světu.

„Holka vůbec nejsi marná, ale ještě se ti pořádně mrknu na to brko. Dřepni si na stůl.“ ukázal rukou za ni.

Odsunula rukou klávesnici a rozvalila se na dřevěné desce. Vrazil si ho toho jejího ptáka skoro až do krku skoro stejně dovedně, jako to dělala už ona předtím s ním.

„Tys už to párkrát dělal, co?“ zeptala se, jak se zakláněla a masírovala si koule rukou, když na nich zrovna nebyl jazykem.

Vstal a zatočil prstem ve vzduchu, aby se otočila, protože ji chtěl oprcat.

Jen vystrčila zadek, poplácal jí po půlkách a vrazil ho do ní až po koule.

Přirážela mu na ptáka a volnou rukou se držela za kozy. On ji jen držel zezadu a přirážel a přirážel. Takhle ji šoustal několik minut bez zastávky, jen se klepala jak drahej pes v dešti.

„Teď se projedeš ty na mě, čubko.“ zavelel, sedl si na koberec, roztáhl nohy do vé a nastavil si ptáka tak, aby na něj ta děvka mohla nasednout. Jak na něm hopsala, pleskal mu její pták o ruku, kterou jí držel za zadnici.. Protože ho ale koberec šimral do zadku, moc dlouho ho to nebavilo.

  Mladý tichý stopař

„Vztyk, změna pozic.“

„A výměna stráží, ty parchante, já si chci taky něco užít. Hezky se vopři a vyšpul pdelk.“ Ukázala nekompromisně ke stolu, o kterej ji tak dlouho opíral, až se o něj sám opřel rukama a zavlnil se jak vnadná striptérka u tyče.

Pleskla ho přes zadek, zajela mu dvěma prstama do řiti a pak už nasadila na kraj vlastní péro.

Šukala ho se stejnou vervou, jak on ji předtím a on už nějak ztratil pojem o čase. Ale nemohlo bejt tolik, nikdo další z firmy tu ještě nebyl.

„Už budu, nastav tlamu zmetku.“

Zase ho předběhla a než něco řekl, měl otevřenou hubu a ona si před ním honila brko.

Když začala cákat, klepala mu žaludem na jazyk, až mu sperma teklo po bradě jak pivní pěna z desátýho kousku.

Jen dostříkala, dřepla si sama, on vstal a pořádně jí pocákal kozy.

„Co to tu vyvádíš, ty blbe?“ ozval se jeho kolega ode dveří a kousl do bagety.

S klidem pokrčil rameny: „No co, pracovní pohovor, ne?“ a ještě ho naposled vrazil tý mršce do pusy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.