Den Matek trochu jinak

Zaklapl mikrovlnku a položil tácek s cereáliemi a ovocem na tácek vedle sklenice s džusem.

„Voní to krásně.“ podotkla Christin.

„Bude to super.“ řekl Ryan. „Drapnu to a ty mě veď.“

Vstoupili do ložnice, kde matka ještě spala zavrtaná do modrých přikrývek.

„Šťastný den matek…“ zahlaholili lehce a položili tácek s vydatnou snídaní na postel.

„Díky vy dva…to je sladký…“ řekla nadšeně při pohledu na chutně vyhlížející jídlo.

„Hele, jsi super a jsme rádi, že tě máme kolem.“

„Já jdu zavolat tátovi.“ prohlásila Christin a vytratila se z pokoje, takže Ryan s její nevlastní matkou osaměli.

„Kdybys potřebovala cokoli dalšího…“ začal Ryan.

„No, vlastně jo. Mohl bys mi trochu namasírovat záda?“

„Christin má hrozně malý prstíky a já potřebuju trochu větší tah, tak jestli by ti to nevadilo.“

„Ne, určitě, rád.“

Nancy se znova usmála a položila se na břicho. Sedl si k ní a masíroval jí nohy, po stehnech stoupal před krásnou prdelku až na záda. Měla na sobě jen černý síťový komplet, ve kterém normálně spala.

„Měl jsi na dnešek ještě nějaký plány?“

„Ani ne…jen tu snídani a pak celkem tak nějak co bys chtěla dělat ty, jestli něco zvláštního.“

„Hele klidně si na mě sedni, budeš mít fakt lepší pozici.“

Pokračoval v masáži a rozepl jí pásek jdoucí přes páteř. Korzet stále držel, ale záda byla zcela volná.

„Můžeš pro mě udělat ještě něco?“ zeptala se Nancy po chvíli.

„Copak?“

„Můžeš do mě zasunout penis?“

  Kouknem se spolu?

Udiveně se nadechl, neschopen slova. „Cože?“

„Jsme tu sami a nějakou chvíli nikdo nepřijde.“ shrnula věcně.

„Hmmm…jo, můžu to udělat.“

„Svlíkni se.“ přikázala jednoduše s hlavou opřenou o loket.

 

Zatímco se se šustěním zbavoval trička a džín, přetáhla si prádlo přes hlavu a pak ho nechala stáhnout jí celý komplet přes nohy.

Klekl si za ní a snažil se rychlým honěním penisu získat aspoň nějakou erekci. Jeho snaha byla přerušena dalším příkazem: „Navlhči mě.“

Minutku ji důkladně slinil a prolizoval jazykem, pak už nasadil na kraj dírky žalud a pronikl dovnitř. Chvíli si musel ještě pomáhat rukou, protože penis nebyl zcela tvrdý.

Ani si nevšimli, že z terasy přišla Christine. Nevykvikla, jen se prudce nadechla a spěšně ukončila hovor.

Pak jen stála a sledovala beze slova jejich šoustání, jehož pleskání stehen o zadnici plnilo celou místnost a vzdychání nevlastní matky bylo spíše podtextem. Zajela si mimoděk rukou pod šortky a přes kalhotky až do klína.

„Ahoj Chris…“ řekla klidně Nancy, když dceru zahlédla.

„Dopr…“ prohlásil Ryan, vyklouzl z ní a nevěděl, co dělat nebo říct.

„Proč se k nám nepřidáš?“ zeptala se Nancy. „Vím dobře, že mě chceš ochutnat.“ převalila se na záda a roztáhla nohy, takže Christin měla její kundu přímo před sebou. Stačilo se jen sehnout a dotknout se jí…

Oblečená se natáhla na postel a zajela jazykem mezi závojíčky. Ryan jí zbavil šortek, chvíli se s ní střídal v macešině klíně a pak začal prolizovat zezadu ji samotnou. Ale jen chvilku, pak ji začal zezadu mrdat.

  Odpolední výměna

Christin mumlala dole slastí a do toho lízala matčinu kundičku.

Nancy vstala, oblezla Christin a vzala do pusy Ryanův penis. Pak ho zase nechala zasunout do dcery.

„Jo, zlato, mrdej mě, pořádně mi opíchej tu moji nenasytnou kundu…mmmmhhhhmmm….“

Nancy jí začala líbat na zádech, a když se otočila, tak i na ústa.

Christin se otočila na záda, přetáhla si tričko přes hlavu, roztáhla nohy a prsty si masírovala poštěváka. Ryan do ní zase zajel a matka jí začala cucat bradavky.

„Bože, tohle je tak super…“ prohlásila mezi polibky s matkou, když jí Nancy hladila celé tělo od koziček až po kundičku. Sama lízala matce bradavky a jen co si nad ní Nancy klekla, pustila se do lízání její pičky.

„Hmmm….mrdej mi tu kundičku, dělej, nepřestávej, lásko…“

 

Zatímco si Ryan honil ocelově tvrdého ptáka, Christin se odsunula kousek dozadu, Nancy klekla k její kundičce a vystrčila na Ryana zase zadek, do kterého měl zajet tak jako předtím. Mrdali vytrvale a Nancy střídala na dceřin kundě prsty a jazyk, jak se to zrovna hodilo.

Když si Ryan potřeboval trochu odpočinout, lehl si doprostřed postele a obě ženský se málem srazily, když na něj chtěl nasednou současně. Sklonil jejich hlavy ke svému penisu se slovy, že takhle se tam v pohodě vejdou.

Střídaly se na žaludu, těle penisu a koulích, jako když si předávají náustek vodní dýmky. Mačkaly mu varlata a rvaly s jeho péro až do krku, až po něm tekly jejich sliny smíšené s jeho vlastními šťávami.

  Stěhovací asistence

Zatímco ho Christin dál kouřila, Nancy si na něj klekla a vrazila si jeho jazyk mezi nohy. Pak se Christin na Ryana konečně napíchla a on se dole pořádně rozjel. Christin vlastně jen napůl seděla, napůl klečela, líbala se s macechou a v její kundě se mlel tvrdý penis.

Pak si matka s dcerou prohodily místa, ale jejich sténání a slastné vzdychání zdaleka neustalo, jen se ještě nahoře hladily kozama o sebe.

 

Ryan šoustal dole matku, ta lízala kundu Christin a ta se v krásném slastném trojúhelníku líbala s Ryanem. Jazyk se mlely mezi obličeji a občas problesklo nějaké slůvko o tom, kdo by chtěl kam co strčit. Když si Christin nabodla Ryana zezadu, matka jí hladila jednou rukou kundičku a druhou jí sem tam plácla přes prdelku. Holky si na sebe pak ještě lehly, takže jejich nabíječ mohl z jedné pozice střídat obě prdelky, zatímco ony si hladily kozičky a líbaly se.

Takhle to nějakou dobu pokračovalo, až to na toho chlapa opravdu přišlo. Postříkal jim oběma zadečky, ony mu zbytky spermatu slízaly z penisu, vyměnily si v pár polibcích trochu semena mezi sebou a po pochvale od obou kurviček se omladina vypravila do koupelny, zatímco Nancy se konečně nasnídala.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.