Důkladný trénink

Stály vedle sebe v tělocvičně v trikotech a protahovaly si všechny končetiny. Obě jen v minimu oblečení, Donna s čelenkou na hlavě, Tina s blond vlasy tak akorát po ramena. Tak nějak si předcvičovaly navzájem, co se které zrovna hodilo, a plynule navazovaly na jeden cvik cvikem druhým.

Střídaly činky, míče a další nástroje a byly jak dvě kopie krásného a vysportovaného těla, která někdo postavil vedle sebe pro vlastní potěchu oka. Přitiskly se k sobě zády a prdelkami a zase zvedaly činku za činkou. Vzájemná blízkost byla příjemná i nad rámec cvičení a občasný dotek těla druhé to ještě posiloval. Nakonec společné cvičení může být to nejlepší afrodisiakum.

Lehly si k proti sobě na matraci a zaklesly se navzájem lýtky. Dělaly sedy lehy proti sobě a ještě si u toho přehazovaly modrobílý kopací míč. Střídavé zvedání a klesání obou těl a občasné posunutí se blíže stehny si jen říkalo o to, aby se jednou setkaly obě nahoře. To se kupodivu nestalo.

Ani tehdy, když klečely proti sobě a střídavě natahoval a zvedaly nohy, přičemž jedna druhou se zájmem pozorovala a nesoustředila se jen na obličej, ale i na výstřih cvičebního trikotu.

Přišlo to až později, když obě proháněly švihadla a Tina už to nevydržela, přitáhla si pevným provazem Donnu k sobě a políbila ji na rty.

Černovláska se nebránila, zapletla se nohama mezi stehna partnerky a opětovala její polibky. Donnina ruka ve sportovní rukavici se jí ihned ocitla na zpocené prdelce a blondýnina ústa putovala přes trikot až dolů na břicho a mezi nohy.

Mazlila se s její prdelkou, líbala její zpocenou kůži a prsty zajížděla mezi půlky schované stále v černých elastických kalhotkách. Donna si klekla k ní, přisála se na její rty a její ruce začaly šmejdit po Tininých zádech a prsou. Jen se s ní začala pořádně mazlit, Tina zavzdychala a zvrátila hlavu. Líbaly se spolu dlouho a důkladně, se silně přisátými ústy a rukama zezadu na hlavách, kterými kontrolovaly, že milenka neuteče.

  Jak se M naučila být kurtizánou

Donna nasála její jazyk a posouvala se po něm jako při kouření penisu. Ochutnávaly si jazyk navzájem a pletly si je ho sebe, jako když se rybičky plácají na suché zemi po vyhození z akvária.

Tina přitáhla matraci a pozvolna si na ni lehala, stále se líbajíc s Donnou, která se nad ní skláněla a jen čekala, aby se na ni mohla pořádně přitisknout. Pohladila jí rukou přes prsa až ke kalhotkám, pak nechala jednu ruku na prsou a druhou jezdila mezi stehny.

Tina vzdychala a vlnila se pod přívaly rozkoše, kterou Donniny šikovné ruce vyvolávaly. Černovláska jen zvedla její trikot a zasunula jednu ruku pod látku, až ucítila bradavku. Hladila jí obě prsa, líbala její hrudník a olizovala krk až někam na bradu.

Tina ji jen objala lehce nohama kolem beder a byla poddajná veškerému jejímu dráždění.

Dona stáhla látku trikotu a cucala bradavky vlnícího se trupu. Pak se s další vlnou líbání položila klínem na klín a prsama na prsa a rozkrokem ještě trochu kroužila, aby Tinu dostala až k nepříčetnosti. Ta zajela rukou pod její černé kalhotky a hnětla její hladkou prdelku.

Donnu používala svůj klín jako penis a přirážela proti Tinině poštěváčku, což dostávalo do extáze obě. Posouvala se na ní krátkými tahy jako při opravdovém přirážení a nezapomínala stále jazykem hladit její prsa.

Pak konečně stáhla ten hořejšek úboru a odhalila obě prsa, kmitala na nich jazykem a nasávala bradavky, že se kůže kolem nich zvedala. Jedna….pak druhá a pak zase vášnivé a hluboké líbání, které nebralo konce.

 

Donna se zvedla a jen to udělala, Tina se rukama přitiskla na její prsa, stále krytá látkou cvičebního úboru. Mačkala ty kozy přes látku a měnila s Donnou jednoho francouzáka za druhého. Vyhrnula elastickou látku, objala prsa rukama v jejich pevnosti a vrhla se na ně pusou.

  Do obchodu se jde prsama

Donna jí hladila po předloktích a občas jí vtiskla polibek do vlasů.

Posunuly se zase po matraci, aby svoje dovádění trochu oživily.

Donna se natáhla na záda a Tina jí zajela rukou mezi stehna. Pak ji ale odtáhla a lízala jí stehna po celé délce, pokračovala na pupík a dál přes hrudník až na prsa, kde už ji Donna zase hladila ve vlasech a po celém těle, kam jen dosáhla.

Našly se opět jazyky a pusou a za stálého líbání přirážela Tina klínem proti klínu stejně, jako předtím její milenka. Vlnila se a kroužila kundičkou a v duchu se usmívala při vzdychání, které dvojhlasně plnilo malou tělocvičnu.

Tina se posunula na Donnino stehno a zajela rukou na její vaginu. Silně ji třela dvěma prsty mezi nohama a pak už odtáhla notně promočenou látku kalhotek, aby se dostala až na vlhké pysky, které roztáhla a protahovala jimi staženou látku kalhotek. To samé si dělala sama, ale do Donny už vrtala hlavně rukama.

Olízla si lehce prsty a dva zasunula přímo dovnitř pochvy. Černovláska se natáhla a masírovala jí konečky prstů klitoris, Tina pořád dokola zajížděla do její chtivé kundičky. Blondýna se k ní sklonila a přisála na její ústa.

Donna se opřela o jednu ze smotaných matrací a natočila k Tině zadeček. Blondýna jí okamžitě stáhla kalhotky, aby se k ní konečně pořádně dostala. Chvilku jí hnětla obě půlky zadečku a roztahovala i stahovala obě dírky, pak do spáry mezi nimi kápla trochu vlastních slin.

Roztáhla závojíčky a chviličku si jen tak hrála s převalujícím se masem uvnitř škvírky, jen aby do ní nahoře vzápětí zasunula jeden kroutící se prst.

K němu se rychle přidal druhý a oba začaly v rychlém rytmu mizet uvnitř kundičky.

  Dvoje boty a jedna kundička

Donna jen krátce oddechovala s hlavou přitisknutou na matraci a zavřenýma očima, ale její výraz mluvil za všechno.

Tina prsty přirážela jak zběsilá a nenechala pochvu chvilku bez pohybu. Když pohyby ustaly, pohladila obě stehna, zatímco Donna se snažila trochu ovládnout svoji malátnou pozici.

 

Tina se natáhla na stejnou stočenou matraci, ale zády k podlaze a pozorovala, jak Donna líbá její nohy vystrčené jak svíčka do výšky.

Po důkladném olíbání stehen jí roztáhla nohy a začala hladit prsa. Jakmile se dostala ústy až k pochvě, Tina ji ovinula nohy kolem krku, takže Donna se skoro nemohla hnout.

Hladila jí obě kozičky, a jakmile blondýna roztáhla nohy, bleskově odhrnula látku kalhotek a vrhla se na rozevřenou kundičku. Olizovala ji na povrchu i uvnitř, nasávala klitoris a zase ho pouštěla ven jako kočka, která si hraje s myškou. Tina vzdychala v krátkých záchvatech a prudkém nádechu i výdechu. Donna se na ni přisála jako kočka sající z matčina cecíku a jen drobné pohyby úst dávaly tušit, co všechno se asi děje uvnitř.

Pak jí prsty roztáhla pysky od sebe a jazykem kmitala na vrcholku s klitorisem.

Tina vzdychala stále stejně, ale mnohem prudčeji a v delších vlnách. Donnina hlava se téměř nehýbala, zato tělo pod ní se kroutilo v nadcházejícím vrcholu.

Pak se blondýna napnula a přitáhla si milenčinu ruku na prsa. Ta stále lízala její závojíčky a teprve za pár minut jí dovolila se zvednout.

Tina se překulila přes matraci a zachytla se jejích úst, se kterými se ihned spojila v dalším francouzáku. Přitáhla si ji k sobě, pak ji povalila na záda jako při wrestlingu a přisála a na její prsa i ústa.

Možná další kolo?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.