Údržba těl

Stál před zrcadlem a pečlivě se holil. Žiletka přejížděla po jeho tváři a zbavovala ji posledních chloupků. Zůstávala jen krásně hladká kůže mužské tváře. Konečně i on sám začínal být s výsledkem spokojený. Kvalitní oholení, to bylo něco, na čem si dával záležet už od střední. A i tady na vojně se to setkávalo celkem s úspěchem a občas mu to i pomohlo.

Když se zase podíval do skla, které odráželo všechno kromě upírů, spatřil známou tvář. Byl to velitel roty. Byl to velitel roty, který byl celý nahý a byl na chlapy. To se o něm vědělo. Holící se Mickey tím pádem věděl, co bude následovat a celkem se tomu nebránil. Aspoň to bude změna proti večerní onanii. Velitel uměl navíc dobře kouřit ptáky a měl krásně úzkou dírku.

Mickey se na něj s úsměvem otočil a jeho nadřízený mu ručníkem utřel trošku mýdla, která mu zůstala na tváři.

Druhou rukou ho chytnul za zadek v maskáčových kalhotách a díval se na jeho krásnou tvář, jejíž jediné chloupky tvořila muška na bradě.

Pak naklonil hlavu a Mickeyho políbil tak, že mu málem snědl pusu. Vrazil mu jazyk hluboko mezi zuby, spoji jeho rty se svými a vytvořil tak jeden uzavřený prostor, kde oba vojáci jen šermovali jazyky a zubama.

Pustil ručník a položil volnou ruku na vojínův poklopec.

Chvilku ho jen hladil přes látku a nahmatával jeho tvrdnoucího ptáka. Pak mu začal kalhoty zvolna rozepínat. Druhou rukou mu je stahoval zezadu a stále neustával v důkladném francouzáku.

Když měli oba holé zadky a všechny potřebné části těla byly na světle světa, vrazil Mickey veliteli dva prsty mezi půlky. Ten mu oplatil stejnou minci a ještě víc se k němu přitiskl.

Velitel si bez z dalšího otálení klekl a rovnou vzal Mickeyho ptáka do pusy. Ta klobása mu ji zacpala celou, vojín rozhodně nebyl žádné ořezávátko.

  Sex s chutí kamene a vedra

Lízal ho po celé délce penisu a nezapomínal ani na koule, které se mu opíraly o klouby ruky, kterou penis držel.

Mickey se natočil tak, aby byl ptákem přímo proti jeho ústům a on tak nemusel uhýbat hlavou do strany. Jeho pták konečně začínal získávat trochu na tuhosti. Zvedl si ho rukou k břichu a pustil velitele taky ke koulím. Věděl, že už se na to třese. Ostatně, nebylo to prvně, co si to spolu rozdávali.

Kalhoty skončily někde na podlaze a Mickey si našel kraj stolu, na který si sedl. Jeho penis už čněl jako stožár, ale velitel se ho pořád nemohl nabažit. Takže u něj stále klečel a zasouval si ho zase mezi zuby.

Do toho si kmital rukou mezi vlastníma nohama, aby postavil i svého mazlíčka a připravil ho na další akci.

Pak zvýšil tempo kouření a zesílil stisk jazyka proti svým rtům. Mickey začal více vzdychat a přirážet mu do pusy. Pak z něj ptáka vyškubl a začal s ním velitele fackovat ze stran přes obličej. Ten mu jen vycházel naproti. Pleskal ho všude možně, jako kdyby mu zabíjel mouchy na tvářích. A na krku a za ušima.

Pak si vzal ptáka tvrdě do ruky a zase mu přirazil několikrát tvrdě do pusy, jako by ho penisem bodal.

Pak mu ho vrazil až do krku, takže když ho vytáhly, odkapalo z něj několik kapek slin. Ale veliteli se to stále líbilo, takže nebyl důvod ke stížnostem. Měl rád mokré kouření.

Při tom všem tento náruživý kuřák všeho měkkého v dosahu kupodivu nezapomínal na vlastní masturbaci.

Když se dostatečně vyřádil na Mickeym, zvedl se a beze slova si sedl vedle něj.

  Láska sourozenců

Nastalo obvyklé střídání stráží.

Vojín mu jazykem sjel od úst přes krk a bradavky plynule až mezi nohy, kde obemkl zkušenou pusou naběhlý penis a okamžitě ho vzal celého do pusy.

Nutno říci, že velitel roty vzdychal při kouření víc než nižší hodnosti. Taky sebou víc mlel a víc si cpal hlavy chlapů do klína.

Mickey mu lízal ptáka po celé délce a dostával se i na koule a análek. Nakonec, stejně ho musí připravit na prcání samotné.

Většinou ho jen olizoval špičkou jazyka, ale sem tam do něj zasunul i jeden nebo dva prsty, aby zjistil, jak na tom ta krásná prcinka je, a jestli s ní ještě něco dělat, nebo už bude připravená na pořádný zásun.

Jeho velitel byl zatím na stole opřený o zeď, nohy měl pokrčené a během vzdychání si honil ptáka.

Při dráždění análku začal vzdychat a sténat ještě víc a když se mu Mickey dobýval dovnitř, už přímo hekal. Taky sebou cukal, jako by s ním šili všichni čerti.

Oba pánové huliči změnili pozici, ale stále zůstávali u svého oblíbeného orálního sexu. Zase ho ale probrali ve všech podobách.

Velitel teď dřepěl na zemi se zakloněnou hlavou a Mickey mu ptákem přirážel do huby shora. Nebylo to nejpohodlnější, ale velitel byl rád submisivní a tohle ho totálně bralo. Je otázkou, jak se takový chlap mohl vůbec dostat do velitelského postavení. Ale asi byl takhle ujetej jenom v sexu.

Mickey ho zase začal plácat ptákem přes ksicht a různě mu tam s ním šermoval, až se jeho obličej jednotně leskl od semene a vlastních slin obou chlapů. Jako by byl pokrytý glazurou. Mickey mu ho vrážel do huby jako píst až na doraz. Opravdu jakoby bodal do mrtvoly.

  Nadupaný transport

Velitel se dole muchlal rukou s vlastním ptákem, ale ani tomu nevěnoval moc pozornost. Mnohem více ho zaměstnával vojínův pták, který se staral o hlavní náplň jejich dovádění.

Až nakonec mu ho Mickey vrazil do zadku. Nešlo to úplně hladce, ale po nějakém tom snažení a nátlaku se tam dostal. Je fakt, že teprve při přirážení Mickeymu pták opravdu ztvrdnul. Kouření už na něj holt nezabíralo tak, jako kdysi. No, co se dá dělat, vždyť je to jen předehra.

Šoustal svého nadřízeného dlouhými a důkladnými přírazy a vždycky si dal bacha, aby ho protáhl až do hloubky, až kam mu to vlastní péro dovolovalo. A to bylo docela hluboko. Rozhodně dost na to, aby velitel sténal jak pominutý a sám se na něj nabodával.

Když se do toho vojín opravdu opřel a prcal ho nemilosrdně a ještě tvrději, velitel doslova skučel blahem. S každým přírazem a s každým nárazem dvou těl to ze sebe doslova vyrazil. Pak už se oddělené steny změnily v dlouhý pokračující výkřik, který zněl umývárnou, dokud veliteli stačil dech. Pak ho jen popadl a pustil se do dalšího sténání.

Mickey mu nedával ani chvilku odpočinku.

Oba leželi na podlaze místnosti a honili si ptáky navzájem. Oba vystříkli téměř současné a vzájemně si rukama roztírali lesklé semeno po vytvarovaných prsou. Bez sténání a hekání na obou stranách se to samozřejmě neobešlo.

Je otázkou, co pro ně byl skutečný orgasmus. Jestli dominance, nebo vlastní vystříkání, nebo vědomí, že i tady, v rádoby drsném prostředí, se mohou ukojit nejrůznějšími způsoby a rozhodně nemusí chodit daleko.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *