Co s takovým krásným dnem?

Když se všeho schopné, sexuálně náruživé a navzájem přitahované holky vyvalují nahé u hotelového bazénu, může to skončit jen sexem.

Což přesně potkalo Alex a Michelle, které tu v partě několika přátel trávily prázdniny.

Zbytek zájezdu ale někam vyrazil, a protože ony samotné neměly o turistiku nejmenší zájem, zůstaly ve vzájemné společnosti, která byla víc než dostatečnou náhradou.

Ležely na dřevěných lehátkách, pod sebou bílé hotelové ručníky, a zatím se jen navzájem dotýkaly rukama a zkoumaly podrobně hladkou kůži té druhé. Alex se zrzavými vlasy sepnutými do drdolu jezdila bříšky prstů Michelle po stehnech, zatímco hnědovláska jí sjela z ramenou na prsa a brnkla o tyčící se bradavky.

Takhle to chvilku pokračovalo, než zrzka naznačila, že by se mohly společně osvěžit a vzala Michelle za ruku. Když ale obě došly ke kraji bazénu, Michelle se moc nechtělo, a se smíchem se bránila Alexinu postrkování.

Sedly si na kraj bazénu a máchaly si nohy ve vodě, aby si jejich těla zvykla na teplotu vody. Cákání na sebe navzájem si samozřejmě neodpustily.

Pak se vzájemně shodily do klidné vody bazénu a přitáhly jedna k druhé, aby se následně jako dvě vlasaté hlávky zelí vydaly od břehu na volnou hladinu. Tam se zastavily, narazily do sebe poprsím a začaly v objetí rukou a těl dávkovat polibky z úst do úst. Ty byly čím dál tím delší a hlubší a přidávalo se k nim zkoumání jazyka a jeho vtahování do druhých úst jako při cucání nanuka.

 

Za stálého líbání se přesouvaly po bazénu, až se zrzka zastavila u kraje a zahákla se pažemi za kraj, takže se jí prsa ocitla nad hladinou, čehož se černovláska ihned chopila. Její ruce přejížděly Alex přes bradavky ztuhlé od studené vody a vždycky je ihned následoval šikovný jazyk.

  Anonymní údery?

Nějakou dobu po tomto podrobném průzkumu se vyšvihly na břeh obě, což způsobilo dvě mokré loužičky bazénové vody. Přesunuly se zase k lehátku a navzájem osušily ručníky. Stále s ručníkem přes ramena se k sobě obě krásky přitulily a začaly si o sebe brnkat bradavkami prsou prakticky stejné velikosti.

Alex protáhla Michellin klín ručníkem a za ním nechala na její krásné kundičce svoji ruku, doplněnou polibkem na její ústa. Ručníky už nebyly moc potřeba, těla byla připravená a chtivá.

Zrzka jí políbila prsa a sjížděla po břiše až ke klínu, ke kterému se ale potřebovala dostat trochu blíž. Změnila proto pozici a lehla si kamarádce mezi roztažené nohy. Zapíchnutí špičky jazyka mezi poddajné a měkké závojíčky bylo uvítáno rukou v jejích vlasech a lehkým vzdychnutím někde nahoře. Vylizovala jí pečlivě vaginu a úkosem pozorovala její reakce, o kterých ale neměla pochybnost. Michelle ji občas pohladila po zádech nebo povískala ve vlasech, ale jinak do jejího laskání své pochvy nijak nezasahovala.

Alex se zvedla, obešla svou milenku, sedla si k ní z boku a za pokračujícího líbání jí ruku stále masírovala poštěváček. Ta jen nepřerušovaně vzdychala a se slastí zavřenýma očima zakláněla hlavu dozadu. Sem tam se ještě zaklonila a chviličku s Alex šermovala jazykem.

Michelle si postupně lehala plně na lehátko, a jak jí Alex honila kundičku rukou, pokračovala v tom samém sama. Zrzka se přesunula aspoň na její bradavky, které byl takové osamělé.

Pak vstala, zajela si rukou do klína sama a Michelle jí ihned natáhla ruku ke kozičkám. Nato se přesunula nad ústa černovlásky a s rukou na jejích bradavkách si nechala prolíznout kundičku zase ona. Jen do ní černovláska zajela jazykem, sklonila se a ujala se Michelliny kundičky seshora.

  Vzpruha pro myšlenky

Černovláska pod ní rychle oddechovala, ale neztrácela sílu ve vlastním lízání, Alex střídala prsty, jazyk a celou ruku.

Když z Michelle slezla, objala ji zezadu a černovláska se jí zády opřela o prsa, přičemž pokračovala v honění vlastní kundičky. Alex přidala hlazení prsou a polibky do vlasů. Vzdychání byli přímo úměrně rychlostí krouživého pohybu prstíků mezi závojíčky. Zrzka jí přitom jezdila rukama po celém těle od krku a tváří až po klín, ale nikde se nezastavila moc dlouho.

Sedly si vedle sebe a pokračovaly ve vzájemném objímání, hlazení a líbání. Měly čas, kolem nebyla ani noha. Pak Alex skončila s roztaženýma nohama na lehátku a Michelle klesla mezi její stehna. Ještě než se ujala kundičky, olíbala její prsa a zase pohladila krásně hladkou kůži. Pak už se zavrtala jazykem do lasturky, která na ni čekala. Alex se jen položila na lehátko a konci prstů dotýkajícími se bradavek a užívala si, co s ní Michelle prováděla.

Michelle jí ale nenechala vydechnout a když přidala kmitající prst na klitorisu, začala se Alex pořádně vlnit a házet sebou. Stejně tak její vzdychání bylo protaženější a hlubší. Ještě chvíli jí dováděla v klíně, a když mlení ustalo, natáhla se k zrzce a přitiskla se k ní celým tělem. Ucítila její ruce na svém zadečku a za minutku skončily obě dívky v podobném lehu, jako na počátku všeho, jen teď obě na jednom a ve vzájemném doteku. Ještě chvíli se trochu laskaly, ale sílící hlahol odněkud z pláže dával tušit, že jejich přátelé se vrací.

  Opravdu uvolňující sprcha

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

Loading...

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Jestli jste na webu strávili příjemné chvíle, zvažte jeho podpoření.